Kopacz-ka uciekając przed sądem przyjmuje emigrantów...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dwa dni po wiekopomnym "referendum" Bredzisława me(n)dia jednomyślnie "zapomniały" o całej sprawie. Wajchowi, po rozkazach od oficerów prowadzących, nakazali milczenie. Próżno szukać informacji o tej hucpie za publiczne pieniądze na  "der onecie", "wirtualnej platformie" czy innym "tvn24".Za to trwa straszenie PiS-em, połączone z "analizami ekspertów", co rusz wskazujących możliwe powody klęski ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego przed, w trakcie i po wyborach. Nikt natomiast nie wspomina o "przestrzelonym" o 25% "sondażu" rządowego CBOS-u, ciekawe dlaczego? Dzisiejsze tytuły sieciowego szamba wołają - " Czy PiS może przegrać wybory?" (wp.pl), "PKW powinna odmówić rejestracji list wyborczych PiS" (tvn24) itd. Oczywiście treść "artykułów" ma się nijak do tytułu, ale przecież lemingi czytają tylko tytuły i może jedno zdanie na początku tekstu. Wystarczy "mocny" tytuł by od rana walnąć w me(n)dialną kratę i poszczuć przeciw opozycji. "Der onet" cytuje nawet "Nasz dziennik", z troską przypominając sprawę "zamachu" na Bredzisława w maju. Czemu to służy wiemy dobrze, równoległa rzeczywistość ma osłaniać do końca złodziejską sitwę PO-PSL i szemrane interesy "elyty".

Od wczoraj trwa na ekranie ogłupiacza i w sieci wrzask "europejskich autorytetów" nawołujących do przyjmowania w Polsce muzułmańskich emigrantów. Jest to oczywiście zgodne z "duchem europejskiej solidarności", " tradycyjną polska tolerancją i humanitaryzmem". Do tego chóru nawiązuje pani premiera, która przez najazd emigrantów zaniechała na razie kolejowej bieżączki. Rzecz jasna Kopacz-ka deklaruje przyjęcie w kraju większej niż ustalone wiosna 2 tysiące emigrantów. Ponieważ jest atrapą i nie ma nic do powiedzenia w żadnej kwestii, przyjęła po prostu do wykonania polecenia Tuska, który musi się mocno gimnastykować by sprostać rozkazom kanzlerin Angeli. "PrezydĘt Europy" jest rzeczywiście "odwrotnoscią króla Midasa" (określenie Michała Kamińskiego gdy był jeszcze w PiS-ie), bo czego nie dotknie zamienia się w g...no. Polskę zniszczył i zadłużył na pokolenia, teraz gdy tylko "objął stanowisko" zaczął się problem z emigrantami, który może stać się jednym z powodów rozpadu lewackiego projektu UE. No i co ten niemiecki lokaj wtedy ze sobą zrobi? W Polsce czeka go ZK, a i Niemcom do niczego nie pzzyda się skompromitowany nierób. Może wzorem dziadka wstąpi do Wehrmachtu ?

W me(n)dialnym bełkocie żaden z łżennikarzy nie zapytał Kopacz-ki o rzecz podstawową - a jak nie-rząd PO-PSL przygotował kraj na przyjęcie emigrantów? Zamiast bić pianę o liczbę muzułmanów, których można przyjąć, może najpierw spytać ile ośrodków przygotowano dla nich? Jak wyglądać będzie pomoc materialna i finansowa? Gdzie te ośrodki będą umiejscowione? Na razie PO-bełkot ogranicza się jak zwykle do me(n)dialnej hucpy, bez konkretów i prawdy, za to pełnego jadu wobec słów i działań prezydenta Dudy i opozycji. Pomysł by z liderami partii ustalać ilu emigrantów przyjmie III RP (przypominam -  państwo z dykty) nie ma sensu, bo nie mogą wtedy zapaść żadne wiążące decyzje. To ma być tylko przedwyborczy, me(n)dialny cyrk. A dlaczego nikt z PO nie proponuje debaty sejmowej w tej sprawie i nie oczekuje jasnych decyzji parlamentu? Bo wiedzą, że od nich nic nie zależy, są tylko jurgieltnikami niemieckiej UE, zapewne już dawno temu Kopacz z Tuskiem zobowiązali sie przyjąć 12 tysięcy emigrantów i teraz kombinują jak to przekazać Polakom.

 W cieniu tych sztucznie kreowanych spraw trwa prawdziwy dramat polskich szkół na Litwie. Tamtejsze władze juz otwarcie dążą do szybkiego wynarodowienia polskiej mniejszości. Strajk szkolny na Wileńszczyźnie jest kwestią ważną dla nas na dziś, jest wołaniem o pomoc do władz polskich. I co? - w me(n)diach cisza. Jeżeli teraz nie wesprzemy rodaków tuż za granicą, nikt potem nie uwierzy w żadne deklaracje nowego polskiego rządu . Ale może o to chodzi odchodzącej PO-sitwie by i kontakty z Polonią zatruć i zepsuć ?

