Ruski portal? Ależ oczywiście!

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Kremlowska agentura poczyna sobie coraz bezczelniej.

 

Ciężko znaleźć wpis Z. Niebieskiego, w którym by nie podkreślał, jak bardzo polskim portalem jest NEon.

Najwyraźniej dla podkreślenia tego w niedzielę 3 maja 2020 r. w prawdziwie „polski” sposób postanowiono uczcić tak ważne dla każdego Polaka święto.

W tym celu sięgnięto do antypolskiego a filorosyjskiego paszkwilu czołowego polskojęzycznego publicysty gadzinówki SPUTNIK Polska niejakiego Konrada Rękasa.

Zdaniem tego polskojęzycznego żurnalisty Konstytucja 3 Maja zniszczyła w Polsce to, co najlepsze.

Najlepsza zaś wg niego była… Rada Nieustająca, przez współczesnych zwana Zdradą Nieustającą.

Rękas pisze:

"Konstytucja stworzyła pierwszy rząd w Polsce" . NONSENS, sejm czteroletni właśnie ZNIÓSŁ pierwszy sprawny rząd Rzeczypospolitej, czyli Radę Nieustającą, która co najmniej od 1778 r., od bezkrwawego, sprytnego i tajnego zamachu stanu dokonanego przez Stanisława Augusta sprawowała pełnię władzy nad państwem, poza wciąż warcholskim Sejmem i głowami nie mniej awanturniczych, a bardziej szkodliwych pseudo-patriotów.

Niewątpliwie reprezentuje tutaj jedyną „obiektywną” wersję historii, opracowaną jeszcze w XIX wieku przez rosyjskich „naukowców”, przejętą potem przez stalinowskich czynowników i troskliwie wbijaną do głów młodzieży w latach 1947-1989.

Rada Nieustająca była bowiem narzucona Polsce siłą. Powołana przez Sejm Rozbiorowy, zwołany na żądanie trzech mocarstw – Rosji, Austrii i Prus. Jego zadaniem miało być ratyfikowanie traktatów rozbiorowych. (Zd)rada Nieustająca stała się więc symbolem upadku polskiej państwowości i uzależnienia od Rosji. Współcześni podejrzewali, dzisiaj mamy pewność – większość zasiadających w Radzie była płatnymi agentami Rosji. Nic dziwnego, że nieformalnie przewodniczył jej obradom rosyjski ambasador Otto Magnus von Stackelberg. Jej zadaniem było pilnowanie, by przypadkiem Polska nie zaczęła się reformować.

Stąd bierze się nazwa tego smutnego okresu w dziejach Rzeczpospolitej – system królewsko-ambasadorski.

 

Rękas łże, i to wyjątkowo prostacko, gdy pisze:

"Konstytucja zniosła liberum veto" CZYŻBY? Liberum veto ćwierć wieku wcześniej po cichu i bez oporów pozbyło się z praktyki naszego parlamentaryzmu stronnictwo królewskie, w związku z wprowadzeniem nieformalnej, ale konsekwentnie stosowanej zasady każdorazowego konfederowania sejmów, na które to rozwiązanie jakoś nikt wcześniej nie wpadł i które uniemożliwiło, niestety, także zerwanie tego nieszczęsnego zgromadzenia, które ustawę majową z rażącym naruszeniem prawa przepchnęło.

Jak to „po cichu i bez oporów” wyglądało w rzeczywistości?

W celu skutecznego przeprowadzenia obrad Zamek Królewski w Warszawie i Krakowskie Przedmieście obsadzone zostało oddziałami wojsk rosyjskich z armatami i nadwornymi wojskami Czartoryskich. 7 maja 1764 roku 22 senatorów i 46 posłów złożyło w grodzie warszawskim manifest, protestujący przeciwko łamaniu prawa międzynarodowego, uznający odbywający się w obecności wojsk obcych sejm konwokacyjny za nielegalny. Wobec absencji posłów opozycji, którzy w ramach protestu przeciwko obecności wojsk rosyjskich opuścili sesję, Familia Czartoryskich przeprowadziła za zgodą posła rosyjskiego Hermana Karla von Keyserlinga zmianę ustroju Rzeczypospolitej. W obradach uczestniczyło jedynie 80 posłów (powinno 300) i 7 senatorów (zamiast 136).

