"Polskie obozy śmierci" - to planowa antypolska prowokacja...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Już dziś więcej wiadomo o zaplanowanej i cynicznie wykonywanej na naszych oczach akcji pod tytułem - "Polacy odpowiadają za Holocaust". Preludium była histeria me(n)diów wywołana "wafelkowymi nazistami" z Wodzisławia. Po kilku dniach do ataku ruszył izraelski premier, mający sporo kłopotów we własnym kraju oraz podległe mu instytucje. Nie od dziś Benjamin Netanjahu znany jest z mało transparentnych działań na styku polityki i prywatnego biznesu. Z kolei amerykańscy Żydzi tworzący różnego rodzaju "fundacje" i "kongresy" mają jeden cel - stać się "spadkobiercami" europejskich rodaków, wymordowanych przez Niemców w czasie ostatniej wojny. Wycenili te swoje "straty" na, bagatela, 65 miliardów (!!!) dolarów od Polski i teraz żądają pieniędzy dla siebie. Norman Finkelstein, żydowski naukowiec, nazwał te trwające od lat działania - "przedsiębiorstwem Holocaust". Stąd wbijanie od lat światowej opinii publicznej do głów prostego schematu - "obozy koncentracyjne i zagłady były na ziemiach polskich - no więc były...polskie". Niemcy pozbyli się przymiotnika - "niemieckie" obozy zagłady za wypłacenie Izraelowi miliardów marek, zgodnie z porozumieniem Adenauera z Ben Gurionem z 1952 roku...

Obcych można starać się rozumieć, choć nie należy zgadzać się z ich narracją ani na chwilę. Ale to co wyczyniać zaczęły me(n)dia, "elyta" III RP i "totalni" znajduje odpowiednik tylko w wizerunkach osiemnastowiecznych targowiczan. Li(s)z, Giertych, Pieronek, Schetyna po raz kolejny udowodnili komu służą - nie jest moją sprawą jak po tym wszystkim chcą przekonać Polaków do głosowania na siebie. Nikt z tych zaprzańców ziemi, na której żyją, z której środków korzystają, nawet nie zająknął się, że nowela ustawy o IPN znana była od ponad roku władzom Izraela (i pani ambasador Azari). Ba, pani ambasador złożyła poprawki do tego projektu i zostały one uwzględnione. Czyli Sejm suwerennego kraju pochylił się nad opinią przedstawiciela innego państwa. Czy można było iść dalej w ustępstwach?! Oczywiście gdyby u władzy była nadal PO-mafia zgodziłaby się na wszystko, nie tylko na "odszkodowanie" dla tych, którzy z Holocaustem nie mają nic wspólnego oprócz "roszczeń". Ale od 2015 roku jest inaczej...i cieszy dzisiejszy jednakowo mocny głos w tej sprawie -  prezydenta, premiera, ministrów, parlamentarzystów, prezesa IPN. Dalej cofać się nie będziemy - słyszycie...?

I na koniec - antypolska histeria skutecznie przykryła na chwilę ustalenia tygodnika "Sieci" na temat zaplanowanej i wykonanej przez tzw. "komisję Millera" akcji splugawienia dobrego imienia śp. generała Andrzeja  Błasika. Miller, Lasek, wojskowi "prokuratorzy" i ich "eksperci" zrealizowali polityczne zamówienie Tuska i Komorowskiego, bez zmrużenia oka patrząc na tragedię rodzin smoleńskich ofiar. Nie liczyli się z faktami, prawami fizyki, rzetelnością naukowca. Dziś bronią się nieudolnie, że tylko "dyskutowali, ustalali szczegóły". Chyba żałuję, że w polskim kodeksie karnym nie ma obecnie kary śmierci...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Niezwłocznie należy naprawić przekręt z prezentem jaki ofiarowaliśmy około 50 tysiącom Żydów na całym świecie!

cyt. "Okazuje się, że nasz kraj nie ma pieniędzy na leczenie Polaków i musi im podwyższać wiek emerytalny, tak, aby ludzie pracowali do śmierci, ale ma środki na wypłacanie po 100 euro miesięcznie (około 420 zł) i to dożywotnio, tym obywatelom Izraela, którzy zostali zaklasyfikowani, jako poszkodowani na ziemiach polskich w latach 1939 - 1956."

