Kasia

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Pamiętamy nie tak dawne jeszcze filipiki osób atakujących bez pardonu ofiarę pedofila w sutannie „Kasię” i zarzucających jej nawet walkę z Kościołem. Wtorkowe orzeczenie SN zamyka długą drogę procesową.

Krytycy wyroku poznańskiego posuwali się do dosłownego cytowania wyroku karnego zapadłego w stosunku do byłego księdza B. po to, by wykazywać, iż w postępowaniu cywilnym dokonano nadużycia.

...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Mimo kilku zapytań prasowych nie udało mi się do tej pory dowiedzieć, z jakich powodów został wyłączony dotychczasowy skład orzekający, przydzielony do sprawy skargi kasacyjnej Chrystusowców. W środę otrzymałam z Biura Prasowego Sądu Najwyższego lakoniczną odpowiedź o treści: "Postanowienie o wyłączeniu sędziów z dnia 9 stycznia 2020 r. wydane zostało po rozważeniu materiału, łącznie z...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

"Wyborcza" wymyśliła, że słynna już teraz "Kasia" (Ż.K.) - ofiara pedofila - była więziona przez swojego prześladowcę. Informacje te wbrew ustaleniom prokuratury i sądów są powielane przez media mainstreamu, lewackie portale oraz od kwietnia ubiegłego roku na specjalnym blogu na FB pod nazwą @KatarzynaBlog. Przyjrzyjmy się bliżej tej lewackiej bajeczce.

Cytat z "Kasi": "Każdy dzień z tych...

2.85
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Nie ma nowego terminu rozpatrzenia skargi kasacyjnej przez Sąd Najwyższy.

20 grudnia 2019 roku Sąd Najwyższy miał zbadać skargę kasacyjną zakonu Chrystusowców od wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 2.10.2018 r., którym utrzymano w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Poznaniu na rzecz powódki Ż.K. ("Kasi"). W orzeczeniach zasądzono od Zakonu zadośćuczynienie za krzywdę w kwocie 1 mln złotych z...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (19 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Motywacja Jarosława Głuchowskiego - adwokata ofiary pedofila "Kasi" (Ż.K.) jest wysoka. Jego honorarium jest zależne od wywalczonych dla "Kasi" kwot. Sprawdźmy, ile już zarobił.

I.

14.400, – zł jako zwrot wynagrodzeń pełnomocnika powódki w sprawie Ż.K. przeciwko Chrystusowcom (wyrok Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 2.10.2018 r.)

/cytuję fragment wyroku:

w sprawie niniejszej – jak wyżej...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Stanisław Michalkiewicz bezspornie został pozbawiony możności obrony swoich praw w procesie, który wytoczyła mu "Kasia" (Ż.K.) - ofiara pedofila, zgłaszająca roszczenie o naruszenie jej dóbr osobistych.

Jak powszechnie wiadomo, drakoński wyrok w postaci konieczności zapłaty na rzecz Ż.K. 150.000 zł i kosztów postępowania został wydany jako zaoczny.

Oprócz wątpliwości, które podnosił sam...

3.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (20 głosów)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Każdy z nas jest świadkiem historii…

 

15 lipca 1980 roku rozpocząłem praktykę studencką w Sądeckich Zakładach Elektro – Węglowych, w Biegonicach, dzielnicy Nowego Sącza.

Jeszcze dziś pamiętam tę wszechogarniającą nas nudę – bo przecież dopuścić studenta do pracy mogło oznaczać kłopoty. Wypadek w najlepszym razie, albo, nie daj Boże, jakąś awarię. No to siedzieliśmy sobie w pokoiku kierownika i,...

2.75
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To w końcu musiało nastąpić. Atakowana bez pardonu „Kasia” wystąpiła przeciwko Januszowi G.

 

Na swoim facebookowym profilu ofiara księdza-pedofila pisze:

Dziś zostało złożone zawiadomienie na Policji w sprawie J. G. który od wielu tygodni stalkuje mnie wraz ze swoją siostrą. Nazywa mnie "qurwą, żydówką", pisze o mnie nieprawdziwe teksty na swojej stronie itd. Jest w kontakcie z księżmi z Zakonu...

3.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (16 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Lewactwo polskie pod egidą „Wyborczej” chce się dobrać do pieniędzy Kościoła. Warto przyjrzeć się, jak zorganizowano medialną nagonkę na zakon Chrystusowców, aby wydrzeć miliony z tytułu rzekomej odpowiedzialności Kościoła za przestępstwo popełnione przez byłego zakonnika-pedofila.

 

Znaczne roszczenia bez podstawy prawnej

Dwudziestokilkuletnia ofiara księdza, ukryta w tekstach „Wyborczej” pod...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

I wywróżyła zwycięstwo...kandydata republikanów. Kto? oczywiście ...Kasia T.
Skromna stylistko-modystka handlująca w sieci fatałaszkami i dodatkami do nich.

Skromna, ale z rodziny niezwykle utalentowanej, obdarzonej przymiotami niemal ....!
Ale po kolei, czyli do Grasia ( Pawła) POczynając trzeba przypomnieć w aureoli czego rządził Donald Tusk Polską, krajem jemu nienormalnym( Polska to ...każdy...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)