Wrzodak samozaorany

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Przyznam szczerze, że z coraz większą przyjemnością zaglądam na NEon24. Toż to czerwono-różowy teatro della farsa wzbogacony dodatkowo o pokłady groteski.

 

Mój ulubieniec, neonowy intelektualista Zygmunt Wrzodak, zabłysnął po raz kolejny.

 

W opublikowanym 5 września tekście tradycyjnie już daje odpór prymitywom i analfabetom w rodzaju znanego nam dobrze Husky’ego, który to zdaniem oparowego mędrca jest przybocznym Tezeusza.

 

Nie dość, że przyboczny, to na dodatek analfabeta blogerowy, nasączony zoologiczną nienawiscią do chrześcijan - słowian z Rosji.

 

Co więcej mędrzec z Ursusa podobnie jak Z. Niebieski stawia wysoko NEon24 co pryncypialnie stwierdza doskonale znając temat inteligencji choćby z własnego życia.

 

Wszak powszechnie znanym faktem jest, że były poseł Zygmunt matury nie zrobił, bo jak przeczytał opublikowane w Trybunie Ludu pytania to padł ze śmiechu, że takimi pierdołami każą zaśmiecać ludziom umysły.

Na ten przykład po co komu znajomość wzoru na objętość kuli? Przecież i tak objętość podawana jest na butelce, więc po co zaśmiecać sobie głowy niepotrzebną wiedzą?

 

Poza tym, izwinitie za obarot, na chuj taka wiedza, skoro trzeba palić opony?

 

W ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa Wrzodak olał więc maturę.

 

Bo chciał, a nie dlatego, że nie dał rady, jak twierdzą syjoniści, unioniści, komuniści, onaniści, masochiści, inni iści… ;)

 

Zatem temat (braku) wykształcenia nomen omen mamy z głowy.

 

Ta drzemiąca we Wrzodaku wiedza pomimo braku formalnego wykształcenia (niczym Adam Wiśniewski – Snerg) pozwala mu na stwierdzenie:

 

wypisuje co raz to głupsze rzeczy na N24, myśli, że i tu są mało rozgarnięci pisowcy i wszystko co głupie kupią.

 

Tytan oparowego intelektu, którego teksty doprowadzają do intelektualnego orgazmu niejaką Astrę, raczył był wskazać na najważniejsze odkrycie ostatniego tysięclecia.

 

Otóż Polska jest najbogatszym krajem świata.

 

A już prawdziwe skarby kryje w sobie Suwalszczyzna.

 

I może mędrzec z Ursusa ma rację, ale na uzasadnienie swoich słów (np. Polska ma więcej ropy niż Arabia Saudyjska, i to prawie 20 razy) powołuje się na portal pressmix.eu.

 

Horrible dictu, jako ongiś autor tegoż portalu ze zgrozą muszę stwierdzić – właścicielem a potem rednaczem był… autentyczny Żyd. Dla dociekliwych – używał pseudonimu zaczynającego się od imienia Alef… ;)

 

Z założenia był to portal prześmiewczo-kpiący, opierający się na wiadomościach publikowanych jako najświentszo prowda m. in. przez tak intelektualne portale jak NEon24.

 

Intelektualista z NEon24 byłby więc ofiarą żartu?

 

Albo, co gorsza, żydowskiej intrygi?

 

 

 

7.09 2019

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:10)

Komentarze

Te "przypadki"  Astry,Zawiszy czy Wrzodaka w przyszłości będą  częstym obiektem konsultacji i debat wybitnych psychiatrów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1601777