(wikipedia)

Jeszcze bardziej haniebny był Sejm z lat 1767-68, zwany repninowskim (od nazwiska Nikołaja Repnina, ówczesnego rosyjskiego ambasadora)

Nie dość, że rosyjscy żołnierze najzwyczajniej w świecie uprowadzili i wywieźli z kraju senatorów, którzy mogli stanąć przeciw żądaniom rosyjskim, to, dodatkowo jeszcze, Repnin wymyślił „nowy model obrad” sejmowych. Już nie dało się liczyć na sejm skonfederowany, wymyślono więc „sejm delegacyjny”. Ot, ze składu Izby wybierano (a raczej Repnin wybierał) grupę, której reszta dawała pełnomocnictwa. I ten kadłubowy „sejm” ustalał, co trzeba.

Pozostali mogli jedynie zatwierdzać. Bez prawa głosu i bez prawa veta.

Tak właśnie wyglądało „nowoczesne” i „demokratyczne” rozwiązanie wg Rękasa.

 

A tu już przebił samego siebie:

"Konstytucja zabezpieczała niepodległość Polski" - to KŁAMSTWO NAJWIĘKSZE, bowiem cały ten projekt polityczny służył wyłącznie interesom Prus i Wielkiej Brytanii i od początku ukierunkowany był wyłącznie na ZABÓR ziem polskich, a docelowo na całkowite unicestwienie Rzeczypospolitej, jako stojącej na przekór Niemcom i Anglosasom. Czyli też coś jak dzisiaj…

Najwyraźniej (Po)Rębas uważa, że skoro cesarzowa Katarzyna II z pochodzenia była Niemką, to znaczy, że interes pruski reprezentowała. ;)

Dziwią mnie jedynie ci Anglicy. Bo rozumiem, że Szwedzi. Wyjątkowa kanalia w dziejach I RP, niejaki Osip Andriejewicz Igelström, był z pochodzenia Szwedem.

Najwyraźniej Rękasowi, podobnie jak Braunowi, wsio rawno.

W końcu szwedzki tak samo, jak angielski dla przeciętnego ruskiego mużika jest równie niezrozumiały.

A to jest jedyne kryterium wyróżniające. ;)

 

Kremlowski kamerdyner medialny Rękas posuwa się do tego, że winą za rozbiory obciąża wyłącznie Prusy i Wielką Brytanię.

Częste bywają porównania amerykańskiej ambasador, p. Mosbacher do Igelströma, brutalnego, chamowatego posła rosyjskiego w Warszawie przed samym III rozbiorem, jednak politycznie bliżej przecież tej aroganckiej pudernicy do dziedzictwa Girolamo Lucchesiniego, włoskiego awanturnika, który jako pruski dyplomata rozciągnął w stanisławowskiej Rzeczypospolitej sieć agentury i prowokacji, ostatecznie pchając naiwnych Polaków w stronę fałszywego patriotyzmu, fatalnej wojny z Rosją, klęski i rozbiorów, na której tylko Berlin i Londyn zyskały. To właśnie jest prawdziwa tradycja gier konstytucyjnych Polakami…

A co, panie (gospodin?) Rękas z Wiedniem i Petersburgiem?

Austria i Rosja dołożyły do rozbiorów?

Szczególnie Rosja, która zajęła aż 82% terytorium I RP (w granicach z 1772 r.) i Austria – 11%.

Tylko Prusy odniosły korzyść zajmując 7% I RP.

 

Wielka Brytania natomiast nie otrzymała nic, poza wyższymi cenami zboża i drewna, które kupowała już nie u polskich kupców, ale niemieckich. Wg Rękasa to oznacza, że odniosła korzyść. ;)

 

Ale co się dziwić (Po)Rębasowi, skoro podobne rzeczy opowiada konfederat-monarchista Grzegorz Braun. Wg niego Anglia jest odpowiedzialna nawet za bunty chłopskie w Polsce XV-XVII wieku.

