Tanajdan okazał się kapiszonem. Przedsiębiorcy również odwołali strajk

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Najwyraźniej brak górników i przedsiębiorców pozostaje bez wpływu na „wolne” media.

 

Der Onet jak gdyby nigdy nic pisze o „strajku przedsiębiorców” w czym wtóruje mu tzw. lewa strona medialna..

Tymczasem mieliśmy do czynienia z próbą zawłaszczenia niezależnego od kandydata na urząd prezydenta Pawła Tanajno autentycznego protestu li tylko na potrzeby jego kampanii wyborczej.

W związku z tym Stowarzyszenie Poszkodowanych Przedsiębiorców RP w dniu wczorajszym odwołało swój udział w strajku.

W opublikowanym oświadczeniu czytamy:

 W ostatnich godzinach wydarzyły się rzeczy które zmieniają optykę jutrzejszego strajku. Otóż po pierwsze pan Tanajno zaanektował niejako ten strajk zmieniając godzinę, miejsce i trasę strajku na identyczną jak strajk w którym mieliśmy wziąć udział, w ostatniej chwili postanowił również że zmieni trasę marszu dając powód policji by strajk uznać za zagrażający bezpieczeństwu dać możliwość jego rozwiązania.
Kolejną zmianą jest pojawienie się wśród osób mających przemawiać podczas strajku osób będących politykami i to o nie najlepszych konotacjach ( Klaudia Jachira) Wszystkie te "zdarzenia " spowodowały iż udział SPPRP można by odczytać jako poparcie dla jakiegoś ugrupowania politycznego i branie udziału w politycznych wojenkach. Taki stan sprawy nie jest dla nas odpowiedni jako że jesteśmy i chcemy pozostać apolityczni, dlatego uznajemy iż nasz udział w tym wydarzeniu nie jest korzystny dla SPPRP. W związku z tym oficjalny udział Stowarzyszenia odwołujemy. Nie zabraniamy nikomu udziału jako osobie prywatnej, nie namawiamy również do jakiegoś bojkotu, po prostu jako SPPRP nie bierzemy w tym udziału. Poczekamy na lepszą okazję.

Planowany i hucznie zapowiadany przez totalitarną oPOzycję tanajdan okazał się kolejnym kapiszonem.

 

16.05 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:17)

Komentarze

Tanajdan to kolejny ciamajdan. Red. Lis poczerwieniał.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1630637

Przedsiębiorcy to tylko szyld i na tym dalszym etapie juz nawet nie jedyny. Otóż jest tam menażeria przynajmniej kilkunastu różnych ruchów. Wszyscy próbują siee podłączyć i chyba celowo jest z tym bałagan pod niby- jedną marką, bo już wcześniej Tanajno umywał ręce od tego, kto tam jest i co robi. Są też szury i foliarze, antymaskowcy, antyszczepionkowcy, wariaci od 5G- zostali ośmieleni relacjami i dano im pretekst, by mogli wyjść podymić, w sytuacji gdy policja traktuje ich jak Całun Turyński. Swoją drogą, Tanajno czuł sie podejrzanie pewny siebie, również w tych bzdurnych zaleceniach, by nie obawiać się spraw sądowych- czy ktoś go w tym utwierdził, czy też cynicznie chce rozkręcić konflikt.

Ale w tym wszystkim są najważniejsze dwie rzeczy- prawdopodobnie protesty miały być odpalone na czas wyborów, tyle że skromne podgrzewanie nastrojów wyrwało się spod kontroli. To tłumaczy zasięgi i liczebność. Kto jest graczem? Lewica się wycofała wraz ze swymi wściekłymi macicami, próbowano wciągnąć hurrapatriotów ale to raczej przez świrów, pyszczyli kodziarze ale oni bez poparcia innych są nikim. Swoją drogą, tyle dziwacznych nawoływań do "strajku" itp. to idealna mętna woda do zamętu podsycanego przez wrogie służby w necie.

Po drugie, deklarowane hasła zmieniały sie w populistyczną ekstremę obalenia rządu i majdanu. Niby nic, para poszła w radykalizację ogólnikiem ale pokazuje to, że są środowiska wyczekujace takich haseł i akcji. Moze więc dżin wyrwal sie z butelki za wcześnie ale jest doświadczeniem, by następnym razem, na wybory, byla taka ostra akcja, z posłami. Wcześniej jednak beda raczej jakieś dmuchane skandale.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1630639

Tymczasem pod domem Kaczynskiego ..... w oczekiwaniu na...

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1630668

W polskim parlamencie coraz więcej dzieci, więc...

Bury Story

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1630678

Czy ta miedzynarodnaja firma Zawiszy brała udział w tym proteście.Może nam mały atlant jakiś fotoreportaż zamieści na forum.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1630670

Czy Bury dalej okupuje radiowóz ? jeśli tak to trzeba mu kanapki podrzucić , bo na samej wodzie długo nie pociągnie ; zdałby się również jakiś nocnik .Uważam, że trend, w którym wierchuszka PO sama pakuje się do radiowozu, jest ze wszech miar wskazany.

Romscy przedsiebiorcy, rowniez obecni 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1630686