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-bedzie-wyplacac-zydom-w-izraelu-dodatki-po-100-euro-miesiecznie

*

cyt. "Dlaczego polski Prezydent spotyka się z nowojorskim Gangiem Handlarzy Holokaustem (jak to określił prof. Finkelstein) i obiecuje im restytucję mienia żydowskiego?

Prezydencie Duda...co takiego obiecałeś nowojorskim Żydom? Lasy, wodę, powietrze, kopaliny? Bo więcej Polacy już nie mają.

Polacy mają prawo to wiedzieć..."

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/trybeus/co-prezydent-duda-obiecal-nowojorskim-zydom

PS

„Roszczenia Żydów szacowane są na 65 mld dolarów (…) a więc stanowią równowartość rocznego budżetu państwa. Polska nie jest w stanie wygenerować takiej gotówki bez spowodowania natychmiastowej katastrofy ekonomicznej i społecznej w kraju” – czytamy na blogu Stanisława Michalkiewicza. Wobec niemożliwości gotówkowej spłaty żydowskich uroszczeń, Polska musiałaby oddać im posiadłości ziemskie, „uzyskując natychmiast dominującą pozycję ekonomiczną, która przełożyłaby się na dominującą pozycję społeczną i polityczną”.

„Inaczej mówiąc, naród polski zostałby we własnym kraju zepchnięty na pozycję narodu drugiej, a nawet trzeciej kategorii” – ocenia konsekwencje realizacji uroszczeń Stanisław Michalkiewicz.

Źródło: michalkiewicz.pl

 

Vote up!
12
Vote down!
-2

casium

#1556893

Módlmy się za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę
z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
Módlmy się:
Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet
Żydów wiarołomnych nie odrzucisz:
wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy,
którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.
Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

Vote up!
8
Vote down!
-2

panMarek

#1556899

"Inaczej mówiąc, naród polski zostałby we własnym kraju zepchnięty na pozycję narodu drugiej, a nawet trzeciej kategorii”...

Zostałby ???.
Proszę się rozejrzeć...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1556960

Kiedy POlszewia jeszcze procedowała ustawę o przyznaniu żydom 100 Jewro, próbowałem na "pejs-zbooku" powołać Społeczny Komitet do zawetowania tej ustawy. Co prawda z całej Polski zgłosiło się ponad 15 osób ale nie dało się ich zebrać w jednym miejscu by ustalić regulamin i na tej podstawie oficjalnie zarejestrować, a żadna organizacja (partia, stowarzyszenia, związki) nie chciały wejść w projekt, a jedynie  na co było stać to "ble,ble, ble....." Może teraz znajdzie się ktoś kto wznowi podobną akcję - jestem do dyspozycji. 796 030 422

Vote up!
8
Vote down!
-1

antyleming

#1556911

W całym sporze wszyscy uciekają od podstawowego pytania:
co sprawiło, że Izrael nie komunikował swego sprzeciwu wobec ustawy o IPN przed 26.01 (mimo, że ją znał i co więcej, wpłynął na jej korektę) a wystąpił tak ostro dopiero po jej uchwaleniu?