 

Jak widać „prawdziwy polski nacjonalista” o Rosji może mówić albo dobrze, albo wcale.

To aż nieprawdopodobne, że są jeszcze tacy, którzy dają się nabierać takiej tandetnej propagandzie.

 

Cóż, prorosyjskość to najwyraźniej stan umysłu.

 

A może i pieniędzy, przy końcu I RP caryca dla polskich zaprzańców grosza nie żałowała.

Wieść gminna niesie, że honoraria autorskie płacone przez SPUTNIK Polska są jednymi z najwyższych na świecie.

 

4.05 2020

 

Ps. Ciekawe, jaka swołocz zamieściła tekst Rękasa na bannerze....

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (16 głosów)

Komentarze

I tym sposobem portalik zamienia się w ogłoszenia dla ciepłych Wacków, albo jak to woli, kochających inaczej. Ciekawi mnie czy dla Gruchy dadzą posadkę burdel mamy? /Jestem jaki jestem

Legendowanie (technika pracy agentury) - zachodzi wtedy, gdy agenci Putina, krytykują go w swoich krajach (nastroje są antyputinowskie, więc aby utrzymać się w siodle, trzeba - werbalnie - się do tego dostroić) i z tych pozycji dalej robią swoje. /Witold Gadowski.

 

             

 

W naszym środowisku dość głośno komentuje się ostatnie wydarzenia na znanym przez nas portaliku NeOn24.ru, m.in. usunięcie Jinksa:

http://astra.neon24.pl/post/120137,poszukiwany-bloger-jinks#comment_1134545(link is external)

http://niepoprawni.pl/polecanka/zydostwo-opanowalo-neon-24

Również dotychczasowy (de facto) redaktor naczelny Spirito Libero vel Jarek Ruszkiewicz został usunięty z tego stanowiska za - oględnie mówiąc - doprowadzenie portalu do upadku. Setki banów, znikające notki i komentarze, zwłaszcza stek wyzwisk jakie stosował wobec swoich przeciwników Ruszkiewicz. To wreszcie zostało "zauważone' przez Oparę, a i lecąca na łeb , na szyje, klikalność spowodowała taką a nie inną reakcję. No i te kliki, kółka wzajemnej adoracji i intrygi ciągłe intrygi. Więc facet walnął pięścią w stół i zrobił porządek. - To opinia Józia z Londynu.

Różne są spekulacje odnośnie przyczyn i przebiegu tej zmiany, ale, mam wrażenie, że w większości dość powierzchownie przedstawia się przyczyny wylania SL. Nie dostrzega się np. wcześniejszego przyznania się przez niego do dokonania przestępstwa kryminalnego, jakie popełnił kilka lat temu we Włoszech - handlu żywym towarem. Co zauważył Jazgdyni i nagłośnił. Jednak z jakiś nie znanych mi powodów postanowił go chronić i nie powiadamiać organów ścigania.

Przy okazji odkryłem intrygę - planowany zamach na moją osobę. Po wcześniejszych groźbach karalnych kierowanych przez SL pod moim adresem, oraz wynajęciu przez niego wraz z Wrzodakiem na mnie aż dziesięciu adwokatów wraz z całą kancelarią adwokacką, był najprawdopodobniej szykowany zamach na mnie na ul. Gen. Okulickiego w Gdańsku. Drobny szczegół w numeracji mieszkania, jaki dostrzegłem uchronił mnie zapewne przed utratą życia.

Doskonale wiem, że jestem na celowniku służb specjalnych FR, które starają się mnie dopaść. Udział w spisku SL jest od dawna mi znany. Dopowiem tylko (dla tych, którzy nie wiedzą), za co mnie tak bardzo nienawidzi SL - ujawniłem bowiem jego związki z żydowską hasbarą, z którą kiedyś próbował nawiązać współpracę jako płatny zadaniowiec. Było to przed jego wstąpieniem do służby rosyjskiej. To moje upublicznienie ciemnych spraw SL (on do dzisiaj się tego bardzo wstydzi, a nawet publicznie próbuje wypierać) poskutkowało zbanowaniem mnie w styczniu 2014 na NeOnie24.ru na którym pełnił on funkcję naczelnego cenzora.

