Jesienią walka o Senat będzie najważniejsza...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wyciekł prawdziwy program i plan "totalnych". Pokazuje on rzeczywiste cele obcych, którzy za pieniądze wykreowali te "partie" przed laty ( PO, N, wcześniej "kongres liberalny" czy UW) i "stworzyli" ich liderów. Mechanizm był prosty - na początku lat 90-tych służby obcych wyszukiwały wśród "solidaronościowych" (ale nie tylko) polityków, ludzi bez sumień, zasad i ...pieniędzy. Tak pojawili się Tusk, Bielecki, Lewandowski, Schetyna i wielu innych. Dodano im do pomocy starych "opozycjonistów" koncesjonowanych przez służby - Geremka, Kuronia, Mazowieckiego czy Michnika. Razem z Wałęsą, Borusewiczem, Frasyniukiem czy Wujcem zbudowali III RP według scenariusza Jaruzelskiego i Kiszczaka. A potem przez lata wmawiali Polakom, że "demokracja" wymusza określone działania, jak np. zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza i innych agentów Sorosa. Teraz odsłonili plan likwidacji Polski i zastąpienie jej "autonomicznymi landami", co niewątpliwie jest wstępem do usunięcia władz centralnych i powrotu pod but niemiecko- rosyjski pod unijną flagą...Pilnujmy Polski...

Gregor pożarł resztki "nowośmiesznych" z idiotką paniulką Lubnauer na czele. Zrobił to wyłącznie dlatego by nie dać Tuskowi szansy oparcia się na jakiejś w miarę zorganizowanej strukturze. Podobny cel miał udział Gregora w zlocie "europejskich" samorządowców w Gdańsku. Pilnował tam by Tusk nie podebrał mu grupy ważnych prezydentów miast i w oparciu o nich nie zaczął budować czegoś w kontrze do zdychającej PO-mafii. Wspólny klub parlamentarny ma też zapewniać Gregorowi decydującą rolę w układaniu list wyborczych na jesień. Tusk wypadł miałko i nieprzekonująco, pokręcił się po kraju i wyjechał do swoich...to dobrze...Planowany na kontrkandydata dla pana prezydenta Dudy - "Czaskoski"- jeżeli wystartuje to polegnie - i to także bonus dla Gregora...

Powrót "totalnych" do "tęczowej" retoryki tylko zwiększy rozmiary ich klęski jesienią. To co wyczyniali sodomici i dewianci w Gdańsku i wczoraj w stolicy pokazuje, że "europejczycy" skręcili ostro w lewo i kurs ten trzymać będą. Naigrywanie się z wiary, parodiowanie obrzędów liturgicznych, przebieranie się kretynów w szaty duchownych da oczywiście efekt negatywny dla ugrupowań wspierających te tęczowe hucpy. Pytanie tylko czy liderzy PO podejmują takie działania z przekonania o słuszności wybranej drogi czy na polecenie obcych mocodawców ? Polacy przecież 26 maja jasno dali do zrozumienia czym kończy się wspieranie dewiantów i kulturowego komunizmu. Wydaje się, że w tej kwestii Gregor nie ma możliwości manewru -bo wedle starej zasady - kto płaci stawia wymagania...

I na koniec - Gregor i jego kolesie wiedzą już, że przegrają ze Zjednoczoną Prawicą jesienną batalię do Sejmu. Dysponują wewnętrznymi sondażami, nie mają żadnego pozytywnego programu dla Polaków. Mają natomiast narzucone przez obcych polecenie likwidacji jedności Polski po ewentualnym zwycięstwie. A ponieważ szans teraz nie będzie, rozkładają plan przejęcia Polski na kilka etapów. Pierwszym będzie batalia o wszystko - o Senat RP. Zdobycie w jednomandatowych okręgach senackich większości, da "totalnym" możliwość blokowania wszystkich działań PiS-u. Dlatego moim zdaniem odpuszczą oni Sejm i będą starać się by wybory senackie stały się plebiscytem, walką najlepiej tylko dwóch kandydatów w danym okręgu. Do Senatu "totalni" wystawią więc celebrytów, samorządowców, swoich lokalnych liderów - wszystkie ręce na pokład. Jeżeli zdobędą 51 mandatów senackich zatrzymają Dobrą Zmianę....pamiętajmy o tym jesienią...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

 Ale jeśli w Sejmie zdobędziemy większość konstytucyjną - a tylko taki wynik ma sens - to Senat nie będzie miał znaczenia.  

