Przedwyborczy strach "totalnych" czuć już dobrze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Zbliżające się wybory samorządowe a wraz z nimi słaby wynik "totalnych" powodują panikę w szeregach ugrupowań, które nie są niczym innym jak ekspozyturami obcych służb i polityków. Dlatego każde słowo ekipy Dobrej Zmiany jest notowane i sprawdzane czy można je wykorzystać w medialnej walce. Tak jest ze słynnym już "kłamstwem Morawieckiego". Pomimo, że pan premier przedstawił sprostowanie to "totalni" plują jadem na odległość już wiele dni. Dziś Gregor wezwał pana premiera do dymisji, bo jego zdaniem " kłamca nie może sprawować takiego urzędu". Grzesiu szanowny - gdyby tak było to ty i wszyscy bez wyjątku twoi PO_kolesie bylibyście wykluczeni z polityki na zawsze. Przypomnij sobie megakłamstwa Tuska, Kopacz, Arłukowicza, Vincenta, Zdradka czy swoje własne także. Osiem lat okłamywaliście systemowo Polaków, łgaliście rano, w południe i w nocy, o okradaniu narodu i wyprzedawaniu wszystkiego nie wspominając. Daj spokój...

Sam Gregor wrócił właśnie w Niemiec, gdzie otrzymywał instrukcje od "Mutti" Angeli. Przy okazji pokazało się, że właściwą szefową PO-mafii jest Merkel a Tusk czy Gregor to tylko kelnerzy. Przy okazji Gregor załatwił zapewne swoim kolesiom nową transze lewej kasy, bo przecież konfident czy najemnik służy za pieniądze, a pieniądze w kraju już się   PO-sitwie kończą. Jeżeli stracą władzę w większości sejmików wojewódzkich to strumień łatwej kasy z UE się skończy .   I jak wtedy żyć...?

W ogóle kampania samorządowa wywołuje zdziwienie. "Totalni" nie mają żadnych pomysłów, żadnego spójnego programu dla wyborców w regionach. Wyśmiewają co prawda objazd kraju dokonywany w każdy weekend przez pana premiera, ale sami nie proponują niczego. Jak u Kononowicza - zdaje się że tam gdzie PO, N czy PSL zdołają skutecznie ogłupić ludzi - po 21 października - nie będzie niczego. Za to na "konwencjach strachu" PO-szuści straszą, grożą, lżą nawet i kłamią na potęgę. Jak mawiał pan Zagłoba - "Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni".

I na koniec - rozgorzał nagle, wywołany celowo przez ludzi służb PRL-u - sztuczny spór o film "Kler". Nie oglądałem "dzieła" Smarzowskiego więc nie komentuję. Ale - to do prawicowych mediów - czemu dajemy się tak ordynarnie wpuszczać? Dlaczego wdajemy się w dialog o filmie, który ma przykryć zPOdziejstwa Adamowicza, Zdanowskiej, HGW i setek innych PO-mafiozów/ ? Za trzy tygodnie Polacy zdecydują o kolejnych pięciu latach samorządów - zajmijmy się tutaj ujawnianiem i upublicznianiem kłamstw, korupcji, nepotyzmu i zwykłego złodziejstwa wreszcie. A jest o czym pisać...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

     Witam! Kroi się nam niestety ponowne oszustwo wyborów samorządowych w powiatach i gminach. Prym wiedzie PSL i reszta Totalnych partii. Jak się nie da przysłowiową " książeczką wyborczą", to zmajstrowano komitety wyborcze krzaki, za którymi komuna się schowała. Nagle PO Nowoczesna, SLD i PSL  na listach nie istnieje, za to jak grzyby na deszczu powstały komitety typu " samorządowego" w tle. Są samorządy, gdzie w uprzedniej kadencji nie ma nikogo z radnych członków PISu, a natomiast dziwnym trafem znależli się ludzie sitwy z list PISu. Teraz, to ukróciliśmy. Trwa walka układu, aby nikt z PISu nie dostał się do rady, bo boją się, że nie będą już jawnie manipulować kasą. że ktoś będzie patrzył na ręce. Tyle o radach. Co do kandydowania na włodarzy miast i gmin, to zdarza się, że PIS nie wystawił nawet żadnego kandydata. Prawda jakże bolesna, przynajmniej w Małopolsce. Za to w sejmikach jest dobrze. Tak mnie, to rozgoryczyło, że postanowiłem poruszyć ten temat wyborczy od podszewki, bo tyle się medialnie mówi o zmianach...Jedyną alternatywą, o której się coraz głośniej mówi, to masowy udział społeczeństwa w wyborach głosującego na PIS i Prawicę. Tylko wtedy mamy szansę skruszyć beton sitwy w samorządach. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1572812

 Masz w 100% rację o nieudolności prawicowych dziennikarzy i braku natychmiastowej riposty PiS-u na absurdalne zarzuty w obecnej kampanii wyborczej totalnych. Dlaczego sądownie nie wykorzystano przedwyborczego kłamstwa lidera totalnych, który na wiecu publicznie (co pokazano również w TV) twierdził, że PiS z premierem będzie pomagał tylko tym gminom w których wygra wybory samorządowe! Czym przy tak ohydnym kłamstwie jest przejęzyczenie się Morawieckiego?

Vote up!
3
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1572847

Jakie jest Wasze zdanie?

Czy kandydat na burmistrza, na spotkaniu z mieszkańcami gminy powinien przedstawić swój "Program" czy wypytywać wyborców?

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1572925