Od mojego odejścia z tego neonowego ścierwomedium (to ja uknułem tę nazwę, która powszechnie się przyjęła) zaczął SL banować, usuwać i cenzurować kolejnych niewygodnych jemu osobiście blogerów, na co otrzymał wolną rękę od Opary, który przymykał oczy na prowadzenie przez niego osobistych porachunków, za cenę przekształcania przez SL tego portalu w ruską tubę propagandową.

Problemy finansowe NeOnu24.ru uwidoczniły się wraz z odejściem grupy AdNovum. Wszystko wskazuje na to, że Rosjanie stracili zaufanie i przestali finansować pro-ruskich trolli na Neonie, a SL jako delegat Kremla popadł w niełaskę u Opary, który w nim pokładał nadzieję na finansowe wydźwignięcie.

Jego złość zapewne sięgnęła zenitu kiedy odkrył oszustwo SL, który okłamywał go co do ilości odsłon i nawet publicznie chwalił się coraz większymi wskaźnikami. Nie wiem jak te odsłony były przez niego sztucznie pompowane, że Alexa wskazywała coraz większy wzrost; jednak rzeczywistość okazała się brutalna: NeOn24.ru przebił kolejne dno i jako portal jawnie pro-rosyjski, anty-polski i anty-katolicki stał się niewiarygodny, nieatrakcyjny i źle rokujacy na przyszłość.

Co najgorsze SL zabetonował neonowe środowisko i spowodował de facto utworzenie kółka wzajemnej adoracji dla paru miłośników Putlera. Opara doszedł więc do wniosku, że czas najwyższy to zmienić, i ...wykopał Spiritusa.

Nowa administracja w lot pojęła przyczyny upadku Neonu (dawniej Nowego Ekranu) i postanowiła ratować co się da. Nowe otwarcie zostało zaprezentowane bardzo odważnie poprzez zmianę szaty graficznej i reorganizację ekranu głównego. Utworzono grupy tematyczne dla zamieszczanych artykułów i w sprytny sposób usunięto monotematyczną prorosyjskość. Nowy RedNacz napisał: Wszystkie serwisy informacyjne (nawet telewizyjne) mają tzw. "działy", bo dzięki nim ludzie mogą wybierać co ich interesuje. Jeśli dla kogoś sensem życia jest religia to będzie przeglądać przede wszystkim taki dział. Innego z kolei pasjonują relacje międzynarodowe, więc zajrzy do "świata", a jeszcze inni wolą skandale rodzimej polityki, więc żyją tym co wydarzyło się w Polsce. Dlaczego zmuszać ludzi by na siłę czytali wszystko, by znaleźć jeden czy dwa interesujących ich artykuły?

To była oczywista potwarz dla Spiritusa, bo cała budowana przez niego od dwóch lat linia programowa legła w gruzach. Czas na refleksję. Po czasach słowa (Parol) i ducha (Spiryt) czas na słowo z ducha, które stało się ciałem. /Carcinka

Kim jest nowy redaktor naczelny, Piotr Korczarowski - Reinert? Z wykształcenia jestem dziennikarzem - napisał o sobie - dlatego tutaj redaguję jedynie "wydarzenia". Natomiast moja notka z listopadowej nocy pojawiła się na prośbę szefa - Ryszarda Opary, który wiedział, ze tego dnia relacjonowałem wydarzenie z centrum zamieszek i chciał, abym opisał swe refleksje na NEonie.

 

źródło: http://www.filmweb.pl/user/Reinert(link is external)

Na wyjaśnienie zasługuje kontrowersyjna i niejednoznaczna osoba Trybeusa, który poprzez założenie tam klubu dla ograniczonych umysłowo o nazwie Kurnik i sprowadzenie poziomu dyskusji do infantylnych odzywek ostatecznie skompromitował to miejsce. Jeżeli zrobił to celowo, to może okazać się, że jest podwójnym agentem.   

