Błąd pilota...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Andrzej Duda zwyciężyłł!!! To najlepsza wiadomośc od 2007 roku. Najlepsza dla Polski i Polaków, także tych, którzy wytresowani przez telewizor zagłosowali na przedstawiciela sitwy. To zwycięstwo złamało plan PO-szustów na "zgodę i bezpieczeństwo", pomyslane jako kolejna mega manipulacja spoleczna. Nie wzięli pod uwagę faktu, że ordynarne fałszerstwo wyborcze w listopadzie obudziło Polaków. I stało się...

 Komorowski nie byłby sobą, a raczej nie byłby reprezentantem służb gdyby jeszcze w nocy nie straszył chaosem i nieodpowiedzialnością nowego prezydenta. Nie wiedziel biedak,że to już nie działa. Od dziś sitwa ruszy do ataku. na wszystko co wspólne, solidarne, polskie. tylko umiejętne wykopanie podziałów, ugruntowanie nienawiści jednych Polaków do innych daje jej szansę w jesieni. A strach podpowiada tylko złe rozwiązania.Oczywiście koniunkturalni łzennikarze, "autorytety" i "eksperci" juz od rana zaczną zezować w stronę Dudy, a za chwilę zapewniac go o swoim popraciu. Mimo, że jeszcze wczoraj obrzucali go inwektywami i wylewali morze kłamstw...

 Nie popadajmy w euforię. Wygrana bitwa zmobilizuje wszystkie siły przestępczej mafii do obrony stanu posiadania. oniw iedzą,że nie moga być opozycją. Kradzione zacznie parzyć mocno.Trzeba w najbliższych miesiącach pokazać różnicę, jakościową także. Przekonać Polaków, również tych zastraszonych przez ogłupiacz, nastawionych wrogo. To można i należy osiągnąć. A więc do pracy- na radość czas przyjdzie po dwóch jeszcze starciach - po odwojowaniu parlamentu a potem samorządów, bo przecież trzeba skrócić kadencję wybranych w wyniku manipulacji wyborczych rad wszystkich szczebli. Są z mani młodzi, jest RKW, jest PiS, ugrupowania "antysystemowe" ( choć lepiej nazywać je antyzłodziejskie).

No i na koniec. Podobno od wczoraj do czołowych działaczy PO-sitwy dotarł sms o treści - "Winę za kłęskę Komorowskiego ponoszą piloci, do ustalenia pozostaje kto ich do tego nakłonił".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:11)

Komentarze

Witam! Wreszcie wygrala Polska! Mamy zaczatek wiary na godne zycie mlodego pokolenia! To byl nasz wspolny wysilek! To nie koniec walki, ale cieszy mnie, ze mamy znowu Polskiego Prezydenta! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1480921

PBK powiedział w mowie po ogłoszeniu wyników że wybory były demokratyczne i że trzeba je uszanować, ale może też być tak że PBK został spisany na straty przez "starszych i mądrzejszych" - co może być użyte jako argument przeciwko możliwym informacjom o fałszowaniu wyborów parlamentarnych na jesieni - które z zasady są ważniejsze niż prezydenckie. Powiedzą że demokracja jednak istnieje, ponieważ prawica jednak wysoko wygrała w wyborach prezydenckich. Powiedzą też że tak wybrał naród i też te przyszłe wybory będą musiały zostać uznane bo taka jest wola większości na ruskich serwerach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1480963

trzeba bedzie pilnować wyborów - utrzymać obserwację Komitetów Wyborczych przez Korpus Ochrony Wyborów. Mamy już zaczątek takich nieformalnych struktur!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1480972

Casami robi się krok w tył by nabrać rozpędu. Będą teraz puszyli się w glorii uczciwych "przeprowadzaczy" wyborów, więc jak ktoś podskoczy w październiku, że przekręcają - będą mieli "argument" w postaci tych wyborów. Być może na to się przydało te 1,5h zwłoki w zakończeniu ciszy wyborczej. Bez niej też daliby radę się prozumieć, ale smierć w trakcie wyborów w komisji, dała im doskonały powód do przedłużenia ciszy i chyba ułatwiła podjęcie decyzji o "odpuszczeniu" tych wyborów. Może im wychodziło 57%-43%, więc nie chcieli już "podrasowywać", szczególnie mając na względzie koniecznosć  "podrasowania" w październiku.....

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1480976

Przed chwilą oglądałem EuroNews, chciałem zobaczyć, co powiedzą o wygraniu wyborów przez Dudę. Najpierw był długi materiał z Hiszpani o ich wyborach samorządowych i regionalnych, gdzie prezentowano polityków drugiej i trzeciej kategorii. Następnie około dwuminutowa relacja z naszych wyborów prezydenckich. Pokazano Dudę w sweterku jak rozdaje kawę na dworcu w Waszawie, jak robią sobie z nim zdjęcia i jeszcze trzy wybrane wypowiedzi, w tym jedna całkowicie go krytykująca i tyle mieli do powiedzenia. Żal było na to patrzeć i tego słuchać, ale ntak nas dzisiaj widzą po wyborze prezydenta nie takiego, jakiego by sobie życzyli

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1481010

prasie pisza normalnie...

Ujalem to na moim blogu , mozna poczytac...

pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1481032

Witam ponownie! W tej chwili PO probuje sie odizolowac od Wuja,to nie mysmy przegrali ,ale Komorowski! To sa bandyci w kolnierzykach! Te psy sprzedadza matke,aby sie utrzymac przy korycie! Musimy byc silni!To taka osobista refleksja! Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1481056