Już osiem lat prawda jest zakopana na metr głęboko...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pani premiera Kopacz-ka raczej nie zaliczy do przyjemnych wizyty na Dolnym Śląsku, w mateczniku lemingów. Zaczęło sie zgodnie ze scenariuszem - bolesławicka malarka "spontanicznie" podarowała Kopacz-ce obraz, który obok lustra, będzie przypominał jej obrzydliwą fizjonomię. Potem było juz gorzej. Najpierw był wieczorny koncert "kociej muzyki" związkowców i Romów wkurzonych przez "europejskiego prezydĘta" Wrocławia Dutkiewicza. Okrzyki - "złodzieje" "kłamcy" przeplatały się z mocniejszym przekazem. Kopacz-ka musiała opuścić teatr Capitol...tylnym wejściem. Może dlatego zamiast pociągiem, by być "bliżej ludzi" pojechała do Głogowa i Wałbrzycha w konwoju limuzyn. Poza tym jak po ośmiu latach nie-rządów PO-PSL można szybko dojechać pociągiem z Wrocławia do Głogowa czy umarłego zupełnie Wałbrzycha? Dziś odbył sie cyrkowy pokaz pt. "Wyjazdowe posiedzenie rządu". Uważny czytelnik informacji w sieci zauważy na pewno na zdjęciach dołączonych do informacji o tej wyjazdowej hucpie, że na stołach mini-strów nie ma prawie ani jednego dokumentu, teczki, papierka, tylko jedzenie i napoje. No, ale nie od dziś wiadomo, że nie-rząd Kopacz-ki za nic nie odpowiada i o niczym nie decyduje w III RP - państwie z dykty...We wtorek witały pania premierę okrzyki dotyczące jej smoleńskich kłamstw, a także przypominające idoli III RP - Baumana albo Jaruzelskiego.Nic więc dziwnego, że na konferencji prasowej kończącej wojaż po Ziemiach Odzyskanych pani premiera odwaznie wysunęła koncepcję zaplanowania i realizacji przez ciemne opozycyjne siły antyplatformianych protestów. Żyjąca, jak Bredzisław, w równoległej rzeczywistości Kopacz-ka, karmiona każdego dnia kłamstwami przez "doradców", może i wierzy w przygotowany przez PiS "spisek" przeciw niej. No bo czy mozliwe jest, że w ósmym roku "zlotego okresu dla Polski" są w kraju jeszcze osoby niezadowolone z "europejskiej" sitwy? Takich trzeba izolować chyba...Kopacz-ka niebezpiecznie zbliża się do BrĄkowego - "Nie ma zgody na brak zgody"...oby finał PO-mafii był jesienią taki sam jak Komorowskiego w maju...

Podobno służby specjalne "monitorują" zwolenników islamskich terrorystów w Polsce. To interesująca wiadomość - bo po raz pierwszy Polacy dowiedzieli się, że po ulicach chodzą "zwolennicy" dżihadu. A meczet na Ochocie przeoczyliście Panowie oficerowie? A dziesiątki zakwefionych kobiet na ulicach dużych polskich miast to nie jest sygnał? A nachalne dążenie do wpuszczania islamskich emigrantów z Afryki do Polski? Terroryści mogą spać spokojnie. Służby specjalne III RP, które nie są w stanie ustalić winnych ani jednej afery w ciągu ośmiu lat, nic nie wiedzą o zleceniodawcach afery podsłuchowej, nie zatrzymały od ćwierć wieku ani jednego obcego agenta ze wschodu czy zachodu, nie raz udowodniły całkowity swój rozkład. Obyśmy nie musieli się o tym przekonać gdy szaleńcy z ISIS wezmą III RP na cel, za ponadstandardowy serwilizm wobec zachodu. Wtedy dopiero zwolennicy PO-państwa zobaczą "skuteczność i profesjonalizm" służb - wszyscy zwieją od razu, od mini-stry- katechetki Piotrowskiej poczynając. A Kopacz-ka, jak już dawno temu stwierdziła, w takim wypadku zamknie się w szafie...

