Powinien grać w piłkę?

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Premier Tusk znowu pograł w piłkę na stadionie Polonii Warszawa, zamiast cokolwiek wydusić z siebie w sprawie burd na linii kupcy - ochroniarze Zubrzyckiego - policja.

"Super Express" trochę przesadza, bo z gałą zabawić się może każdy. Ale od szefa rządu, przy akcji na taką skalę, wymagałbym jasnego stanowiska.

I nawet ciut roztropniejszego w słowach, jakie użył Niesiołowski. Mógłby nawet powtarzać frazy na temat policji za Schetyną - wszystko jedno. Tusk powinien spróbować zmierzyć się z tym problemem. W piłkę grał przedwczoraj od 20.30, czyli już po zamieszkach. Od dwóch dni nie słyszałem ani słowa z jego ust na temat zamieszek. Uważam, że to przemyślana strategia.

Donald Tusk wie, że musi być teraz miły dla każdego. Jeżeli wyraziłby się ostro na temat kupców - a zrobili oni z siebie po części ofiary - w oczach sporej części ludzi znowu straci. Parsknie coś złego o skandalicznej pracy policji lub ochrony - podpadnie Schetynie, Hannie Gronkiewicz-Waltz i tym, którzy uważają, że prawo należy egzekwować tylko od jednej strony sporu. Donald Tusk musi być milusiński i stwarzać wrażenie zatroskanego o wszystkich. Dlatego zapewne wybrał "trzecią drogę" - poszedł sobie z Koseckim pokopać w gałę.

Tylko czy tego oczekujemy od premiera dużego kraju? Od wszystkiego umywam ręce, bo muszę zdetronizować Kaczora - czy taka dewiza nie staje się też patologią naszej władzy?

Brak głosów

Komentarze

Oj! uwielbia te meczyki!
Żyć nie umierać!
Takie życie to nie tylko w Madrycie, ale w Alejach U.!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#26543

Donald kopie piłkę, a "karki" wynajęte przez HGW kopią handlowców.

Vote up!
0
Vote down!
0
#26566

zilustrować tekst powyższą fotką. W sam raz dla Tusia...
pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#26583