Śmierć kosi antyszczepionkowców

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Chyba najwyższa pora, aby wyznawcy zaszczepionej przez ruskich agentów i powielanej następnie przez putasowskich pożytecznych idiotów teorii spiskowej Wielkiego Resetu przejrzeli na oczy.

Okrzyczani samobójcami, faktorami firm farmaceutycznych, wrogami ludzkości itp. my, którzy zgodnie z zaleceniami lekarzy przyjęliśmy czasem nawet już trzy dawki szczepionki antycovidowej mieliśmy umrzeć góra do 160 dni od daty przyjęcia drugiej dawki.

Antyszczepionkowcy potrafili atakować nawet lekarzy:

Jak to się stało, że środowisko medyczne (z jednostkowymi wyjątkami) stało się zbrodniczym ramieniem rządu warszawskiego? Zauważmy, że gdyby nie masowy udział w zbrodni kowidowej środowiska lekarskiego, to złoczyńcy rządowi byliby bezsilni i bezradni!

Dlaczego nakłonienie do zbrodni środowiska lekarskiego okazało się tak łatwym zadaniem? Samo skorumpowanie lekarzy i zapewnienie im bezkarności jeszcze nie do końca wyjaśnia ten przerażający fenomen.

Istnieje w tym środowisku podatny grunt sprzyjający zbrodniczym działaniom, co pokazała afera łowców skór w łódzkim pogotowiu, z roku 2009.

Całymi latami medycy tego pogotowia mordowali pacjentów, aby ich zwłoki przekazywać odpłatnie firmom pogrzebowym.

Jak wyjaśnić ówczesną i obecną zbrodnię popełnianą przez medyków, obecnie w skali masowej?

Musimy sięgnąć do wyjaśnień psychologicznych.

Praca lekarzy należy do jednej z najbardziej odrażających profesji. Na co dzień stykają się oni z ludźmi wyniszczonymi chorobami, śmierdzącymi, niedomytymi, czasami unurzanymi fekaliami, zdeformowanymi, okropnie okaleczonymi w wypadkach ….listę okropności przynależnych zawodowi lekarza można mnożyć w nieskończoność.

By móc normalnie funkcjonować w takich realiach, musi nastąpić adaptacja. Polega ona najpierw na powstaniu znieczulicy wobec chorych u prawie każdego medyka, która przeradza się obrzydzenie do pacjentów a na koniec w nienawiść do nich!

Taki uformowany „materiał ludzki” można ulepić w każdą formę, na przykład morderców ludzi, co właśnie obserwujemy na co dzień.

Środowisko medyków nigdy nie zmyje hańby którą właśnie się okrywa! Tych ludzi powinien spotkać całkowity ostracyzm społeczny, bo o tym by ponieśli odpowiedzialność karną za ogrom zbrodni którą już popełnili i popełniają, nie ma co marzyć!

]]>http://www.pospoliteruszenie.org/lekarz%20morderca.html]]>

Nie wiem, jak Ty, drogi czytelniku, ale ja pośród znajomych zmarłych na przeciągu dwóch ostatnich lat nie mam ani jednego zaszczepionego choćby jedną dawką.

Ci, co zmarli nie zdążyli. Albo też jeszcze nie było szczepionek.

Tymczasem Opatrzność pokazała nader wymownie, ile warte jest nieszczepienie.

Do sporej już trzódki zmarłych zaprzysięgłych antyszczepów dołączył właśnie ich guru.

17 kwietnia zszedł lek. med. Zbigniew Hałat, ze względu na inne zasługi zwany również pierwszym polskim dziewicologiem.

Trudno przecenić jego wkład w krzewienie antyszczepionkowej teorii spiskowej rodem z Kremla. Nic zatem dziwnego, że po ogłoszeniu jego śmierci foliarze zaczynają głośno zastanawiać się, czy aby ten „prorok” nie został sprzątnięty ze świata przez siepaczy globalistycznej mafii zarządzanej przez Billego Gatesa. ;)

Najwyraźniej do bezmózgowców nie trafia, że stali się ofiarami operacji ruskiego wywiadu mającego na celu pogrążenie krajów życzliwych Ukrainie w chaosie. Przecież gdyby putaszystom udała się planowana gra operacyjna Polska, Szwecja, Finlandia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania zamiast pomocy Ukrainie miałyby wystarczająco dużo wewnętrznych problemów, by nie móc reagować na agresję.

