Jak prezydent Duda z konfidentem rozmawiał...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pan prezydent Duda miał dziś wątpliwą przyjemność spojrzenia w lokajsko-niemieckie oczy "prezydenta Europy". Obaj panowie rozmawiali godzinę a potem na konferencji prasowej nie szczędzili sobie miłych słów przeplatanych złośliwościami. Genosse Tusk miał czelność mówić o "nocnych pracach nowych władz, sprzyjających spiskom". Tusk, wyjątkowy cynik i kłamca, zapomniał zdaje się o ośmironiczkach jego kolesi - Zdradka, Vincenta, Eli Bieńkowskiej i prawnuka Sienkiewicza. Zapomniał o stacyjno-cmentarnych naradach Zbycha, Rycha i Mira, jego wysokiego czoła nie zmąciło wspomnienie o "nocnej zmianie" z 1992 roku czy o strasznym poranku 10-go kwietnia. Ale to wróci panie Tusk. Dobry Bóg wybacza, ale tylko takim grzesznikom, którzy uczciwie postanawiają się zmienić.

 Dziś w Brukseli "protestowali" KOD-ziści przeciw wizycie pana prezydenta Dudy. Nieszczęsna dziennikarka "Polsatu" sypnęła przygotowaną hucpę, rozpoznająć, że większość "manifestantów" to unijni urzędnicy, nominowani jeszcze przez PO-sitwę. Czyli wyszło jak zwykle - po "europejsku i postępowo". Biurokraci zarabiający krocie w euro wyszli na ulice z polecenia PO-centrali. Ciekawe czy robili to w godzinach "pracy" i czy przełożeni potrącili im za nieobecność przy biurkach? Żartowałem...

Jutro będzie w Strasburgu pani premier Szydło. Oczywiście i tam, rzecz jasna "spontanicznie", pojawi się KOD-owska "demonstracja". Przewodzić jej będzie lewacki alimenciarz, który co prawda nie ma pieniędzy na opłacanie kolejnych rat na swoje dzieci, ale za to ma na lotniczy bilet. Ot zagadka...wystarczy jednak popatrzeć na towarzyszące mu osoby by bez trudu rozpoznać "byłych" działaczy PO-mafii i tajemnica zostaje wyjaśniona. Banksterscy lokaje, opłacani przez Sorosa i spółkę, zrobią wszystko co im polecą mocodawcy. Już dawno temu przehandlowali honor, godność i prawdę za judaszowe srebrniki...czy szekle...

 Przeczytałem dziś z uwagą wywiad z panem prezesem Kaczyńskim o wariantach rozwiązania sporu wokół TK. To wypowiedzi prawdziwego polskiego polityka. Bez zacietrzewienia czy wrogości wobec kogokolwiek prowadzona jest narracja o możliwie najkorzystniejszych dla Polski rozwiązaniach. Nie było w tym wywwiadzie nic z buńczucznej pozy zwycięzcy wyborów, było zatroskanie o los kraju, pokazywanie dróg do zgody.Wielki szacunek - Panie Prezesie. Mam tylko obawę. Przepaść intelektualna dzieląca prezesa Kaczyńskiego od większości polityków opozycji nie pozwoli znaleźć punktu stycznego do dyskusji. No bo kto niby ma stanąć do debaty? Schetyna? Grzechu jest dobry do donosów, zakulisowych rozgrywek, ale nie myślenia państwowego. Swetru? Wolne żarty...to tylko banksterski lokaj, wynajęty za pieniądze do szczekania na polski rząd.Zaginął w Ruskiej Budzie Bredzisław, zwiali za ocean Zdradek i Vincent, Kopacz-ka zniknęła gdzies po cichu, nie ma Siemoniaka, Kidawy i całej gronmady przemądrzalskich. Cała nadzieja w TW "Bolku", który znów chce "stanąć na czole"...tylko czyim...?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Odwojowana telewizja publiczna powinna koniecznie pokazać w przyzwoitych godzinach  Nocną zmianę. I to jak najszybciej. Młodzi powinni zobaczyc prawdziwe twarze Tuska, Wałęsy, Pawlaka i Lisa. A starsi przypomnieć sobie to nocne obalanie rządu Olszewskiego.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1505132

Popieram wniosek poprzedniczki. Odnosze się do dziwnego zachowania Płemiera tfuska.

Te mściwe rozbiegane ślepia wystarczająco świadczą o nim.. Na odległość  widać tchórzliwe zachowanie.Dobrze że Pan Prezydent tam pojechał.

Vote up!
7
Vote down!
0

Kolejorz

#1505135

Pan Prezydent w Brukseli, a media korzystając z okazji szyją buty.

