Jaja z pogrzebu

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Świat

Rosja nie kłamie!!!

Czołgi opuściły przecież Gruzje tyle, że nie przesunęły się czołgi za granicę, ale granica za czołgi.....

Pozwoliłem sobie opatrzyć wstęp mojej krótkiej notki cytatem z ONETowskiego komentarza niejakiego "~ehhh" z dnia 19.08.2008 godz. 09:27 To jest, bowiem sedno problemu. Jesteśmy świadkami groźnego działania odnawiającego się Imperium. Nie tylko, dlatego, że bezkarnie wywołało wojnę nie siląc się nawet na wiarygodny powód. Bez względu na bezczelność kłamstwa od tego Rosja ma zastępy swoich dobrze opłacanych agentów-lakierów by spacyfikować światową opinię publiczną i upupić jakiekolwiek tendencje przyzwoitego zachowania się krajów zachodnich (głównie Europy, ale nie tylko) - widać brak poważnego traktowania nie tylko innych krajów ale i tzw. mocarstw. Jeszcze bardziej przerażające jest odejście od wartości i znaczenia „słowa” jako podstawowego środka komunikacji międzyludzkiej i międzynarodowej. Rosja DZIAŁA i tylko to działanie ją interesuje. Nie ma znaczenia rozdźwięk pomiędzy DZIAŁANIEM a gadaniem. Nawet lepiej, że jest. A nawet CZYM WIĘKSZY TYM LEPSZY, bo dezorientuje prostolinijnych głupków i pożytecznych idiotów z zachodu. Mamy, więc do czynienia spowrotem do ucieleśnienia na światową skalę bolszewickiego powiedzenia „kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą” a także znanego stwierdzenia (chyba MARKA TWAIN'a) „gdy ktoś głupstwo wypowie uczenie zawsze się znajdą intelektualiści, którzy temu przyklasną”. Przyglądajmy się, więc jak na tle zdezorientowanego świata Rosja będzie sobie robić „jaja z pogrzebu” jedno gadając a drugie działając by przy biernym zniesmaczeniu dżentelmenów doprowadzić do zniszczenia, rozbicia bądź zmarginalizowania Gruzji. Zacznie się od skutecznego opuszczenia Gruzji poprzez przesunięcie jej granic. Chyba, że wcześniej Nowe Władze Gruzińskie poproszą Pokojowe Siły Rosyjskie o pieczę nad porządkiem w kraju. Obydwa scenariusze prowadzą do radosnego i skutecznego zczeczenizowania Gruzinów. Bo jak Rosja działać pocznie - kończy całą rzecz bezzwłocznie (mamy na to same dowody w historii). W tym czasie (teraz, dzisiaj, jutro) zblazowany Zachód jak zwykle będzie się bawić słowem jak chłopczyk siusiaczkiem. Fajnie i miło - prawie jak dorosły. A gdy Imperium Zła już dokona tej zbrodni na Gruzji - przy głupich minach Brytyjczyków, przychylnym spojrzeniu Niemców, cwaniackim wzroku Francuzów, zmartwiałych Amerykanach i trzęsących się brzuchach Miedwieda i Putina - to niczym roztańczony cyrkowy Niedźwiedź spojrzy na Ukrainę jak na plaster miodu, na kraje bałtyckie jak na pstrągi w rzece i na Polskę jak na rannego cielaka we wnykach. Na deser zaś cały Stary Kontynent jak tort smakowity. Bez oporów i bez słów. Wtedy Rosyjskie „jaja z pogrzebu” także dla światłych eukrokratów przestaną być tylko czarnym humorem. Ale wtedy, hahahahahaha będzie już za późno Rjebiata!!! ;-)))

Brak głosów

Komentarze

Ciekawe porównania gastronomiczne.:). Myślę, że ten plaster miodu (czyli Ukraina) mógłby rosyjskiej miszce stanąć w gardle. Byłaby to "niestrawność" do tego stopnia, że niedźwiedź mógłby szybciutko zdechnąć.
Rosja umiera, jako państwo, społeczeństwo, system mafijno-rekietowy, tylko Rosjanie tego nie widzą.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#2399

Powiedzcie Rosjanomm -zeby sie przwrocili..bo glupie Kacapy nie wiedza, ze skoro umarli to musza lezec- a nie latac, jak z piorkiem w zadzie po Kaukazie!
Ty Danz im powiedz, ty poliglota masz gadane i znasz sie na trupach i zdychaniu.
Powiedz im, ze nasza potega w zwodzie! I bedzimy ich dymac!:-)))
RomanK

Vote up!
0
Vote down!
0

RomanK

#2424

Bo Kacap, to Kacap i z nimi nigdy nic nie wiadomo, jedyne co jest wiadome, że nigdy, ale to nigdy nie można tej Rosji pokazać , że się ktoś ich lęka, bo to szybko wyczują.

A Łazarzy, serdeńko, masz w tagach...zapewne przez przeoczenie błąd w Gruzji.
" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#2442

dziekuję - sprostowałem.

Masz rację. Rosja to kacapska mafia. A wiadomo, że ścierwa nawet łopatą nie dobijesz. A liczyć możesz raczej na kolejne ścierwo, bedące ścierwojadem, smrodem, śmiercią i plugastwem w jednej osobie. Słowem Rosja to nowy brand pod którym działa NKWD. Mafia nad mafiami. A z mafia możesz gadać tylko na odległosć i z obrzynem w ręce.

Aż mi się niedobrze zrobiło jak pomyślałem sobie jakie "uczucia" mam do kacapów.

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#2480

heh, mam to samo, zaczy te uczucia.

Pozdrawiam i zaraz wykasuję to o Gruzji.

" Upupa Epops ".

Vote up!
0
Vote down!
0

" Upupa Epops ".

#2519