"Polska w cieniu żydostwa". Zatrzymanie Jacka Międlara

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Czy potrzeba aż Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, aby za tekst, z którym jak najbardziej można się nie zgadzać, zatrzymać młodego chłopaka Jacka Międlara. Przecież ten tekst wynika z wściekłości, jak ostatnio środowiska żydowskie traktują Polskę.

Zostały zatrzymany za tekst: ]]>„Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości”  ]]>

Straszne jest, że został zatrzymany w rocznicę stanu wojennego. To tak symboliczne wydarzenie, jak decyzja prezydenta Barack'a Obamy w sprawie zatrzymania projektu tarczy antyrakietowej, która zapadła... 17 września.

Rzeczywiście, w tekście pada informacja o wrogości Żydów do białej rasy. Żydzi przecież są biali... Zresztą, to pojęcie bardziej religijne, a nie rasowe.

A skazanie innego chłopaka, żydowskiego pochodzenia – Jana Śpiewaka, który jak sam o sobie dzisiaj powiedział, jest jedyną osobą skazana w związku z reprywatyzacją, za to, że córce byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego wypomniał „kamieniczne relacje” ze 118 latkiem?

Aresztowanie Jacka Międlara ma wymiar propagandowy, zamiar pokazanie światu: patrzcie, jak My Polacy walczymy z antysemityzmem!”.

„Jeżeli jednak płynie w was polska, słowiańska i aryjska krew, odważcie się postąpić dalej i przeczytacie niniejszy tekst, a dowiecie się – z własnych słów uczestników tamtych czasów – jak było naprawdę” – czytamy w tekście.

Tak, to nieprzyjemne sformułowania, ale faktem jest, że większość Żydów nie chciała niepodległości Polski. Czy Jacek Międlar, pomimo brzydkich sformułowań, będzie sądzony za podanie faktów historycznych?

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (7 głosów)

Komentarze

Ksiądz Piotr Skarga o katolikach bojaźliwych
A naszkodliwszy są katolicy bojaźliwi, i małego serca, którzy gniewem się sprawiedliwym i świętym ku obronie czci Boga swego nie zapalają, a zelum [gorliwości] nie mają, i jako straszydła na wróble stoją.

___________________________________

+ Encyklika Papieża Benedykta XIV

A quo primum
O NADMIERNEJ ROLI ŻYDÓW W KRÓLESTWIE POLSKIM (link is external)

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/wilre/benedykt-xiv-o-nadmiernej-roli-w-krolestwie-polskim
 

Vote up!
6
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1611610

Serwus Romuald. Dzięki za ten wpis! Absolutnie nie popieram jakichkolwiek wstawek Jacka Międlara o jakiejkolwiek aryjskości kogokolwiek! Nazizm dawno trafił b. słusznie na śmietnik historii i do samego piekła. Trzeba jednak koniecznie poruszyć inny b. ważny problem. Oto człowiek który nie ma odwagi w sobie, by powiedzieć publicznie co myśli, o co walczy, co uważa, w co wierzy albo o czym jest przekonany, to zwyczajnie tchórz i tym samym dotyka samej ściany hańby!

Tak samo system, ten który odbiera człowiekowi wolność wypowiadania się, to po prostu nowy totalitaryzm! I tego muru nikt sam nie przeskoczy! Dlatego chcę z przekonaniem powiedzieć na naszym niepoprawnym forum, jasno i zdecydowanie, klarownie zadeklarować, iż naprawdę coś b. niedobrego dzieje się we Wrocławiu od pewnego czasu!

Tak jakby jakieś siły ukryte, jakieś gremia nieznane, chciały temu miastu odebrać ducha zdrowego patriotyzmu, jakby chciały z Wrocławia zrobić jakiś wielokulturowy, poprawny politycznie moloch, bez serca i bez duszy. Moloch powolny wszelkim współczesnym wynaturzeniom, powolny napływającym oto tysiącami Ukraińcom, a z czasem naturalnie i Niemcom. Lecz nikt nie pyta teraz gdzie w tym wszystkim miejsce na interes samych Polaków, zdrowy interes narodwy. Górnolotnie mówi się nam na codzień o niepodległości, odmienia się ją przez wszystkie przypadki, lecz w rzeczywistości dzieją się rzeczy b. dziwne. Jakby tym oto wykolejonym planom, ma służyć nawet, oczywiście na poły oficjalnie polska policja.

