Polsat

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

Tak to degenerat

Biedroń jest degeneratem i nie dotyczy to tylko jego orientacji. A on zawsze chce żeby dotyczyło, tak najłatwiej nazwać kogoś homofobem. Jak ktoś lał swoją matkę bez względu jaka była a jest kobietą to słowo degenerat jest dość mało dosadne, wręcz kulturalne.

 

Czy ciągotki do penetracji kiszki stolcowej powinny dawać przywilej obrażania rozmówców? Czy robienie kariery...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

„Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

- Pan Śmiszek wie, co mówi, bo jego mąż czy żona - pan Biedroń - głosował za paktem migracyjnym - powiedział Waldemar Buda (PiS) podczas programu "Debata Dnia". Na jego słowa błyskawicznie zareagował wiceminister, który stwierdził, że polityk...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie wiem czy Państwo zauważyli, ale od jakiegoś czasu na antenach TVP ("Telewizji Polskiej") obowiązuje pewna subtelna zmiana w zakresie nazewnictwa stacji. Jej dziennikarze zaczęli określać ją jako "Polską Telewizję" (PTV), co jak się wydaje ma emocjonalnie i pozytywnie podkreślać właśnie narodowo-polski jej charakter odróżniający ją od innych komercyjnych stacji telewizyjnych jak Polsat a...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)
Obrazek użytkownika brian
Kraj

 

Oburzonych na ostre sformułowania przepraszam z góry. Bo wspomniane media już dawno nie bawią się w informację. To jest wojna!! O nas.

Pozwoliłem sobie wczoraj obejrzeć udziały poszczególnych głównych źrodeł prawdy w"rynku" prawdy. Pominąłem Polszmat, bo on nie idzie tak na zagnojone widły z Telavizjami 24 i info. Na początku, być może było to błędem w porównaniu do 2023roku.

 Cóż w tym...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Trudno policzyć, ile razy w ciągu dnia padają zapewnienia złotoustych liderów PO o wielkim sfyciensfie, jakie czeka ich ugrupowanie w jesiennych wyborach.

Co prawda z przekonaniem tym koliduje nawoływanie do powołania jakiejś nowej mutacji Frontu Narodowego, który w latach 1930-tych pozwolił socjalistom na objęcie władzy w niektórych krajach.

Najwyraźniej dobra mina Tuska i jego najbliższych...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Tylko informacyjnie.

Od jakiegoś czasu pod hasłem nowej sieci telefonii komórkowej z mobilnym dostępem do internetu usilnie promowana jest marka "a2mobile".

Otóż - właśnie tylko gwoli ścisłości - pragnę poinformować, że operatorem owej sieci jest strukturalny operator telefonii komórkowej Aero2 świadczący swoje usługi ponadto pod markami: BDI, Aero2 max, AeroPacket, SpeedNet i wRodzinie....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Rzadko, ale nieraz zaglądam do mediów telewizyjnych, które są moim zdaniem nie tylko antypolskie, ale i miałkie programowo oraz totalnie ogłupiające ludzi i kreujące Polaków na naród prymitywów, ksenofobów, faszystów i chamów.

Wielokrotnie już o tym pisałem, że wiele stacji telewizyjnych w Polsce ma niewiele wspólnego z naszym krajem i służy jedynie do zabijania w nas dumy z tego, że jesteśmy...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Oto te manipulacje TVN, Onetu, wp.pl, Newsweeka, Faktu:


 

1 Według Faktów TVN słowa o „najgorszym sorcie” dotyczyły całej opozycji, a dotyczyły jedynie niesłusznie donoszących na Polskę zagranicą. Tutaj ta wypowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=SKFgVD2KGXw


 

2 Według Faktów TVN Jarosław Kaczyński powiedział „prawdziwi Polacy dojdą do władzy”. Tymczasem powiedział „wolni Polacy”.

http://...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

POlsat News zaprosiła Stępnia, który właśnie stwierdził, że to, co się dzieje w Parlamencie Europejskim jest bez znaczenia. Teraz, gdy kolejna próba wspólczesnych targowiczan podsycenia debaty kompromitującej obecny polski rząd, okazała się porażką. Wcześniej to, co się dzieje w Parlamencie Europejskim miało znaczenie i przecież dalej pozostaje argumentem w walce partyjnej. Stępień przekonuje, że...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

W tekście jest też o odrzuconym projekcie Ordo Iuris, ponieważ to tekst sprzed kilku dni - wyjaśniałem co w nim jest naprawdę. Uważam jednak, że karanie kobiet było przesadą mimo że sąd mógł od tego odstąpić. Po drugie nie dało się różnych pogłosek już sprostować, negatywne emocje brały górę wśród naprawdę wielu obywateli. Natomiast zdecydowana większość tekstu jest aktualna. 

Na wstępie...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (13 głosów)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

We wczorajszym, polsatowskim Gościu Wydarzeń wystąpił Sławomir Neumann z PO.

