Czarny piątek leminga-Ziobro się śmieje, PiS nr. 1

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś stały się dwie znamienne rzeczy. Po pierwsze-PiS otrzymał "jedynkę" wyborczą. Będzie można więc sprawdzić teorię której trzymają się wszyscy "rozumni" że ta pozycja zwiększa poparcie. W przypadku PiS, większe poparcie oznacza większość konstytucyjną. Jeżeli nie wystąpi zjawisko skokowego zwiększenia poparcia, będzie wiadomo że zwalenie sensacyjnego wyniku PSL na książeczkę było błędne, a prawdziwa przyczyna nadspodziewanego przyrostu ludowców była spowodowana innymi czynnikami. Oznaczać to będzie też kolejną kompromitację tzw. fachowców od obrony wyniku PSL. 

Drugim znamiennym wydarzeniem dnia dzisiejszego jest kolejne ośmieszenie się frontu IIIRP. Tym razem przy stawianiu Ziobry przed Trybunał Stanu. Osiem lat krzyków, straszenia Ziobrą dzieci, "rozumnych", lemingów..a gdy przychodzi co do czego to kolejny już raz Ziobro śmieje się im w twarz. Lemingu-spójrz kogo popierasz. Ci ludzie są tak nieudolni że nie potrafią wygrać nawet głosowania nad największym dla ciebie zbrodniarzem Ziobrą (są jeszcze dwaj inni Kaczyński i Antoni ale jako twarz opresji IV RP służył Ziobro). I tego zbrodniarza nie w stanie nawet zwykłym głosowaniem "ukarać". Ja rozumiem że dla Ciebie klęska Polski w polityce zagranicznej wobec Rosji. Całkowite poddaństwo Berlinowi. Nieudolność w zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego Polski-np. gazoport ciągle w proszku. Nieudolność w zapewnieniu bezpieczeństwa militarnego-brak reakcji na weto Berlina w sprawie baz NATO w Polsce-do dziś żaden polityk PO nie odważył się zabrać głosu w tej sprawie...Ja rozumiem że dla Ciebie lemingu te sprawy są nieistotne-zawsze byłeś zakompleksiony i na samą myśl o prowadzeniu samodzielnej polityki państwa oblewają Cię zimne poty. Ja wiem że to Cię nie rusza. Ja wiem że nie ruszy Cię nawet jeśli Merkel każe Kopacz przyjąć i 100 tysięcy islamistów. Ale dziś otrzymałeś jaskrawy przykład całkowitej nieudolności PO. Pomyśl że my tak się czujemy 8 lat i patrzymy na tę nieudolność. Masz szansę odsunąć tych nieudaczników, przecież przez nich Ziobro śmieje Ci się w twarz, ile jeszcze takich zniewag będziesz znosić?

Nam w tym trudnym czasie potrzeba polityków sprawnych. Ziobro przy Piotrowskiej to jak rekin przy płotce..Nam potrzeba rekinów.

Na koniec o islamistach w Polsce, miałem o tym już nie pisać, ale po tym co zobaczyłem to muszę. 

Platforma już całkowicie oszalała. Ci ludzie zabierają pieniądze przeznaczone na NASZYCH obywateli, na ich sprowadzenie do kraju...by dać je obcym nam i nie mającym z nami nic wspólnego islamistom z których to ŻADEN nie chce do Polski przybywać. W tym samym czasie nasi rodacy z Mariupola błagają o pomoc..Musze się zgodzić z Maxem Kolonko-PO to nie platforma obywatelska, to platforma Unii Europejskiej....Co usłyszą w UE, to wykonają...A przecież wybierali ich wyborcy w Polsce, do zaprezentowania i obrony ich interesów. Gdzie więc obrona naszych rodaków z Mariupola? 

PS. Ciekawią mnie komentarze "rozumnych" dotyczące jedynki PiS:). Porównam je do ich komentarzy po wyborach samorządowych.... 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (22 głosy)

Komentarze

Cuda na urnami, będą nadal!. Cech "Rymarzy", podjął się wywindowania wyniku platformy z jednocyfrowego, na dwucyfrowy. Odebrać zwycięzcy i kilku z dalszych miejsc, dołożyć właściwym!. Tym co płacą i dają nadzieję na legalizację kradzieży!.  W końcu to być, albo zdechnąć, dla sporej rzeszy zdemoralizowanych platfusów!....

Vote up!
12
Vote down!
0
#1494300

Teraz mają nad sobą prezydenta...

