Powyborcze tasowanie fałszywych kart...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś w sejmie pojawił się Bredzisław. Spotkał się z klubem PO-szustów, który witał go "radośnie". Kopacz-ka plotła bzdury, Grupiński jeszcze większe. Cała złodziejska menażeria przyszła na spotkanie z "drogim Bronkiem", ktorego już w poniedziałek spuścili do kanalizacji. Mafijna "ustawka" tylko rozśmieszyła me(n)dialnych funkcjonariuszy. Nie zostawili na niej suchej nitki. Ot, mądrośc etapu...zdaje się, że ci co wymyślili "projekt Balcerowicz" nakazali jednocześnie zakończyć "projekt PO". Tylko zapomnieli PO-szustom o tym powiedzieć...Uśmiechnięte gęby Schetyny, Klicha (tego psychiatry co rozwalił armię), Grabarczyka, Kidawy, HGW, Pitery i przepraszam za słowo - Katarasińskiej ujawniały, oprócz stałego bezmiaru głupoty i cynizmu także rzecz inną. To mianowicie, że sitwa niczego nie zrozumiała z niedzielnego wyniku.Nadal stosuje te same ograne kłamstwa, wierząc, że będą skuteczne jesienią. No i nie przeszkadzajmy im...coraz śmielej i szybciej PO kroczy w stronę śmietnika...

W sieci lament "elyty" i "autorytetów" miesza się z bezmiarem wściekłości zagorzałych lemingów. Oczywiście żaden z nich nie myśli o najprostszej odpowiedzi na pytanie -"Jak to się stało?" Nikt z nich nie przyjmuje do wiadomości, że zwykli ludzie mają już dosyć obłudy, pychy, cynizmu i kłamstwa PO-mafii. Przecież telewizor nadal naucza, że żyjemy w "złotym okresie dziejów" a sztandarowym fasłem jest "zgoda i bezpieczeństwo". A tu proszę - niewdzięczny, od ośmiu lat okradany naród, pokazał sitwie wała! Cóż za czarna niewdzięczność...Dlatego wściekłe lemingi płci obojga nie żałując sobie  prześcigają się w wypisywaniu obelg wobec prezydenta- elekta. Młoda, odmóżdżona idiotka, na szczęscie wyrzucona juz z Polsatu, proponowała "składkę na trotyl", dziś jej lump- koleś ( oczywiście MWzWM) napisał, że "cała nadzieja w drugim Tupolewie". Gdyby PO-lska była normalnym państwem prawa to słowa takie "wymiar sprawiedliwości", PO-licja czy służby potraktowałyby jako wezwanie do zamachu na głowę państwa. Ale przecież wiadomo, że jeszcze niestety żyjemy w teoretycznym "szambie obywatelskim" i takie wpisy traktowane są z pobłazliwą zyczliwością przez "łże -elytę". Spytam więc kretynów o miałkiej pamięci i niedużych rozumkach - a pamiętacie zabójstwo dokonane przez członka PO Cybę na asystencie posła PiS-u w Łodzi? Inspirowane me(n)dialną nagonką ...Potrzebna jest kolejna tragedia? Tak Po-szuści i ich "europejscy i postepowi" zwolennicy rozumieją zgode i bezpieczeństwo.A może właśnie potrzebna im kolejna, niewinnie przelana, krew...?

 Dobra wiadomość na koniec- "niezawisły sąd", tym razem okręgowy, uwolnił od winy Sławku Nowaka, znanego PO-kolekcjonera. Po Sawickiej, Drzewieckim, Rychu ze Zbychem i setkach innych PO-sitwa nadal drwi sobie z praworządności. Oby tak dalej chłopaki - to jesienią powtórzycie "sukces" wyborczy schyłkowej AWS, UW i innych ugrupowań stworzonych przez służby do pilniowania inetresów w III RP. Chyba, że tych mniej skompropmitowanych przyjmie "młody i dynamiczny" jak Mazowiecki lider "partii nowego otwarcia" - Balcerowicz, co to wraz z agentem służb Olechowskim, kierowcą Frasyniukiem i tramwajarką Krzywonos buduje kolejną "siłę spokoju". A przecież zaraz wśród "kadry kierowniczej" znajdą miejsce Smolarowie, Michnik, Lityński, przepraszam za słowo -Wujec z "resortową" małżonką z domu Okrent, a nawet Blumsztajn ( ten co nie chce rodzić). Niebezpiecznie dla tej "sponatnicznej" inicjatywy zabrzmiały słowa noblisty Bolesława W., który zagroził, że zamierza się do niej przyłączyć...Wodzowie więc są, nawet w nadmiarze ale wojska brak...i niech tak zostanie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Wszak używają słów:
To jest nasz cel, stoczenie zwycięskiej walki, trzeba zbudować jak najszerszy front, sprawdzona droga polskiej wolności (ta od Berlinga)? maszerują drogą wolności, obrona dorobku całej Polski demokratycznej, etc. etc etc.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1481618

