Pani z TV ma zły dzień

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Po raz kolejny dowiadujemy się, że żenujące odzywki i obrażanie ludzi w sieci nie są bynajmniej domeną anonimowych trolli.
Dziś dla części naszych znajomych z internetu bohaterką dnia jest pani Agnieszka Gozdyra, podobno dziennikarka Polsatu. Piszę podobno, bo nie kojarzę tej pani, ale wierzę oczywiście. Ego ma godne reżimowej gwiazdki mediów, a i podąża drogą niejakiego Kuźniara. Tego jeszcze zdążyłem niestety skojarzyć, zanim definitywnie odpuściłem sobie oglądanie TVN24, zresztą Kuźniar jest na tyle pocieszny, że nie sposób tak zupełnie go nie znać – co chwila ktoś sobie z niego robi żarty.

Wróćmy do Gozdyry. Rano zobaczyłem na Facebooku, że pojawił się zapis strumienia świadomości dziennikarki, skierowany do znanego tu i ówdzie blogera gw1990. Pani Gozdyra zaproponowała mu zakup antyperspirantu, zwróciła też uwagę na młody wiek swojego adwersarza. „Wylecz się z pryszczy okresu dojrzewania” – zwróciła się do niego z wyżyn dziennikarskiego autorytetu. Jeśli poleci z Polsatu, zawsze, z takim doświadczeniem, załapie się do TVN Style.

Co tam się działo w dzień, nie wiem, poza tym, że sam Zbigniew Hołdys dał pani Agnieszce ojcowską radę, by tych złych banować i będzie spokój. Tymczasem kolega gw_1990, Rybitzky, zapowiedział wpisik o Gozdyrze i doczekał się kolejnej ambitnej riposty: „Wpisik? To bardzo celne, najwyraźniej wszystko ma malutkie.” Cóż, podstarzałym gwiazdom z branży wszystko wydaje się zapewne malutkie, do tego Gozdyrę musi, cytując Kazika, „najbardziej wkurwiać u młodzieży to, że już więcej do niej nie należy”…

Cóż, takie to czasy – dziennikarze władzy boją się podskoczyć, a chyba nawet by już na taki pomysł nie wpadli, tak więc swój instynkt walki ujawniają w walce z widzami, czytelnikami, internautami… Za chwilę dowiemy się, że znów ktoś padł ofiarą kampanii nienawiści w internecie. Stawiajcie świeczki, wpisujcie miasta.http://rybitzky.salon24.pl/477173,red-gozdyra-w-akcji-czyli-kto-powstrzyma-chamstwo-w-mediach

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Gozdyra i Tuleya gwiazdami DNA szamba postkomunistycznego.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319840

gwiazdami na dzień dzisiejszy? Tak naprawdę tych gwiazd DNA mają ci oni całe mnóstwo i lepiej nie wymiwniać bo się zaczną tu odzywać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#319951

to każda "mysz" wydaje sie jej mała. Może ta pani , jak caryca Katarzna potrzebuje dla satysfakcji ogiera. Dlatego taka zawiedziona.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319855

Na stronie Polsat News http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=1746
przeczytałem, co mówi o swojej pracy Agnieszka Gozdyra.
Cytuję: "(...) Niewyobrażalna dawka emocji i nerwów oraz... umiejętność maskowania emocji i nerwów. W tym sensie na pewno to nie jest zajęcie dla każdego, bo człowiek się w tym spala".

Wychodzi na to, że w pracy umiejętnie skrywa emocje i nerwy, a "spalając się" w studio, w końcu musi dać upust swojemu ego i dała "popalić" młodemu adwersarzowi na facebooku. 
Jest jeszcze jedna w Polsat News dziennikarka, a w zasadzie trafniejszym określeniem ich jest "najemnik-dziennikarz" czyli użyteczny idiota. Nazywa się Ewa Żarska. To ta sama, która "na wydrę" chciała zrobić materiał na pielgrzymce Rodzin Radia Maryja na Jasnej Górze w lipcu 2011. Kiedy towarzyszącemu jej operatorowi utrudniano kręcenie, ten kopnął człowieka, który zasłaniał obiektyw kamery transparentem. Chyba w tej stacji telewizyjnej uczą ich agresji, ale nie przed ich kamerami. 

Pozdrawiam z 10, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319863

ja pamiętam jeszcze jedną sytuację, nazwiska nie znam niestety, spod krzyża na Krakowskim. Starszy człowiek miał atak padaczki, a bałwan z Polsat News pakował się wprost na niego z lampą błyskową. Muszę napisać, że to był jeden z nielicznych momentów, gdy komuś udało się zjednoczyć wszystkich, którzy stali obok - zwolenników, przeciwników i zwykłych gapiów, wszyscy solidarnie zasłaniali tego nieszczęsnego człowieka przed kamerzystą. Niestety, wniosków ów żadnych nie wyciągnął.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319866

Szczecin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#319864

"Chamstwu trzeba się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom "
Przy słabych nerwach jakie ja niestety mam
Od pewnego czasu tych stacji czerwonych unikam
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#320046

Baba faktycznie nie teges, ale... podstarzała?
Czy ona ma więcej, niż 30 kilka?
Po 30 to już tylko różaniec i pod kościół? ;ppp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320051

jej by akurat nie zaszkodziło :)
pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320054