STAN WOJENNY 13 grudnia 1981 i JEGO KONTYNUACJA 13 grudnia 2019

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Wtedy po tamtej stronie stało ZOMO przeciwko nam - i tak jest po dziś dzień, stan wojenny nadal trwa. Dzisiaj od samego rana polityczni następcy oprawców stanu wojennego dudnią wrogością i pogardą. Oni dzisiaj 13 grudnia 2019 roku po prostu nie uzurpują sobie niczego, oni bezpośrednio kontynuują misję wojskowej hunty zwanej Wojskową Radą Ocalenia Narodowego, która realizowała działanie zbrojnej grupy przestępczej, która wtedy dokonała wrogiego przejęcia naszej Ojczyzny.

Otwieram oczy i czytam:
]]>Grzegorz Schetyna]]>. "Wprowadzana pod osłoną nocy w rocznicę stanu wojennego ustawa specjalna łamiąca kręgosłupy sędziom to hańba. Każdy sędzia, który założy mundur PiS, będzie potępiony i rozliczony." ]]>Marcin Matczak]]>. "Proszę polityków opozycji, aby zapewnili polskich sędziów, że jeżeli aparat represji dyscyplinarnych dotknie ich pod rządami PiS, po zmianie władzy ci sędziowie będą traktowani przez praworządną Polskę jak bohaterowie, a osoby nadużywające uprawnień dyscyplinarnych będą osądzone."

Program TVP Info "]]>Godzina ósma]]>". Zgromadzeni po stronie ZOMO posłowie PO ]]>Paweł Zalewski]]> i SLD ]]>Maciej Gdula]]> komentują dyplomatyczny sukces Mateusza Morawieckiego osiagnięty na posiedzeniu ]]>Rady Europejskiej]]> 12 grudnia 2019 roku. "Twarda postawa Premiera przyniosła efekty. Brukselski szczyt to ogromny sukces Polski. Polska uzyskała zwolnienie z zasady zastosowania polityki neutralności klimatycznej już w 2050 r. Będziemy dochodzić do niej w swoim tempie. Ten wyjątek został wpisany do konkluzji szczytu". Takie są fakty. Ale panowie antypolskiej lewicy mają inne zdanie i formułują swoją opinię z wrogą agresją.

Towarzysz Paweł Zalewski (PO) skwitował to osiągniecie słowem "oszustwo", towarzysz Maciej Gdula (SLD) oskarżył PiS o import rosyjskiego antracytu z Donbasu i opowiedział się zdecydowanie za natychmiastowa likwidacją polskich kopalni węgla. Każdy z trzech panów wykazał się w swoich publicznych wystąpieniach dwiema cechami:

  1. Mową nienawiści i wrogą agresją

  2. Kłamstwem, posługiwaniem się do celów nienawistnej propagandy podawaniem nieprawdy.

Kłamstwo wykażę tylko na przykładzie wystąpienia Grzegorza Schetyny. Otóż ta rzekoma "specjalna ustawa" nie została wprowadzona, jak stwierdza towarzysz Grzegorz Schetyna. To jest bezczelne kłamstwo. Owszem, Wojciech Jaruzelski rzeczywiście wprowadził dnia 13 grudnia 1981 roku stan wojenny. Wprowadzenie tego stanu można było stwierdzić wyglądając przez okno by spojrzeć na czołgi. Wtedy prawo wojenne zaczęło być stosowane terroryzując Polskę dudnieniem buciorów ZOMO. Kłamstwo towarzysza Schetyny polega na tym, że ani pod osłoną nocy, ani pod osłoną żadnej innej mocy rzekoma specjalna ustawa nie została wprowadzona i nie jest stosowana i nie może być stosowana, ponieważ nie została uchwalona przez Sejm.

To jest własnie przykład propagandowego oszustwa notorycznie stosowanego przez komunistycznych przywódców i ich agresywnej propagandy nieustannie mielących ]]>nowe kłamstwa w miejsce starych]]>. Ta sama opinia dotyczy panów Pawła Zalewskiego i Macieja Gduli, którzy w jednym wrogim polskiej racji stanu froncie znowu stanęli w dniu 13 grudnia 2019 roku po stronie ZOMO.  

Czy jest dziwne, że oni to robią także wbrew i przeciwko traktatom i zawartym umowom akcesyjnym o polskim członkostwie w Unii Europejskiej? Widać wyraźnie: 
Oni nie chcą polskiej suwerenności, nie chcą i nie szanują polskiej Niepodległości.

Dlaczego to robią?
Czy oni zdają sobie sprawę z tego, do czego nawołują?
Jestem pewien, że świetnie wiedzą. Tylko głupi by nie wiedział.
I przyjmuję to jako świadectwo, jako dowód działania w złej wierze, jako deklarację prawdziwego wroga naszej Ojczyzny.
Któż by śmiał taki despekt czynić naszej Matce. Królowej Polski?
Kto?
Okazuje się, że są tacy.

Strzelcy katyńscy.

 

 

]]>Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1611590

Mając na uwadze 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przez juntę Jaruzelskiego i Kiszczaka, - jak w każdą kolejną rocznicę - przypominam strofy które napisałem bodajże w styczniu 1982 roku.

 

Nieproszony gość

przybyłeś do nas niesiony zawieją
swą gorliwością rozpuszczałeś śnieg
przybyłeś choć nikt cię nie prosił
zacząłeś narzucać terroru bieg

napiąłeś swój łuk nad moją Ojczyzną
jak podmuch wichru niszczyć zacząłeś
wszystko co znalazłeś na swej drodze
i na patriotyzmie pętlę swą zacisnąłeś

do dzisiaj słyszę twój tupot buciorów
z ekranów kłamliwy bełkot codzienny
dudnienie głuche wystrzały i jęk ludzi
do śmierci cię zapamiętam… stanie wojenny

Satyr
 

Vote up!
9
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1611597

To jak to jest, jeżeli wszelkie lewactwo z PO i SLD żąda jeżeli nie natychmiastowej likwidacji polskich kopalni węgla, to przynajmniej tak jak mówiła Kopacz szybkiego zamykania wielu z nich, a tysiące Ślązaków głosują na nich. Czego jeszcze trzeba, żeby tacy oprzytomnieli

Vote up!
5
Vote down!
0
#1611605

Właśnie umieściłem w oknie, światełko elektryczne więc żaden wiatr nie zdmuchnie.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1611628