Ile jeszcze trzeba by naród zrozumiał, że nowowtwór polityczny się wycina i usuwa? Co jeszcze muszą ukraść, zniszczyć, zepsuć PO-szuści by ludzie wyszli na ulice i przegonili tę bandę? Szczytem pogardy i bezczelności Kopacz-ki była jej dzisiejsza odpowiedź na pytania protestujących, czy warto wydawać na ten jeżdżący cyrk tyle pieniędzy? Kopacz-ka oznajmiła z ekranu ogłupiacza, że "będzie wydawała pieniądze bo chce być bliżej ludzi"! No to niech wydaje swoje albo ukradzione przez jej sitwe a nie publiczne...Chciałbym, choć coraz mniej w to wierzę, by opozycja po wygraniu jesienią nie ograniczyła się tylko do "politycznego rozliczenia" PO-sitwy. Zwykli ludzie chcą normalnego, praworządnego państwa, gdzie sprawiedliwość, nie tylko "polityczna", dotykać musi jednakowo każdego. Inaczej wielka szansa na wielką Zmianę w Polsce zostanie zmarnowana, a nam - zwykłym Polakom - zostanie juz tylko ulica...

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

rządu (najpierw Łódź, dziś Wrocław, jutro ? i im bliżej do wyborów to rząd obskoczy wszystkie swoje województwa) to przypadkiem nie żebranina Kopacz u baronów o pokazówkę bo premiera już nie ma kasy na warszawskie posiedzenia rządu ? W Warszawie by obradowali o suchym ryju, najwyżej jakaś mineralka, a tu baroni ze staropolską gościnnością i rozmachem bo gość w dom - Bóg w dom, czem chata bogata itd.

 

Ja proponuję następne wyjazdowe posiedzenie rządu w województwie "PiS-owskim", hehehe ! Ciekawe co by na to pani premiera. Podobno jest  premierą wszystkich Polaków, no nie? No i... - kto to powiedział - "(...) będę wydawać pieniądze publiczne, by być bliżej obywateli! " , no kto ???

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488753

z cyklu " chcę być bliżej ludzi " poraża arogancją, dyletanctwem i zapewne sporymi kosztami, skrzętnie ukrywanymi przed podatnikami! Oczywiste jest, iż PO, z premierą na czele, prowadzi kampanię wyborczą na koszt podatników. Dorabianie do tego wątpliwych ideologii nie odnosi skutku, choć sprytu i oderwania od rzeczywistości pani Kopacz odmówić sie nie da.

Vote up!
4
Vote down!
0

mika54

#1488765

Raz zdobytej (krwawo!) władzy - beton nie odda nigdy.

Poważnie traktuję obawy Grzegorza Brauna, prof. Bogusława Wolniewicza, że kroi sie jakaś forma majdanu. 

Taktyka: porządnie rozjuszyć ludzi. Najlepiej "blisko ludzi".

Bo jesli kopara chce tak bardzo bliskości - to proszę bardzo: rajd po szpitalach, domach dziecka, przytułkach dla starych ludzi, przychodniach gdzie ludzie ustawiaja się po numerek o 4 rano. Lub zwyczajnie przejechać się autobusem. No, może jeszcze wizyta w jakimś zakładzie karnym na rozgrzewkę.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1488766

Kopacz-ka oznajmiła z ekranu ogłupia-cza, że "będzie wydawała pieniądze bo chce być bliżej ludzi"!

Dlaczego Platforma tak bardzo boi się utraty swoich stołków, że zabiera je ze sobą na wyjazdowe posiedzenia rządu.?

 

 

 

Pozdrawiam :-)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1488776

A ja bym im te stołki już dał. Zapakował w kontenery i wysłał na antarktyczną bazę imiena Arctowskiego, która to III RP zaprzepaściła. Niech tam sobie siedza i radzą. Tylko nie wiem co na to pingwiny. Mogłyby miec wiecej ikry niż mieszkańcy polandii.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ostatni legion

#1488881

czy kopaczka z panem profesorem od uśmiercania chorych zembalą  nie kopała coś przy kulczyku we Wiedniu?

Vote up!
2
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1488914