Dalej to samo...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj zakończyłem pytaniem o kompetemcje przedstawicieli sitwy, udających polityków, do właściwego reprezentowania interesów Polski w coraz bardziej złożonej sytuacji międzynarodowej i wewnętrznej. Dziś pokazało się,że sprawy nabierają tempa , a "nasi przywódcy" milczą. Kopacz-ka obrażona na byłą rzecznik, samodzielnie wystapiła w telewizorze. Od razu widać było, że samodzielnie - plotła bzdury i ani razu nie wspomniała o żadnej z istotnych ważnych. A działo się wiele. Po pierwsze Francja porozumiała się z Rosją ponad głową "prezydĘta Europy". Francuska wieprzowina pomimo unijnego "embarga" pojedzie do Rosji. Nie trzeba być znawca by wiedzieć,że za Francją również Niemcy i inne kraje dysponujące suwerenną władzą zaczną na wyścigi "porozumiewać sią " z Rosją. I nikt nie wspomni, że jeszcze do wczoraj prezydent Putin był dla UE "krwawym tyranem" niszczącym Ukrainę. W PO-lsce w sprawie wieprzowiny cisza, co zresztą ma mówić mini-ster Sawicki skoro przeszło rok siedział w szafie.

Po drugie oburzył się inny "ludowiec" Piechociński, na ustalone przez niemiecki rząd stawku płacy minimalnej. Uderzają one w polskie firmy działające w transporcie międzynarodowym.Tylko, że Niemcy ogłosiły ten plan jeszcze w 2013 roku. No ale wtedy Tusk szykował się "do Europy", jak mógł niepokoić Niemców? Zresztą, nie bądźmy dziećmi, przecież Frau Angela nawet przez moment nie pomyślała by zapytać w tej kwestii o zdanie Tuska czy Kopacz-ki. Lokai się nie pyta o zdanie, im wydaje się dyspozycje...

Po trzecie rośnie możliwośc eskalacji konfliktu na wschodniej Ukrainie. Czy "nasz" nie-rząd kiedykolwiek przedstawił własne stanowiskio w tej sprawie? A skąd...zresztą po kolacyjnych "rewelacjach" Zdradka nikt już do stołu obrad w sprawie Ukrainy rządu PO-PSL nie zaprosi. PrezydĘta zresztą także. Po co mieliby pytać o zdanie przedstawicieli niesuwerennej i całkowiecie uległej zagranicznym ośrodkom, "władzy"?

 Po czwarte rośnie desperacja "frankowiczów",  jutro mają wyjść na ulice. Okłamani bezczelnie przez zagraniczne banki działające w Polsce wcale nie chcą pomocy finansowej państwa. To kłamstwo PO-szustów  wymyślone po to, by znów dzielić Polaków. "Frankowicze" chcą po prostu by banki nie stosowały klauzuli indeksacyjnej, która jest w Polsce prawnie zabroniona. Inaczej do końca życia swojego i wnuków "frankowicze" będą doganiać zobowiązania wobec banków- oszustów, bo wysokość ich zobowiązań mimo spłat ratalnych i upływu lat - rośnie! Tylko co to obchodzi Kopacz-kę, Komorowskiego, Bieleckiego czy innych darmozjadów z sitwy? Oni swój "pierwszy milion" ukradli już dawnio temu.

Po piate znów pewnie dojdzie do górniczych strajków. Ale nie-rząd już przecież podpisał "historyczne porozumienie", więc nie ma czasu na następne "negocjacje". Bezczelność, butę ale i skrajną głupotę tej ekipy zaprezentowała dziś pani Małgorzata Dec - Kruczkowska. Ta " menedżerka o wyjątkowych kompetencjach" w wieku 35 lat jest przewodniczącą rady nadzorczej Kompanii Węglowej, największej kopalnianej spólki w UE. Paniusia ta, która może być "twarzą" nowotworu PO-PSL, oprócz "pracy" w KW, jest również członkiem rady nadzorczej Huty "pokój" i dyrektorem departamentu ministerstwa "skarbu".Szczęść jej Bożę jeśli radzi sobie z taka ilościa obowiązków, ale paniusia na rozmowy z górnikami o "restrukturyzacji" była uprzejma uzbroić się w torebkę superfirmy "Hermes" za  - bagatela - 40000 zł. Powtórzę - torebka tej "damy" kosztowała czterdzieści tysięcy złotych!!! Dwuletnia pensja górnika...szkoda, że nie wzięła tego "cudu" na rozmowy zżonami sląskich górników.

