#137 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI 10.04.2010 oraz 20 ROCZNICA ZBRODNI 11.09.2001

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Dwie zbrodnie sprowokowane przez pseudonaukowe mity globalnej inwazji komunizmu. Są to fakty wojny dezinformacyjnej. Wprowadzam pojęcie wojny dezinformacyjnej, ponieważ taki jest jej strategiczny cel - wprowadzenie pomieszania z poplątaniem w ludzkich głowach. Podam konkretny przykład:

Sprawiedliwość najpierw jest przez komunistów niszczona, kompletnie obrócona na nice. A wtedy wtedy, gdy sprawiedliwości już nie ma, staje się "prawem człowieka" do tego, co już nie istnieje. A wtedy, jedynym działaniem lewicy jest zniszczenie tego, co jeszcze jest. 

To jest przykład absurdu nieustannie serwowanego przez lewicową intelektualność, taki jest fundament lewackiego sposobu rozwiązywania wszelkich problemów wytworzonych w urojonej rzeczywistości. Bomba w samolocie, samolot w World Trade Center. 

Jeśli w tej intelektualnej pustce można doszukać się jakiegoś logicznego źródła to:

Po pierwsze, jest to filozofia gry o sumie zerowej, polegającej na tym, że gdy czegoś jest za mało, to jedynym sposobem jest odebranie komuś innemu. Na tym polega lewicowa zasada sprawiedliwości społecznej. By mieć, trzeba komuś zabrać. Aby zabrać, można nawet zabić.
Tak Rosja zabrała Ukrainie Krym i Donbas, dobiera sie do Białorusi, a Niemcy teraz robią wszystko, by zniszczyć Polskę. Mają do tego celu unijny ]]>Standgericht]]>.

Dlatego pan Vincent Rostowski mówił, że piniędzy nie ma i nie będzie. Po prostu, nie wiedział komu zabrać, by były. Nie przyszło mu do głowy, że można zainwestować te piniądze, które są, by wytworzyć nowe aktywa dostępne do "sprawiedliwego podziału". Na przykład w formie programu 500+. Coś takiego nie mieści się w lewackim łbie. Komunizm nie interesuje się wytwarzaniem czegokolwiek dobrego, by było tego więcej. Lepiej ukraść, niż zarobić, albo zapracować.

A po drugie, ostoją lewackiego rozumu jest relatywizm, czyli zrównaniem kłamstwa z prawdą. Wtedy znika różnica między pracą, a złodziejstwem. Róbta co chceta i jak chceta. 

Z pozoru wyglada to na miałki, byle jaki problem. Ale jednak, gdy spojrzymy uważniej można kategorycznie stwierdzić, że zbrodnie komunizmu i niemieckiego nazizmu stały się możliwe w wyniku dokładnie tej samej procedury gry o sumie zerowej wspartej wprowadzeniem kłamstwa na polityczne salony.

Niemcy i Rosja nadal muszą coś komuś zabrać, by mieć, a grabież osłaniają ordynarnym kłamstwem. I była bomba w samolocie, a samolot wbił się w World Trade Center. A Komisja Europejska chce karać Polskę za dyscyplinowanie zdemoralizowanych sędziów. 

Nie widzę zasadniczej różnicy pomiędzy tymi zbrodniami.

 

 

T]]>rzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Oficjalne wersje jednak sie roznia. W jednej bylo celowe uderzenie w budynki, w drugiej natomiast blad pilota i pijany general Blasik w kabinie pilotow. Mozna tez odwrocic sytuacje ze

pijany pilot uderzyl w budynki w Nowym Jorku, co nie byloby dziwne jako ze byly najwyzsze,

 a w Smolensku terrorysta schowany w przedziale bagazowym

samobojczo skierowal Tu 154 najpierw w brzoze pancerna, a pozniej spikowal w ziemie

tuz obok pasa lotniska. Tylko ze dalej nie wiemy co sie stalo z budynkiem nr 7 stojacym

obok dwoch wiez? Jak sie przyjrzec blizej tym dwom zdarzeniom, obydwa tlumaczenia

sa nieslychanie naiwne. Czasami mam wrazenie ze sa jednego autorstwa.

W jednym i drugim przypadku zostaly zaatakowane panstwa  czlonkowie NATO.

Reakcja wobec domniemanych sprawcow zadna. 

Czy Bin Ladenowi rzeczywiscie zalezalo na ataku na Pentagon? Moze to ktos inny

pokazal srodkowy palec i powiedzial, no i co mi zrobicie?

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2

JanStefanski

#1630519

11 września 2001 popełniono zbrodnię i wiemy, kto za tym stał (tak przynajmniej nam się wydaje, mimo, że są i tacy, którzy uwazają, że prawdziwych mocodawców nie poznalismy).

10 kwietnia 2010 popełniono... no właśnie, ta różnica polega na tym, że duża część nadal wierzy, że to był wypadek i rozmowa z nimi przypomina walenie głową w mur.

Vote up!
7
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630520

Od dawna zadaje sobie pytanie czym byl Smolensk? 

Pierwsza wojna swiatowa zaczela sie od zabojstwa nastepcy austriackiego tronu.

W Smolensku zginal urzedujacy prezydent Polski. Gdyby Polska zareagowala na

ten fakt podobnie jak zareagowaly Austrowegry, czy przypadkiem nie o to chodzilo?

