Nie - czy? ale - jak ? sfałszują wybory...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po trzech dniach kolejna me(n)dialna "wrzuta smoleńska" okazała sie niwypałem i ośmieszyła nie tylko łżennikarzy-wykonawców z RMF, ale także tych co ją zlecili. "Niezależna" prokuratura i prokurator Seremet sprowadzili ją do konfabulacji i wymysłów amatora. Me(n)dia więc mają od dziś cyrk pt. "Trybunal Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry". Serial trwa juz wiele lat, ale na bezrybiu i tego chwycili się łżennikarze, "eksperci" i ich oficerowie prowadzący. Skończy się jak zwykle...Ciekawe kiedy Rosjanie na polecenie prezydenta Putina ujawnią choć część prawdy o "współodpowiedzialności" i "zleceniu" od PO-lskich PO-lityków z 2010 roku? Wiem, że dla nich wygodny jest Bredzisław i Kopacz-ka jako popychadło, ale coraz śmielsze ataki mediów zachodnich w sprawie "katastrofy" smoleńskiej, zmuszą ich do kontrakcji. Ciepło musi być w Brukseli "prezydętowi Europy", nawet jego mocodawczyni może kiedyś uznać, że ten lokaj za drogo kosztuje i cuchnie zbyt mocno...Arabski "nie zdążył" na dzisiejszy proces Bielawnego, na jego miwejscu nie przyjeżdżałbym do Polski wcale, szczególnie w piątek przed weekendem..Me(n)dia zaczęły dezawuować i atakować Rotha, to znaczy, że slużby dostrzegły siłę przekazu jego książki. Niezależnie od celów BND, które poprzez tego dziennikarza prowadzi swą grę, pojawienie się prostych informacji, że to polscy politycy "zlecili" zamach, stanowi wstrząs także dla lemingów. a do wyborów miesiąc....

Warto tez zwrócić uwagę na fakt, który "smoleńskie wrzuty" z zachodu i wschodu porzykryły. Genialny program dla ewidencji ludności "Źródło" działa wadliwie, urzędnicy w gminach sobie z nim nie radzą wcale. Wprowadzenie nowego sposobu tworzenia rejestrów mieszkańców, trzeba trafu od 1 marca 2015 roku, powoduje chaos tak potrzebny sitwie do mataczenia i fałszowania wyników majowych wyborów. Naiwnością jest bowiem przekonanie wielu moich kolegów z RKW, że PO-szuści zgodzą się na wolne i uczciwe wybory. To nie jest możliwe po ośmiu latach ich nie-rządów, a szczególnie po Smoleńsku. Ta nowotworowa narośl "obywatelska" wie, że nie może już być opozycją. Moze rzadzić albo skończyć żywot w smietniku, a jej prominentni przywódcy w więzieniu na długie lata. Dlatego me(n)dia, urzędnicy, "niezawisle" sądy, "niezależna" prokuratura, policja, służby będą działać na polityczne zlecenie tak, by wygrał Bredzisław a jesienią PO.Jeżeli tak się stanie, a to realne mocno zagrożenie, tylko powszechny opór przeciw ich władzy, ulica, mogą jeszcze Polskę uratować.Już dziś należy mieć w sobie siłę, by mimo znów dwukrotnie sfałszowanych wyników wyborów (oby moje słowa się nie spełniły), umieć na to dopowiedzieć. Nie chcę tym pisaniem odbierać wiary i nadziei dziesiątkom tysięcy patriotów, niestety nigdy dotąd w świecie rządząca mafia nie oddawała władzy w wyniku wyborów, a wolności i suwerenności nie udawało się obronić kartką wyborczą....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

NIE CZY ? ALE JAK ?

no w koncu , ktos podkreslil kopiowym olowiem, to co wazne...

Dziekuje, to jest bardzo istotny wpis...

I nikt nie rozwaza, jak mamy na to zareagowac...,

bo kazdy tylko o pilnowaniu wyborow.

A jakos nikt nie bierze pod uwage planu B przeciwnika,

a przeciez on dobrowolnie wladzy nie odda...

pzdr.

Vote up!
8
Vote down!
0

chris

#1472919

kojarzy mi sie Jurek Bozyk :

 

https://www.youtube.com/watch?v=a9roIlxQstM

 

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1472925

Mysle,ze USA zalezy ,aby  PIS z Duda wygral! Byc moze trzyma kota w worku i tuz przed wyborami go wyciagnie! Wtedy zawali sie caly misterny plan koalicji  PO- PSL!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1472931

Sluszna konkluzja.

Lecz nawet, gdy sie zawali..., to ONI maja plan B...

i tego w zadnym razie nie wolno lekcewazyc.

 

 

pzdr.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1472958

Robią to na poziomie podstawowych komisji wyborczych. Pisze się później protokoły, a jakże - i nie ważne czy ktoś podpisze, zgłasza zdanie odrębne ...etc. Worki z głosami wędrują pod opiekę do urzędującego jeszcze naszego wójta, prezia etc. ... a opozycja może pisać na Berdyczów protesty. Do sprawy podmieni się worki na takie, które jak nawet sąd nakaże przeliczyć, potwierdzą wyniki - czasu będzie dużo na precyzyjny kant.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1472973

" recznego liczenia glosow "

Programy elektroniczne to bardzo niebezpieczne zjawisko,

jezeli chodzi o tak wazna  sprawe jak wybory....

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1473015

W Białymstoku nie muszą fałszować wyborów. Wygrywa dotychczasowy prezydent B. Komorowski.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY

Niestety, zapewne podobnie jest w innych miastach a jeszcze gorzej w małych miejscowościach. Powstaje pytanie, czy w ciągu miesiąca kampanii prezydenckiej jest ktoś w stanie odwrócić ten trend?

Ja w to nie wierzę. Jestem sceptykiem w tej sprawie.  

Vote up!
2
Vote down!
-1

Grzest

#1473372