Ale antyszczepionkowa akcja okazała się zbyt słaba, aby zahamować pomoc Ukrainie. Wojna trwa, armia czerwona, pardon rosyjska, błaźni się na każdym kroku pokazując, że jest w istocie zbieraniną drobnych złodziejaszków… Na dodatek Anonymous wydali putaszystom wojnę w Necie. Mają więc za dużo problemów, aby wykreować nową teorię spiskową. Stąd wzięła się desperacka próba odgrzewania starych kotletów i ponowne majaczenia o „wielkim resecie”. Nie mają czasu, aby wymyślić coś nowego.

W Polsce będą chcieli wygrać śmierć Hałata do uwiarygodnienia swoich kocopałów.

Los jednak jest bezlitosny dla antyszczepanów. Powtarzane przez nich bajdy o tysiącach zmarłych wskutek szczepień pozostają jedynie bajdami. Każdy z nas potrafi natomiast wskazać imienne osoby, które się nie zaszczepiły i które w efekcie własnego uporu zmarły na COVID-19.

Tymczasem od początku szczepień wmawiano nam nawet, że liczba zmarłych w wyniku szprycowania, jak obrazowo określało to sterowane z Moskwy foliarstwo, przewyższała 8-krotnie liczbę zmarłych na covid-19. W polskich warunkach oznaczało to, że liczba zmarłych w wyniku szczepień... była większa od liczby zaszczepionych.

Problem w tym, że jako szczepan znam sporo osób, które zaszczepiły się jeszcze w lutym/marcu 2021 r., potem brały drugą dawkę oraz przypominającą i cieszą się dobrym zdrowiem.

Natomiast nawet na tym forum widzieliśmy osoby zajadle antyszczepionkowe, które albo same, albo też ich najbliżsi zmarli w wyniku pandemii.

Narracja, że padli ofiarą „komand śmierci Pfizera” do reszty tylko skompromituje kacapskich foliarzy.

Nic dziwnego, że spora część jeszcze niedawno aktywnych antyszczepów wstydliwie wycofała się z portali.

Rozumiem wstyd.

Trzeba jednak jasno powiedzieć – oni mają krew na rękach. A także udział w rosyjskiej operacji mającej na celu destabilizację Państwa.

 

25.04 2022

 

fot. screen wRealu24

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (19 głosów)

Komentarze

      Nicki antyszczepionkowców ujawniono, jako obecnie nicki wspierające narrację prorosyjską. Nawet się nie kryli wpisując się w narrację antyukraińską. To była celowa zaplanowana akcja Kremla, która porwała część pożytecznych idiotów. W Polsce sztucznie chciano wprowadzić chaos, strach i zwątpienie podważając rząd po całości. Na NP też mieliśmy taki sztuczny kociokwik.

Vote up!
11
Vote down!
-8

ronin

#1643783

Nowy POrządek chowania - Wyklętych...

Vote up!
8
Vote down!
0
#1643786

Zaszczepieni stanowią 81% liczby zgonów z powodu C19 w Nowej Zelandii w ciągu ostatniego miesiąca.

 

https://legaartis.pl/blog/2022/04/24/zaszczepione-stanowia-81-liczby-zgonow-z-powodu-c19-w-nowej-zelandii-w-ciagu-ostatniego-miesiaca/

Vote up!
13
Vote down!
-5
#1643798

A co to jest ta rzekoma kancelaria prawna? Jakub Niezborała, jej ukrywający się właściciel, nie jest ani radcą, ani adwokatem, ani też doradcą podatkowym czy rzecznikiem patentowym.

 

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1643801

Ale oszołomstwo! Boże !!!!! Ty widzisz i nie grzmisz????

W tym artykule do którego podałeś odnośnik, jest typowo ruskie oszołomskie trolowanie. Pokazano wybrane dane które można zinterpretować w sposób który oszołomom pasuje. Nie podano zaś bazy o którą należy oprzeć analizy,

Jeśli trolu nie masz zielonego pojęcia o statystyce i metodach statystycznych, to nie troluj bo nie masz prawa zabierać głosu.

Żebyś choć odrobinę załapał o czym mówię, to dam ci przykład:

Załóżmy: Populacja wynosi 110 osób. Z tego 100 osób jest zaszczepionych, a 10 niezaszczepionych. Spośród zaszepionych 10 osób zachorowało i zmarło, a spośród niezaszczepionych zachorowało i zmarło 5 osób. Zaszczepionych i niezaszczepionych odróżniłem kolorami żeby ci było łatwiej widzieć.