To dlatego moim prywatnym zdaniem we Wrocławiu zapewne niszczy się Marsze Niepodległości, to dlatego we Wrocławiu nie może być miejsca dla zażartych patriotów, jak Jacek Międlar właśnie i wielu innych. Niestety jestem przokonany, że tak daleko nie zajedziemy! Po prostu wkurza mnie, jak oficjele wystają od święta w pierwszych ławkach w kościele, gdzie naturalnie słyszą, iż wolność nie jest nam dana raz na zawsze, a potem idą i czynią to, co widzimy. Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
7
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1611632

Restauracja, gospoda, skład kwasu węglowego – przeszłość czynszówki stojącej na Przedmieściu Odrzańskim przy ul. biskupa Tomasza 16 we Wrocławiu została ujawniona.

https://www.google.pl/search?q=zdjecie,+Odnowiona+kamienica+na+Przedmie%C5%9Bciu+Odrza%C5%84skim+we+Wroc%C5%82awiu+(TOMASZ+PIETRZYK)&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=ehWZM_b4nmaKuM%253A%252CUdRTQTXx4XTXEM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kQbzrk09yMoG1FOVzbOl6Em-vYlmw&sa=X&ved=2ahUKEwjg4Y_c3bPmAhVG_SoKHWs_AjsQ9QEwAHoECAgQBg#imgrc=ehWZM_b4nmaKuM:

PS

https://homepage.univie.ac.at/philipp.ther/breslau/html/mieszkancy.html

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

casium

#1611658

Tak, to nie tylko komuna i zydzi, "tu jest nasz niemiecki Slask".

Bedac ostatnio na urlopie w Polsce, uderzyl mnie olbrzymi kontrast, pomiedzy wygladem Czestochowy i Wroclawia.

Vote up!
4
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1611672

- ze śmiertelnego zagrożenia ze strony postkomunistycznej żydo-bolszewi.

Oni dziś nie z sowiecką gwiazką na czole tylko w skryty i podstępny sposób przejmowali Polskę na własność robiąc z Polaków parobków we własnym kraju. Wielu do dziś nie rozumie i nie kojarzy faktów z tego co tu się działo po przemianach w 1990 z tradycynie wrogimi komunistami i żydo-bolszewią która zawsze kolaborowała ze wszystkimi okupantami i wrogami naszej Ojczyzny.

Do dziś nikt nie może pojąć dlaczego za rządów antypolskich badytów z platformy i ich członków sprzedano warszawską spółkę ciepłowniczą w obce ręce za bezcen !

To dlatego bo te obce q...y chorobliwie nienawidzą naszej Ojczyzny a Polskę traktują jak teren do wypadów po bandycko - złodziejskie łupy.

Nam Polakom się to w głowie nie mieści jak można sprzedać "własną matkę" ale oni myślą innymi wartościami i Polska to nie jest ich Ojczyzna i bez żanych zachamowań i krępacji atakują nawet nasze katolickie świętości.

Te bestialskie, postkomunistyczne świnie w tym i w polskich sądach nie powinny wogóle zaliczać się do gatunku ludzkiego bo to są czarcie bękarty. Piłsudski powiesił na szubienicy około setki takich wściekłych komunistycznych q..ew i było trochę spokoju w latach międzywojennych.

Tu link o wrogiej sprzedaży majątku polskiego:

https://telewizjarepublika.pl/awaria-cieplownicza-w-warszawie-kulisy-irracjonalnej-sprzedazy-polskiej-spolki,88698.html

 

Te ich wrzaski na całą Europę o praworządności ! - to tylko próba zalegalizowania złodziejskich łupów które te zbóje podstępnie ukradli Narodowi Polskiemu - nic więcej.

Krzyczą na zapas aby nawet nam się nie chciało wziąźć te złodziejskie świnie za pysk.

Przypominam że złodziejska prywatyzacja "porzuconego mienia" o ogromnej wartości trwa w najlepsze w całej Polsce z proritetem w Powiecie Wołomińskim - chyba pod patronatem Pana Posła Piotra Uścińskiego i J.Sasina którzy mają tam swoje biura poselskie.

Nie wierzę aby nie mieli sygnałów od obywateli o tym złodziejskim procederze bo nawet wróble o tym ćwięrkają. To będzie druga największa afera w Polsce. O wyjaśnieniu sprawy SKOK-u Wołomin też chyba trzeba zapomnieć bo "umaczani" są tam i ludzie prawicy. Złodziejski łup ich zjednoczył.

Vote up!
6
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1611674

Jacek Miedlar juz jest na wolnosci.

Przeczytalem bardzo fragmentarycznie jego tekst, lecz nie znalazlem zadnych bledow historycznych. Natomiast narracja nie jest calkowicie obiektywna - nieco zbyt duzo histerycznych wstawek i permanetne odwolywanie sie do Polakow - Slowian. Osobiscie uwazam niektorych Slowian za naszych wrogow. 

Tym niemniej pan Jacek jest calkowicie niewinny. To goracy patriota, wiec trudno wymagac by liczyl sie ze slowami, mowiac o wrogach Polski,

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1611708