Czy jesteś za przyjęciem tysięcy islamskich uchodźców?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Link do ankiety:  http://superklaster.pl/czy-jestes-za-przyjeciem-tysiecy-islamskich-uchodzcow 

 

Trudno mi zrozumieć bezradność medialną PiS. Europa Zachodnia ściąga „brudną armię” o jakiej marzą marksiści. Postępuje zniszczenie Europy, a europejscy politycy polskie władze traktują jak szmatę. Ne rozumiem dlaczego PiS w tej sprawie nie ogłosi referendum. Dlaczego nie pokaże, że to Polacy się nie zgadzają na sprowadzanie zagrożenia.

 

Prawdopodobnie to nie jest tylko aparat terroru pilnujący nowego marksizmu, jak twierdzi znakomity znawca ideologii marksistowskiej Krzysztof Karoń.

 

Kosmopolityczne środowiska lewicowe (pragnąc różnorodności) chyba naprawdę nie rozumieją, że będą pierwszymi ofiarami wyznawców islamu. Islam nie zna tolerancji. Islam w j. arabskim oznacza „poddanie się woli Boga”. O tym jak jej się poddać wiedzą najlepiej islamiści, którzy stanowią kontrolę jakości tego poddania i decydują jak ono ma wyglądać.

 

Daleka znajoma, kobieta po 50-tce, ale wciąż atrakcyjna, jeździ do Turcji i Berlina spółkować z dużo młodszymi tureckimi mężczyznami. Chwali się tym na Facebooku. Przy czym natrętnie promuje islamistów w Polsce nic nie wspominając o zamachach w Europie. One dla niej nie istnieją. Czy kobiety polskich elit naprawdę są jak te damy w „Salonie warszawskim” - głupie i złe, takie zresztą, jak ich salonowi mężczyźni? Swój ciągnie do swego. W czasie wojny właśnie taki „typ suki” jako obiekt swoich uczuć wybierał niemieckich umundurowanych bandytów.  

 

Ludzie sięgający po władzę często są pozbawieni skrupułów moralnych. Do celu (pieniądze i władza) idą po trupach. To, czy pozwolimy im na zniszczenie Polski, zależy od nas.

 

A może to, że tak wiele Polek pragnie dominacji, świadczy, że nie chcą żadnego równouprawnienia i przepuszczania w drzwiach przez polskich kulturalnych mężczyzn, a tylko męskiej brutalnej siły i ich płynów ustrojowych na swoim ciele? Jeśli tak bardzo tego chcą, niech wyjadą z Polski. Ale jeśli się rozmyślą, powrotu nie będzie. Niech nie realizują swoich marzeń kosztem ludzi, którzy chcą spokojnie żyć: niech nie zapraszają do nas ludzi, których nie interesuje spokojna koegzystencja z gospodarzami.

                                                      ***

Twierdzenie, że przeszłość nie ma znaczenia jest idiotyczne. Nazwijcie mnie rasistą, ale ja i większość kolegów nie chce kobiety zaliczanej przez Pakistańczyków i murzynów, tak jak normalny facet nie chce kobiety z burdelu. Większość czytających się ze mną zgodzi, ale ci, którzy będą mnie obrażać i pomstować na moje poglądy, niech się nad sobą zastanowią. Czy chcą by w przedszkolu ich dziecka lub wnuka jako wychowawca pracował skazany wcześniej pedofil? Przecież odbył karę i jak twierdzi - jest wyleczony, a przeszłość przecież nie ma znaczenia...

 

Mam już trochę lat i obserwuję ludzi. Znajomy, który wziął niewiadomą kobietę, trzyma ją ostro na smyczy. Daje jej utrzymanie. Ona teraz jest dewotką. Wznosi modły do nieba, ale bywa, że zachowuje się tak a nie inaczej. W tym momencie warto zacytować znaną myśl Georga Orwella: „Once a whore, always a whore”.

 

Otóż kultura, która pierwszy dżihad (ekspansję militarną islamu) prowadziła w Europie już w VIII wieku n.e., nagle się nie zmieni. Ja zagłosowałem na „nie”.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)