Ty w swoich wnioskach napiszesz że dwa razy więcej zaszczepionych zachorowało i zmarło niż niezaszczepionych. Tak, to prawda, bo zmarło w tym przykładzie 10 zaszczepionych i 5 niezaszczepionych. Więc ty i ta cała kancelaria będziecie tym trolowali i próbowali robić z nas idiotów.

Natomiast te dane mówią jasno że jedynie co dzisiąty zaszczepiony zachorował i zmarł, i aż co drugi niezaszczepiony

I tak to jest z waszymi "analizami" którymi trolujecie. Dzieki Bogu Polacy nie są imbecylami a czas ruskich troli przeminął. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1643938

bo mu jego poglądy nie pasowały.

H.D. zachował się jak typowy przedstawiciel tolerancyjnego elektoratu PO.

I nie ważne, że prof. Hałat całe życie zawodowe zajmował sie epidemiami. Ważne, że śmiał krytykować to, w co nasz H.D. wierzy !!

Teraz już H.D. po bolszewicku napluć może na prof. Hałata.

Vote up!
13
Vote down!
-4
#1643810

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tymczasem to był zwykły lekarz. Z ogromnymi ambicjami, ale nie popartymi wiedzą. EOT.

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1643814

 Dlatego możesz zmarłego opluwać.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1643862

zacietrzewiony jesteś a to wyłącza zdolność logicznego myślenia.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1643866

Jakie to typowe dla pewnego elektoratu. Inteligenckiego.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1643908

Szkoda człowieka. Nie wiem czy był opłacany czy tylko pożytecznym idiotą. Raczej to drugie, bo ostatnio włączyłem sobie jeden z jego filmów. Biedny człowiek.

Maski ostatecznie pospadały ostatnio, gdy z centrali przyszły nowe wytyczne:

"Operacja szczepionki: stop. Zaczynamy masową operację atakowania, obrzydzania Ukraińców. Koniecznie ustawcie polskie flagi na profilowym!"

Vote up!
9
Vote down!
-6

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1643827

Dorosły i szanujący się człowiek ich nie przekracza. Pan tym  żenującym komentarzem - obłudnie zatytułowanym RIP - przekroczył te granice. I to kilka dni po śmierci człowieka, którego pan pomawia. Wiem, że ma się pan za super specjalistę w dziedzinie medycyny, który wiedzą przewyższa każdy medyczny autorytet, ale może czas na odrobinę refleksji? Na pana miejscu skasowałbym ten komentarz, bo z pewnością chwały panu nie przynosi.

Vote up!
7
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1643883

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim Jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. (papież Jan Paweł II)

Kim jest autor tej notki, każdy czytujący jego wpisy, dobrze wie. To nie o takich jak on, którzy uprawiają orgiastyczne tańce na grobie zmarłych mówił papież.

W przedmowie do swojej najnowszej książki "Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w." prof. Andrzej Nowak pisze: "Wolność i despotyzm nie są rozdzielone geograficznie. Są impulsami wpisanymi w ludzką naturę". Niektórzy żyją w wolnym kraju, a mają naturę despoty.

To natura autora tej notki - HooDoo VooDoo - który w każdym, kto nie podziela jego zdania i nie chwali jego wpisów widzi wroga. Takich nienawidzi i zwalcza. Nienawidzi każdego, kto ośmieli się korzystać z wolności słowa i wyrażać swoje opinie publicznie. Despota i insynuator nie waha się sięgać po pomówienia oraz kalumnie, aby zniszczyć domniemanych wrogów. To ubecka natura despoty. Jakże daleka od Bożych dróg.

"...Udaremniamy ukryte knowania i wszelką wyniosłość [pychę] przeciwną poznaniu Boga [wiedzy Bożej] i wszelki umysł poddajemy w posłuszeństwo Chrystusowi..." (2 List do Koryntian 10:4-5)

Humpty Dumpty nawróć się do Boga i nie grzesz więcej.

