Jarosław Wałęsa

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Mainstream Wałęsę (ojca) z minuty na minutę znienawidził.

Dobrze, że choć prawica z minuty na minutę nie pokochała. Tymczasem Wałęsa niby powiedział, to co wszyscy myślą, choć z drugiej strony też, w swoim charakterystycznym stylu, przegiął pałę. Zabawne, że wypowiedź Wałęsy zbiegła się z kampanią społeczną pod hasłem „Rodzice, odważcie się mówić”, w której to tatusiowie bądź mamusie informują...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Jarosław Wałęsa po wypadku, w którym otarł się niemal dosłownie o śmierć, udzielił Tomaszowi Lisowi wywiadu, w którym odniósł się do Katastrofy Smoleńskiej. Syn noblisty, brukselską prezentację poświęconą przyczynom tragedii nazwał „pogaduchami”. Dyskusja w gronie ekspertów i europosłów o największej katastrofie w historii Polski w siedzibie Parlamentu Europejskiego to „pogaduchy”. Debata z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

Dzisiaj europoseł Jarosław Wałęsa zabrał publicznie głos. Mówił o cudach, ekumenicznych modlitwach ale nic o wypadku, który spowodował 2 września pędząc sportowym ścigaczem na tradycyjnej trasie Gdańsk- Warszawa.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/witalem-sie-z-kostucha-udalo-mi-sie-oszukac-smierc,1,4909190,wiadomosc.html

Nie jestem naiwny i nie wierzę, że p. europosłowi wróci pamięć tamtych wydarzeń...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Składam najbliższym Jarosława Wałęsy wyrazy współczucia z powodu tego tragicznego wypadku i życzę poszkodowanemu powrotu do zdrowia.

A oto jak przedstawiają dominujące media ten wypadek.
wp.pl
"Według Sułeckiego, to kierowca toyoty spowodował wypadek, wymuszając pierwszeństwo podczas włączania się do ruchu w tym samym kierunku. Wałęsa nie zdążył wyhamować i zderzył się z autem."
http://wiadomosci...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Bardzo współczuję Lechowi Wałęsie z powodu tragicznego wypadku jakiemu uległ jego syn, Jarosław. Życzę Panu Prezydentowi, aby wszystko skończyło się szczęśliwie i syn wrócił szybko do zdrowia.

W szczególności zaś mam nadzieję, że nie pojawi się jakiś podlec, który w tak dramatycznej chwili zrani Pana Prezydenta słowami: 

„Na pewno miał wypadek i to jest osiągnięcie, że miał wypadek. Natomiast...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

Jarosław Wałęsa miał wypadek na motocyklu. "Jest zagrożenie życia".

Lekarze walczą o życie Jarosława Wałęsy, który został ranny w wypadku motocyklowym w miejscowości Stropkowo pod Sierpcem. Honda europosła PO zderzyła się z osobową toyotą rav4. Wałęsa z urazem wielonarządowym trafił do szpitala w Płocku, a następnie został przetransportowany do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie.

Straż...
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Blog

dobrego fachowca to i w Brukseli zatrudnią z pensją 40 tyś na m-c ,no ale trzeba coś umieć

0
Brak głosów