Bułgaria wysyła wojsko do ochrony granicy z Turcją i zapowiada użycie broni

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

To dobra wiadomość. Bułgarskie wojsko nie wyklucza stosowania broni przeciwko nielegalnym islamskich imigrantom! Krasimir Karakaczanow - minister obrony i wicepremier Bułgarii - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Die Welt", że Bułgaria podzieli granicę z Turcją na pięć stref, do których wysłana zostanie uzbrojona kompania oddziałów bojowych. Wojsko jest skuteczniejsze niż policja – uważa Karakaczanow.

Bułgarskiemu wojsku, oficjalnie w liczbie 600, a doświadczonemu w misjach zagranicznych, pomogą kamery i drony.

Co nie powinno budzić zdziwienia, plany te zostały skrytykowane przez niemiecką lewicę i organizację pomocy uchodźcom Pro Asyl, gdyż ma to oznaczać łamanie traktatów unijnych, w których zapisane jest poszanowanie praw człowieka. Lewicowa organizacja nie zauważa, że islamscy imigranci zupełnie nie przejmują się europejskimi wartościami, także tymi, które głosi lewica.

Warto pamiętać, że 21 czerwca 2016 roku m.in. dzięki Krasimirowi Karakaczanowi (przewodniczącemu Wewnętrznej Macedońskiej Organizacji Rewolucyjnej – Bułgarski Ruch Narodowy deputowanemu do Zgromadzenia Narodowego, a w 2016 roku kandydatowi na prezydenta Bułgarii) i jego partii, bułgarski parlament przyjął nowelizację kodeksu karnego zakładającą karę nawet trzech lat więzienia za propagowanie radykalnego islamu.

W Bułgarii radykalny islam, finansowany m.in. z Arabii Saudyjskiej, jest poważnym problemem. Dochodzi tam do procesów osób wspierających państwo islamskie. Co ciekawe, bułgarski parlament zakazał noszenia burek w miejscach publicznych, choć należy zaznaczyć, że strój ten nie jest popularny wśród liczącej prawie 600 tysięcznej mniejszości tureckiej w niespełna 7,5 mln Bułgarii.

Podsumowując, za kilka-kilkanaście lat trzeba się poważnie zastanowić co zrobić z francuską bronią atomową pogrążonej w kryzysie Francji. Tymczasem, choć niektóre państwa europejskie upadają, inne się budzą i przechodzą do kontrofensywy (nie boją się) wobec zagrożenia, pomimo tego, że mają u siebie sporą mniejszość muzułmańską.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

Bułgarzy wybrali ratowanie narodu ponad "europejską' poprawnością...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1546667

Około pięćset lat trwała u nich niewola turecka i wiedzą z własnego doświadczenia jak to wyglądało.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1546684

jedna rzecz. Czy to lewactwo i to całe towarzystwo pomocowe zdaje sobie sprawę, iż islam ich też nie oszczędzi ? Dla islamu są takimi samymi niewiernymi jak wszyscy inni. Nie umiem zrozumieć, znaleźć jakichkolwiek argumentów usprawiedliwiających ten obłęd przyjmowania imigrantów bez żadnej kontroli, tylko tak jak leci. Domyślam się, iż europejskie lewactwo czerpie wymierne korzyści, które prawdopodobnie płyną z bogatego w petrodolary, świata arabskiego. Ale przecież z czasem uderzy to i w nich, jako niewiernych.  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1546878