Witamy w poprawionym świecie Orwella...

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Świat

Od jakiegoś czasu dość sceptycznie, i z wielką ostrożnością, podchodzę do wszystkich doniesień dotyczących zamachów terrorystycznych, w których giną niewinni, często przypadkowi ludzie.

Jeśli przyjrzeć się uważnie historii zamachów terrorystycznych, to nie sposób nie uznać za słuszną hipotezę, że za większością z nich stały służby Prezydenta USA.

Póki co nie wiem, jak jest w przypadku zamachu w Bostonie - wiem natomiast jak złowieszczo brzmią słowa prezydenta Baraka Obamy, i wiem, że Amerykanów czekają kolejne ograniczenia swobód obywatelskich, które drastycznie wzrosły po zamachu (celowo nie napiszę terrorystycznym) na World Trade Center.
Przypuszczam, że te działania rozleją się mniej lub bardziej na inne kraje, a być może staną się podłożem pod kolejną wojnę. Tyle nowoczesnego uzbrojenia bezużytecznie leży w magazynach, tyle gorących głów już zaciera ręce jak zarobić na największym z biznesów - wojnie.

Po 11 września, niejako z automatu przyjęto poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki (ponoć najlepszej na świecie), która ogranicza prawa Amerykanów do tego stopnia, że w każdej chwili bez ostrzeżenia i bez dowodów służby mogą zatrzymać na czas nieokreślony osoby podejrzane i je przesłuchiwać z wykorzystaniem tortur włącznie.

Jak daleko tym razem posunie się amerykańska demokracja?

Brak głosów

Komentarze

Nie zdziwiłbym się, gdyby w sprawie zamachu bombowego w Bostonie po jakimś czasie ujrzały światło dzienne fakty, o których przed zamachem wiedział prezydent USA. Ale jest on tylko marionetkowym prezydentem.
Rządzi zupełnie ktoś inny.
Kto? - Pozostawiam tu miejsce na upust wiedzy i świadomości inteligentnym Czytelnikom.  

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#351376

Światem rządzą PRZEBOGACI.

Kto to są ci przebogaci? Do czego zmierzają? Może ktoś podpowie nie bojąc się śmieszności głoszenia teorii spiskowej...?

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#351413

Określenie "spiskowa teoria dziejów" powstała przez lewacko-libertyńskie środowiska na użytek między innymi zdeprecjonowania tych wszystkich, którzy wskazują na nieprawidłowości o charakterze narodowym w zarządzaniu państwem.
Nie ma żadnej teorii spiskowej dziejów. Jest tylko... spisek przeciwko ludzkości. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#351428

Nie trzeba byc szczegolnie lotnym umyslem by ocenic obecne USA .Kraj kontrastow.Z jednej strony wciaz bogaci milionerzy,gwiazdy jednego sezony,celebryci z drugiej strony morze biedy ,upadajacych miast/DITROIT/ .

Obama na socjalistyczna modle z jednej strony daje opieke medyczna z drugiej zabiera swobody obywatelskie i zaostrza kurs poprawnosci politycznej.

NWO i inne Globalne postacie potrzebuja pieniedzy jak wampir krwi a wojna z "terroryzmem" jest tak szerokim pojeciem ze o to ten wydumany terroryzm oskarzyc mozna kazdego.

Zamach /nieudolnie zrobionym materialem wybuchowym domowej produkcji z dostepnych w kazdym supermarkecie komponentow/ pokazuje ze "demokracja" i pokoj posuwaja sie jeszcze dalej a w swym szczesciu ...az leje sie krew

Vote up!
0
Vote down!
0
#351392

Dlatego tym razem bardzo ciekawe informacja w telegraficznym skrócie... Zebrałam kilka artykułów i trochę zdjęć.
Zapraszam - http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&start=310
**********************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#351431

należy brać poważnie pod uwagę tym bardziej, że przed biegiem było ponoć wyjątkowo dużo policji i psy wytresowane w poszukiwaniu ładunków wybuchowych. Jeden z funkcjonariuszy powiedział, że to tylko ćwiczenia.
Znamienne, że była dziennikarka TVNu w USA, występując w studiu Faktów zauważyła, że za czasów kadencji Obamy było najwięcej incydentów z bronią w tle i że obywatele USA ze zrozumieniem poddają się wprowadzanej na coraz większą skalę inwigilacji. To chyba o czymś świadczy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#351434