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

JanStefanski

#1630522

Kolego, nie docenia pan think tanku ruskiego. Oni wiedzieli ze nic nie będzie a Obama będzie grac w golfa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1630721

- które przez rządzących z PiS-u usprawiedliwiane jest "wyższą racją stanu".

Ta trucizna sączona dzień dnia zabija powoli ale skutecznie polski Naród i naszego ducha Narodowego bo na dziś żadna ale to żadna afera czy zbrodnia ostatnich lat nie została wyjaśniona a w mataczeniu dochodzeń ponad wszelką wątpliwość bierze udział i dzisiejsze Ministerstwo Sprawiedliwości i Zbigniew Ziobro.

Czy morderstwo Andrzeja Leppera w 2011 roku oprócz zapowiedzi przez niego ujawnienia afery z Pawlakiem, tuskiem i kontraktem na najdroższy gaz z rosji nie było tak naprawdę uciszeniem człowieka który chciał ujawnić aferę SKOK ? - po 3-ech miesiącach śledztwo umorzono a PiS do dziś ani myśli je wznowić i ujwanić sprawę i to by wyjaśniało dlaczego tak postępują bo nie ma innego motywu.

Zamordowano wiece-Premiera a śledztwo umarzają po 3-ch miesiącach pozorowanego dochodzenia !!!
Czytałem że za zabicie psa dochodzenie trwało 10 lat. Tak się dziś traktuje Polaków we własnym kraju - gorzej od psów !!!!

To w tamtym czasie zaplanowanej katastrofy Tupolewa afera SKOK już wychodziła na jaw a skierowanie podejrzeń na sowieckie służby i kontakty Leppera z nimi ma tylko i wyłącznie skierowanie podejrzeń na ślepy tor.

Taka jest prawda że na Polsce miał być dokonany kolejny rozbiór ("połykanie" Polski trwało od 1990 roku) - i po likwidacji elit szajka morderców niszczyła i rozkradała stocznie, kopalnie i wszystkie polskie strategiczne firmy.

A ja się pytam - czy to milczenie i ta "wyższa racja stanu" - ma służyć pozostawieniu w kieszeniach złodziei 10 miliardów złotych zrabowanych w aferze SKOK ?

Czy te pieniądze znowu ukradli Żydzi w sektorze bankowym (tam pracują od lat 80-tych te same gangi z afery ArtBe i FOZZ do dziś) - i za milczenie pozwalają PiS-owi rządzić ?

Dziś już wiem że Kaczy sklerotyk tym milczeniem i tymi gierkami doprowadzi Polskę do katastrofy.

PiS-ie !!!! .......................................tylko prawda Was i Nas wyzwoli !!!!!!!!

PS - Plichte z afery Amber Gold podobno widziano w lato na Karaibach bo już dawno wyszedł z więzienia ze względu na stan zdrowia.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1630528

Niestety potwierdzam to ze zyjemy w obrzydliwym klamstwie ze strony

elit rzadzacych. PiS obiecal ze jak oni beda rzadzic to wszyscy beda szczesliwi, Polska bedzie mlekiem i miodem plynaca. Tymczasem zaczely sie pojawiac afery jedna za druga. Co na przyklad z  Obajtkiem?

Dlaczego Ziobro sprawie leb ukrecil skoro dziennikarze podali na tacy caly material do sledztwa?

Dlaczego sady elektroniczne lamiace wszelkie zasady sprawiedliwosci nadal funkcjonuja?

Dlaczego skompromitowana  komornicka instytucja odziedziczona po komunie nadal istnieje?

To ma byc panstwo prawa?

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

JanStefanski

#1630593

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- jako przykład podałem A.Leppera bo normalnego państwa Polskiego nie powinny interesować osobiste urazy Prezesa - było morderstwo i ma być wyjaśnione.

To samo dotyczy klawiszy z aresztu w Płocku i jest ich bardzo łatwo ustalić a którzy są wspólnikami morderców tych trzech kapusi policynych którzy wraz z Policją i byłym SB-kiem komendantem tamtego posterunku Maciejem Książkiewiczem (upozorował własną smierć) - porwali i zabili syna Olewnika.

Nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności.

W obecności kilkudziesięciu świadków i kilku kamer zamordowano Komendanta Policji Marka Papałę i do dziś sprawcy są "nieznani" choć znani bo to ci sami od afery FOZZ.

Dla mnie to sygnał że w Polsce należy bać się żyć i porównywanie nas z Białorusią jest jak najbardziej zasadne.
Ja nie takiej Polski chciałem w której do Policji przyjmują zboczeńców i sadystów dokonujących morderstw na oczach rodziny denata i potem manipulują filmami i kłamią przed kamerami.

Ani Ziobro nie oczyścił sądów ani Policji ten zramolały i strachliwy lamus z przerażonym wytrzeszczem oczu Kamiński który robi wrażenie jak by go goniła sfora dzikich psów.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1630603

j.w.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1630542

i chętnie poprawiam własne błędy.

Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1630565

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

[link] Docent zza morza pokazał wypowiedź pana Jean Moneta jako jedno z wielu ostrzeżeń. Taki jest szatański plan realizowany przez środowiska europejskiej władzy politycznej i finansowany wielkimi pieniędzmi. Jeśli mamy pozostać Polską w Chrystusie - musimy działać skutecznie, musimy działając - myśleć strategicznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1630658

...

Vote up!
0
Vote down!
0

Mozets

#1630704