Co ma moralna wrażliwość do kwestii imigracji ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Płyną apele, płyną najczęściej z góry, o okazanie   m o r a l n e j    w r a ż l i w o ś c i  na los imigrantów występujących pod etykietką “uchodźców”. Trzeba zwrócić uwagę na to, kto takie apele wygłasza, a wtedy okaże się, że są to najczęściej rozmaite gremia polityczne, ale o niezbyt przejrzystym charakterze.

I tu właśnie mamy do czynienia z fałszem zasadniczym. Moralność wchodzi bowiem w grę przy podejmowaniu przez jednostki świadomych i dobrowolnych działań, tu zaś mamy do czynienia z działalnością ciał politycznych o niejasnych kompetencjach i wywieraną przez nie presją.

Jeżeli uważnie się przyjrzymy temu, co się dzieje wokół kwestii związanych z imigracją, to okazuje się, że mamy do czynienia z globalnym projektem sterowanym odgórnie, niejawnie i poza procedurami demokratycznymi. Już wystąpienia pani kanclerz, Angleli Merkel, osoby przecież publicznej, zachęcającej imigrantów do przyjazdu, świadczą, że nie był to przypadek, ani wypadek przy pracy. Nie był to osobisty pomysł pani kanclerz, lecz wyraz świadomej polityki zalecanej przez pewne gremia.

Sprawa staje się jasna, gdy zapoznamy się z ideologią imigracjonizmu, proponowaną przez agendy ONZ uznające imigrację za jedyne rozwiązanie dla krajów z problemami demograficznymi. Jak widać mamy do czynienia z odgórenie sterowaną polityką globalną nie mającą nic wspólnego z demokracją.

A apele mają nas zachęcić do przyklepania decyzji podjętych gdzie indziej. I co to ma wspólnego z moralnością?

http://wpolityce.pl/swiat/346043-nyt-sluzby-przejmuja-imigrantow-zmierzajacych-do-wloch-nawet-z-wod-terytorialnych-libii-efekt-ich-liczba-rosnie-i-jak-tu-mamy-byc-solidarni

Parę dni temu pisałem o przemyśle produkcji “uchodźców”:

http://zetjot.salon24.pl/788997,przemysl-produkcji-uchodzcow

a linkowana mapa pokazuje jakie rozmiary ten biznes osiągnął.

Oni ciągną z tego zysk, a my mamy za to płacić ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

"Płyną apele, płyną najczęściej z góry, o okazanie   m o r a l n e j    w r a ż l i w o ś c i  na los imigrantów występujących pod etykietką “uchodźców”.

Oj tam, oj tam szanowny Panie Zetjot.

Ja nie doszukuję się w "tych apelach" aż takiej "głębi".

Dla mnie to tylko namolne błagania z wykorzystaniem techniki PR.

Obiecano, może i c*ś poszło z rączki do rączki pod stołem i... nie dotrzymano słowa.

Dupcia temu i owemu mocno się grzeje... ze strachu!

Przyjdzie czas - na pewno ujawni się cała prawda o geszefcie z imigrantami!

Pan Jarosław Kaczyński potwierdził dzisiaj - 70 % Polaków NIE CHCE KALIFATU  w Polsce i tych zagrożeń, z którymi nie radzą sobie:

- w Niemczech:  BfV – Federalny Urząd Ochrony Konstytucji,  BND – Federalna Służba Wywiadowcza, Elektronische Kampfführung – Wojskowy Wywiad Elektroniczny, MAD – Wojskowa Służba Kontrwywiadu, ZNBw – Wojskowa Centrala Wywiadowcza;

- we Francji: DGSI – Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Wewnętrznego, DGSE – Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Zewnętrznego, DPSD – Dyrekcja Ochrony Bezpieczeństwa Sił Zbrojnych, DRM – Dyrekcja Wywiadu Wojskowego;

- w Belgii: SV / SE  – Państwowa Służba Bezpieczeństwa, ADIV / SGRS  – Główna Służba Wywiadu i Bezpieczeństwa;

- w Wielkiej Brytanii: JIC – Połączony Komitet Wywiadu, BDofNI – Brytyjski Departament Wywiadu Marynarki Wojennej, GCHQ – Centrala Łączności Rządowej, OIC – Ośrodek Wywiadu Operacyjnego,  SIS/MI6 – Tajna Służba Wywiadowcza, wywiad, MI5 – Służba Bezpieczeństwa, kontrwywiad i bezpieczeństwo, DIS – Sztab Wywiadu Obronnego, SOCA – Agencja ds. Zorganizowanej Przestępczości;

-etc., etc., etc.!

PS

Idzie inwazja islamu na Europę. Jeżeli ci urzędnicy w Brukseli, są za głupi, by to zrozumieć, albo jeżeli co gorsza temu sprzyjają, to musimy pójść własną drogą i postawić swoje bariery.

Autor: Bogusław Wolniewicz

Nienawidzę pieprzonych islamskich kamikadze, pieprzonych islamskich terrorystów, pierdolonych ben Ladenów, bo żyją w kulcie Śmierci.

Autor: Oriana Fallaci

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1543371

Pomyliłeś się kolego. Za przyjęciem uchodźców może być najwyżej 3%. Ilu polaków może w psychiatrykach siedzieć.

Napisałem w blogu platforma już tylko o te 3% walczy, żeby próg przekroczyć i dostać dotacje.

Pewnie wzięli działkę od mafii wybory przegrali, nie wywiązali się i boją się, że kęsim, kęsim będzie. Pokazują że się starają, na ułaskawienie liczą. To nagłe zdradzenie przez Kopacz Wyszehradu. Mogło by CBA zacząć to sprawdzać. Musi tam być jakieś drugie dno.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1543374

Biznes imigrancki musi byc dla wszystkich lewaków z UE opłacalny inaczej nikt nie przepuściłby ani jednego "uchodźcy" przez Morze Śródziemne...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1543385