Bredzisław - reaktywacja...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Problem nielegalnych "uchodźców" przerósł unijnych lewaków. Większość krajów na "islamskim szlaku" bez oglądania się na Brukselę zamyka granice i próbuje samodzielnie radzić sobiez tłumami przyjezdnych. Węgry, Chorwacja, Serbia i ninne nbałkańskie panstwa zmagają się z nieznanym dotąd problemem. Jedyna enklawą "europejskiej solidarności" jest III RP czyli państwo z dykty. Wczoraj wiceminister "spraw zagranicznych" zdychającego nie-rządu Kopacz-ki jednoznacznie odmówił jakiejkolwiek pomocy Polakomz frontowego mariupola w Donbasie. Nasi rodacy proszą nie o jałmużnę i socjal jak afrykańscy "uchodźcy" , ale o przygarnięcie przez Ojczyznę i prawo do godnego zycia i pracy. Takie zachowanie PO-sitwy dziwić nie powinno, zagrożeni więzieniem po wyborach przestępcy "obywatelscy", wykonają każde, nawet najbardziej absurdalne i sprzeczne z polskim interesem polecenia z Berlona. Bełkot niedo-rzecznika Kopacz-ki, że Polska przyjmie tylu emigrantów - "ilu trzeba, każdą liczbę" co może po prostu oznaczać, że po cichu znowu PO-banda na coś się zgodziła. Na koniec szykują zapewne Polakom następny "prezent"...

 Zdaje się,że "elycie" wyczerpała się me(n)dialna amunicja bo ataki michnikoidów jak matre powtarzają głupstwa o "ksenofobii, nacjonalizmie, nienawisci" Tylko,że to "nie chwyta", nie powoduje odwrócenia sondaży. Idiotyczny atak na prezydenta Dudę pokazał,że Polacy są juz skutecznie zaszczepieni przeciw platformanej trucxnie kłamstw. zamilczanie niektórych kwestii także nie działa. Me(n)dia niemówią nicv o rosyjsko- niemieckiej umowie na druga nitke Nord Stream pod Bałtykiem, milczą w sprawie gazoportu, który miał być oddany "we wrześniu". No ale o tym mówił Piechociński, który uroczyście ponad rok temu zapewniał,że jeśli afera podsłuchowa nie zostanie w yjaśniona do końca sierpnia 2014 roku to PSL...wyjdzie z kolaicji i będa wcześniejsze wybory. Ponieważ koalicja zlodziejstwa i tępoty trwa po dziś dzień oznaczać to może, że pani premiera albo inna Kidawa zmieniła kalendarz i w PO nadal panuje przekonanie, że do wyborów pozostał ponad rok.

I na koniec dobra wiadomość. Twarzą wspierającą kandydatów PO-sitwy na ekranie ogłupiacza znów został nieoceniony Bredzisław. Na razie poparł swoim "autorytetem" Michała Szczerbę, jednego z trzech "tenorów głupoty", kompromitujących się na każdym kroku telewizyjnymi wypowiedziami. Już na wstępie kampanii Komorowski błysnął dowcipem - " Na liście PO jest wiele osób waznych, szanowanych, ciekawych i wiele wnoszących do polskiego życia politycznego". Chlebowski, Miro, Sawicjka, Misiak, Mucha, Kidawa, Pitera, podsłuchani u "Sowy" itd. niewątpliwie przez osiem lat "wnieśli" dużo choc zapewne więcej jeszcze - wynieśli...Całe szczęście to już niewiele ponad miesiąc trwania tego nie-rządu, wytrzymamy...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Obsługa

 

Bądźmy wobec Polaków do bulu szczerzy -

najlepiej obsłużą Kopacz islamscy kelnerzy!

 

PS Może tylko przy tej obsłudze być za dużo decybeli.

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1493717

I to ze strony kopacz oczywiście! :)

Vote up!
8
Vote down!
0

Erdol

#1493724

Nie wiem, czy uchodżca, a towarzyszył mu uroczy ok. 6-letni synek. Robił tyle zamieszania i wrzasku, że trudno było się skupić, tatunio oczywiście nie zwracała maleństwu uwagi. A ja sobie pomyślałam: miej takiego w klasie na lekcji. Nie ma mowy o nauce. Taki bambo może wszystko, jemu nie można zrobić nic. Bądżmy czujni, rodzice/dziadkowie. Słuchajmy uważnie naszych dzieci i reagujmy. Nie pozwólmy, aby były zmuszone do siedzenia w szkolnej klasie bez szansy na normalną pracę, skupienie, rozwój. A może i bezpieczeństwo fizyczne.

Vote up!
9
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1493731

Robił tyle zamieszania i wrzasku, że trudno było się skupić.
Do robienia wrzasku i zamieszania w szkolnej klasie nie potrzeba Arabów.
Wystarczą polskie dzieciaki, chowane przez rodziców w sposób "bezstresowy". A takich rodziców i dzieci jest w naszych szkołach zatrzęsienie.
To między innymi dlatego poziom nauczania w naszych szkołach jest tak żenująco niski.

