Promoskiewscy „narodowcy” znowu strzelili sobie w piętę

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Najwyraźniej szacunki określające ludzi trąconych psychicznie na 2% społeczeństwa nie odpowiadają rzeczywistości w blogosferze.

Popatrzmy, co dzieje się wokół epidemii COVID-19 starając się zachować dystans tak duży, jak tylko to jest możliwe.

Po stronie anty mamy informacje pewne już nawet nie na 100, ale nawet na 1000 procent. ;)

Oto czołowy antyszczep ksywa Ivanowitz 8 października 2021 roku podaje najprawdziwszą prawdę:

Po kilkunastu miesiącach trwania pandemicznej ściemy i masowych szczepień, już wiemy czemu to ma wszystko służyć!

W każdym dniem ujawniają się kolejne makabryczne powikłania poszczepienne oraz ogromna ilość zgonów po zaszprycowaniu, co władze każdego państwa usiłują ukryć

]]>http://www.pospoliteruszenie.org/ratuj.html]]>

Ciut wcześniej ten sam bloger-antyszczep straszył:

Czy już wiesz czytelniku jak działa szczepionka depopulacyjna?

Albo pozbawi życia osoby zaszczepione tlenek grafenu zawarty w szczepionce ( więcej tutaj: ]]>http://pospoliteruszenie.org/grafen.html]]>) albo zostaną one śmiertelnie zainfekowane pasożytem Trypanosoma Cruzi.

Jak pasożyt Trypanosoma Cruzi znalazł się w szczepionkach?

Albo znalazł się tam poprzez zanieczyszczenie, albo został celowo wprowadzony do „szczepionek”!
Zanieczyszczenie odpada, gdyż pasożyta znaleziono w szczepionkach różnych producentów. Pozostaje celowe wprowadzenie pasożyta do szczepionek.

W jakim celu? Otóż pasożyt Trypanosoma Cruzi powoduje (między innymi) bezpłodność! Wyszczepienie taką szczepionką dzieci i młodzież czyni je bezpłodnymi! Tak więc cel depopulacyjny zostanie osiągnięty (ludzie przestaną się rozmnażać) bez wzbudzenia jakichkolwiek podejrzeń.

Oczywiście depopulacja zostanie w tym przypadku odsunięta w czasie, ale innej drogi zbrodniarze szczepionkowi nie mieli!

]]>http://www.pospoliteruszenie.org/Szczepionka%20depopulacyjna.html]]>

Lokalne guru antyszczepów, bezprawnie zawłaszczając tytuł doktora, pisze 15 października:

W najbliższym czasie, być może już za 2 lata, coraz większa liczba osób zaszczepionych - będzie miała rozmaite komplikacje zdrowotne, wynikające z zaburzeń układu krażenia, krzepliwości krwi.
Wiadomo, krew/układ krążenia, jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Tak naprawdę, jako były lekarz-anestezjolog stwierdzam, że śmierć każdego człowieka, jest zawsze - na koniec rezultatem zatrzymania krążenia…Bez względu - na główną przyczynę umierania…
Moim zdaniem: wielu zaszczepionych ludzi, w najbliższym czasie niewątpliwie umrze, inni będą skrajnie, przewlekle chorzy...będą żyli w samotności…bo nie będzie miał… kto ich leczyć…
Statystyki zachorowalności i śmiertelność ludzkości, w najbliższych latach, bardzo szybko będą się powiększać…

Wszystko po to, by jak najwięcej osób nabrało co najmniej nieufności do Rządu, który wszak organizuje takie brewerie.

Aż tu nagle jeden z czołowych publicystów polskojęzycznego antypolskiego portaliku wali z grubej rury przytaczając njus opublikowany... 17 czerwca 2021 r. opatrując go stosownym komentarzem:

Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS, a jak uważasz inaczej, to jesteś ruskim agentem.

Polska, Słowacja, Czechy... Słowianie przodują, hurra! Tylko u tych głupich Norwegów zmarło mniej ludzi, niż przed pandemią. Ale wiadomo, to wina ich służby zdrowia, że dba o interesy ich obywateli.

Nie po to PiS posłuszne wykonuje rozkazy ciemnych sił na świecie, aby teraz jakiś śmieć z prowincji miał odwagę go krytykować. To ty będziesz wisiał – krzyczą w myślach w moim kierunku – a ja muszę się zastanowić, czy nie mówią prawdy.

Jak będziesz dalej pisał takie rzeczy – kołata się w myśli członka sekty i sympatyka PiS na ważnym stanowisku, to cię zabijemy, np. nie damy ci respiratora. Zakażemy ci nawet kupna cebuli i czosnku w sklepie – nie wejdziesz tam bez szczepionki. Nie po to żona Mateusza nie ujawnia oświadczenia majątkowego, aby jakiś śmieć z podopolskiej wsi krzyczał, że członkowie rządu (w tym były minister od przedwczesnego umierania) mają udziały w przedsiębiorstwach produkujących szczepionki.

Przyznam, że takiego łamańca dawno już nie czytałem. Otóż zdaniem cenionego bardzo lokalnie publicysty PiS realizuje rozkazy ciemnych sił na świecie, a członkowie rządu mają udziały w przedsiębiorstwach produkujących szczepionki.

O ile powyższa narracja pasuje jak ulał do putinowskiej propagandy rozpowszechnianej m.in. przez wspomnianego Ivanowitza to akurat cytowane dane liczbowe temu zaprzeczają.

Publicysta proputinowskiego organu mimo woli dał koronny argument ZA SZCZEPIENIEM. Tak się bowiem składa, że liczba osób w pełni zaszczepionych w Norwegii sięgnęła 24%, zaś liczba zaszczepionych przynajmniej jedną dawką – 60% (dane z czerwca 2021). Obecnie sięga już 80%.

Tymczasem w Polsce w kwietniu zaszczepionych przynajmniej jedną dawka było tylko niespełna 19% społeczeństwa. Stąd tak duża liczba zmarłych.

Przodująca w zestawieniu Portugalia jest liderem, gdy chodzi o odsetek ludzi zaszczepionych (87,83% na 27 września 2021 r.). Poza tym jaki pierwsza szczepi dzieci od 12 roku życia.

Wystarczy zapoznać się z poniższą tabelą.

 

Tak jakoś dziwnie się składa, że wbrew krakaniu tego czegoś używającego ksywy Ivanowitz im bardziej zaawansowane są szczepienia tym odsetek śmierci jest mniejszy.

 

To niestety prowadzi do smutnego wniosku.

Antyszczepionkowcy mają krew na rękach.

 

18.10 2021

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (8 głosów)