Rozmawiał z nim red. Gugała, a ponieważ międlili temat Trybunał Konstytucyjny - zamach na demokrację (co niezbyt mnie interesowało, bo ja większość życia przeżyłem bez demokracji, to co mnie tam jakieś zamachy), chciałem zająć się czymś sensownym, gdy nagle poseł Neumann zachęcił mnie do pozostania przy odbiorniku:

otóż...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Wczoraj podobno była jakaś debata.

Tak przynajmniej trąbią wszem i wobec media.

Media jak to media – za kasę otrąbią wszystko, nawet byty pozorne.

Ja tej debaty nie oglądałem, bo miałem ciekawsze zajęcia:

w tym samym czasie, na niszowym kanale TVP Kultura grał Osokin.

Nie, nie pomyliłem się – Osokin grał, a nie żaden Osokins.

Bo Łotysze mają paskudny zwyczaj zmieniania innym narodowościom...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (6 głosów)
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

 Wczorajszy program Agnieszki Gozdyry „Skandaliści” był wyjątkowo żenującym spektaklem, nawet jak na poziom, jaki prezentuje Polsat. Przebranie Urbana za biskupa miało zapewnić zainteresowanie programem i pewnie rzeczywiście tak się stało. Niemniej uważam, ze obrażanie uczuć religijnych i osób duchownych przez przebranego Urbana, który ma w sobie tyle ze skandalisty, co szympans z bananem...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

TVP Info i TVN 24 pokazały tylko niewielką część ważnego wystąpienia programowego kandydata największej partii opozycyjnej Andrzeja Dudy! Na szczęście dość obiektywne - zwłaszcza w porównaniu do wcześniejszych - były relacje w Faktach TVN o 19.00 i Wiadomościach TVP o 19.30. To jednak nie niweluje zaniechania kanałów informacyjnych TVP i TVN, bo jeśli ktoś chciał wysłuchać całego niemal...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

IIIRP to państwo specyficzne wiemy o tym wszyscy, jest tego wiele przykładów. Jednym z nich jest sukces. Sukces w IIIRP to coś specyficznego możliwego tylko tu. 

  Organizacyjnym sukcesem może być np. nie oddanie dróg, dworców przed Euro. Sukcesem może być np. przeprowadzenie pogrzebów po katastrofie samolotu (mimo że nastąpiło pomylenie ciał). Sukcesem może być polityka zagraniczna Donalda i...
4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (13 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Donald Tusk nawet o przysługujący mu challenge nie POprosił!

Wczoraj wydarzył cud okołosportowy, gdy fajtłapo-pokraka nie wchodząc na parkiet wbił na oczach całej polskiej sportowej widowni siatkarskiego gwożdzia!# gostkowi o wysportowanej sylwetce!

Nie do wiary!, ale stało się.
Komorowski ze swą antysportową sylwetką mocno zaniedbanego, zatuczonego, spasionego mężczyzny siedząc sobie wygodnie w...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (19 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zanim przyjdzie PO nas ... kopacz! jeszcze wiele się wydarzy.
A dzieje się przeciekawie.
Okazuje się, że to D. Tusk wystawił do wiatru miliony kibiców siatkówki w Polsce.
Co prawda ci mu natychmiast wygwizdali fakturę w łódzkiej Atlas Arenie tak hałaśliwą, że będzie ją miał w uszach jeszcze przez wiele miesięcy.
Zakładam nawet, że gdyby jakimś cudem polski zespół dotarł do finału, to ten kopacz...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (18 głosów)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

                Własnym oczom nie wierzyłem! Zewsząd słychać było zakazy - nawet lajkowania - a tu widzę i słyszę bezczelną propagandę w jednej z telewizji o esbecko/komunistycznej proweniencji! Czyżby im było wolno???

       Choć uważam członków Państwowej Komisji Wyborczej za relikty komunistycznego systemu, za ludzi świadomie chroniących i zaciekle broniących skostniałych układów PZPR/SB/WSI...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Już kolejna najemna i dobrze opłacana dziennikarka z rosyjskich angielskojęzycznych serwisów informacyjnych nie tylko zreflektowała się, że była na służbie kłamstwa u Putina, lecz także za to przeprasza. Godne to zauważenia.
Mówią publicznie, piszę na swoich kontach, że cyt. < były pionkami Putina>!!!

Bardzo to szlachetne, że tak gorliwie cytujecie te oświadczenia osób przepraszających za służbę...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

W czasie wojny w Wietnamie 1964-1975 w USA nasiliły się antypaństwowe demonstracje.Grupy zdrajców organizowały protesty , manifestacje i prowadziły propagandę antyamerykańską za pieniądze ZSRR.Szumnymi hasłami przyciągali pod swoje skrzydła także młodzież, która dała się zmanipulować.
Czyż nie podobnie wygląda teraz Polska. Politycy, aktorzy, dziennikarze i tak zwani celebryci prowadzą antypolską...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„"Role się Panu pomyliły". Ostre starcie rzecznika PiS z Polsat News” – zainteresował mnie dzisiaj tak zatytułowany artykuł na portalu „Dziennik.pl”. Myślę, że was ten temat też zaciekawi.
Portal pisze m. in. tak (pisownia oryginalna):
„Burza w Internecie po decyzji rzecznika PiS Adam Hofmana. "Nie pozwolimy sobie na to, by Pan (lub ktokolwiek inny) ustawiał nam gości do programu" - piszą na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj
     