Vote up!
6
Vote down!
0

Grzest

#1493747

ale tymbardziej - obecność przybyszów jeszcze pogorszy i tak złą sytuację.

Dzieci wychowywane "bezstresowo", przebodżcowane grami komputerowymi, pozbawione zdrowej dyscypliny, rozpuszczone, przekarmione lub niedożywione, otępiałe, tylko jeszcze im muzułmaniątek brakowało.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1493911

Były Prezydent Bredzislaw wydaje sie być niegroźny. Jego poparcie to dla kandydata PO to raczej "pocałunek śmierci".

Natomiast tak naprawde groźny , najgroźniejszy dla Polski i Polakow jest niezawodny "niepolak" , "słowiański kaszub", aktualny "Prezydent Europy" pan Donald Tusk. Zalatwi nam niezawodnie na razie tylko okolo 10 000 uchodźców / imigrantow / terrorystów  islamskich . I kopaczka , nawet jakby chciala to i tak zostanie przez "Najwiekszego Polaka" pozbawiona prawa veta w kwestii uchodźców : http://niezalezna.pl/71068-donald-tusk-przestal-byc-polakiem-pozbawil-nas-na-forum-unii-prawa-weta-ws-imigrantow. 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1493726

Nie doceniasz pana ex prezydęta, a szkoda.

Masz tu "zadatek" na tę jego "nieszkodliwość:

http://wpolityce.pl/polityka/265846-w-imie-naszego-czlowieczenstwa-w-imie-naszych-zasad-komorowski-kwasniewski-bauman-i-lis-pouczaja-polakow-ws-imigrantow-przeczytaj-list?strona=1

 

Przy okazji - mój "komentarz":

 

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493750

Witam! To sa proby zaklamywania rzeczywistosci! Wizerunek idioty tez im nie pomoze! Bardzo wazne ,aby Mety nie dostaly sie do wladzy w nowym przyszlym Polskim rzadzie! Pilnujmy!!! Pozdrawiam!

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1493727

usiłuje uległością wobec Merklowej i innych - podporzadkowaniem Polski interesom innych narodów, wysłużyć sobie posadę w Unii.

Taką możliwość wykorzystał - obecny kamerdyner Merkelowej - poprzedni premier, wprowadzając wszelkie niezgodne z interesem polskiego narodu prawa. Tusek wraz ze swoją Partią Obłudy nie sprzeciwiali sie, a wręcz wspomagali likwidację polskich stoczni, aby stocznie niemieckie i holenderskie nie miały konkurencji.

Nie sprzeciwiali sie budowie Nordstremu, aby ograniczyć funkcjonalnośc  polskich portów - obniżyć ich konkurencyjność wobec porytów niemieckich. Doprowadzili do likwidacji polskiej armii, abyśmy byli bezbronni wobec potencjalnych odwiecznych agresorów, w tym Rosji. Promowali wszelkie działania lewacko-żydowskich lobby, opluwając polską historię, tradycję i polskie autorytety i wzorce moralne, w tym także Jana Pawła II.

Działali i działają aktywnie w celu wynarodowienia i zdemoralizowania Polaków, wspierajac gender, przyspieszoną i haniebną edukację seksualną, powszechną dopuszczalność aborcji (pigułka "dzień po" dostępna dla pietnastolatek) i zapłodnienie in vitro.

Kopaczka jest tylko  namiastką poprzednika, ale jest tak samo szkodliwa i ma parcie na posadę w Unii, a więc jest zdecydowana podporzadkować nas kolejnym, haniebnym skutkom decyzji Partii Obłudy, - sprowadzić nam na glowęs tysiące muzułamńskich najeźdźców, aby wyslużyć sobie posadę w Unii.

Hańba takiemu rządowi i takiemu parlamentowi, jesli zgodzą się na podporzadkowanie intereów narodu polskiego, interesom innych narodów!!! Gości, w tym muzułmanów proszę sobie zapraszać na własne konto, do własnego domu Powski nierzadzied, a nie za nasze podatki.

Pierszeństwo mają imigranci - Polacy z Kazachstanu i z terenow Ukrainy, objetych wojną Putina, także Ukraińcy.

Skoro USA, Izrael, Francja, Wielka Brytania i Niemcy zdestabilizowały rejony Afryki i czesciwo Azji i wywołały tam wojnę, z której czerpią zyski, to niech rozwiązują problem imigrtantów z tych rejonów - to nie jest nasza sprawa!!!

 

Vote up!
12
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1493738

Nie ma dostatecznie mocnych słów na określenie tej antypolskiej swołoczy. Niemcy już dawno temu sprowadzili swoich z różnych krajów, w tym z Polski. Żydzi natomiast przesiedlili swoich pobratymców z Rosji - a jakżeby inaczej - za polskie pieniądze wyszabrowane przez gangsterów z Art B.

Nie-rząd pod sąd!

