Pawka Wałęsa

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Mainstream Wałęsę (ojca) z minuty na minutę znienawidził.

Dobrze, że choć prawica z minuty na minutę nie pokochała. Tymczasem Wałęsa niby powiedział, to co wszyscy myślą, choć z drugiej strony też, w swoim charakterystycznym stylu, przegiął pałę. Zabawne, że wypowiedź Wałęsy zbiegła się z kampanią społeczną pod hasłem „Rodzice, odważcie się mówić”, w której to tatusiowie bądź mamusie informują świat o orientacji seksualnej swoich dzieci. Mówić odważył się też Wałęsa, tyle, że akurat nie to, czego aktualnie mainstream sobie życzy.

Trochę podobna to historia, jak ta z Palikotem. Ten też popłynął w swoim stylu i nagle… Cóż, nagle okazało się, że jest chamem i seksistą, choć przecież był nim zawsze. Teraz elita odkrywa (a raczej przypomina sobie) chamstwo Wałęsy i nie zdziwię się nawet, jeśli za chwilę niespodziewanie TVN wyemituje zablokowany film o Bolku, za czym pójdzie kilka innych cudów.

Tymczasem, zgodnie z najlepszymi wzorcami postępowej demokracji, od taty postanowił odciąć się Jarosław Wałęsa. Wypowiedź ojca określił jako niewłaściwą, szkodliwą wręcz. Dziennikarze uznali za stosowne zapytać – wyjątkowo bezczelnie – czy zamierza odbyć z ojcem rozmowę dyscyplinującą przy wielkanocnym stole. Oto bowiem pojawia się nowy konflikt pokoleń, który rozwiązać należy w Święta. W kierunku pożądanym, oczywiście.

Niezależnie od tego, jak skończy się historia rodzinnego sporu o mniejszości seksualne przyznać trzeba, że jednym numerem syn prześcignął ojca. Brawo, panie Jarosławie.

Brak głosów

Komentarze

daruje.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#340038

marcopolo

DARUJA , DARUJA,bo jak by ten wsiowy CAP zaczalby mowic ,a wie bardzo duzo o kazdym z tej "czerwonej"i "szarej" BANDY ,to bylaby taka "balanga uliczna",ze wszystko by plynelo "czerwonka".A,jezeli chodzi o tego Jarecka ,to specjalnie wyslano go do tej UE ,aby sie troszke "wygladzil",bo to taki dupek i nieuk,ze az zal sluchac ,ale widze ,ze z tego ,czyli z niego nic nie bedzie,taki nieuk juz pozostanie,a to ze zaczal z ojcem to nawet mnie to cieszy ,tylko co z tego wyjdzie,zobaczymy!Ojciec chyba jak zwykle wywinie" kozla" w druga strone i bedzie po sprawie,a cala RODZINKA zasiadzie do napisania wspolnej ksiazki,jak to mialo byc gdyby nie ociec,a tak KICHA wyszla-WSTYD NA CALA POLSKE!z tym TW BOLKIEM ! A, zreszta szkoda GADAC!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#340083

Choćby i bolek zaczął sypać na swoich to i tak wszystko będzie odpowiednio zmanipulowane, że nikt do serca sobie tych słów nie weźmie, a nawet jeśli coś by rzeczowo poszło, to przecież zawsze rozrusznik bolka może przestać działać, albo może zasłabnąć gdzieś niespodziewanie w toalecie i znajdą go dopiero rano w sobotę... W tym biznesie każdy na każdego ma haki i rzecz tylko w tym, kto kogo wykończy pierwszy. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#340115

No w sumie to na Wałęsę nie mają już sposobu. Jak nie mówi co mu napiszą, to chlapnie chłop co myśli. A że akurat chlapnął nie po myśli nowym trendom, to jest be.

Ale on to szybko wyprostuje, że w sumie "tak" ale "nie tak", że go nie zrozumiano, on co innego miał na myśli itd.

Ale synek prześcignął ojca - to prawda.

Pozdrawiam
Polak2013

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#340039

ścigaczem. Wystarczy pokazać uczciwemu biegłemu dane z miejsca wypadku by za 5 min przygwoździć figuranta - je im od tej pory z reki jak kundelek.