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1556920

Prosze zdecydowanie Przewielebnych hierarchów Kościola katolickiego w Polsce na czele z Prymasem abp Wojciechem Polakiem z Gniezna, by zdecydowanie potępili oczernianie narodu polskiego. Nikt nie może używać bezczelnie określenia: „polskie obozy śmierci”, gdyż to wierutne, podłe kłamstwo. Polacy mają absolutnie prawo bronić swojej godności i karać za kalumnie rzucane na polskie rodziny i na naszą ojczyznę. Nasi Pasterze wzięli przed Bogiem świętą odpowiedzialność za nasz naród, za jego kondycję moralną, za nienaruszalną godność narodu! Naturalnym biegiem rzeczy z tego wynikają nie tylko przywileje i godności ale i ważne obowiązki hierarchów! Prosimy zatem i czekamy! Z Panem Bogiem

Vote up!
9
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1556922

Zastanawiamy się kto wywołał konflikt izraelsko-polski,  to jest proste jak budowa cepa,oczywiście ci co mają z tego największe korzyści, czyli najwięksi wrogowie Polski-Putin i Soros, a podsyca ten konflikt, oczywiście dzicz POlszewicka i ich satelity. Nikt jakoś nie zwrócił na to uwagę Znamienna jest tutaj nagła wizyta premiera Izraela B.Netanjahu u Putina i jego słowa, " Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii i rewizji wyników II wojny światowej, zaprzeczania Holokaustowi i zaniżania decydującego wkładu Związku Radzieckiego w zwycięstwo nad Niemcami nazistowskimi”. Podkreślił, że "takim próbom należy kłaść kres w sposób zdecydowany", i jeszcze lepsze kwiatki " Jest to szczególnie ważne na tle odbywającego się w niektórych krajach europejskich niszczenia i bezczeszczenia monumentów żołnierzy radzieckich, którzy oddali życie za wyzwolenie więźniów nazistowskich obozów koncentracyjnych, za uratowanie Europy i świata przed nazizmem". A Soros, chyba nie po to władował 18 miliardów dolarów, aby teraz nie dokopać Polakom. I wszystko jasne.

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1556927

Nie wiem, czy wiecie, ale obecnie największym przyjacielem Izraela jest Rosja. W tej chwili, gdy to pisze Izraelski premier gości u Putina. Były szef izraelskiego wywiadu Jakow Kedmi mieszka (chyba na stałe) w Rosji i ciągle gości w rosyjskich mediach. Sołowiow w swoim programie wprost ściele się mu pod nogi. Zwykle przekrzykują się w tych audycjach, a nawet biją zwłaszcza Polaków, którzy od czasu do czasu się w nich pokazują, gdy wyleczą odniesione poprzednio rany. Gdy głos zabiera Kedmi w studiu zapada cisza, wszyscy słuchają z otwartymi gębami, (przepraszam za kolokwializm). Swoją drogą daje trafne oceny sytuacji, gdy Ukraińcy podniecali się, że dostaną z MFW miliard dolarów Kedmi obwieścił, że nie dostaną ani jednego dolara dopóki nie usuną ostatniego pomnika Bandery. Nas Polaków podobnie jak Ukraińców uważa wszystkich za faszystów. No i nie dostali na drugi dzień po jego wystąpieniu MFW obwieścił, ze podjęcie decyzji zostało odłożone, (na święty nigdy). Obecnie też postawili im takie warunki, że jak je spełnią to ludność wyginie. To wszystko jest na rosyjskim i ukraińskim youtube. To znaczy youtube jest jedno, jak kto zna rosyjski to może słuchać i oglądać.

Ab ovo: Uważam, że Sejm powinien służyć do poważnych spraw. Naszych spraw. A my jak Stalin co to do Meksyku zabójców Trockiego wysłał mamy też tak postępować?  Ścigać oszczerców po całym świecie. Powinny to robić prywatne instytucje, stowarzyszenia wytaczać pozwy cywilne, zarabiać na oszczercach. U nas wszystko na głowie jest postawione, nawet rzecznik praw obywatelskich nie broni obywateli. Żaden z naszych obywateli nie ma pojęcia co też ten nasz Sejm w wolnej Polsce  pouchwalał, co wolno, a czego nie wolno. Żeby odebrać złodziejom ukradzione kamienice muszą być powoływane specjalne komisje sejmowe.