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493753

- http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

Znowu padło imię "Open Society" Sorosa, byłoby logiczne.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Serpel

#1493755

Ci ludzie na zdjęciach to jest elyta, tylko że nie nasza Polska elyta. W czasie II wojny swiatowej i po wojnie Żołnierze Ńiezłomni i patrioci byli mordowani przez miedzy innymi ojca Kwaśniewskiego vel Stoltzmana Polska elita została wymordowna, ich elyta wymordowała swoją biedotę z całej europy. Naszych WYKSZTAŁCONYCH LUDZI WYMORDOWALI w obozach przodkowie właśnie tych "panów", Katyń, Miednoje, Ostaszków i wielu innych miejscach kaźni, które były ich dziełem. Jeszcze wojna się nie skończyła w 1944, już zmontowali nasz swój okupacyjny rząd, przywieziony na ruskich czołgach, który jest przy korycie do tej pory. Stoltzman vel Kwsniewski, Komorowski vel Szczynukowycz, Lys - raz Qurwa zawsze Qurwa według Orwella, tego starego gudłaja Baumana przedsatwiac nie trzeba. Czy  to jest "nasza elyta.

NO NIGDY!!!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1493756

też zadbano o likwidację polskiej elity i to jak sowieci stali już pod bramami.

Wskazówka imama.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Serpel

#1493758

sie w Polsce lepiej niż Polacy.

Działanie tej hałastry świetnie charakteryzyje wierszyk:

"ten kraj jest dla szlachty,

co z Tuły i Kiachty

na tankach przywizła swój herb."

Vote up!
2
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1493833

Za dużo decybeli ! Erdol powiadasz.

I to ze strony kopacz oczywiście! :)

 

Polsko Polsko, ile jeszcze ?!

Znosić Będziesz POtuskie badziewie ?
Kopacz, Kopacz, wszędzie Kopacz !
PO oczach i uszach NAS
je....e 
 
Spadaj już ty kretynko !
Za ścierkę i do makreli.
twój szef lokajem już tam jest.
a ty za miotłę u kanclery.
 
Won !
 
i bredzisława do jasnej cholery bierz !

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1493767

dającym nadzieję na powrót normalności, jest przemówienie sejmowe Jarosława Kaczyńskiego z 16 września. Proszę Was o wysłuchanie go w skupieniu, jest dostępne na YT. Niesie jasne przesłanie. Polska pod rządami PiS, nie ugnie się dyktatowi Niemiec i Unii!. To jedyna ostatnio, krzepiąca wiadomość!.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493770

Witam! My Polacy ,musimy zniesc okupacje niemiecko-ruska naszego kraju! Tak,jestesmy beszczelnie okupowani przez te nacje ,z pomoca polskich lokai z ugrupowania POlszewi i lewactwa! Naczelna weszla w buty poprzednika! Dopowiem! Nie bedzie wolnosci,bez przelanej krwi! W sklepie Polska ,kazdy z tych chlystkow-hycli otrzyma odpowiednia porcje olowiu,wtedy bedziemy mieli Polske! Nie dla pseudo obcych kulturowo imigrantow! Mamy swoich Polakow na wschodzie! To jest palacy temat! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1493771

Czy agitatorzy z PO oddadzą swoje posiadłości na kwatery dla emigrantów?

Kwatery dla imigrantów

Ponieważ PO i jej zwolennicy ostro agitują za przyjęciem islamskich imigrantów do Polski, a wciąż nie wyznaczono miejsc ich zakwaterowania, podaję parę adresów, gdzie przyjmą ich z otwartymi ramionami:

– 20 ha posiadłość z rezydencją nad jez. Samin, apartament 420 m2 i mieszkanie 83 m2 w Wilanowie – wszystko należące do Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony;
– dwór Radosława Sikorskiego w Chobielinie;
– rezydencja Tomasza Lisa w Konstancinie (tu pokoje ze śniadaniami, które Lis może wrzucić w koszty swojego programu w TVP – 92 tys. za 1 odc.);
– apartament Adama Michnika w centrum Warszawy;
– trzy domy (200 m2, 155 m2 i 95 m2) oraz pięć mieszkań (81 m2, 86 m2, 96 m2, 80 m2 i 70 m2) Jana Vincenta Rostowskiego;
– domek Joanny Muchy (240 m2) plus jej 58-m mieszkanko;
– willa eurodeputowanej Róży von Thun (323 m2) oraz jej dwa mieszkania (143 m2 i 95 m2) itd.

O tym, że wymienione osoby już szykują się do przyjęcia muzułmanów, przekonałam się po przeczytaniu apelu tzw. intelektualistów z wezwaniem do „praktycznego okazania solidarności wobec uchodźców przez obywateli naszego kraju”.

Apel sygnowała większość wymienionych. Reszta z pewnością podpisałaby, gdyby tylko mogła.

Anita Gargas

[Tytuł, ilustracja oraz pogrubienie w tekście moje - Andy]

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493772

wyprowadzka

 

skoro tutejsi lewacy miłości mają

do islamistów  aż tak wiele

niech się dla nich z Alei Przyjaciół

wyprowadzą owi "przyjaciele"!

 

PS Tak więc czekamy na masowe gesty "dobrego serca" tychże "przyjaciół"; czekamy aż wszyscy z nich oddadzą te wyszabrowane nieruchomości w całej Polsce islamskim uchodźcom w potrzebie!  

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1493775