Czas wyjśc na ulice

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po t6ygodniu "awarii" i liczenia głosów skompromitowana PKW podała "wyniki" wyborów. O włos PiS zdobył więcej głosów niż PO ale o dziwo radnych w powiatach i sejmikach będzie mieć mniej niż PO, "łże - koalicja" rządzić będzie w 15 na 16 województw. No a PSL to juz opary absurdu, wcześniej pisałem,że :luodwcom" urosło" w Gdyni o 1000%, dziś prostuję - poparcie "urosło" o 1125 %. A w całym kraju PSL "zdobyło" 23 % głosów Polaków. Nawet reżimowe me(n0dia kpią z tego wyniku , puszczając dyskretnie "Oczko" do lemingów.

Wielki Językoznawca powiedział przed laty - "Nieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy".Wyśmiewane "leśne dziadki" wypełniły swoją część zadania, teraz znikną w swych niebiednych domach, na wysokich emeryturach, mikt nawet nie pomyśli,że powinni za coś odpowiadać. Przyjdzie "nowy" skład PKW, wybierany przez...prezydenta za pośrednictwem prezesów trzech naczelnych sądów i trybunałów. "Odmęty szaleństwa"...

Czy ktoś pokusi się o to by odnaleźć tego / tych?/, którzy już po losowaniu numerów list zastąpili "książeczkami" pojedyncze listy kandydatów do sejmików i powiatów? Nie wolno przecież uderzać w czystość wyborów - tej "źrenicy demokracji". Jeżeli odpuścimy ten przekręt nie będzie można liczyć na sukces wprzyszłorocznych wyborach. Ważne przecież - kto liczy głosy. W weekend w całym kraju odbyły sie masowe protesty przeciw wyborczym fałszerstwom. Wśród protestujących dominowali młodzi Polacy.Teraz należy te protesty powtarzać, wzmacniać i kontynuować. Nie tylko w Warszawie czy duużych miastach. Nie dajmy koalicji "łże - elity" nabrać me(n)dialnego oddechu.Oni jak karaluchy boją sie światła...uczciwości i prawdy. Oni cofają się tylko przed gniewem ulicy, siłą zwykłych Polaków. Wtedy tracą swą butę i arogancję, stają się śmieszli w swym naśladowaniu prawdziwej elity państwa, buractwo ukazuje cała ich krasę.

 Bądźmy solidarni ! Nie dzielmy opozycji, szukajmy punktów wspólnych, na różnice przyjdzie czas po odsunięciu tej sitwy od władzy. Inaczej znów wygramy wyniki by w wyniku "liczenia" głosów w ostatecznym rachunku je przegrać.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:3)