1-sze zadanie bojowe po rekonwalescencji wykonał skwapliwie - pokuśtykał do Brukseli i namwiał wszystkich po kolei by ignorowali publiczne przesłuchanie w sprawie smoleńskiej.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#340041

Myślę, że wiele dziwnych niechlubnych zachowań można tłumaczyć jakimś zatuszowanym wypadkiem w tle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#340042

 Jak się juz odezwał to z przytupem.Tego mu "salon" nie wybaczy.

 Koniec z kasą z  wykładów o niczym,a tyle gąb do wykarmienia.

Vote up!
0
Vote down!
0

marekagryppa

#340044

nauczył mnie, że nie warto być sobą"?

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#340045

 to fajna ferajna. A głupi są jak trzeba...

Vote up!
0
Vote down!
0
#340047

roli Michnika, w kształtowaniu opinii homofobicznego społeczeństwa. Ten człowiek, naprawdę może dużo. Dziś jest jednym z trzech żydowskich tenorów, rządzących naszym krajem. Jego roli, nie można nie doceniać. Dlaczego?. Prawda jest brzydka i nienagłaśniana. Trzęsący dziś Polską, a raczej Judeo-Polonią rebe, ma wstydliwy epizod w życiorysie. Przez lata, był "żoną" znanego homoseksualisty i gudłaja, Antoniego Słonimskiego. Pamiętacie jeszcze, tę zakompleksiałą i jąkającą się karykaturę człowieka, jakim był za komuny?. Kiedy pedalstwo było piętnowane i wstydliwe?...Dziś, jego pieniądze, pewność siebie i olśniewające porcelanowe korony, całkowicie zatarły obraz zacukanego geja z lat siedemdziesiątych. Dziś Michnik, to Polska!. Wierzę w to, że przyjdzie czas zmian. Powrotu do polskości i wartości chrześcijańskich. Wtedy takie kreatury znikną i będą wspominane ze wstydem!.

Vote up!
0
Vote down!
0
#340064

>>Michnik przez lata był "żoną" znanego homoseksualisty i gudłaja, Antoniego Słonimskiego. <<
-jakies konkrety gdzie mozna poszukac w temacie bardzo interesujacym.
To by rzeczywiscie sporo tlumaczylo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#340082

marcopolo

Prosimy o jakies namiary a, to ci "pasztecik"!Wlasnie takie rzeczy trzeba glosic SWIATU!! Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#340085

Tylko należy wiedzieć czego się szuka. Odsiewamy plotki i zostają konkrety!. Dla mnie sygnałem do poszukiwań, były szeptane uwagi, wysoko usytuowanych kuzynów. Żaden nie mógł mieć przyklejonego pyska antysemity i homofoba. Szczególnie w latach, kiedy żydostwo z UD i KLD przejmowało Polskę, krok po kroku. Dlatego były to szeptanki. A wiedzę posiadali taką, jaką mógł posiadać ówczesny minister. Jeden minister nominowany, drugi PO ministra, w kluczowym resorcie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#340219

marcopolo

Dodam tylko,ze z "godnoscia" ten zyd przyjal od drugiegi zyda w PALACU -NAJWYZSZE POLSKIE ODZNACZENIE "ORLA BIALEGO" w.....trampkach,tak lekcewaza nasza POLSKOSC,a tym Odznaczeniem "SZASTAJA" jak gruszkami z nieswojego ogrodu!POZDRAWIAM!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#340088

ilosc obdrowanych tym orderem sprzedawczykow i wrogow Polski...
" W czasach Augusta III stracił nieco renomę, gdyż minister Henryk Brühl masowo go sprzedawał.
Za panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego Order Orła Białego nadano na rozkaz cesarzowej Katarzyny II wielu Rosjanom, w tym wszystkim jej faworytom z Potiomkinem na czele."[wiki]
Dodac nalezy,ze Katarzyna Caryca
- Polakowi Polski morderczyni -
jest uznawana w obecnych NIemczech za najwieksza Niemke wszechczasow !

Vote up!
0
Vote down!
0
#340093