Gdzie bywać, z kim jadać

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Skoro Jarosław Kaczyński zaproponował wyborcom "IV RP bez Ziobry" w odpowiedzi reżim proponuje nam "III RP z Ziobrą". Ktoś powinien napisać podręcznik dla prawicowców gdzie wypada bywać i z kim jadać, bo ostatnio sporo z tym kłopotu.
Wiadomość o wizycie Ziemkiewicza na grillu u Giertycha mnie zaskoczyła, nawet sobie złośliwie z niej pożartowałem w kilku obrazkach, ale tak naprawdę załamała mnie dopiero żenująca mowa obrończa samego RAZ-a na spotkaniu Klubu Ronina. RAZ zorientował się, że niezbyt się ta jego imprezowa aktywność spodobała, więc zaczął... atakiem: złe media robią znów z byle czego sensację, a źli ludzie chcą, by się tłumaczył z tego, z kim się koleguje. Cóż. Ziemkiewicz opisuje dość dobrze mechanizmy polityczne w Polsce, wie, co się dzieje i kto z kim się ostatnio koleguje - dlatego dziwię się, że Ziemkiewicz się dziwi, że w jego znajomości z Giertychem (która demonstruje się przy okazji imprezy, określonej wcześniej jako "grill uciekinierów z PiS") budzi niesmak i sprzeciw. Cóż. Widać Ziemkiewiczowi nie przeszkadza wszystko, co robi i mówi Giertych - kwestia wrażliwości. A jednak dla sporej części czytelników RAZ-a to wydarzenie spowoduje wzięcie jego dalszej twórczości w dość duży cudzysłów. Miejmy nadzieję, że przynajmniej żarcie było dobre.

Teraz zaś do innego grona akces zgłosił Zbigniew Ziobro, a Patryk Jaki z Solidarnej Polski tłumaczy w Salonie24, że tak trzeba, bo opozycja musi być odpowiedzialna. I słusznie, niech Zbigniew Ziobro odpowiedzialnie chodzi na obrady ciała, do którego wcześniej dokooptowano Wojciecha Jaruzelskiego. Tym jednym %, który dzięki temu skapnie Prawu i Sprawiedliwości nie wolno gardzić, dlatego kibicujmy Ziobrze w kolejnych zbliżeniach.

Ciekawe, jakie jeszcze towarzyskie imprezy szykują się tej jesieni i do czego niektóre osoby zmusi "poczucie odpowiedzialności"?

***
Komunikaty bieżące:
Wciąż można kupić naszą płytę, która ukazała się kilka miesięcy temu, między innymi pod patronatem Niepoprawnych.pl. 13 października zaś zagramy w Bielsku Podlaskim

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Świetna ilustracja :-)))!

Pozdrawiam

PS. Po takich "myślach nowoczesnego Polaka" może dojść do sytuacje, gdy instynkt kulinarny przeważy nad "instynktem państwowym" ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#289975

Z opóznieniem zapoznałam się z listą gości grillujących u Giertycha - szok i niedowierzanie !
Z przykrością muszę się zgodzić z komentarzem internauty, który napisał : "W burdelu- nie obowiązuje żadna lojalność,ani karty wstępu- .......byleby potem-spuścić wodę i zapiąć rozporek."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#289984

Od pewnego czasu można zaobserwować to zjawisko, które nie jest niczym nowym w środowisku dziennikarskim. Kiedyś przecierałem oczy ze zdumienia, jak zobaczyłem krótki filmik z balu dziennikarza, na którym Bronek Wildstein w tanecznych pląsach wywija przez ramię Monikę Olejnik :) Nie dziwi mnie więc zachowanie Ziemkiewicza i zapewne wielu innych dzinnikarzy, którzy zapewne uznali, że "prawicowi" to oni są zawodowo, a po pracy to niekoniecznie i wolno im się spotykać z kim chcą i kiedy chcą. To typowy przykład koniunkturalizmu, gdzie nie liczą się prawdziwe poglądy jeno to, co przynosi dochody - a więc np pisanie felietonów, czy publikacji pod zamówienie wydawców. Dzisiaj Ziemkiewicz pisze tak, a jutro jak zmieni wydawcę, będzie pisał inaczej. Cecha ta bliska jest również niektórym politykom, którzy jak świnie wędrują tam, gdzie może być albo większe koryto, albo nie trzeba się będzie przy nim zbytnio rozpychać.
Sa równiez wyjątki - tu chylę głowę przed Wojtkiem Cejrowskim, który mówi to co myśli i nazywa kurewstwo kurewstwem, bez względu na aktualna sytuacje polityczną w Polsce
serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#290032

Ty Waść wstydu nie POsiadasz?Ale ,co tu duzo pisać....ziobrysci nie lepsi,oni PO prostu srają w swoje gniazdo,zwłaszcza u Olejnik! W jednym z programów u w/w,nawet Siwiec bronił Jarosława przed atakami Kurskiego na Kaczyńskiego! Ziobryści są gorsi i perfidniejsi niż "PObłogoslawiona Kluzik"! A,tak nawiasem, ciekawe,kto POdsunąl ta szmatę na szefa komitetu wyborczego Jaroslawa w 2010 roku- może Ziobro i Kurski-dwie wspaniałe POdkowy Tuskowe?

Czy ziobrysci kochaja Monisie,czy Donalda ? Odpowiedzcie,jak myslicie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#290070

Dlatego tak łatwo ich poznamy po owocach
Dobrze mieć rękę na pulsie i obserwować
Składnie to potem w notesie wybranym zanotować
Gdy przyjdzie moment wyciągnąć i prawdę głosić
Że na spotkania z szubrawcami dali się prosić
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#290163