Martwi mnie amnezja liderów PO-sitwy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Najlepszą ilustracją dla odchodzącej obciachowej i złodziejskiej ekipy PO-PSL jest okradziona przez otoczenie Komorowskiego willa w Klarysewie i puste biurka i szafy w miejscu "pracy" byłego koordynatora służb - Biernackiego. Tak dziś wygląda Polska - ogołocona z majątku, okradziona, bezbronna i lekceważona. Każdy nowy dzień będzie przynosił kolejne sensacje o "dokonaniach" PO-sitwy w ciągu ostatnich ośmiu lat. Właśnie rzetelengo audytu we wszystkich dziedzinach panicznie boją sie niedawni rzadzący. Oni najlepiej wiedzą ile jeszcze róznych "amber goldów" poukrywali w zakamarkach i kątach. Cisza jak zapadła w ławach PO po tej zapowiedzi pani premier Szydło była znamienna..

Do tego jednak by zwykły Polak otrzymał prawdziwe informacje, by mógł je przetrawić i dobrze zrozumieć pierwsze muszą zmienić się me(n)dia. Nie wolno pozwolić by telewizyjno -radiowe gnidy bez żadnych pogladów, nagle "poczuły " radość ze zmiany wladzy i stały się jej orędownikami. Tacy ludzie nie są potrzebni w publicznej przestrzeni medialnej. PiS nie może stworzyć następnej mutacji partyjnej telewizji. Media mają obowiązek rzetelnie i zgodnie z prawdą informować społeczeństwo, bez względu jak się to podoba czy nie podoba rządzącym. W chwili gdy 90% prasy polskojęzycznej jest w niemieckich rekach, a wszystkie prywatne stacje medialne również opierają się o obcy kapitał, przynajmniej publiczne muszą przedstawiać polską racje stanu. PO-mafia co prawda zrobiła wiele by do tego nie dopuścić, ale w Polce nie brak zdolnych i nieubrudzonych w kontakty z poprzednią władzą dziennikarzy. "Czwarta władza" musi odzyskać wiarygodność.

Jazgotu jaki podnieśli funkcjonariusze me(n)diów po ułaskawieniu ministra Kamińskiego przez prezydenta Dudę pokazuje najlepiej jak "elyta" i "autorytety" rozumieją praworądność.Ludzie, którzy zepsuli wszystkie instytucje państwowe a korupcję i nepotyzm uczynili mechanizmem "rozwoju" teraz oburzają się na naprawienie oczywistej sądowej szkody. Mariusz Kamiński wszakże niczego nie ukradł, nie wspólpracował z przestępcami, nie ustawial przetargów. walczył z patologiami i za to mial zostać na zawsze "naznaczony" przez resortowego sędziego. jakoś nie słyszałem ani jednego głosu oburzenia, że "sędzia" Łączewski, autor skandalicznego wyroku, został "nagle" awansowany i to oczywiście do wydziału sądu apelacyjnego, w którym miała odbywac się sprawa mariusza kamińskiego w wyższej instancji. To zapewne przypadek...ale..."Elyta" III RP przyzwyczaiła się przez lata, że można traktować państwo jako łup, można kraść, korumpować, niszczyć, przecież prawo jest dla maluczkich. Oni zaś - "władcy" Polski, są poza wszelka kontrolą i za nic nie odpowiadają. Dlatego ujadają i warczą, kończy się "zielona wyspa", teraz każdy będzie wobec prawa równy. Zapomnieli o tysiącach afer z udziałem prominentów PO i PSL, zapomnieli o pustych krzesłach "komisji Sekuły", o Amber Gold, dziasiątkach tajemniczych zgonów, o ułaskawieniu skazanych prawomocnie Sobotki czy kalisza przez Kwaśniewskiego. I otym szczegolnie,że zabrali Polakom osiem lat zycia, im - żyło sie lepiej, a nam?

A Smoleńsk? - zagrzebany na metr głęboko przez PO-mafię w kłamstwachi matactwach. Askandaliczne "śledztwo" prokuratorów wojskowych, a hucpa "kimisji" Millera i Laska? Tusk, Kopacz, Komorowski i reszta bandy odpowiedzą przed rodzinami poległych i narodem, szczególnie za kampanię nienawiści i dzielenia Polaków po tamtym strasznym dniu. Kto dziś wspomni pogaede i chamstwo Tuska wobec smioleńskich wdów? A "pomylone" zwłoki w grobie sp. Anny Solidarność?

Słusznie dziś pan prezes Kaczyński przypomniał PO-mafii, że to ona kierowała III RP przez osiem lat. Inaczej patrzący w ogłupiacz mogliby odnieść wrażenie, że PO to jest nowa opozycja, od tygodnia zaledwie w sejmie. Tak może zachowywać się Kukiz i jego grupa, trochę też Petru- Swetru, choc to farbowana Platforma, ale ludzie od ośmiu lat sprawujący wladzę? Obrzydliwe to było w wykonaiu Kopacz, Neumanna i reszty...wstydu nie mieli i nie mają nadal, wciąz żyją w równoległej rzeczywistosci.Ta droga zaprowadzi ich na smietnik historii, a liderów na spacerniak ZK....

