Janusz G. (znowu) przed sądem

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To w końcu musiało nastąpić. Atakowana bez pardonu „Kasia” wystąpiła przeciwko Januszowi G.

 

Na swoim facebookowym profilu ofiara księdza-pedofila pisze:

Dziś zostało złożone zawiadomienie na Policji w sprawie J. G. który od wielu tygodni stalkuje mnie wraz ze swoją siostrą. Nazywa mnie "qurwą, żydówką", pisze o mnie nieprawdziwe teksty na swojej stronie itd. Jest w kontakcie z księżmi z Zakonu Chrystusowców. Jego zachowanie niczym nie różni się od zachowania S. Michalkiewicza.

Zgłosiły się jakiś czas temu dwie osoby, które miały się zająć zachowaniem tej rodziny ale z racji tego, że do dziś nic się w tej sprawie nie ruszyło jak również ten człowiek nie tylko mnie nadal obraża, ale zaczął również upubliczniać moje prawdziwe dane, to podjęte zostały kroki ostateczne.

Każdy musi być świadomy konsekwencji jakie mogą go spotkać za swoje czyny, słowa. Dopóki żyje nie będzie na to zgody z mojej strony. Resztkami sił doprowadzę do odpowiedzialności ludzi, którzy odbierają mi zdrowie, bezpieczeństwo czy mnie znieważają.

Trzeba reagować poprzez konkretne kroki. Inaczej nic się nie zmieni. Ci ludzie dalej będą czuć się bezkarni. Dalej będą obrażać, krzywdzić innych.

]]>https://www.facebook.com/KatarzynaBlog/]]>

 

"Maniera polemiczna” obojga G. znana jest od dawna. Steki wyzwisk, obficie uzupełniane o zmyślenia, ordynarne kłamstwa i pomówienia to cecha rozpoznawcza obojga.

W końcu trafiła kosa na kamień.

I tak dziwne, że aż do końca listopada dziewczyna wytrzymała ocean nienawiści, jaki ci rzekomi katolicy wylali na nią.

Ot, pisał Janusz G. na facebooku jeszcze 26 sierpnia 2019 roku:

Trwa operacja synagogi szatana pod kryptonimem Kasia-kurwasia wymierzona w Zakon Chrystusowców, którą teraz realizuje V-ta kolumna w Kościele z ruchu grzesznych cip i brudnych serc podszywającą się pod Ruch Czystych Serc.

Wiele wskazuje na to, że cała afera pedofilska w tym zakonie została wymyślona i wykonana przez lucyferycznych żydów, którzy zinfitrowali Kościół katolicki i teraz chcą go upokorzyć i złupić. NIE DAJCIE SIĘ OTUMANIĆ SATANISTOM!

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2380366282208137&id=100007043649342]]>

Jak widać dla Janusza G. (czołowego blogera niszowego portaliku NEon24) sprawa pedofilii w Kościele jest prosta – winni są luceferyczni żydzi oraz ruch grzesznych cip.

Nic dziwnego, że po przeczytaniu o kolejnej sprawie karnej, jaka będzie się toczyć wobec niego, ryczy:

Wszak przede wszystkim do walki z Kościołem jest używana – przez sektę z Czerskiej – tzw. Kasia czyli madame Kąkolewska. Notabene biedna grzesznica, która przynosi notorycznie wstyd Kościołowi Triumfującemu w Niebie, gdzie pewnie opłakują ją nieustannie św. Maria Goretti, bl Karolina Kózkówna, i inne niewiasty, w tym także nieletnie, broniące – heroicznie i do krwi ostatniej – dziewictwa i cnoty. Pamiętajmy, że żaden organ procesowy w sprawie Żanety Kąkolewskiej nigdy nie stwierdził, iżby była ona gwałcona i więziona, etc, lecz zakonnik erotoman został skazany wyłącznie za utrzymywanie relacji cielesnych z nieletnią, która się w nim zakochała, a nigdy za żadną przemoc, ani za przyczynienie się do aborcji, ani też żaden organ procesowy nie ustalił, iżby duchowny uzyskiwał wsparcie i pomoc od Kościoła i od świeckich w realizacji rozpusty z nieletnią Kasią mającą od dawna wiek rozeznania, gdyż została już dawno dopuszczona do sakramentu pokuty i Eucharystii.

Oto odkrycie na miarę „katolika”, który jeszcze nie tak dawno nawoływał do zabijania rozwódek.

Zgodnie z jego pojmowaniem Ewangelii dziecko, które po przyjęciu Komunii św. (9 lat) zostanie zgwałcone przez pedofila… jest samo sobie winne. Wszak osiągnęło już wiek rozeznania.

Najwyraźniej zło mieszka w dziecku, a stary satyr jest tylko biedną ofiarą małoletniego wyuzdania…

 

A my dziwimy się islamistom, którzy biorą sobie za żony 9-latki.

Przecież one osiągnęły już wiek rozeznania, a zatem w pełni świadomie podejmują się obowiązków rodzinnych.

