NWO w nowej stacji radiowej „Nowy Świat”

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Rewolucja zjada swoje dzieci. Okazało się, że dziennikarze , którzy uciekli z „3” skarżąc się na pisowska cenzurę w radio, zakładając nową rozgłośnie „ Nowy Świat” wpadli we własne sidła.

Jeden z założycieli radia red. Jedliński wypowiedział się o facecie udającego babę, że zgodnie z prawdą jest chłopem, na co czekali hujbejbini z frakcji poprawnościowo politycznej i niczym bojówki tow. Mao, zmusili do złożenia dymisji i poddaniu się samokrytyce.

Tak więc organoleptycznie okazało się, że w radio, które pozwalało na swobodę wypowiedzi nie pasowało niektórym dziennikarzom , trafili z deszczu pod rynnę.

Wydaje mi się, że za finansowaniem radia kryją się pieniądze Żyda Sorosa, który płaci i wymaga, jeżeli ktoś uważa się za babę, mimo tego, że ma prostatę nie jajniki, to nie można go nazwać zgodnie z biologią, a stanem umysłu.

Tak w ogóle,  to NWO nie udało się czerwonej fladze, brunatnej, to ideolodzy neomarksistowscy postawili na flagę tęczową. Ideolodzy postawili na tych, którzy walczą z religią i stosują zasadę hulaj dusza piekła nie ma.

Jest pewne, że ideolodzy marksistowscy uderzyli w cywilizacje chrześcijańską , kształtowaną w większości przez lewacko liberalną prasę i profesorów liberalnych, którzy opanowali większość zachodnich uniwersytetów.

Rozprzestrzenianie się ideologii  LGBT , która jak wspomniałem walczy z wartościami i religią chrześcijańską jest nie do pomyślenia w krajach muzułmańskich, gdzie sprofanowanie meczetu czy Koranu, skończyłoby się, dla tego, kto te święte dla muzułmanów symbole zbezcześcił tragicznie.

Gdyby hipotetycznie w Europie zaczęli dominować muzułmanie, to w pierwszej kolejności „pod nóż” poszliby homoseksualiści i krzewiciele ideologii LGBT i ich akolici.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641292