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1594101

Nie ma alternatywy na październikowe wybory do Sejmu. PiS musi mieć większość konstytucyjną tj. 307 posłów. wreszcie muszą skończyć się te głupoty.Trzeba dać rządowi pełnię władzy. Po czterech latach rozliczymy. Gdyby wykorzystali to przeciwko narodowi , to umiemy się obronić.

Vote up!
14
Vote down!
-2
#1594116

...tę konstytucyjną większość w koalicji z Konfederatami.

Vote up!
2
Vote down!
0

...

#1594398

- krajów które terroryzują i zabijają Żydzi aby zjednoczyć z nimi siły i narody w USA i uwolnić Stany Zjednoczone spod pasożytniczej okupacji Izraela. Dotyczy to Kongrsu USA który jest w 70% opanowany przez Żydów a który zwalcza własnego Prezydenta D.Trumpa.

To jest droga do naszego sukcesu i pokoju na świecie.

Żydo-terroryści dołączyli ostatnio w Polsce do parady wariatów, wykolejeńców i zboczeńców z którymi utożsamiają się sami. Kliknij w link niżej:

http://telewizjarepublika.pl/warszawscy-zydzi-przeszli-w-paradzie-rownosci-quotjestesmy-za-otwartym-i-wielokulturowym-spoleczenstwem-polskimquot,81044.html

To by w zasadzie wyjaśniało nieniawiść Hitlera do Żydów bo tylko Żydom dupa odrosła to znowu rozrabiają i doprowadzą do kolejnej wojny światowej która tli się cały czas na Bliskim Wschodzie.

Dość zbrodni żydo-terrorystów i morderców na palesyńskich dzieciach !!!

Czas aby świat upomniał sie o Palestyńczyków których Żydzi mordują dzień dnia i prowadzą czystki etniczne wyganiając Palestyńczyków z własnej ziemii.

Mam bardzo gorący apel !!!! - tak jak zawsze stajemy w obronie pokrzywdzonych tak zorganizujmy demonstrację i przemarsz ulicami Warszawy pod hasłem:

STOP zbrodni ludobójstwa żydo-terrorystów na palestyńskich dzieciach !!!

To pódzie na cały świat we wszystkich telewizjach świata lotem błyskawicy - nie ma lepszej odpowiedzi na parady zboczeńców !

Tak obronimy nasz wizerunek tolerancji i uderzymy w fundamenty żydo-faszystów i zboczeńców za jednym razem. Taki marsz zrobi ogromne poruszenie na świecie i wstrząśnie ludzkimi sumieniami..

Vote up!
5
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1594221

   Witam!  Słuszny temat, ale na razie może powstrzymajmy emocje i  zrealizujmy do końca Fort Trump, aby się nie rozmyło, bo Rosja definitywnie traci wpływy i stąd ten wrzask Trolli, oraz kolaborantów komuny. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1594241

- a ruchy wolnościowe niech demonstrują przeciwko żydo-faszystom i żydo-bolszewikom i ich zbrodniom ludobójstwa na całym świecie. My też nie musimy pisać prawdziwych haseł (można dołączyć nowe -wstrząsające) - na transparentach tak jak to robią zboczeńcy na swoich paradach.

Walcz bronią przeciwnika tylko lepiej a na 100% z nim wygrasz !!! - znacie to ?

Nie mam niejmniejszej wątpliwości że dołaczą do niego świerzo przybyli imigranci w Niemczech i w całej Europie i to jest też metoda żeby tę rozpierduchę którą zrobiła Merkel i lewacy z Brukseli obróciła się przeciwko nim. To będzie ta iskra zapalna.

Tak się używa siły wroga przeciwko nim samym. To się nazywa taktyka i strategia.

PS.-zająłem wysokie miejsce w szachach i taktyka to moja specjalność.

Nie wiedzieliście jak się bronić przed tymi obcymi sku....synami i ich hasłami na banerach nawet na kontrmanifestacji naszego Marszu Niepodległości (typu-faszyzm nie przejdzie i inne antypolskie hasła) - to wymyśliłem sposób aby ich ograć i aby nie posądzono nas o antysemityzm :) cały świat do nas dołączy.

To jest ich "pięta Achillesa" w którą trzeba uderzyć celnie z całą siłą.

Taka musi być reakcja na dołączenie Żydów do parady zboczeńców aby destabilizować Polskę że własną pięścią dostaną w ryj. To się wszystko obróci przeciwko nim.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1594335