Wojna służb czyli kłótnie sygnatariuszy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Trwa nawalanka sygnotariuszy wiekopomnej "odezwy" do Polaków na 13-go grudnia. Dziś oficerowie prowadzący Rycha Swetru podpowiedzieli mu, że nie będzie "nowocześnie" jeżeli w czasie "protestu" jego menażeria będzie maszerowała obok komunistycznego aparatczyka w mundurze. Podobnie do wczorajszych głosów Broniarza i Frasyniuka, Swetru - wezwał brodatego alimenciarza do korekty listy sygnotariuszy. Sęk w tym, że brodacza prowadzą inni oficerowie i oni realizują sorosowy scenariusz, odmienny od tego co proponują oficerowie prowadzący dawne "legendy opozycji". No i jest problem...Dlatego brodaty alimenciarz nazwał brutalną pacyfikację w kopalni "Wujek"- "śmiertelnymi zamieszkami". Rozumiem, że w tamtych dniach brodacz spokojnie siedział w swoim komunistycznym domu i czytając "Trybunę Ludu" wiedział wszystko najlepiej. Ten człowiek - kreowany niepotrzebnie na lidera "antypisowskiego oporu" to tylko siermiężny aparatczyk, ograniczony głupek, uczony każdego dnia swej roli na pamięć. Ciekawe kiedy oficerowie porwadzący Gregora podpowiedzą mu jak bardzo juz śmierdzi ta "odezwa" ?

Pan aktor Pieczyński prozumiewa się z "wyższą siłą" za pomocą kosmicznych nici - no i dobrze. Nawet przeciętny psychiatra potrafi zagadkę jego umysłu rozwiązać, to dość standardowa przypadłość.Dziś głos dał noblysta - zdaje się też "dotknięty wyższą siłą". Po serii zwykłych bredni TW Bolek oświadczył, że "epoka ziemi, epoka kraje, państwa - to upada. Pojawia się epoka intelektu, informacji i globalizacji i większych zorganizowań (...) tę epokę nazywam epoką słowa. Najpierw było słowo między nami, a potem to słowo zmieni się w ciało". Konia z rzędem temu kto, poza kosmiczną "wyższą siła" i psychiatrami, zrozumie noblystę.

 Wydaje mi się, że sednem gorączkowych poszukiawań KODfidentów jest zagrożenie ich oficerów prowadzących. Sitwa "budowniczych" PRL-bis czyli III RP coraz częściej rozumieć zaczyna, że żarty się skończyły. Poważne zarzuty dla b. szefów SKW, dotyczące "wspólpracy" z rosyjskią służbą specjalną nie pozostawiają wątpliwości, że jeszcze rok rządów PiS i w więzieniach znajdą się sami swoi z WSI i innych służb PRL i III RP. Proszę zwwrócić uwagę, że gdzieś w norach pochowali sie stali "eksperci" me(n)diów - Dukaczewski, Olechowski, Czempiński, Jacek Merkel czyli "wajchowi" od ponad ćwierć wieku. PO-mafia gra teraz na jedno - na sprowokowanie uliczego zamieszania, na awanturę, najlepiej krwawą. W tę zabawę nie zamierza się włączać "zielona zaraza" od zawsze prorosyjska. Rozumieć można to tak, że Rosja i Niemcy położyły krzyżyk na PO i "N" i szuka "nowego rozdania". Szkoda, że PiS w odpowiedzi na "protest" KODfidentów odpowiedzieć chce tylko letnim wiecem na placu Trzech Krzyży. A jeszcze w ub. roku był Marsz Wolności i Solidarności...szkoda...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Penisowy gitarzysta w nie mniej penisowym kapelutku najchętniej by przelał krew na ulicach.

Cudzą oczywiście.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1527327

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1527330

Uśmiałem się przednie z tym Bolkiem i Pieczyńskim, ale faktycznie sprawa jest bardzo poważna. Powoli WSI-oki i inni z antypolskich służb specjalnych w PRL-u i też w tzw. III RP zaczynają widzieć, że sprawa jest dla nich poważna. Zaczynają czuć się osaczeni a wtedy będą się "chwytać brzytwy". 

Nie wiem, czy ma sens dzisiaj demonstracja opoarcia dla rządu. Trzeba unikać konfrontacji, ale być może PiS powienien jakoś uczulic ludzi na niebezpieczeństwo. Bo ono istnieje. Oni juz chcą jawnie rozlewu krwi i zrobią wszystko aby tak sie stało a prowokacje nie są wykluczone.

W razie czego i my musimy byc gotowi, niestety...

A tak dygresyjnie... jak oni musza się śmiać ze swoich zwolenników, którymi sterują jak idiotami. Smutne...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1527338

Szalencami można śmiało nazwać osobników którzy chcą wyprowadzić ludzi na ulice i nawoływać do rewolty przeciw demokratycznie wybranemu rządowi .
Ilez nienawiści i pogardy do porządku , ladu i spokoju jest w tych ludziach aby w dzień pamietny -13-go grudnia wyprowadzać ludzi na ulice i szukac awantury politycznej .
Owi szaleńcy powinni byc postawieni przed sadem i oskarżeni o nawoływanie do rozlewu krwi .
Czyżby ludzie naprawdę zapomnieli i nie wiedzieli co się zdarzyło podczas stanu wojennego i ile ludzi zginęło oraz doznało upokorzeń , straciło zdrowie i życie ???
Historia stanu wojennego dla przypomnienia
http://historia.org.pl/2014/12/13/13-grudnia-1981-roku-wprowadzono-w-polsce-stan-wojenny/

Ofiary stanu wojennego

http://13grudnia.org.pl/ofiary

Ci wszyscy nawołujący do rewolty można śmiało nazwać za zdrajców i sabotażystów bez względu co za pozytywne życiorysy mieli wcześniej
Hanba tym osobnikom , tym co cach aby ponownie popłynęła krew na ulicach Polskich.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1527353

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1527383

Państwo powinno podjąć przeciwdziałanie, bo młodzi nie uczyli się chyba niczego o stanie wojennym. Wielu starszych siedziało pod ciepłą pierzynką, a niektórzy nawet uważali, że Jaruzelski obronił Polskę przed ruskimi.

Co robi nasza telewizja? Pytam bo nie oglądam. Codziennie powinny pokazywać się migawki z kopalni Wujek, wspomnienia represjonowanychi, niekoniecznie ze świecznika. O ile dobrze pamiętam, milicja w Toruniu zwoziła nocą podejrzanych na stadion, mimo że był mróz.

 

Włączenie wojska powodowało jednostkowe tragedie, nigdzie nie opisane. Syn znajomego odbywał słuzbę po studiach. Jego czołg wpadł do Nogatu, a załoga utonęłą.

 

Należy też przypomnieć początki M. Olejnik, która zostałą przez umieszczona w radiowej trójce przez tatusia pułkownika SB. Była wówczas tylko zootechnikiem, a z mediów wywalano uczciwych dziennikarzy. Zabójczy wywiad o skupie butelek.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1527358