Ustawa Sejmu o prerogatywach dla Trybunału Konstytucyjnego przenosi nas z dyktatury PO PSL-u i Komorowskiego do dyktatury prawników..

Oto ONI ..na wniosek marszałka Sejmu będą orzekać ,czy: prezydent może..czy też -nie może pełnić funkcję głowy państwa..

Widać ; troska o przyszły stan zdrowia młodego, przecież Andrzeja Dudy..nie daje spokoju niektórym.

Bez wątpienia tak zasadnicza ustawa musiała być konsultowana szeroko w obozie władzy..

Władzy wykonawczej władzy sądowniczej.

.Natomiast ; nie była konsultowana z NARODEM ..ba - nawet, z opozycją..

Dziwne to..mamy zarządzone referendum na durny temat..al w sprawie zasadniczej dla narodu po staremu -ustawę przepchniętą, jak to się mówi "kolanem".

Witajcie zatem drodzy rodacy w dyktaturze prawników..

.wspomniane zalecenia prawne obejmują , li tylko prezydenta..

Premier może być durny jak but..czytaj BÓT..może przekopywać, z całą starannością..ziemię na ponad jeden metr..i to jest normalne..To jest OK...

Ta ustawa powinna wywołać protesty społeczne!!!!!

Polska zachodnia ..czytaj ziemie odzyskane -głosują na PO i Komorowskiego..Tak !

Mapa przedwojenna -nie kłamie!

Oto jak serwery ruskie sterowane z Berlina...w swojej kolonii decydują o rządach..

"Nocne liczenie głosów" wspomniane przez Schetynę ..ma ta dziwną właściwość , że ZAWSZE jest na korzyść większego łobuza...To jest regułą!!!

Skąd taka prawidłowość, nocnego liczenia?

W mediach , teraz przesiadamy się na CO MYŚLĄ I PISZĄ ZACHODNIE MEDIA... i tu "cytaty i pisaty"..;- o jest znowu o Dudzie ...że-zły ..że - niedobry.. Proszę jak "pięknie'!!!! Proszę ...

ZACHODNIE MEDIA..ZACHODNIE MEDIA...i przemysł POgardy ma "argumenta" - NIEbanalne..

Inaczej pani Mucha..w telewizorni..ona to tak -cytuję z pamięci;- "ludzie nie wierzą, w zapewnienia A Dudy.

Ludzie w to nie wierzą" Tak to pani Mucha..stała się specjalistka od WIARY...

Minister Kierwiński występuje natomiast ..z pozycji PRZEKONANEGO..cytat "jestem przekonany" ... i tu - wstaw sobie czytelniku - do czego Kierwiński jest przekonany..

WIARA i PRZEKONANIA...nową dewiza władzy...

Czyli; "siedzi jamnik na drzewie i się ludziom dziwuje" /Mrożek Sławomir/..

Tymczasem ..dobrym obyczajem jest aby urzędujący prezydent

T FIFA..dostała przysłowiową "fifę" i to w nochala.. Za korupcję..za korupcję...

U nas..a u nas ..Obywatel Nowak popełnił..jak najbardziej ale nie ma to znaczenia ..i tak ogólnie..jest popełnione przestępstwo ...ale - to BEZ ZNACZENIA...

Dobrym pomysłem jest powołanie NIEZALEŻNEGO PROKURATORA od spraw korupcji.. Odnotujmy po stronie pozytywów..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

poko

#1481620

jest "tymczasem dobrym obyczajem jest aby urzędujący prezydent..."

I..... I.. wcięło mi ciąg dalszy tego zdania..

Powinno być :-

tymczasem dobrym obyczajem jest aby urzędujący prezydent UZGADNIAŁ swoje  poczynania z prezydentem -elektem.

To jest podejcie prawidłowe w związku z ciągłością państwa..

Przepraszam..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

poko

#1481640