Tak najwyraźniej uważa Janusz G.

Bloger.

Internetowy "wykładowca" o prawie i moralności.

Człowiek, który uważa się za katolika doskonałego do tego stopnia, że przed wyborami parlamentarnymi wypędzał diabła z Radia Maryja.

Apage satanas….

 

Ps. Janusz G. kończy swój bluzg pompatycznie:

Gimnazjalistka Kasia – lecząca się w szpitalach psychiatrycznych z różnych zaburzeń, teraz poinformowała swoich wielbicieli z pozycji komunikatora fb oraz swoich blogów, prowadzonych przez zawodowe pisarki, że również przeciwko mnie skierowała prywatny akt oskarżenia z zemsty za obalanie jej oszczerstw powtarzanych przez wszystkie tuby gwiazdy śmierci z Czerskiej i innych ścierwomediów z nią powiązanych.

Ów akt zemsty skierowała ponoć do sądu w Szczecinie skąd pochodzi niemiecka caryca Rosji znana z grzechów nieczystych i ze zbrodni rozbiorów Polski.

Swoją drogą zabawne jest wytykanie innym leczenia psychiatrycznego w sytuacji, gdy Janusz G. dwukrotnie był uznawany w postępowaniach karnych za niepoczytalnego przez biegłych psychiatrów.

 

3.12 2019

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (16 głosów)

Komentarze

Pewnie znów to zwalą na zmowę satanistyczno-urzędniczą i spisek przeciw najświętszym patryjotom.

Jprd, co za napastliwe szury, takie to problemy sobie wyszukują w życiu a potem płaczą. Najgorsze, że sporo takich, nie tylko tolerowanych na tzw. prawicy ale wręcz mają poparcie. Żeby to jeszcze był jakiś klubik dla wariatów ale to przenosi się na real.

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610821

Z twoim łże-talentem, zajmij się teraz sprawą Banasia. Tam już sobie (po wypowiedziach Szeremietiewa, Gadowskiego, dr.  Bukowskiego i innych opozycjonistów) wyraźnie nie radzą, więc taki manipulant jak ty im się przyda.

Ale będzie niełatwo. Nb. Szeremietiew też stał przed sądem. I wielu innych fałszywie oskarżanych.

A Kasia, ofiara wykorzystywana przez pedofila (ale NIE gwałcona, co ustaliła prokuratura i sądy), w sposób oczywisty jest wykorzystywana przez Czerską do walki z Kościołem. Katolik ma obowiązek reagować na oszczerstwa wobec instytucji kościelnych.

"Prawnik" Trojanowski jest jednakże zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej. No cóż, taki to prawnik.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/winien-nie-winien-placic-powinien

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1610842

A co tu Pani z banasiami i innymi wyskakuje w notce o jakimś debilu co atakuje gwałcone dziecko

Wszystko wporządeczku u Pani pod tą zatyczką na karku co zakrywa otwór do korpusu aby deszcz do niego nie leciał?

Jakim trzeba być zbydlęconym ćwokiem aby bronić gwałciciela i to na dodatek pedofila?

Tragedia

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1610882

aby widzieć obronę gwałciciela.

Wskaż, gdzie to widzisz, mataczu.

Facet został skazany, odsiedział 4 lata, został usunięty z zakonu. Nikt go nie broni i wszyscy czyn potępiają.

Problem nieszczęsnej Kasi, polega na tym, że bezpodstawnie za czyny pedofila próbuje się obciążyć zakon, mimo, że prokuratura i sądy bezspornie ustaliły, że cały podły proceder odbywał się na pewno bez wiedzy pozostałych zakonników. Kasia - chcąc dostać kasę - niestety (dla siebie samej) oskarża bez powodu zakon w myśl "wytycznych" Czerskiej, mając nadzieję, że w ten sposób coś dla siebie "ugra".

Robi to niepotrzebnie, bo zakon i tak jej obiecał pomoc. Niestety, miraże milionów roztaczane przez lewactwo odebrały jej zdolność do rozsądnego postępowania.

 

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1610905

OŚWIADCZENIE TOWARZYSTWA CHRYSTUSOWEGO

DLA POLONII ZAGRANICZNEJ

W SPRAWIE ZŁOŻONYCH PETYCJI

Z szacunkiem i uwagą przyjęliśmy petycje skierowane do naszego Zgromadzenia przez p. Agnieszkę Ziółkowską i p. Pawła Kostowskiego oraz osoby, które je poparły.

Towarzystwo Chrystusowe nie podważa ani nie relatywizuje krzywdy, jaka została wyrządzona przez byłego księdza Romana B. pani Katarzynie. Jednak do wielu postulatów zawartych w petycjach trudno nam się odnieść, ponieważ nie jesteśmy ich adresatami.