Co teraz stanie się z kółkiem wzajemnej adoracji, tzw. "desantowcami z NeOnu24.ru?" Zapewne przeniosą się na autorski blog S.L. bo i sam Ruszkiewicz stał sie zwykłym szeregowym blagierem. Dymisja spodziewana lecz do jego zakłutego łba nie docierało to co tu wielokrotnie pisałem. Nie na darmo Trybek przeniósł sie na Neon, pisałem ża za kilka-kilkanaście tygodni to on przejmie "szefostwo" nie tylko w własnym klubie A.A. I co sprawdziło się? /Józio z Londynu.

Czy można sobie w ogóle wyobrazić normalne funkcjonowanie NEON-u bez Jarka Ruszkiewicza?'/JaPos

- No nie, nie można, braknie tlenu, słońce przestanie świecić, a krowy dwać mleko. Ze Spirito sympatyzowałem, zwłaszcza na początku, bo wydawało mi się, że ma dobre serce, ale na pewno nie warsztat. Pod tym względem jest nieokrzesany:). Zawsze tanie, prymitywne chwyty, do dezawuowania przeciwnika, zawsze jakieś najgorsze zdjęcie... Inwektywy itd. Stąd przynależność klasowo-intelektualną Jarka Ruszkiewicza określiłbym, aby nie stracić pod nogami słusznego gruntu naukowej krytyki literackiej, jako LUMPENBLOGERIAT. - Jestem autorem tego określenia, które wymyśliłem specjalnie na cześć SL:). Oczywiście, niech sobie pisze, ja go i tak nie czytam, bo po pierwsze, nie lubię lumpenblogeriuszy, a po drugie, podobne treści mogę znależć gdzieindziej, np. u Lotnej, ale u Lotnej jest jeszcze klasa i styl, czego nie staje [sic!] niestety u SL. A tak naprawdę, to przestałem sympatyzować z SL, kiedy jego politparanoja doprowadziła go na dno upadku moralnego, kiedy zaczął się modlić do skrytobójcy Niewiadomskiego. Obłęd też musi się trzymać pewnych granic. /Lord of Admiralty 

Kluczowym pytaniem, na które musieliśmy odpowiedzieć był fakt, że na portalu spada liczba nowych użytkowników. Innymi słowy z grona zainteresowanych - kto miał założyć konto - już to uczynił. Jak zatem dotrzeć do innych? Przede wszystkim trzeba zrozumieć dlaczego się tu nie rejestrują. (...) Ludzie, którzy z takim oburzeniem reagowali na zmiany, to przede wszystkim grupa wzajemnej adoracji, która zrobiła sobie z NEonu prywatne forum wymiany poglądów. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie zaczęli odgradzać portalu betonowym murem niczym Izrael odgradzający się od Palestyny. Wedle tej zasady każdy imigrant (nowy użytkownik) był na celowniku, każdy na cenzurowanym, wszyscy podejrzani, bo to nigdy nie wiadomo, czy nie przyjdzie ktoś, kto zburzy dotychczasowy ład. Taką postawę utrwalał wychwalany tu przez wszystkich "Spirit", czyli kol. Jarek. On to niczym samozwańczy władca z "Jądra Ciemności" - J.C. ustalał własne prawa dżungli. Publicznie pisał kogo nie lubi, z kim ma na pieńku, a jak ktoś mu się postawił - no to ban. Dla nas - bądź co bądź - ludzi z praktyką dziennikarską w innych redakcjach taka postawa nie tylko była nie do zaakceptowania, ale wręcz była szokiem! /Reinert

