Tusk na Marszu Niepodległości a sondaże...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Bezpardonowy atak lewackich me(n)diów z kraju i spoza granicy na Marsz Niepodległości pokazuje jaką trwogą przejmuje obcych i rodzimych zaprzańców przebudzenie się Polaków. W chwili gdy zachód krwawi po zbrodniczych decyzjach unijnych lewaków o przyjmowaniu "uchodźców" bez limitu, Europa środkowo -wschodnia staje sie oazą spokoju i dobrobytu. Wystarczy przypomnieć sobie jak wczorajszej nocy marokańska dzicz "świętowała" awans swoich piłkarzy do mundialu w Brukseli czy paryżu. Biali Europejczycy stają sie powoli mniejszościami we własnych krajach. Jeżeli się nie przebudzą i nie pokażą islamskim przybyszom ich miejsca w szeregu to po prostu wyginą. Ale to zdarzyć się może tylko w wypadku odsunięcia zbrodniczych lewaków od jakiejkolwiek władzy. Szwecja, Dania, Francja, Niemcy czy Italia to dziś strefy zagrożenia dla mieszkańców i turystów, to miliardowe straty dla gospodarki, to cierpienia i strach zwykłych ludzi. Jak długo jeszcze...?

Bardzo dobrze się stało, że pojawiły się wreszcie projekty ustaw korygujących kodeks wyborczy w części samorządowej oraz zmieniający ustawę o samorządzie. Zmiany w nich są niezbędne by w przyszłym roku nie objawił się kolejny "cud nad urną" jak w 2014 roku "wielkie zwycięstwo" PSL-u. Szczególnie dwukadencyjność pozwoli uniknąć sytuacji wielu obecnych gmin gdzie rodzinno- mafijne macki oplotły wszystkie instytucje samorządowe. No i znikną JOW-y, bo jak pokazał rok 2014 wybrane w ten sposób rady gmin są wyjątkowo słabe i uległe wobec organów wykonawczych. Wreszcie zakaz kandydowania jednej osobie do dwóch różnych szczebli samorządu (np. na burmistrza i do rady powiatu) pozwoli wyeliminować "lokomotywy", które uzyskiwały mandat a potem oddawały go innej osobie z tej samej listy. Z tym, że taka osoba zdobyła kilka razy mniej głosów, nie była więc faworytem wyborców. Takie nabieranie ludzi skończy się teraz...

I na koniec -0 najnowszy sondaż CBOS ( a więc sondażowni średnio przyjaznej dla rządzących) pokazuje ,że pajacowanie Szczerby, Kierwińskiego, Nitrasa, Szejnfelda i innych PO-szustów przynosi rezultaty. PIS ma dziś 45 % poparcia, PO- 17% a dalej jest przepaść. Bo Kukiz 15 uzyskuje 8%, "nowośmieszni" 5 % a reszta nie przekracza wyborczego progu. A jak TVN skomentował klęskę "totalnych"? Oto tytuł - "Najnowszy sondaż. Lider zanotował spadek". Dalej lemingi dowiedzą się, że PiS-owi "spadło" z 47 % do 45 %, a PO-mafia "urosła" z 16 do 17 %. Paranoja...Dziękujemy Herr Tusk za odwiedziny w stolicy....

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1552691

Ja się w sumie cieszę, że po całym świecie pokazali zdjęcia z marszu polskich "nazistów" Niech ta hołota, co burdy robi w tzw. "cywilizowanym" Zachodzie wie, że tutaj sobie nie pofika.

Komunikat jasny;

Proszę Polskę łukiem szerokim albo was wyniosą nogami do przodu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1552692

   Witam! Zastanawia mnie fakt, dlaczego wmawia się medialnie, że w marszu uczestniczyło 60 tyś. uczestników, skoro faktycznie było ponad 150 tyś. Obawa przed czym? Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1552750