Niech żyje postęp !!! Pierwszy obóz koncentracyjny dla homofobów już działa !!!

Obrazek użytkownika Obserwator
Świat

Niech żyje nieubłagany parowóz dziejów, miażdżący wsteczników i niosący światło postępu jego wyznawcom !!!

Niech historia chichotem histerycznym historyczny krąg zatoczywszy, wątpiącym radośnie prostuje kręgosłupy a ciemnogrodowi wreszcie nakopie do... ogródka !!!

Wreszcie jest !!! Wymarzony przez paliskręciarnię, z obawą oczekiwany przez wstecznych wszetecznictwa przeciwników, wbrew wskazówkom linii przewodniej warcholących antylubieżnie i niesprośnie.

 

Nie kochasz gejów? Nie jesteś wystarczająco otwarty na piękno miłości lesbijskiej? Nigdy nie kupiłeś wazeliny w sztyfcie, płacąc kartą? Może fałszywie nic nie mówisz na widok rozerotyzowanej pary tej samej płci w miejscu publicznym?

Nie, nic z tych rzeczy? No to się, człowieku pakuj !!! Dla takich jak Ty już uruchomiono pierwszy w Europie obóz koncentracyjny, w Holandii, niegdyś (dwa pokolenia temu) katolickim kraju.

 

Dzieciak w szkole chlapnie ozorem, że tata zbyt mały entuzjazm wykazuje, bo go w domu nie przygotowuje do trudnej sztuki pierwszego razu z kolegą lub poznanym Panem? No to cała rodzina leci do obozu - na "dzień dobry" tylko pół roku (a nawet jakby więcej, to co, "rok - nie wyrok"), pod "opiekę" pracowników społecznych.

Władze Amsterdamu na podstawie decyzji administracyjnej mogą już teraz wyrzucać do "kontenerowego getta" pod Amsterdamem osoby przejawiające skłonności homofobiczne: "...kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana....".

Jak po pół roku ktoś nie zmieni poglądów, to kolejne pół roku, i tak do skutku (lub śmierci - w zależności co będzie prędzej).

No to wszystkiego najlepszego, konsekwencja jest prosta: skoro na podstawie decyzji administracyjnej mogą człowieka pozbawić własności za homofobię (ciekawe jak obronić się przed takim zarzutem, publicznie dać urzędnikowi czy jak?), to oznacza, że osoby "o poglądach homofobicznych" mają mniej praw niż inni ludzie. Pewnie leczyć takich też wkrótce nie będzie warto, a że w Holandii eutanazja święci tryumfy, to już niedługo może się okazać, że jeżeli np. dwukrotna półroczna terapia postaw homofobicznych nie przyniesie rezultatów, to "zaprzestajemy uporczywego leczenia" i pacjenta wysyłamy na tamten świat (oczywiście wraz z rodziną).

Ponieważ  coraz popularniejsza jest kremacja zwłok, to już tylko do rozstrzygnięcia pozostaje wybór techniki "udzielania pomocy".

Ciekawe, czy gdzieś zachowała się receptura produkcji Cyklonu-B, może się okazać że będzie jak znalazł.

Niech żyje wolność w Najjaśniejszej Unii Europejskiej, niech żyje Unia. I niech w niej za karę żyją ci, co za Anschlussem głosowali...

 

Biskupie Pieronek, jak tam ckliwe marzenia Ekscelencji o "nawracaniu Europy"?

 

wiadomosci.onet.pl/swiat/fakt-nie-lubisz-gejow-trafisz-do-getta,1,5398571,wiadomosc.html

Brak głosów

Komentarze

Ale szczęściarze Ci homofobiczni amsterdamczycy, bo mogli by im robić przeprowadzki takimi ciężarówkami z rurą wydechową do wewnątrz (świat zna takie przykłady).
Gatto-bruciato: pomysł trzeba zgłosić do bufetowej - załatwi się dwie sprawy: braku mieszkań i "PO-szanowania odmienności".
__________________________________________________
Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk) http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Vote up!
1
Vote down!
-2

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)
]]>http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0]]>

#323921

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Wolność Najakąs... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw Dla stołka lewak zrobi wszystko, proszę bardzo tylko od razu niech wykreślą słowo cywilizacja i zastąpią hodowlą ludzką. My kiedyś mieliśmy wszystko na kartki, a oni na kartki będą mieli dzieci i potem będzie: "Szokujące! wiadomość z ostatniej chwili - kobieta urodziła nielegalne dziecko!". Świat jest pełen absurdów, a w tamtym kraju kolekcjonuje się je wszystkie. Mam wadę wzroku, ciekawe jak by mi pomogli, jak tak dalej pójdzie to i u nas tak będą POmagać.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Pozdrawiam.

#323947

ten tekst powinien pójść do niepoprawnego radia - pierwsze zdania to niezły test na dykcję :)

Vote up!
0
Vote down!
-2
#323928

Jan Bogatko

...oni nawet nie wiedzą, jak bardzo decyzje te na dłuższą metę zaszkodzą pederastom.

Pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
-2

Jan Bogatko

#323954

to o tym samym myślę.
Koło historii się obróci i kiepsko widzę ich los.
Remek

Vote up!
1
Vote down!
-2

Remek

#324087

Kiedyś zakończy, wszak należy pamiętać, ze ich jest mniejszość...

//Elisa

Vote up!
1
Vote down!
-1

//Elisa

#327648

 "...oni nawet nie wiedzą, jak bardzo decyzje te na dłuższą metę zaszkodzą pederastom."

Pozyteczni idioci, ktorzy tancza do ich muzyki nie wiedza, ale "oni" doskonale zdaja sobie sprawe z tego co robia, w mysl zasady "dziel i rzadz".

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
-1

Lotna

 

#327657

Wchodzimy w potworne czasy, jak ze złego snu. Jeszcze kilka lat temu wstecz, nie było takiej progresji w 'polityce śmierci' i na taką skalę jak obecnie.

Jak uchronic dzieci i młodzież przed ZŁEM?

//Elisa

Vote up!
2
Vote down!
-1

//Elisa

#327647