"17 kwietnia 2022 r. odszedł Dr Zbigniew Hałat Doktor wielkiego Serca, Mądrości i Odwagi. Wiceminister zdrowia i wieloletni Główny Inspektor Sanitarny Jako Jeden z niewielu, nie wahał się ostrzegać i uświadamiać Polaków o zagrożeniach wynikających z decyzji podejmowanych w związku z tzw. pandemią, walczył o Prawdę, zdrowie i życie Polaków, wolność słowa". więcej >>>

Vote up!
11
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1643832

Kto jak kto, ale taka ruska menda jak ty nie ma prawa do mówienia o nawróceniu. Bluźnisz po prostu, sowieciarzu.

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1643840

Pomawianie i prowokacja to stare esbeckie pomysły. Kultywujesz tradycje rodzinne?

Nawróć się i nie grzesz więcej.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643884

pomogły tylko na chwilę, resortowy emerycie?

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1643892

chciałem coś odpisać temu osobnikowi człekokształtnemu , co to tradycyjnie nabluzgał , naśmiecił , napluł .......to tyPOwe dla pewnej partii oPOzycyjnej , to nic nie da , to PO prostu trysneła czajka tu na niepoprawnych ....

Vote up!
9
Vote down!
-2

orgi

#1643856

Głównym celem działań sowieckiej agentury było podważenie zaufania do administracji państwowej. To się niestety udało. Komuchy się zaszczepiły w 100 %, natomiast podział na tych, co się zaszczepili i tych wątpiących w skuteczność szczepień występuje tylko wśród wyborców prawicy. Obawiałem się, że elektorat zjednoczonej prawicy po prostu wymrze w stopniu umożliwiającym przejęcie władzy przez postkomunę (z przyległościami) przy nastepnych wyborach. Nie wiem, czy dane z Nowej Zelandii są rzetelne (a może to sowiecki fake news?). Wierzę w rządowe dane brytyjskie, z których jednoznacznie wynika dużo większa szansa śmierci wśród nieszczepionych:

In the period July to December 2021, the age-adjusted risk of death involving coronavirus (COVID-19) was 93.4% lower for people who had received a third dose, or booster, at least 21 days ago compared with unvaccinated people. 
In the period July to December 2021, the age-adjusted risk of death involving COVID-19 was 81.2% lower for people who had received a second dose at least 21 days ago compared with unvaccinated people; 
for January to June 2021, this was 99.5% lower.
źródło ons.gov.uk.
(Office for National Statistics)

Znałem 3 osoby zmarłe intencjonalnie nie szczepiące się, ale też jednego zaszczepionego 2 dawkami - miał zresztą cukrzycę. Gwoli uczciwości wspomnę o jednym ciężkim przypadku NOP (zapalenie mięśnia sercowego u młodej kobiety). Osobiście zaszczepiłem się 3 razy i na razie jestem ok., choć znajomi szczepionkosceptyczni prorokują mi już wkrótce jakieś choroby.

Prawdopodobnie większość środowiska medycznego jednak się zaszczepiła. Nie wierzę że wszyscy oni to głupcy.

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Leopold

#1643859

Interpretacja danych z Nowej Zelandii jest intencjonalnie zmanipulowana i widać w tym rękę służb bo jest to robione na pozór wiarygodnie. Przeczytaj mój wpis wyżej.

Ja naprawdę nie jestem w stanie wytrzymać nerwowo tego zidiocania ludzi przez nieuków, dyletantów i przez agentów. Internet jest wspaniałym narzędziem do manipulowania ludźmi. Nic dziwnego że Putin odciął Rosjan od "zachodniego" internetu. Nikt nie będzie mu oszałamiał narodu. Jedynie Putin ma prawo to robić. U siebie i na zachodzie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1643946

Witam serdecznie. Może Pan nie zna przypadku zgonu po przyjęciu szczepionki, ale ja znam kilka. Pomijam paraliż nóg, wypadanie włosów jak po chemioterapii. Osobiście żegnałem 3 osoby , które zmarły na c19- 2 mężczyzn w wieku 60-62 po przyjęciu 2 i 3 dawek oraz kobietę w wieku 36 lat, która pożyla ok miesiąca po przyjęciu 1 dawki. Nie będę wymieniał przypadków znajomych, którzy znają także kilka zgonów już po zaszczepieniu.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1643889

mojego komentarza. Pisałem wyraźnie, że znałem człowieka (65 lat z cukrzycą), który zmarł będąc zaszczepiony 2 dawkami, ale więcej ofiar znałem nieszczepionych (amantadyna nie zawsze pomaga). 

Vote up!
4
Vote down!
0

Leopold

#1643898

#1643906