46 lat temu w KW MO w Gdańsku TW "Bolek" położył fundament pod tzw. opozycję......

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś zestawić wypada dwa wydarzenia i ich bohaterów. W Berlinie odważny polski kierowca - śp. Łukasz Urban, do końca walczył z islamskim mordercą by ten nie mógł doprowadzić do tragedii na jarmarku. Stracił życie, ale kto wie ile ludzkich istnien uratował poprzez swoje bohaterstwo. Zapłacil cenę najwyższą, osierocił żonę i dziecko. Podziękowania dla polskiego kierowcy płyną z całego świata, wystarczy obejrzeć zachodnie portale czy gazety - wszędzie piszą o Polaku - bohaterze. Powraca prosta prawda o banalności zła i konieczności zachowania sie jak trzeba w chwilach trudnych... To jeden obraz...I drugi- groteskowy. Miotająca się w panice i potykająca się o własne sznurowadła tzw. "totalna" opozycja. Juz mało kto wierzy w brednie opowiadane w polskojęcznych gadzinówkach i portalach.o "pisowskim zamachu stanu". Widać wyraźnie, że jedynym paliwem skompromitowanych tysiąckrotnie PO-lityków jest strach przed rozliczeniem ich przestepstw i utrata dostępu do łatwych publicznych pieniędzy. Dlatego w kontrze do postawy śp. Łukasza Urbana tzw. "opozycja" nadal uznaje za ikony "demokracji" takich ludzi jak Wałęsa, Frasyniuk, Rzepliński i im podobni. Rozsądniejsi z PO-sitwy widzą już, że "blokowanie" do 11 stycznia pustej sali sejmowej nie ma sensu. Zresztą nie ma tez powodu, hasła, które wyprowadziłoby ludzi na ulicę. No bo przecież nie będzie nim pomysł by ponownie głosować uchwalony budżet czy przywrócenie do obrad nienachalnie rozgarnietego PO-sła Szczerby. Bo ze zmian w sprawie obecności dziennikarzy w Sejmie PiS się już wycofało. Dlatego pewnie "zielona zaraza" opuściła tonący "totalny" okręt.

Jeszcze dwie sprawy na koniec. Oczywiście tzw. opozycja gra także na uśpienie rządzących, wyciągając jedną rękę do "zgody" w drugiej trzyma tasak. Ustawienie barier przed parlamentem wywołało najpierw ryk oburzenia "obrońców demokracji" a potem...całkowitą zmienę narracji me(n)diów. Oficerowie prowadzący swoją polityczną agenturę doszli do wniosku, że to jeszcze nie ten moment. Ktoś pstryknął palcami i jak za dotknięciem różdżki wszystkie plujące i szczujące Polaków przeciw sobie polskojęzyczne ścieki zaczęły pytać z uśmiechem - "A po co tyle policji na ulicach ?", "dlaczego ustawiono tyle barierek?" itd. Łże-nnikarskim "gołąbkom" wtórować zaczęli też PO-litycy. Od razu widać, że istnieje gdzieś "centrala"elyty III RP i to ona dyryguje opozycyjnymi pajacami płci obojga. Poza tym "nowośmieszni" robią bokami z powodu braku pieniędzy i dla nich ratunkiem byłyby wcześniejsze wybory, nawet bez struktur lokalnych na dole. Napisali np. o wsparcie finansowe do ....naszego Klubu "GP"!!! A kolesie Gregora wiedzą, że następny rok może przynieść przesiadkę - z ław sejmowych na ławy oskarżonych...Przejrzał to prezes Jarosław Kaczyński  i podrzucil dziś na konferencji prasowej "zlote jabłko" liderom tzw. opozycji. Za chwilę Swetru, Gregor i "zielony" wymoczek wezmą się za łby.

I druga rzecz - ważna dla tzw. opozycji - przypominam gratis. Dziś mija 46 rocznica rejestracji przez SB w Gdańsku Lecha Wałęsy czyli TW "Bolka". Ważna to rocznica towarzysze - może by tak urządzić wiec z tej okazji albo chociaż wieczornicę jak za dobych PRL-owskich czasów...?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

z solówką Swetru:

Oj, ne chody, Hryc’iu,
Ta-j na weczornyc’i,
Bo na weczornyc’iach
Diwky – czariwnyc’i:

Tekst właśnie zaktualizowałam ;) !

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1528576

  Witam! Zaimponowała mi zimna krew marszałka sejmu M. Kuchcińskiego. Przecież ten szczyl Szczyrbaty o zerowym ilorazie IQ,zachował się, jak niedorozwinięty psychol. Ode mnie dostałby chyba w zęby, a nie wykluczenie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1528592

Piszesz, że: "Podziękowania dla polskiego kierowcy płyną z całego świata, wystarczy obejrzeć zachodnie portale czy gazety - wszędzie piszą o Polaku - bohaterze". Ale caryca Angela Merkel podczas swojego wystąpienia nie zająknęła się choćby słowem o heroicznym wyczynie polskiego kierowcy. Owszem, wspomniała o nim jako jednej z ofiar, ale w żaden sposób nie podkreśliła znaczenia postawy Urbana. Podobnie zachowała się germańska prasa ani słowem nie podziękowali śp. Łukaszowi Urbanowi. Tacy to nasi "przyjaciele" razem z Ruskiem od dziesiątek lat niszczą Polskę! To Niemcy zapraszając terrorystów i wystawiając swoich obywateli na ich działanie ponoszą odpowiedzialność za zamachy.

Łukasz Urban, pierwszy zabity przez zamachowca z Berlina, walczył do końca. Gdyby nie on, ofiar mogło być więcej. Odczuwamy smutek, ale również i dumę.
Warto zapamiętać to nazwisko. Niech spoczywa w pokoju.
Cześć Jego Pamięci!

O sterowanych głupkach i barbażyńcach z totalnej opozycji szkoda pisać, im już nic nie pomoże nawet modlitwa o opamiętanie się..., wskazana nowa Bereza... i więzienie 25 lat+...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1528704