Kolejo-filia szerzy się w PO....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

"Antysystemowy" rząd Grecji zmierza wyraźnie do przesilenia w wojnie z eurokratami. Zamknięte dziś banki i giełda w Grecji to zapewne wstęp do dalszych działań, które wyprowadzą Helladę z wymyślonej przez lewaków z UE - "strefy euro". W ten sposób ten polityczny a nie ekonomiczny pomysł zacznie się sypać. Grecja ogłosi niewypłacalność, wróci do drachmy, uzyska pomoc od krajów spoza UE (Rosja już ją przyrzekła) i po jakimś czasie zacznie wracac do normalności. Stracą francuskie, niemieckie czy angielskie banki "pożyczające" latami Grekom pieniądze na ogromny procent, choc pewnie EBC dodrukuje po prostu euro-makulatury by "swoi" nie stracili... Drogą  jaką wybral rząd grecki szło już wiele państw, nigdy jednak ze strefy "wspólnej" waluty, wymyślonej po to by Niemcy i Francja mogły niszczyć gospodarki państw mniejszych i słabszych.Jakoś nie słychać nic o "działaniu" w tej sprawie nieroba tysiąclecia, który dziś robi za niemieckiego lokaja w Brykseli i już w 2011 roku ogłosił potrzebę szybkiego wejścia Polski do "eurostrefy". Ładnie byśmy wyglądali przy obecnych cenach i zarobkach, sprzedanych bankach i zniszczonym przemyśle...

 Kopacz-ka nie bacząc na nic jeździ sobie koleją. I dobrze... Ona wie swoje - "system bankowy jest stabilny, Polakom nic nie grozi". Skąd to wie ?  Ano w czasie przesiadanie się do drugiego pociągu, powiedzieli jej o tym na peronie Szczurek z Vincentem. No to pojechała uspokojona już zupełnie na Śląsk. Tam będzie kłamać podobnie jak na Wybrzeżu.Pani premiera dopytywana przez dziennikarzy o słynną "śląską" rozmowę Wojtunika z Bieńkowską, gdzie po robociarsku oceniono "pracę" nie -rządu PO -PSL dla górnictwa w ciągu ostatnich lat, rozbrajająco zdziwiła się, że taka rozmowa w ogóle miała miejsce.Rzecz jasna zapisu rozmowy "nie pamięta"...

W sobote w Lubinie "woJOWników" Kukiza było trochę ponad tysiąc a nie jak szumnie zapowiadano pięć razy więcej. To, że muzyk nie ogłosil "programu" i zapowiedział, iż mieć go nie bedzie to zło mniejsze. Gorzej, że pomysł na JOW-y potrwa do 6 września a co potem? Czym zachęcić wyborców i to takich, którzy daleko bardzo są od spraw wspólnych a polityki szczególnie? Pisałem już o tym, a teraz widać to wyraźniej - mętne typy kręca się wokół Kukiza, jeden Kornel Morawiecki wiosny nie czyni, choć przyzwoity to bardzo człowiek....Ktoś nazwał "Ruch" Kukiza- miejską "Samoobroną". Według mnie bliżej mu jednak do "wkurzonych" zwolenników Palikota w 2011 roku. Czy więc Kukiz jest "antysystemową szalupą" wysłaną przez wajchowych dla ratowania władzy PO-szustów? Zobaczymy...

Poza tym tyle spraw trudnych i pilnych - islamski terroryzm, wojna na Ukrainie, Grecja - a Kopacz-ka jeżdzi sobie koleją.Czy oprócz straszenia PiS-em ktoś słyszał jakis spójny przekaż liderów "partii" rządzącej w którejś z tych spraw? Przeciez to raczej nie Antoni Macierewicz dokonał masakry na tunezyjskiej plaży, to nie Jarosław Kaczyński z Ziobrą skonstruowali ładunek, który eksplodowal w meczecie w Kuwejcie. No tak, ci co wiedzę o sytuacji czerpią z ogłupiacza wcale nie muszą być tego pewni.Porównywanie przyszłego rządu PiS-u do lewaków z Syrizy nie ma sensu. Nikt przecież z  ekranowych "autorytetów" czy "ekspertów" nawet słowem nie wspomni, że w gigantyczne długi wpędziły Greków rządy liberałow i konserwatystów - trzeba trafu kolegów Tuska i ferajny z europarlamentu. Polakom potrzebna jest najbardziej realna a nie wirtualno-kolejowa władza, politycy, którzy swoje obowiązki traktują jako służbę, a nie czas na korupcję i nepotyzm. I na taką władżę czekamy do jesieni...