I na koniec - 1 listopada (data jest oczywiście przypadkowa) wchodzi w zycie ustawa pozwalająca instytucjom państwowym brakowanie i niszczenie dokumentów na wielką skalę. Ustawę, przyjętą w tempie ekspresowym przez sejm, zdążył podpisać jeszcze Bredzisław. Z tego przywileju skorzystają na pewno służby i ministerstwa, zostawiając swoim następcom...puste biurka. I to także należy rozliczyć jesienią...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

dołączył  szeffff KE Jean-Claude  (przekręt finansowy luxemburg) Juncker  w swoim płomiennym przemówieniu o "priorytetach unii jewropejskiej"

palnął : "... m.in. o Polakach.

20 mln potomków Polaków mieszka poza Polską w wyniku emigracji politycznej i ekonomicznej, po wysiedleniach, przesiedleniach podczas bolesnej historii Polski. Czy już o tym zapomnieliśmy?

— powiedział Juncker."  http://wpolityce.pl/swiat/264753-szef-ke-apeluje-o-przyjmowanie-uchodzcow-i-wypomina-20-mln-potomkow-polakow-mieszka-poza-polska-czy-juz-o-tym-zapomnielismy

 

Szkoda tylko, że zapomniał dodać, że Polacy emigranci i ich potomkowie nie demolowali ani nie zmieniali ustrojów państw w których znależli drugi dom. Wręcz ubogacali te państwa pracą  na ich rzecz we wszystkich gałęziach gospodarki...

(Oczywizda), że zakała naszego narodu PEK - weźmie  słowa  Przekręta vel Junckera za uzasadnienie swoich  działań  i stworzonej przez nią organizacji terrorystycznej, która nie wiedzieć dlaczego jeszcze nazywa się rządem RP.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1492742

Zamieściłem tekst u "elig"- tyt bloga "Niemcy muszą zjeść ta żabę"

ale...baaaardzo szybko przeszedł on do tzw "starych tekstów" na dole strony. tekst uważam za istotny,

za ta przyczyną przepisuję ów-tutaj.

Oto -on...

Powiedzmy;

:- czy w Niemczech istnieje Polonia?

Skoro -nie..to czemu Niemcy kreują się na ..takich: tolerancyjnych, ugodowych do emigrantów, humanitarnych?

Czemu się na takich kreują?

Powiedzmy tak:

- dla Świata II wojna światowa zakończyła się 8 lub 9 ? Rosja/ maja , roku 1945.

Dla Świata i podręczników historii- ta

Ale..ale

NIE DLA POLSKI..

POLSKA DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE MA TRAKTATU POKOJOWEGO Z ROSJĄ /ZSRR/ ANI Z NIEMCAM

Zatem :oficjalnie ciągle z tymi państwami jesteśmy w stanie wojny!

GAZRURA...gazrura.... GAZRURA

Ta, ułożona na dnie Bałtyku , jako Nord Stream czytaj -gazrura.. jest na tyle cwana, na tyle sprytna , że przed mającymi nastąpić zawirowaniami w tej części Europy schował się na dnie Bałtyku..

Taka cwana , ta gazrura

.Gazrura -" jasnowidz".. gazrura- " wróżka"..

Oto gazrura "solidarności europejskiej" , co do której Niemcy ośmielają się , nas pouczać..

To swoisty POMNIK tejże "solidarnośc"i..taka gazrura..

"Solidarność europejska" ..

w odróżnieniu od normalnej solidarności polega na skubaniu frajera..

A tenże , ma głosić wszem i wobec ...że zaszczyt go spotkał !

Bo; ci rzekomo solidarni z nim -łupić go raczą!

 Co , samo w sobie , jest już wyróżnieniem ; bo , ci niby "solidarni" mogliby kogoś innego okradać!

 Zatem okradanie , jako takie , urosło do rangi zaszczytu -dla okradanych..

Jednego ZAWSZE bądźcie pewni;

jeżeli , jak dni parę temu w Brukseli rolnicy ze starej UE demonstrowali to pieniądze na "zatkajdziurę" w Polsce będą znalezione - choćby za odszkodowania nam przynależne za klęskę suszy.. to samo tyczy LIMITÓW MLECZNYCH.. Tak , tez w ramach "solidarności europejskiej" rolnik w Polsce otrzymuje MNIEJSZE DOFINANSOWANIA niźli jego odpowiednik- Niemiec czy Francuz.. To Polskę - też, okradają banki czy markety..

Polska dla Ue jest "pochyłym drzewem..

Oto pomoc unijna dla Polski...ta; na wyrównywanie szans..

Na każde jedno euro , tejże pomocy na tzw "wyrównywanie różnic" poziomu życia

w Polsce zostaje ~ca 15 centów..

85 centów trafia ponownie do finansującego w postaci :zakupów inwestycyjnych, wykonawstwa..

Powstaje pytanie - kiedy przy tych proporcjach dogonimy bogate kraje UE?

1 euro dofinansowania z UE= 15 centów u nas..85 centów u bogatych..

WRESZCIE - EMIGRACJA...

Ta, tak uciążliwa teraz i nie dającej się przewidzieć przyszłości..

Bowiem ona , ta emigracja zdaje się nie mieć końca!!!