Tak się wszyscy starali Kneset, nasz Sejm, rządy ambasady itp itd i mamy to co mamy. Tyle pary poszło w przysłowiową rurę. Śmieszne i żałosne jednocześnie to wszystko!!!

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1556929

Ta totalitarna opozycja,to zwykli najemnicy.Niemców,ruskich i oczywiście żydów.Kto jest prawnikiem,potem prokuratorem,sędzią.Chciałbym wiedzieć ilu z nich ma żydowskie pochodzenie.Przeciez oni z pokolenia na pokolenie piastuja te stanowiska.I co dopiero teraz pojmujemy kto ustawia nas pod swoje prawo kaścianne?Wiemy.Ale lenistwo zobojetnienie na "obcych" nas uspiło.No i mamy skutki.Gdyby nie mieli tu u NAS swojego solidnego zaplecza w ustawodastwie i "elitach" rządowych nie ruszli by tematu.Umocnili się i maja media, nie tylko polskojęzyczne na swoje usługi.No ale z jednym nie dadzą rady.Amunicja "historyczna" ichna jest slepa.Huk jest ale nic poza tym.Jedynie wywołali Europejskiego ducha antysemityzmu w Polsce.No bo takiego tu nie było jeszcze.I co każą na nas napaść jak na kraje arabskie,antysemickie.Na początku mieli już w 45 obiecaną Judeopolonie i Stalin dał im znaczną część Dolnośląskiego ale poszli "wyzwalać "Palestyne i wyniesli się z Polski.Na FB zabanowali mnie za słowa że."Zydzi przebrali się w mundury NKWD i mordowali Polskich oficerów i ludnożć cywilną,oraz wysyłali na sybir".Jednym słowem POLSKA jest bardzo zażydzona i otoczona ich najemnikami w kręgach decyzyjnych i mediach.To musimy zmienić.Nawet w PIS po zmianie w Rządzie mówiłem że lobby żydowskie pokonało(narazie) lobby patriotyczne .Może pora drukować ulotki i roznosic po skrzynkach pocztowych w blokach.Ja w stanie wojennym.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Mateo

#1556934

Tytuł jest mylący, sugeruje błędną decyzję.

"zaplanowana i cynicznie wykonywana na naszych oczach akcja" to co innego jak prowokacja.

Prowokacja to jest wtedy, kiedy zaszkodzi nam narzucająca się nam nasza reakcja na czyjeś działanie "zaplanowane i cynicznie wykonywane na naszych oczach". Tu taką reakcją jest walka o prawdę historyczną, o dobre imię Polski, walka z fałszywym oskarżeniem.
Tymczasem tutaj właśnie uznanie że to prowokacja spowoduje że wejdziemy w bierność i to będzie reakcja błędna, nam szkodliwa najbardziej, bo w tym stanie wmawiana nam wina zostanie do nas przyklejona a samo haniebne kłamstwo na nasz temat bezkarnie pójdzie w świat jako prawda.
Trzeba tu też zauważyć, że podmiana prawdy na kłamstwo jest typowa dla ideologii satanizmu/ - Są to więc rzeczy dla nas ludzi, i w ogóle ludzkości najważniejsze - tu żadnego lekceważenia, zaniechania ani tolerancji być nie może.
Tak więc działać, organizować działania zbiorowe, a nie nazywać wrogą akcję prowokacją.

Pozdrawiam.miarka

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1556936

PolskieRadio.pl uruchomiło specjalny serwis edukacyjno-społeczny internetowy GermanDeathCamps.info. – W sposób jasny i przejrzysty ma przybliżyć odbiorcom z różnych krajów i w różnym wieku historię niemieckich obozów koncentracyjnych i obozów pracy z czasów drugiej wojny światowej – czytamy na stronie.
/ Źródło: PolskieRadio.pl

Vote up!
5
Vote down!
-1

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1556946