Co dalej z NeOnem24.ru? - Cóż, nie liczył bym na definitywne porzucenie pro-ruskiej linii programowej, odwrócenie trendu i powrót do rodziny portali prawicowych i patriotycznych. Jedno jest pewne: dotychczasowa propaganda Rosji poniosła w Polsce porażkę. Już prawie nikt nie łapie się na głupawe hasła o banderowcach na Ukrainie (co to niby chcą wymordować znowu Lachów i zająć Przemyśl) i żeby im nie pomagać; nie trafia już do Polaków wymyślony przez Rosjan slogan "Noworosja"; ludzie wiedzą, że Rosja jest agresorem i na Ukrainie nie ma jakiejś "bratobójczej wojny" ani "zielonych ludzików", a tzw. separatyści to terroryści i zwykli bandyci; zbyt fantastycznie brzmią powtarzane od dziesięcioleci opowieści, że Żydzi chcą zrobić z Polski Judeopolonię (skutek jest mizerny); albo że Rosjanie nagle stali się Słowianami. Wymagana jest więc nowa strategia propagandowa.

Piotr Korczarowski - Reinert  pisze: portal nie jest bunkrem nie do ruszenia. Stanowi on elastyczną formułę, którą możemy dowolnie modyfikować wedle potrzeb. Dotychczasowe płatne trolle i pożyteczni idioci powtarzający bezmyślnie napisane w wytycznych słowa-klucze stali się niepotrzebni. Dzisiaj Rosjanie potrzebują w Polsce bardziej subtelnej propagandy; takiej która nie będzie już odstraszała.

 

To co tu było nie przystawało do tego w którą stronę zmierza świat (...), natomiast szata graficzna i totalny bałagan to był głęboki archaizm. (...)jeśli chcemy docierać do coraz szerszych kręgów z naszym przekazem to jedynym rozwiązaniem jest otwarcie na nowe. chyba że wolimy się kisić we własnym sosie i przytakiwać sobie nawzajem. /Miksa

Neon to powinien być Wirtualny Parlament, a nie ideowy monolit jedynie słusznej linii. /Jeznach

Zmiana jakości portalu to nie tylko obrazki. Chciałbym, aby NEon stał się poważnym ośrodkiem opiniotwórczym. Nie zamierzam zatem tolerować słownego rynsztoku, nawet w komentarzach. Rozumiem, że każdego ponoszą nerwy, ale od tego są wiadomości prywatne! Mam nadzieję, że praktyki uskuteczniane przez kol. Ruszkiewicza, gdzie każdy mógł obrażać i grozić każdemu zaczną powoli odchodzić do historii. (...) Jeśli ktoś nie potrafi wysłowić się bez personalnych wycieczek (często na poziomie dzieci z podstawówki) niech najlepiej w ogóle się nie odzywa, bo tylko wstyd przynosi. /Reinert

Na NeOnie24.ru najbardziej prawdopodobne wydaje się obranie kierunku na legendowanie przekazu. Nowoczesny troll jest duzo bardziej medrkowaty niz jego przodkowie, dlatego umie przetrwac tam gdzie raki zimuja, dzisiejsza generacja trollingu odczuwa potrzebe bycia w organizacji, co znaczy, ze zapisuje sie do klubu samookreslonych, potem jest wspinanie po drabinie. Szefem klubu samookreslonych jest ten najbardziej uczony lub ten, ktory ma najwieksza pale, a pospolity troll jest gleboko oddany ideologii paskudzenia. /Navy Tumbler.

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/mind-service/neon24ru-czyli-legendowanie-przekazu

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1628929

A to ciekawostki.

 

Na NE nie zaglądam od miesięcy. A Opara okazuje się bardzo wolno myślącym człowiekiem. Rok temu, gdy mieliśmy osobisty kontakt, zdecydowanie mu mówiłem, że jeśli on chce mnie (oczywiście, nic nie chciał dać za darmo), to musi natychmiast wywalić Ruszkiewicza i Słupianek, bo to dwa kutry chodzące w tuce. Wybłagał by pozostawić Niebieskiego komika, bo podobno przydaje się w adminowaniu. 

No i teraz pozbył się w końcu lumpa.