Naprawdę lemingi nie wiele rozumieją z tego, co czytają. Przywołam jeszcze raz wywiad prof Cieszewskiego:

http://smocze.opary.salon24.pl/543276,prof-chris-cieszewski-w-polsat-news

Pada tam pytanie: jak można złamać drzewo na wysokości 6 metrów? I to jest pytanie ogólne. Osoba pełniąca funkcję dziennikarza nie pyta się o konkretne drzewo, tylko o szeroką wiedzę dotyczącą rzeczywistości...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj
     

Naprawdę lemingi nie wiele rozumieją z tego, co czytają. Przywołam jeszcze raz wywiad prof Cieszewskiego:

http://smocze.opary.salon24.pl/543276,prof-chris-cieszewski-w-polsat-news

Pada tam pytanie: jak można złamać drzewo na wysokości 6 metrów? I to jest pytanie ogólne. Osoba pełniąca funkcję dziennikarza nie pyta się o konkretne drzewo, tylko o szeroką wiedzę dotyczącą rzeczywistości...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kiła czy syfilis!? Co gorsze!? Obie usiłują sobie udowodnić!
Tylko co?
Otóż właśnie cóż to takiego chcą sobie udowodnić te medialne pokraki?!!
Jedna wybiela essmanów, druga emituje filmidło o nich.
Obie krytykują się ostrym językiem, przekrzykują się wzajemnie, że mają, że wypełniają misję!
Publiczną rzecz oczywista !
Bo jakąż inną!?
Tyle tylko, że nie tylko w mojej ocenie, raczej bliższą takiemu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Humor i satyra

Dobry wieczór.
To my, cała prawda całą dobę.
Oto najwazniesze wydarzenia dnia.

- Kaczyński znowu się obudził
- Kaczyński żle zawiązał buty

Oto poradnik naszego Jarka Kuzniara dla prezesa. Poradnik - jak poprawnie zawiązać buty.

- umiłownay i jedynie słuszny premier Tusk spotkał się z Angelą i opowiadali sobie bajki o swoich przodkach
- Merkel i UE chwalą nas
- współpraca z Putinem znakomita,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dziennikarka Polsat News. Warszawianka. Lubię: konkret, koty, kryminały. Prowadzić auto. Być w drodze. Wracać do Wawy. Nie lubię tłumu. Nie znoszę głupoty. - tak pisze sama o sobie.

Nie znosi głupoty, a z głupoty zasłyneła, z własnej głupoty.

A oto rozmowa z panią redaktor na twitterze:

Agnieszka Gozdyra: Może po aptekarzach, którzy nie chcą sprzedawać tabl.antykon.pojawią się tacy, którzy np....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PolakoCzerwoni
Kraj

Przypadkiem trafiłem na jakiś magazyn w TVN24. Durczok właśnie robił idiotę z Jacka Sasina. Przykry był to widok, bo poseł PiS zupełnie nie radził sobie z tefałenowskim propagandystą. Z perspektywy człowieka nie interesującego się polityką, niezorientowanego w całej tej łapówkarskiej sprawie doktora Garlickiego i nieświadomego roli jaką spełnia Durczok, wyglądało to na nieudolną obronę przed jak...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Po raz kolejny dowiadujemy się, że żenujące odzywki i obrażanie ludzi w sieci nie są bynajmniej domeną anonimowych trolli. Dziś dla części naszych znajomych z internetu bohaterką dnia jest pani Agnieszka Gozdyra, podobno dziennikarka Polsatu. Piszę podobno, bo nie kojarzę tej pani, ale wierzę oczywiście. Ego ma godne reżimowej gwiazdki mediów, a i podąża drogą niejakiego Kuźniara. Tego jeszcze...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kultura

 Jeśli spojrzymy na ludzką cywilizację perspektywy dziejów, to zauważymy rzecz oczywistą, cywilizacja stworzona przez Europejczyków okazała się tak potężna, że pozwoliła im podbić świat. Jeśli z tej samej perspektywy spojrzymy na Europę, to zauważymy, że cywilizację tę stworzyły trzy żywioły cywilizacyjne: Germanie, ludy romańskie i Słowianie. Dlaczego właśnie one, skoro przez te ziemie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Jest to w zasadzie notka o tym, jak Telewizja Polsat – chyba nieumyślnie przysłużyła się parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości, a szczególnie Jarosławowi Kaczyńskiemu. Oczywiście na miarę jej możliwości.

Przy okazji internetowej aukcji świątecznych bombek z autografami parlamentarzystów PiS-u „Wydarzenia” Telewizji Polsat nadały wczoraj ciekawy materiał. Były w nim wszystkie niezbędne...

0
Brak głosów

Strony