Podstawą złożenia skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego nie jest zasądzona kwota zadośćuczynienia, tylko interpretacja przepisu 430. k.c. i sprawa odpowiedzialności zbiorowej. Celem złożenia skargi jest prośba o rozstrzygnięcie, czy przy wydawaniu zapadłego wyroku nie doszło do naruszenia prawa przez błędną jego wykładnię lub niewłaściwe zastosowanie. Były ksiądz, popełniając osądzone już przez wymiar sprawiedliwości czyny niedozwolone, działał wbrew regułom prawa zakonnego, łamiąc znane mu zasady nie tylko prawne, ale i moralne. Działał więc na swoją własną odpowiedzialność. Zastosowana przez sąd wykładnia przepisu mówiącego o odpowiedzialności instytucji za czyny popełnione przez jednego z jej członków rodzi poważne wątpliwości i może stanowić przestrzeń do nadużywania tego przepisu w przyszłości wobec innych instytucji, nie tylko kościelnych.

Podkreślamy, że w Towarzystwie Chrystusowym nigdy nie było i nie będzie przyzwolenia na działania, których dopuścił się były zakonnik. Godzą one w dobre imię naszego Zgromadzenia. Dlatego nam również zależy na sprawiedliwym wyroku. Uważamy jednak, że przypisywanie innym osobom i całej instytucji nieudowodnionego współudziału w popełnianiu czynów niedozwolonych jest nadużyciem.

Fakt przyjęcia skargi kasacyjnej do rozpoznania świadczy o tym, że Sąd Najwyższy dostrzega konieczność wyjaśnienia wątpliwości prawnych związanych z wykładnią przepisów dokonywaną przez sądy orzekające w sprawie.

Los ofiary Romana B. nie jest nam obojętny. Jednocześnie podkreślamy, że żadne nasze działanie w jakimkolwiek stopniu nie jest w nią wymierzone. Potwierdzamy, że także przy korzystnym dla Towarzystwa orzeczeniu Sądu Najwyższego będziemy wspierać ofiarę byłego zakonnika.

ks. dr Marek Grygiel SChr

Dyrektor Biura Prasowego

Rzecznik Prasowy Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej

Poznań, dnia 16 listopada 2019 r.

 

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1610843

negatywnie ocenił oświadczenie Chrystusowców? Jakiś lewak? Być może autor tej oszukańczej notki lub jakiś jego akolita.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1610868

Ja mam podstawowe pytanie: ten tekst to prawda czy fejk?

Bo wierzyć się nie chce aby ktoś miał aż tak nawalone pod deklem i był aż takim co tu bawić się w ładne słówka ZBYDLĘCONYM SKURWIELEM

Ten Janusz G to jakiś totalny sekto-kretyn

Tu nie tylko sprawa cywilna wchodzi w rachubę lecz z całą pewnością odpowiednie obserwacje lekarskie, no i już bankowo najzwyklejszy na świecie wprdl

Jełop. Totalny jełop

Z jednej strony szkoda robić mu w pewnym sensie reklamy, lecz z drugiej takich debili trzeba nagłaśniać aby każdy jego znajomy a w szczególności sąsiad się o nim dowiedział i na wszelki wypadek trzymał z dala od niego swoje dzieci

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1610880

Całość wpisu Janusza G. znajdziesz tutaj:

 

https://akademiapolityczna.wordpress.com/

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1610891

Dzięki za link lecz nie byłem w stanie doczytać do końca bełkotu tego sekciarskiego oszołoma

Tak jak sądziłem - to totalny sekciarski kretyn

cytując kawałek znanego filmu:

"nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów które mogłyby dostatecznie obelżywie określić "jego" postępowanie

On się nawet nie kwalifikuje do Sądu dla ludożerców"

https://www.youtube.com/watch?v=YROkJPkll0M

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1610970

Osoba, która nie jest w stanie przeczytać krótkiego tekstu, a już go ocenia, to nie tylko analfabeta, ale jeszcze oczywisty manipulator.

Z Bogiem, "dobry człowieku".

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1610974

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Zapoznałeś się z faktami, czy tylko tak sobie "klepiesz"?

 

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1610906

W uzasadnieniu Sąd ten (okręgowy w sprawie karnej) ...... odmówił jednak wiary jej zeznaniom w tej ich części, w której pokrzywdzona utrzymywała, że sprawca stosował wobec niej przemoc fizyczną, przymus psychiczny i kontrolował każdy jej krok.

.................

R. B. załatwił powódce korepetycje z matematyki. Udzielała ich A. P.. K. była znajomą księdza od 2001 roku, poznali się na pielgrzymce do C., uczestniczyła w jego święceniach, weselu prymicyjnym. Powódka próbowała się do niej zbliżyć. Mówiła o swojej sytuacji rodzinnej, wysyłała liczne SMS-y. Powódka opowiadała jej różne historie, których prawdziwość budziła uzasadnione wątpliwości adresatki.

...................

Sąd jednoznacznie ustalił, że pozwani (ich organy) nie mieli wiedzy odnośnie do nagannego procederu księdza a stosowne informacje uzyskali dopiero w momencie jego aresztowania.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1610920

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610993