Piszę właściwie od miesięcy to samo. Nie miejmy wapliwości co do intencji i zamierzeń sitwy PO-PSL. Oni naprawdę chcą zniszczyć resztę samodzielności Polski, wyprzedać za bezcen pozostałości narodowych zasobów. Odpowiedź na pytanie - dlaczego tak robią? - jest banalnie prosta. Bo to polityczny nowotwór, sztucznie wyhodowany własnie do realizacji tego planu. Po zniszczeniu Polski, podobnie jak po śmierci żywiciela, nowotwór przestanie byc potrzebny, więc się go usunie. Zresztą mocodawcom PO i PSL nie będą potrzebni już do niczego PO-litycy.  Tylko jaka to dla nas pociecha? To ostatni moment by ulica ich wyrzuciła na smietnik - i nie ma znaczenia czy manifestację zaczna "frankowicze" czy PiS, kibole czy Ruch Narodowy. Liczy się solidarne wspóldziałanie Polaków, tylko wtedy uda się tę niełatwą operację przeprowadzić.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Nie jestem absolutnie pewny, ale górnik zarabia średnio 4,5 brutto/miesiąc. Przez dwa lata to daje 108 tys. ...Z główną ideą się zgadzam.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1462313

"Bezczelność, butę ale i skrajną głupotę tej ekipy zaprezentowała dziś pani Małgorzata Dec - Kruczkowska. Ta " menedżerka o wyjątkowych kompetencjach" w wieku 35 lat jest przewodniczącą rady nadzorczej Kompanii Węglowej, największej kopalnianej spólki w UE. Paniusia ta, która może być "twarzą" nowotworu PO-PSL, oprócz "pracy" w KW, jest również członkiem rady nadzorczej Huty "pokój" i dyrektorem departamentu ministerstwa "skarbu".Szczęść jej Bożę jeśli radzi sobie z taka ilościa obowiązków, ale paniusia na rozmowy z górnikami o "restrukturyzacji" była uprzejma uzbroić się w torebkę superfirmy "Hermes" za - bagatela - 40000 zł. Powtórzę - torebka tej "damy" kosztowała czterdzieści tysięcy złotych!!! Dwuletnia pensja górnika...szkoda, że nie wzięła tego "cudu" na rozmowy z żonami sląskich górników. "
 
Przykład tej paniusi najlepij unaocznia system, w którym śmietankę (wiadrami) spijają znajomi królika, jego dzieci i wnuki a których bezkarność wzbudza butę, bezczelność i pogardę dla przeciętnego człowieka, na którym królik i jego akolici pasożytują.
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ta pani ma bardzo mętne pojęcie o czymkolwiek;  a jeśli na stanowiskach, które piastuje po to, aby się obłowić cudzą krwawicą jest cokolwiek do zrobienia - robi to za nią sztab bezimiennych  pracowników. Ona jest od tego, aby pokazać się gdzie trzeba, zagarnąć kasę i popierać tych, którzy ją na te stanowiska usadowili. Jak widać po doborze torebki wartej dwóch lat  - czy choćby "tylko" roku pracy górnika  - z myśleniem u niej nie jest najlepiej.
 
Polakom jednak mydli się oczy propagandą oczerniającą górników - czy jakąkolwiek inną grupę zawodową, buntującą się przeciwko rabunkom i kradzieżom efektów ich ciężkiej pracy i przeciwko rabowaniu państwa przez mafię rządzącą, podczas gdy kradną nie ci, którzy za swoją pracę chcą godziwej pensji, z której mogliby się utrzymać, ale ci, którzy przychodzą na spotkanie z nimi z torebkami za cenę samochodu. Trudno o większą ironię, a i tak nie wszyscy tę ironię dostrzegają.
 
 
http://niepoprawni.pl/blog/lotna/dr-wojciech-blasiak-jak-niszczono-gornictwo-wegla-kamiennego-w-iii-rzeczpospolitej-2
Vote up!
11
Vote down!
-3

Lotna

 

#1462323

Programowe niszczenie wybijających się firm wołające o pomstę do nieba.

http://niezalezna.pl/63520-urzednicy-skarbowi-zniszczyli-moja-firme-przedsiebiorca-apeluje-do-komorowskiego

wg mnie pan Kujawa nie opłacił się komu trzeba.

apel do bula - oby przyniósł rezultat, daj Boże.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1462375

- nic nowego; od lat. SZULERNIA, zwana rządem rp robi swoje, chłepce śmietankę długim ozorem się oblizuje i lornetuje - czy wszyscy widzą i podziwiają. Przyjdzie czas, że trzeba będzie sięgnąć do ich przepaścistych gardeł, i wyrwać z trzewiami to, co pożarli nie płacąc rachunków. Na razie zaś, póki co, DZICZYZNY nie płoszyć. Jakaś tam damska kabza za czterdzieści tysięcy, to nie problem. Do wydarcia - pardon - do odebrania są miliardy ! TAK, MILIARDY !!!

Vote up!
1
Vote down!
0

Racjonał

#1462382

Na początek taka historyjka.

Gdy poborowi przybywali do jednostki przeznaczenia witał ich napis powitalny "Witamy poborowych".

Po przekroczeniu bramy, na tym samym "bilbordzie" tylko z tyłu, można było przeczytać "Już was mamy"

Czy państwu to coś przypomina? Czy ktoś jeszcze pamięta hasła o wspólnocie,  równości i bezpieczeństwie dla członków?

Dlaczego nikt wtedy nie pytał skąd - skoro wszyscyśmy równi, brała się arogancja Niemców czy Francuzów w kwestiach gospodarczych?

Dzisiaj, gdy maski już opadły, wyraźnie widać rolę jaka została przypisana Polsce. To tania siła robocza i konsumpcja wszelkiego badziewia z tzw. zachodniej Europy.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1462386