Kim jest ten nowy człowiek? To bardzo ciekawe. Bo tylko są dwie możliwości - albo naiwniak, którego w sidła złowił Opara, a czego m.in. nie udało się ze mną (teraz wiem, że i z paru innymi), albo po prostu "pracownik" podesłany przez władze zwierzchnie Opary.

Zobaczymy, czy przejdą na wyższy poziom manipulacji.

 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1628937

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie Jany, to bardzo stare czasy, gdy próbowano, kilkukrotnie zresztą, odświeżyć portalik. Ale komucho-putinowce narobily takiego smrodu i kwiku, ze nawet zmiana detali graficznych wywolywala opór. Zresztą paru takich nowopróbowanych redaktorow i moderów tez dziwnym trafem była kojarzona ze środowiskiem prorosyjskim.

Vote up!
3
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628947

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Popatrzcie na polski portal Neon24.pl. Jak pięknie ruską agenturę pogonili. Nie ma tygodnia by z rozpaczy nie wyli że ich Polacy pogonili. Wysilają swoje pustostany i co chwila sami się zaorują.Poruszają się jak chopcy co im kalesony nogi splątały.

Polacy to spokojny naród, ale jak, jak jakaś agentura ich wkurzy, to spadają szarżą huzarii. Wystarczy popatrzeć jak Humpty, zawiedzony, andy ze schorzeniem aandy, Husky te baty wspominają. Ze łzami w oczach, głośno wyjąc. Jeszcze dużo podręczników o Polsce musicie agenci przeczytać by osiągnąć poziom niezbędny by z Polakami pogadać. Ale póki co, to płaczcie sobie, cóż wam zostało?

Jest taka zasada, że teksty na portalach opiniotwórczych na innych portalach dyskutują. Jak widzisz, na Neon24 nikt o tutejszym portaliku nie dyskutuje, bo po co?

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1629037

                    i młotem w jego szczurzym pysku z neon24-ru, czyli wyjec z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.

Skoro nie podoba ci się polski patriotyczny portal jakim jest niepoprawni.pl - to nie zaśmiecaj tego portalu swoimi prymitywnymi bolszewickimi wypocinami czy narzekaniami na polskość portalu...

Szaleńczo ganiasz "zwisza"-jący bolszewicki politruku ze swojej ruskiej ścierwoneonówki z tym sowieckim z sierpem i młotem - niczym stalinowska małpa z brzytwą - waląc się przy tym raz po raz we własny bolszewicki, prymitywny i pusty łeb.

Niestety, z tego powstają tylko takie odgłosy jakby sowiecki durak opętańczo walił w deskę klozetową, nie wiedzą to czego to urządzenie służy.

Bolszewicki kretynie ze ścierwoneonówki, jesteś zbyt głupi i zbyt prymitywny, więc spokojnie wróć do administrowania w swojej sowiecko-ruskiej ścierwoneonówce sterowanej przez sowieckich agentow ze zbrodniczych organzacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL.

Jak widać, to na bolszewickim portalu znanym jako "ścierwonówka" kretynizm ich bolszewickiego admina nikomu nie przeszkadza...

       Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
6
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629040

To sp***laj na Neon obszymurze.

Polacy to spokojny naród, ale jak, jak jakaś agenturą ich wkurzy, to spadają szarżą huzarii. Wystarczy popatrzeć jak Ruszkiewicz, Tańczący z Widłami, Pers, i wielu innych szmaciarzy te baty wspominają. Ze łzami w oczach, głośno wyjąc. Jeszcze dużo podręczników o Polsce musicie agenci Tel Awiwu i Kremla przeczytać by osiągnąć poziom niezbędny by z Polakami pogadać. Ale póki co, to wyjcie sobie parchy, cóż wam zostało?

Jest taką zasada, że teksty na portalach opiniotwórczych na innych portalach dyskutują. Jak widzisz, na Niepoprawnych nikt o tamtejszym portaliku nie dyskutuje, bo po co?