Portal www.money.pl kłuje w oczy tytułem:

"Ustawa frankowa nie ma szans wejść w życie."

Agata Kołodziej

18.01.2016, godz. 12:24

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-frankowa-nie-ma-szans-wejsc-w-zycie,7,0,2000135.html

 

Szanowne money.pl  !

Oceniam, że Waszym zadaniem strategicznym jest dymienie, robienie Polakom wody z mózgu, nierzetelność i niegodziwość wielka. W sobotę pisaliście o stratach rzędu 50 mld. Dzisiaj straty wyceniacie na 30 mld. To wycena z kapelusza, a na marginesie o żadnych stratach mowy być nie może. Najwyżej o zmniejszonych lichwiarskich zyskach. Zyskach i tak przekraczających założone w dniu podpisywanej każdej z "Umów o kredycie we frankach szwajcarskich"! 

Prawdopodobnie nie potraficie przedstawić  algorytmu wyliczenia strat? Bo przecież w przypadku przeciwnym przedstawilibyście ten algorytm czcionką kolorową, pogrubioną i na pierwszej stronie wiadomości medialnych!!!

Dla mnie „strata”  jest wówczas, gdy bank pożyczy pieniądze i tej pożyczki nie odzyska. Jeżeli kredyt był w PLN i indeksowany do CHF, to cały czas bank jest przecież na plusie? Tyle tylko że pomniejszonym o zysk jaki mógłby uzyskać. Chyba że stratę nazwiemy szwindel księgowy jaki banki stosują? W tym przypadku należy z bankowcami postępować jak z szeregowym obywatelem, który  trafia szybciutko do więzienia.

Bank sprzedając kredyt, do zysków zalicza spłatę + odsetki, mimo że kredyt jest w trakcie spłaty. Wówczas "startą" będzie różnica między możliwymi zyskami a zyskami jakie będą po wprowadzeniu ustawy?

I na marginesie tzw. spread!

To przecież najzwyklejsza lichwa! I choćby sam spread powinien być z odsetkami każdemu kredytobiorcy zwrócony na kolanach i z przeprosinami.

Kochana money.pl!

Proszę zrozumieć, że przekręty bankowców dokonujących mataczeń produktami finansowymi posiadającymi klauzule zakazane kwalifikują się do sądu i do wyroków minimum 25 lat pracy w kamieniołomach !

Tak, tak - tylko tak można wychować lichwiarską kastę w Polsce michnikowej....

Mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość ukróci bankowe spekulacje i... chciwość !

ccassiumm7

ps

http://natemat.pl/152991,ostra-prawnik-bierze-banki-na-cel-nie-bylo-zadnych-kredytow-we-frankach-byla-spekulacja-bankow-i-chciwosc

  2016-01-18 23:43

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-frankowa-nie-ma-szans-wejsc-w-zycie,7,0,2000135.html

Vote up!
8
Vote down!
0

casium

#1505139

Nocna zmiana , wypowiedzi politykierow z ""tasm  prawdy "" afery , przekrety powinny byc obecnie pokazywane ludziom z odpowienimi komentarzami aby ludzie zrozumieli jak byli oszukiwani  przez bylych rzadzacych peowcow , ludowcow , metne media  ktorymi faszerowali ludzi  klamstwem , falszem przez osiem lat .

Donosy do UE powinny byc opublikowane i znazwiskami przedstawiane ludziom w wiadomosciach  aby ludzie wiedzieli kto jest sabotazysta i zdrajca .

Vote up!
1
Vote down!
0
#1505151

Cała nadzieja w TW "Bolku", który znów chce "stanąć na czole"...tylko czyim...? - See more at: http://niepoprawni.pl/comment/reply/113681#comment-form

Cała nadzieja w TW "Bolku", który znów chce "stanąć na czole"...tylko czyim...? - See more at: http://niepoprawni.pl/comment/reply/113681#comment-form

No tak, znowu bedzie skakal "bez ploty", albo teraz, to raczej bedzie sie po nich wspinal, by sam i tymy recamy przywracac demosracje...A jezeli tusza mu na to wspinanie nie pozwoli, to werbalnie jako mundrek nad " medrakami" bedzie bronim i walczyl o interes kanciastego stolu i tego wszystkiego co po nim pozostalo, a przede wszystkim metamorfozy postkomuchow, ktorzy  obecnie  zwa sie liberalni demokraci.

pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1505154

Tusk , lepiej do Polski nie wracaj . Niw zapomnimy Ci  , ani "nocnej zmiany" , ani przede wszystkim smoleńska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1505176