! 12 tyś ..to stan na dzisiaj..a jutro jest tak samo niepewne jak - dzisiaj..

Emigracja jest

NIEKOŃCZĄCYM SERIALEM NIESZCZĘŚĆ LUDZKICH..

dla emigrantów i dla krajów gdzie mają oni być rozlokowani.

To jest TRAGEDIA HUMANITARNA NIE ZNANA W DZIEJACH LUDZKOŚCI.

.zważywszy na skalę, tejże

. Oto jakby "czarnoksiężnik, jakiś, zamieszał w tyglu narodowym" z którego to gara...ma się wyłonić

NOWY ŚWIAT -"ZTASAMIONY"..

Świat bez ojczyzn..

Świat bez przyszłości i przeszłości...

Ulepiona papka durni i robotów..

Ofiarami tegoż - "CZARNOKSIĘŻNIKA" są emigranci jak i kraje ich przyjmujące..

WSZYSCY jesteśmy ofiarami tego przysłowiowego , magicznego "CZARNOKSIĘŻNIKA"...

wszyscy:

szczyptę Ukraińców, a tu - szczyptę Węgrów..i jeszcze szczyptę Polaków i innych Arabów.. a, jeszcze -szczyptę Greków , Albańczy

Gender naród..

Takiemu narodowi-gender.. : przeszłość ..historia..obyczaje ..religia ..są zbędne.

.Przeszkadzają..

GENDER NARÓD

ma przyrodzenie...i tu jego posiadanie ma sie zaczynać i kończyć!!

GENDER NARÓD ma zadowolić się sexem...

i czym będzie to bardziej egzotyczny sex tym lepiej..tym większa UCIECHA dla jego autorów i sprawców..

Gender jest UNIWERSALNY..każdy przecież "cośtam " ma między nogami..i to "chwacit"

OTO NOWA RELIGIA IDEA..dla nowego rodzaju wymieszanej ludzkości

- GENDER..

Za tą przyczyną , uważam , ze nowa fala emigracji jest spowodowana SZTUCZNIE i celowo!

Ma dostarczyć do tygla europejskiego to co ironiczni-twórcy nazywają "innym bogactwem kulturowym"

Ma upaprać Europę i emigrantów- jednocześnie.. papką GENDER.. Nie będzie szybko końca -tzw -emigracji.

. NIE BĘDZIE!!!

Do Europy trafią MILIONY emigrantów..a ta będzie UDAWAĆ -bezradność.. !!!!!

Jeszcze w stronę Ukrainy... drugiej strony "mieszania w tyglu narodowym"

Podpisanie z Rosja przez Niemcy zgody na ułożenie drugiej nitki gazrury

świadczy o DOGADANIU się KOMPLEKSOWYM układających się stron ..

MY jesteśmy już "po wyroku" jak pisała Osiecka

Może, za ta przyczyną na Ukrainie względny spokó był..

ale nie na długo.

na Ukrainie są Banderowcy gotowi rozpocząć rzeź na skalę jeszcze większą niż w byłej Jugosławii.

Banderowcy..są wyposażona ideologicznie i w militaria przez Niemcy..

czekają na sygnał.

.czekają na swoje "pięć minut"

aby podpalić. ze strony wschodniej Europę..

Niech się Słowianie mordują..ku uciesze Raichu

Niech się wyżynają.. oto druga odsłona naszej ciekawej przyszłości..

Będziemy mieś "solidarność europejską"...

Dlatego, już dziś;

oskarżam Niemcy i Francję...o to co nastąpi na Ukrainie i w Polsce..

Nie czekajmy biernie , aż ten "walec" nas rozjedzie..

EMIGRACJA jest -fragmentem tragedii którą nam szykują kochające wolność i demokracje Niemc,

jest tylko małym fragmentem...

jak , jasna jest  cholera....

Pozdrowienia..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

poko

#1492752

Bardzo lubię czytać Twoje teksty Yagonie 12, są bardzo trafne i rzeczowe. Ale chciałem coś dodać na temat emigrantów muzułmańskich-nazywanie ich tak jest zwykłym nadużyciem, gdyż w większości są to bandy najemników z Państwa Islamskiego, dzicz totalna. Filmy i zdięcia z Węgier z greckiej wyspy Lesbos, relacje podróżnych z granicy Włosko-Austryjackiej, są wstrząsające i tylko to potwierdzają. A nakaz Niemiec i Unii Europejskiej o przyjęciu przez Polskę 11 tys.tej bandy uważam za szantaż i prowokację. Niemcy i Unia są tak bezczelni, że grożą nałożeniem na nas kar finansowych, jeżeli nie zgodzimy się przyjąć tych terorystów. Manipulacje Kopaczki na metr, bufetowe HGW i POlszewików są w tej sprawie skandaliczne i karygodne, zwłaszcza, że olewaja Polaków chcących wróćić do kraju z byłych republik sowieckich: Kazachstanu, Uzbekistanu i innych. Jeżeli Unia będzie nas dalej szantażować, to POlska natychmiast powinna wyjść z Unii, natychmiast. Nie życzę sobie jak i miliony Polaków oglądać u nas islamskich terorystów. Amen

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1492759