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1629048

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wstyd, że swych przodków tak niewyszukanym słowem obrażasz. Słabo was uczą na tych kursach na "prawdziwego polaka".Ciosany język, rynsztokowa mowa, kilka niewybrednych wyzwisk, ot całość waszego po kursach "wykształcenia". Popatrz na Andego, tego co zakonnic też nie lubi, co mu prezyddent powiedział, że jest jak 10 000 Polaków :). Ten to tylko standardowy tekst metodą "kopiuj wklej" wrzuca, nie wiadomo czy nawet treść tego co wrzuca rozumie. Ot ten to po kursie podstawowym na "prowokatora".

Ty też kilka wyzwisk, nic więcej, żadnej finezji naszego pięknego języka jesteś w stanie użyć. Widzisz, żeby rozmawiać z Polakami trochę więcej wysiłku potrzeba, trochę poznać naszą literaturę, przysłowia, znane cytaty, określenia wykwintne stosowane w towarzystwie.  To dlatego oglądacie polskie portale przez szybę strasznie tu za nimi płacząc, szlochając za utraconym marzeniem by w towarzystwie robić za Polaka.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1629062

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Banaś,Banaś,Banaś,Banaś,Banaś,Banaś

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...

......tak dzbanie dziennikarski wiem
wiem że z legendarnym syjonistycznym cwelem za debili tylko tam robicie.
Tylko dlaczego akurat ten Neon na łeb ci (s)padł

....i tylko portalu i pozostałych tam żal

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1629100

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak to bywa jak trolika zaorać, reakcje bywają różne, tobie na mowę się rzuciło.

Zdradzę ci pewną tajemnicę, człowieka inteligentnego po jego mowie poznasz, ale to działa również w drugą stronę, dlatego nasi przodkowie często powtarzali "płazem" potomka jednego z synów Noego, twojego przodka. I nie był to ani Sem ani Jafet. :)

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1629106

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Banaś,Banaś,Banaś,Banaś,Banaś,Banaś

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,PIS,

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,Kaczyński,

Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...
Wiesz bo my na Neonie to...

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1629130

Poszukiwany Bloger Jinks !!

Gdzie się podział jeden z najinteligentniejszych tutaj blogerów ?

Traktując poważnie poniższe słowa, jedynego obecnie moderatora na Neon24.pl czyli Reinerta lub inaczej Piotra Korczarowskiego z miasta Łodzi

W przeciwieństwie do Jarka Ruszkiewicza, którego tutaj tak chwalicie, nigdy nikogo nie zbanowałem, nie obrzuciłem wyzwiskami, ani nie utyskiwałem w publicznych artykułach z kim i kiedy należy zrobić porządek.

http://reinert.neon24.pl/post/120092,nowe-kategorie-tematyczne

zapytuję w imieniu licznych czytelników Jinksa, oraz przyjaciół blogerów;

Gdzie się ku..wa podział jeden z najinteligentniejszych tutaj blogerów??

Nie ma żadnej jego notki... zniknął..

Czy ktoś tutaj mógłby nam udzielić konkretnej odpowiedzi?

Oto ostatnie słowa skasowanego bohatera wpisu:

Cyt:

Jeszcze dzień, dwa i psy chujami zaczną tu wodę pić, tak jak na Niepoprawnych.pl.

Mam jednak cichą nadzieje, że tego portalu nie uda się wtrącić do lochu i nie uda się zakneblować ust, piszącym tutaj blogerom.

Tak jak wyżej napisałam, jest to jeden z najinteligentniejszych tutaj piszących....

Vote up!
5
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1629055

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mam takie pytanie. Czy to prawda, że Reinert ukradł Jarkowi Ruszkiewiczowi film puścił jako swój?
To był bardzo długi wywiad z Porębą, który kręciła Carcinka? Co się z nim stało?
Taka jest wasza natura.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1629061

Rzeczywiście, gdy złodziej złodzieja okrada to....... tylko na pewnym portalu jest to możliwe.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1629101

Kto by się spodziewał, ze fałszywy Zawisza zapłacze się za starym komuchem Porębą?

Kacapskie spory o kacapa przefarbowanego płynnie (nawet bez zmiany przekonań) na "narodowca".

Widać jakie to forum Poljakow

Vote up!
4
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629108