Vote up!
9
Vote down!
0

zuberegg

#1494302

Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z nich okazał mu choć cieć szacunku, należnego urzędowi!. Widzę natomiast to samo, co było z Prezydentem Kaczyńskim!. Kpiny, ostracyzm, niewybredne osądy i absolutny brak współpracy!....Demonstracyjny brak współpracy!. Będą nam szkodzić, będą szkodzić Polsce, dopóki nie wyplenimy do ostatniego gudłaja z polskiej polityki!. Gudłajów płci obojga. O widocznych korzeniach Kopacz i jej towarzyszek, pisałem onegdaj, na Niezależna.pl. pod nickiem "sekator".....

Vote up!
2
Vote down!
0
#1494355

Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z nich okazał mu choć cieć szacunku, należnego urzędowi!

Nie chodzi o szacunek, chodzi o nadzór. Prezydent może skontrolować pzebieg wyborów i procedury. Gdyby na miejscu Bronka po wyborach samorządowych był ktoś normalny, to nie słyszelibyśmy o "odmętach szaleństwa"... 

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1494363

I straciło to sens. Przepraszam za tę literówkę!....

Vote up!
0
Vote down!
0
#1494380

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vote up!
4
Vote down!
0

zimny drań
 

#1494306

Będzie "1" i książeczka. W wyborach do sejmu 2015 będzie książeczka. Jedyną różnicą będzie dodanie strony tytułowej, z instrukcją głosowania oraz spisu treści na drugiej stronie.

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/8175713,listy-kandydatow-do-sejmu-w-ksiazeczce-ze-spisem-tresci,id,t.html?cookie=1

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1494301

To dobre wiadomości:)

Vote up!
7
Vote down!
0

zuberegg

#1494303

PO ZWYCIĘSTWIE PIS MUSI DOPROWADZIĆ DO UNIEWAŻNIENIA WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2014 - SFAŁSZOWANYCH!
PRZEPROWDZIMY JE PONOWNIE - POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ SPOŁECZNĄ.

Jerzy Andrzj Zimny
Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy
Jeśli nie, znaczyć to będzie, już jednoznacznie, że mamy do czynienia z patrią systemową, zawoalowaną......
 

Vote up!
10
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1494305

 Nowe Wybory Samorządowe   to jest rzecz najważniejsza. W terenie dominuje aparat bolszewicki z peeselu i bez usunięcia tych renegatów nie będzie można rządzić Państwem Polskim.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1494312

Jesteś w stanie wykazać taką możliwość prawnie?

Vote up!
2
Vote down!
0

Stasiek

#1494314

130000 GŁOSÓW NA Śląsku samym....... MILIONY NIEWAŻNYCH......
R E F E R E N D U M     O B Y W A T E L S K I E

Vote up!
6
Vote down!
0

zimny drań
 

#1494330

Witam! Ma Pan racje ,ze to jest czarny piatek tej mafii! Po wyborach beda same czarne miesiace tej bandy,a jasne dla przyszlosci Polski! Pilnujmy wyborow! Pozdrawiam!

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1494310

Wyborów oczywiście pilnować trzeba. Teraz mamy jednak kontrolę także w postaci prezydenta:)

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1494364

 Ciekawią mnie komentarze "rozumnych" dotyczące jedynki PiS:). 

i tylko takich ? :-))))))

 

skoro ich nie ma (komentarzy) to cos jest nie tak

Vote up!
5
Vote down!
0
#1494317

No tak, PO sie wyłożyło, to prawda, pare osób nie zagłosowalo, ale co z PiS? Też 8-u nie glosowało, czy naprawdę nie powinny byc w takiej sytuacji "wszystkie ręce na pokladzie?" Jak w SLD 100 % sprawności.To przeciez nie o samego Ziobro chodzi tym platfusom, ale o PiS którego wtedy Ziobro był członkiem, i członkiem Rzadu Jarosława Kaczyńskiego.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1494337

Moim zdaniem wynik głosowania znany był wcześniej-posłowie koalicji boją sie rozliczeń ze strony PiS. Więc woleli odpuścić i tak skazane na niepowodzenie stawianie Ziobry przed Trybunał.

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1494365

Jedynka na liście, jedynka po wyborach. Marzenie staje się rzeczywistością.

"Rozumni" nabrali w usta wody, milczą bo im wstyd, ale to dobrze że, jeszcze mają wstyd, może pojmą

swoją porażkę.

Cztery lata temu gdy ponownie "wygrali" platfusy, Jarosław Kaczyński powiedział, musimy walczyć i za cztery

lata wygramy. Nadszedł ten czas, choć nie zwykle trudny.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Pewne prawdy jakoś nie mijają, powracają do ludzi wciąż - Jan Paweł II

#1494396

Dobry omen

jesli tak mysli drugi Jozio to musi byc dobrze:-))))

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1494397