Unijni lewacy już otwarcie walczą z polskim rządem...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Unijni lewacy już zupełnie jawnie knują przeciw suwerennym władzom Polski, oczywiście w ścisłym współdziałaniu z rodzimymi konfidentami i szmalcownikami. Dziś pojawiła się informacja o tym, że w Brukseli trwają prace nad połączeniem wysokości unijnych dotacji dla poszczególnych państw ze "stanem praworządności" w nich panującym. Rzecz jasna, jak to bywa w eurokołchozie, o "stanie" tym decydować będą "mędrcy" z KE. Nie jest więc dziełem przypadku, że TVN oraz GWno odgrzały po wielu miesiącach "wstrząsający" reportaż o "polskich nazistach", uprawiających po lasach swe ponure rytuały. Po pladze kornika- drukarza nadeszła kolejna - "naziści" oraz reporterzy z TVN-u, kryjący się za drzewami w różnych regionach kraju. Niemal w tym samym czasie pod Sejmem gromada konfidentów, pamiętających jeszcze czasy Bieruta, ich posiwiali w bojach oficerowie prowadzący oraz kawiorowi lewacy z "Razem" machali czerwonymi flagami, dumnie prężąc wątłe piersi z podobiznami Che Guevary, Lenina czy innych komunistycznych ludobójców. Robili to jawnie, na oczach kamer i co ? Ano nic...żaden "autorytet" czy " ekspert" nie zająknął się na wizji o tym, że za szerzenie komunizmu podobnie jak nazizmu grozi w Polsce odpowiedzialność karna...

PO-mafia zdycha na naszych oczach, Gregor dobrze odrobił lekcje i sprawnie prowadzi swą gromadę do jednocyfrowego wyniku w sondażach. Gawłowski zrzekł się immunitetu i zdaje się, że niedługo elycie III RP przybędzie nowy "męczennik reżimu". Za ogromny skandal uważam głosowanie w Senacie nad zatrzymaniem w areszcie senatora Koguta. Przecież ministrowie Ziobro i Święczkowski nie robiliby medialnego cyrku bez dostatecznych podstaw do zatrzymania senatora. Wszak syn Koguta wpadł na próbie przehandlowania hotelu "Cracovia" (teren przy Błoniach krakowskich), zburzenia go i postawienia na jego miejscu galerii handlowej. Nie można równolegle prowadzić sprawy Amber Gold czy reprywatyzacji w Warszawie i zamykać oczu na aferę krakowską...

I na koniec - dokonał się polityczny transfer roku - Misiek Kamiński "został wypożyczony" przez "eurodemokratów" do klubu "zielonej zarazy". W kolejce czeka Stefan Osiołowski, na razie został zatrzymany przez pielęgniarzy na swoim piętrze, a jak wiadomo w kaftanie trudniej podpisać się na umowie transferowej...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Janusz na to jest jedna rada: Hrabia Skrzyński pyta - Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio - odpowiedział Józef Piłsudski.

Vote up!
8
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1556557

"Lewacy otwarcie walczą z polskim rządem" - to są fakty. Kiedy polski rząd wreszcie zacznie otwarcie walczyć z lewakami? Wykorzystując choćby obowiązujące w Polsce prawo. Można to tłumaczyć w różny sposób. Polityka to taktyka uników i ataków.  Większość uników jest tłumaczona, że to dlatego, że chcemy pozostać mimo wszystko w UE. Dla świętego spokoju i pokoju "udajemy, że to wymogi demokracji", albo "nie otwierajmy puszki pandory", bo może to nam zaszkodzić. Podobne sytuacje były już w naszej historii. Po zwycięstwie "Pod Grunwaldem" pozostawiliśmy krzyżaków w ich zamkach zamiast ich od razu przegonić. Można się cieszyć z wygranych nie których "ataków" - są to , wprowadzane w życie uchwalone ustawy. Jednak ciągle brak jest radykalnych działań w walce z pozostałościami komunizmu. Może zabraknąć czasu do nowych wyborów i wszystko powróci do tego "tak jak było".

Vote up!
7
Vote down!
0

RAK

#1556603

w tej sytuacji ważnym problemem jest dlaczego polski przecież Rząd i jego przedstawiciele, polski podobno parlament i  polski przecież Prezydent dają się zmanipulować SBecko-TieFałeNowskiej ustawce i prowokacji, i epatują czymś, co realnym problemem nie jest, bo faszyzm  wywodzi się z lewactwa.

Powiedzmy jasno, jak do ludzi myślących nie do zaślepionych liberalno-lewacko-chazarską ideologią, tort ze swastyką z wafelków nie jest tu problemem, chyba że dla idiotów, albo co gorsza dla kłamców, manipulantów i oszustów!

Dlaczego zamiast rozliczać zdrajców, manipulantów, złodziei i morderców,  nasze prawicowe podobno władze mamią nas - swoich wyborców, rzekomym faszyzmem, co to jest fo k...y nędzy?

Apeluje do Rządu, podobno polskiego, podobno reprezentującego Polaków, katolików, także z prawicy??? i polskie interesy - koniec tego żałosnego teatrum dla przygłupich i zajmijcie się w końcu tym, co nam obiecaliście w czasie wyborów, my pamiętamy, więc do roboty - rozliczać i wsadzać do więzień, żeby oczyścić politykę, biznes - po prostu Polskę z łajna i smrodu, to nam jesteście winni! To przede wszystkim!!!

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1556622