I na koniec dobra wiadomość. Powstała kolejna lewicowa "kanapa" polityczna. Tym razem Napieralskiego i Rozenka. Nazwali ją slicznie - "biało- czerwona", choć zdaje się,że bliżej im do nazwy - "różowo-czerwoni"...?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Napisałeś tak: "I na koniec dobra wiadomość. Powstała kolejna lewicowa "kanapa" polityczna. Tym razem Napieralskiego i Rozenka. Nazwali ją slicznie - "biało- czerwona", choć zdaje się,że bliżej im do nazwy - "różowo-czerwoni"...?".

Myślę, że to nie jest dobra wiadomość. Chyba, że słowa "dobra wiadomość" chciałeś wziąć w cudzysłów, ale zapomniałeś.

Polsce - mojej nowej Ojczyźnie - nie potrzeba takich partii. Nie potrzeba też takich, jak Andrzej Rozenek. Przecież jego rodzice byli aktywistami w PZPR. Już w domu rodzinnym miał kształtowany umysł w duchu komunizmu i... ateizmu. I tak mu zostało do dzisiaj. Zajął się działalnością polityczną i... "nie miał czasu" skończyć studiów, które rozpoczął na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Nauk Politycznych. Jest także antyklerykałem. Od roku 1997 rozpoczął pracę w tygodniku "NIE". A przecież właścielem i redaktorem naczelnym tego periodyku jest... Goebels stanu wojennego - Jerzy Urban. W dodatku pierwszy antyklerykał w Polsce. A dziewięc lat później (2006) przez okres 5 lat był zastępcą redaktora naczelnego tego tygodnika.

Ponieważ Polska jest krajem katolickim, nie sądzę, by ta partia odegrała jakąś większą rolę.

 

Pozdrawiam i dziękuję z +20 za Twój wpis,

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1486341

To jakieś nieporozumienie! Dwóch komuchów nazywa partię w polskich barwach. Przecież nie od dziś wiadomo jak ci ludzie nienawidzą Polski. Dla nic pasuje tylko nazwa "czerwoni".

Dla mnie, partia Napieralskiego i Rozenka jest zlepkiem ludzi tej samej kategorii, a prawdopodobnie tych samych personalnie, rządzących Polską od 25 lat. To jedna klika wymieniająca się na stołkach, grająca teatrzyk dla gawiedzi, a za kulisami rozgrywa politykę swoich prywatnych interesów.

Czas zacząć myśleć swoją głową i mieć swoje opinie, a nie wiecznie podpierać się telewizją która jest czwartym elementem tego systemu władzy.

W mojej opinii,naprawdę niewiele trzeba aby dostrzec że inicjatywa Balcerowicza i Napieralskiego z Rozenkiem jest odpowiedzią na całkowitą kompromitację PO, w celu utrzymania się przy władzy obecnych oligarchów.

Moze nie zdziałają wiele, ale nieustannie będą nas "uszczęśliwiać "
Pozdrawiam:-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1486408

POstaci POciągane POciągiem do patologizowania tendencji statystów ”państwa teorEtycznego” przesiadają się, do POciągów by POprzysiadać się do wysiadujących JAD/ących - aby POgadać ”medialnie”= PO próżnicy - jak ”profesjonaliści” PO kolejologii domniemanej…

Tacy- cacy "Myślą” - byle jak podróżować byle tylko podRóżowić oblicza nieobliczalne, POlitycznie blade - jak krętki krętaczy, u których w intencji ”władzy ludzkiej” czołowe miejsce (zajmujące najwięcej czasu"rządzenia") wypełnia organizowanie urzędniczej napastliwości i interesownej nienawiść do Tubylców, których się krzywdzi(rozkosznie) POdatkami, POlitycznie marnotrawionymi na kosztowne bandy administracyjnej propagandy ”sukcesów” dotychCzasowych ekscesów ”administracji gospodarczych”.

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1486414

EVA PERON - pendolino, pierwsza leming baba III RP

 

https://www.youtube.com/watch?v=Hl8wCUq_OJo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1486417