Lewackie media znowu plują na prawicę i patriotyzm!

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Jeżeli przeciętny Kowalski nie wiedział co jest przyczyną zamieszek w Anglii, to już wie. Dziś (10.08.2011) w „Wydarzeniach” na Polsacie powiedziano nam, że głównymi sprawcami zamieszek jest skrajna prawica oraz ludzie, którzy mówią na siebie „patrioci”.

 

No tak! Prawica znowu narozrabiała! Dodajmy do tego skrajna, żeby nie było zbyt wielkiego oburzenia. Najpierw chrześcijański prawicowiec Breivik a teraz to!

 

Gazeta.pl opłakuje pobitego studenta z Malezji i nazywa go ikoną angielskich rozruchów. Jakoś umyka wszystkim mainstreamowym mediom, że głównymi sprawcami zamieszek w Anglii są imigranci i to, że uczestnicy rozruchów mówią, że kradną bo odbierają swoje podatki. Non stop słyszymy o patyczkowaniu się z demonstrantami. Nikt nie próbuje głębiej zastanowić się: co tak naprawdę kieruje tymi sfrustrowanymi ludźmi? Zachęca się brytyjskie władze do używania armatek wodnych oraz broni gładko lufowej na gumowe kule. Po co to wszystko media nakręcają…. to już każdy wie.

Polskojęzyczne media robią pole rządowi do użycia przez polskie wojsko i policję ostrych środków wobec przyszłych demonstracji. O tym, że PO szykuje rewolucyjne zmiany w zakresie działań policji wobec demonstrantów pisze Gazeta Polska. Według nowej ustawy, policjanci będą mogli nawet strzelać do kobiet w ciąży i do małych dzieci i to bez ostrzeżenia! Możliwe też będzie ogłuszanie za pomocą emiterów fal dźwiękowych, które mogą doprowadzić nawet do śmierci. Tego typu urządzenia są stosowane w krajach takich jak Chiny czy Tajlandia.

 

Mainstreamowe media po raz kolejny pokazały jak bardzo nie mogą znieść prawicy, bo jej działania są sprzeczne z ich interesami.

 

Zdjęcie z felietonistacodzienny.blox.pl

 

Brak głosów

Komentarze

To oznacza jasno. Żyjemy w totalitarnym reżimie komunistycznym, który od zawsze niszczy prawicę.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#176163

Gazeta W. to komunistyczne pismo. Michnik - komunista od kolebki (rodzice zaangażowani komuniści), w latach '70tych jako towarzysz przesunięty na odcinek opozycyjny. Dlatego teraz część ludzi zaangażowanych w Solidarność lat '80 mu wierzy - "to przecież opozycjonista z lat komuny i stanu wojennego". A to agent wpływu PRLowskiej władzy. Kwity na swój temat usunął - gdy miał przez kilkadziesiąt dni dostęp do akt SB...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#176249