Już wkrótce Iran pozna amerykańską demokrację

Obrazek użytkownika reign_77
Świat

Zamach w Bułgarii i gotowość zareagowania z pełną mocą. Ponadto wojna domowa w Syrii i szykowanie się na Iran. Przypadek? Wątpię.

Brzmi to jak teoria spiskowa, ale nie wierzę w samoistne zorganizowanie zamachowców na World Trade Center. Przekopując ostatnio internet w tej sprawie znajduję coraz więcej znaków, że to USA mogło przygotować atak. Bądź co bądź opłaca się to temu państwu. Ludzie zginęli, ale powstało słowo klucz - terroryzm. Walka z globalnym terroryzmem. W imię tej walki oraz niesienia demokracji Amerykanie zaczęli nową krucjatę - krucjatę demokracji.. i ropy. Afganistan i Irak. Potem wiosna arabska i najazd na Libię.

Teraz wojna domowa w Syrii, zaognienie na skalę międzynarodową.. i nagle zamach! Bułgarskie lotnisko. Premier Izraela już głosi iż to Iran jest za to odpowiedzialny. Cóż za przypadek! Akurat opinia publiczna z USA na czele od kilku miesięcy trąbią o zagrożeniu ze strony tego kraju! Cóż za cudowni obrońcy demokracji i ładu światowego..

Iran będzie miał wojnę, nie da się zaprzeczyć. Skończy jak Irak i Afganistan - sam przeciwko USA nie ma szans. Jednak teraz z mojego punktu widzenia coś się zmieniło - widzę, że USA jest najeźdźcą, a Iran obrońcą, podobnie było z Irakiem i Afganistanem.

Owszem, nie są święci. Zapewne wspierają terrorystów, ale czemu nikt nie mówi o tym, że Izrael mordował cywilów 'podczas działań wojennych' w Gazie? Wtedy było w porządku? A kiedy Iran to robi, to już jest ten 'terroryzm'? A Rosja - co ona robiła w Czeczenii? Bomba spadła na szkołę w czasie lekcji - jest ok, bo to były działania wojenne?

Najgorsze jest to, że nie można zrobić tutaj absolutnie nic, tylko czekać i obserwować

Brak głosów

Komentarze

zaraz po tym incydencie pojawiło się wiele takich tekstów w stylu:

"zaraz Izrael powie, że to wina Irańskich terrorystów i będzie wiadomo co robić"

Typowa zagrywka służb specjalnych. Tylko debile, którzy patrzą na świat przez pryzmat myślenia życzeniowego jak katarynki powtarzają "to niemożliwe". Jasne, dla mnie też jest niemożliwe porzucić dziecko, albo zabić drugiego człowieka z zimną krwią i mogę sobie jak ta katarynka mówić "niemożliwe", a przecież i kobiety zostaiwają dzieci, i zabójcy na zlecenie istnieją, prawda ?

moje zdanie: Mossad we współpracy z CIA, choć bardziej stawiał bym na Mossad. MI6 bym w to nie mieszał, choć mają świetnie zakonspirowanych agentów zarówno w Rumunii jak i w Bułgarii.

Od siebie dodam tylko małe sprostowanie:
dobrze, że się kolega w końcu obudził, bo temat 9/11 jest już tak udokumentowany, że dziwi mnie, że ktoś jeszcze wierzy w oficjalną teorię (jeśli w jakikolwiek sposób się tematem zainteresował)
co do Czeczenii: nie co robiła, tylko co ROBI Rosja. Tam nadal trwa regularna czystka i wojna. Tylko wszyscy mają to w du..żym poważaniu, bo to takie nie polityczne Pusiowi na nóżkę nadeptywać.

******
"Not Every Conspiracy is a Theory"
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
*****

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swoją jej położyć na piersi [C.K.Norwid]

Vote up!
0
Vote down!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#275780

[quote]dobrze, że się kolega w końcu obudził, bo temat 9/11 jest już tak udokumentowany, że dziwi mnie, że ktoś jeszcze wierzy w oficjalną teorię (jeśli w jakikolwiek sposób się tematem zainteresował)[/quote]

Powiem tak - do 3. klasy liceum można było śmiało określić mnie lemingiem, potem zacząłem powolutku się w sytuacji w kraju rozeznawać, a od ok. roku widzę powiązania i prawdziwe znaczenie różnych akcji ze świata.

A propo wierzących w oficjalne teorie - jest ich nadal więcej niż mniej niestety..

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#275786