Treści z tagiem: Rybitzky

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

O Powstaniu Warszawskim nie dyskutujemy w próżni. Dyskutujemy o nim w realnym świecie, w Polsce, w której od wielu już lat próbuje się narzucić narrację o bezsensownym czynie zbrojnym Powstańców. Dodaje się mimochodem, że o i owszem, byli bohaterscy, odważni, że walczyli o niepodległość Polski, ale walka ta, ze względu na błędne decyzje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Po raz kolejny dowiadujemy się, że żenujące odzywki i obrażanie ludzi w sieci nie są bynajmniej domeną anonimowych trolli.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

Jak to się dzieje, że we Wrocławiu plakaty są uznawane za znacznie niebezpieczniejsze, niż spadające z demontowanego dachu, na niezabezpieczony chodniki dachówki. Parę dni temu, znany wrocławski bloger pisał o tym, jak jego kolega spacerując, prawie się z taką spadającą o 3 metry od wózka jego córki spotkał. Przez 3 dni starał się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Rybitzky  oskarżył się o "błogosławioną hipokryzję". A przy okazji, także innych blogerów biorących udział w zawodach o tytuł "Blogera Roku 2009".

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"My młodzi, my młodzi,

Nam wódka nie zaszkodzi,

Więc pijmy ją litrami,

Kto z nami? Kto z nami?"

Nie wiem, czy Rybitzky, jeden z najznakomitszych Blogerów Salonu24, wyśpiewywał w czasie ostatniej zabawy sylwestrowej tę pioseneczkę... Jeśli tak właśnie było, to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Free Your Mind
Kraj

Z młodymi ludźmi jest zwykle tak, że chcieliby coś robić, tylko, żeby to coś robić, to zwykle potrzebują rady starszych, tych ostatnich zaś zwykle nie chcą słuchać, gdyż są młodzi i sami wiedzą, co i jak, ale też ponieważ każdy młody człowiek żyje swoim światem, to zwykle próby współdziałania z innymi spalają na panewce, bo przecież młodość nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Który to już raz PiSowi wróży się rychły rozpad a Jarosławowi Kaczyńskiemu odejście w niebyt polityczny? Który to już raz część prawej strony blogosfery naiwnie przyłącza się do chóru medialnych szczekaczek i daje się sterować na szkodę naszego stronnictwa? Nie pierwszy i zapewne nie ostatni. O ile nie zdołamy ogarnąć pewnych faktów.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj
Naczelny wbijacz noży w plecy środowiska prawicowego i ekspert od wszystkiego Rybitzky, jak mogliśmy się spodziewać, skrytykował PiS za podwojenie ilości mandatów do europarlamentu we wczorajszych wyborach. Po raz kolejny oparł swoje przemyślenia na kilku błędnych przesłankach i dogmatach medialnych.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Zakładając nawet, że kolejne secesje w PiS nie były inspirowane z zewnątrz, jak miało to miejsce na prawicy w pierwszej połowie lat 90', to i tak obóz prawicowy nie może sobie pozwalać na takie zjawiska, ponieważ mu się to po prostu nie opłaca.

Plankton
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Dziś mam dobry dzień. Przyszedłem do pracy, obrobiłem się szybciutko z mailami, zrobiłem sobie kawy, ząb przestał mnie boleć i przeczytałem sobie optymistyczny  i wesoły (bo lekko idiotyczny) tekst Rybitzkiego pt. „Niewolnicy”.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Rybitzky w swoim wpisie pt. ,,I tak na nas nie zagłosują'' po raz kolejny od dłuższego czasu miażdzy swą krytyką Prawo i Sprawiedliwość. Dzisiaj udowadnia on nam, że partia Kaczyńskich przegrała z winy własnej bierności. Autor całkowicie pomija rolę propagandy medialnej miażdzącej PiS od kilku lat.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Mówi się, że Prawo i Sprawiedliwość to ciemnogród. Mówi się, że partia ta popierana jest przez stetryczałych dziadków o archaicznym spojrzeniu na świat, których od jakiegoś czasu nazywa się ,,moherami'. Niektórych wręcz kłują w oczy rzekome anachronizmy owego ugrupowania, bez których podobno bez wahania rzuciliby się w jej objęcia.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Blog

Bloggerstwo, to hobby, jak każde inne. Tak, jak zbieranie znaczków, malowanie obrazów czy łowienie ryb. Dla niektórych takie hobby może się stać czymś więcej - pasją lub wręcz spędzającym sen z powiek uzależnieniem. Jednak tak, jak rybak który, miewa dni, w których od wczesnego świtu do południa nie może nic złowić, tak samo blogger, może mieć...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)