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

to   z a p r z a ń s t w o   w czystej postaci. Celowe i systematyczne szkodzenie narodowi, który karmi tych zdrajców.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1499129

Stara gwardia, pisze o PO, pobawiła się, posprzedawała kraj a właściwie jego resztki. Ludzie to nie zabawki, drodzy państwo. Teraz trzeba to posprzątać i najlepiej osadzić tych wszystkich zdrajców naszego narodu.

Ciekawi mnie, kto pomagał naszym zdrajcom? Tusk i Kopacz są za głupi aby zorganizować katastrofę smoleńską, skorumpować media i wprowadzić terroryzm w Polsce.

Czy kiedyś się tego dowiemy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1499140

"Przypomnę państwu, że tutaj z moim wyjątkiem – forma pan premier była używana wobec wielu osób. Ale ja muszę powiedzieć tylko jedno – kiedy słuchałem szanownego pana przewodniczącego, to zastanawiałem się, sięgając do mojego dawnego zawodu – a zajmowałem się teorią prawa – nad pojęciem „fałszywej świadomości”. Z tego, co pan tu mówił, wynika, że i pan, i pańskie środowisko nie dostrzegło ośmiu lat. Nie pamiętacie, jak to w ramach wolności ABW wkraczało, by likwidować stronę, która atakowała prezydenta. Jak zwarte oddziały policji interweniowały na stadionach, by napisy wobec samemu premierowi Tuskowi zamazywać.
Zdarzało się, że w całym dużym mieście nie można było wynająć sali na spotkanie ze mną. TO jest demokracja? TO jest Rosja, to jest Putin. Rozumiem, że macie „fałszywą świadomość” - wiadomo, interesy. Ale nie przesadzajcie."

Słowa Pana Kaczyńskiego potwierdzaja sondaże - PiS 44% PO 17%

Btw. Neumann to cienki Bolek(własnie!) przy prezesie Kaczyńskim.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1499157

cienki bolek ? aż ?

Ja bym zacytował "klasyka":

pan jesteś zerem panie Neuman !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1499177

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

szczegol z ich zyciorysu i do ostatniego mendy, ktory dzialal na szkode Polski bedziemy rozliczac.
To jest typowo kacapska metoda zapomniec swoje przestepstwa i do niczego sie nie przyznawac.
Kacapska swolocz nigdy nie przyzna sie do winy luzb ze zrobila jakis blad, to kacapy i ich pomioty maja we krwi,odkrecaja kota ogonem, a czyjes sukcesy uwazaja za swoje.
To wlasnie kacapskie pomioty wyszabrowaly mienie panstwowe z Placu Namiestnikowskiego jak i z rzadowej willi w Klarysewie tak jak kacapy szabrowali Polske po 45 roku - to jest dokladnie ta sama mentalnosc i krew.
Ich buta i bezkarnosc polega na tym ze maja za soba wilka sile w postaci najwiekszego swiatowego terrorysty Putina.To on tej swoloczy z PObolszewi i reszty szwancow roznej masci daje kryszke.
ABW i prokuratura juz dawno powinna byc w mieszkanaich i letniskowych willach tych wszytkich co wymietli badz mogli byc zamieszani w kradziez panstwowych rzeczy.
Przeciez Biermacki dopuscil sie przestepstwa opustaszajac swoj gabinet.
Kazdy paier czy dokument byl wlasnoscia panstwa,chyba ze on byl tylko tam mafioza ktory zabezpieczal zlodziejstwo i prawda o tym nie mogla wpasc w PISowskie rece.
Biernacki juz powinien siedziec zeby nie mataczyc dla bezpieczenstwa panstwa.
Mysle ze juz powinny byc zamkniete konta i granice zeby ta cholota nie uciekala wraz ze zrabowanym polskim majatkiem .
Najwazniejsza rzecza jest aby temu polactwu ktore ma Polske w 4 literach co to nie poszli na wybory a jest ich 50% rozswietlic umysly za pomoca POLSKICH mediow.Niewiedza tego polactw jest powalajaca, a przeciez w Polsce nie ma az 50% analfabetow.Te wyprane czerepy trzeba znowu wypelnic oliwa prawdy i logicznego myslenia,dlatego tez Polska musi miec POLSKIE media,a podawanie falszywych wiadomsci ,celowe wprowadzanie w blad lub manipulacja powinny byc uwazane jako medialny terroryzm i nagradzane najwyzsza kara jak za zdrade panstwa.
Bo wroga propaganda oplacana z zewnatrz jest napascia na suwerenny kraj,a ona jak widac przez ostatnie 8 lat spowodowala mentalne spustoszenie wsrod narodu, dopiero widmo pustego dna w garku uruchomila myslenie czesci Polakow co jednak teraz nie na PO zaglosowali, a za PISem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1499263