Redaktor Mazurek na prezydenta!

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Pan Redaktor z RMF ma ambicje być Redaktorem Wszystkich Polaków, a stąd tylko rzut beretem i będzie Prezydentem Wszystkich Polaków. 

... a było to tak:

Dwa dni temu Pan Redaktor nabrał tchu, odsapnął i wygarnął najsam przód ministrowi od wojska, którego spytał: czy wiedział pan minister, że żandarmeria w kwietniu skuła kajdankami pograniczników za wystrzelanie 40 kulek na granicy, bo jeśli pan nie wiedział to co z pana za minister, jest pan niekompetentny! A jeśli pan wiedział i nie reagował to teraz pan kłamie.

A zaraz po tym te same pytania Pan Redaktor Wszystkich Polaków postawił urzędującemu premierowi!

Niebywałe. Jaka spostrzegawczość, a jak odwaga! Wypisz wymaluj mamy kandydata na prezydenta.

A ja zapytowywuję się pana Redaktora Mazurka: a Pan gdzie był przez ostatnie kilka lat? Nie wiedział Pan, że to wszystko pic na wodę, więc jest Pan niekompetentny, bo jeśli wiedział Pan, a nie reagował to jest Pan ...

To teraz opadły Panu łuski z oczu? Teraz, dopiero Pan zauważył, że kłamią, że są niekompetentni, że cały ich (Wasz) zapał do życia przez ostatnie osiem lat to było dorwać się do koryta. 

Pan Bóg spełnił Pańskie życzenie i co? Teraz lament, że kłamią, że niekompetentni.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (7 głosów)

Komentarze

Bardzo dobrze jest to ujęte.  Mazurek ostatnio chyba coraz więcej ma takich tekstów, ale gdzie był przez ostatnie 8 lat? Albo WP.PL? Słowik coś tam napisał, że mu się oberwało... tylko, że WP.PL zasłużyła sobie na reputację Lewacko - Wirtualnej  P AD L _ _ Y,  ale nie Polski.

Słuchałem kiedyś Mazurka jak "rozmawiał" z jedną z przeciwniczek aborcji... on w ogóle jej nie słuchał.... on tylko chce zadać jakies pytania - nie głupie - ale jego show polega na tym, że jego nie interesują odpowiedzi, ale kompromitacja osoby z która rozmawia...lepszy on jak GW lub Onet... ale po tym wywiadzie straciłem do niego szacunek -  bo to jest a "one man show" a nie wywiad gdzie interesuje sie odpowiedzią odpowiadających.

Polskie liberalno-lewicowe media i oglądanie ich regularnie - to droga do zniszczenia Polski i największy obciach ponieważ ci, którzy czerpią z nich wiadomości są tak "mądrzy," iż nie rozumieją, że to są siły anty-polskie. Najlepszym dowodem na to jest to, że to te same siły w mediach wypromowały obecny rząd bandytów i obecną ANTY-POLSKA KOALICJĘ ZŁA zwaną popularnie Koalicją 13 Grudnia. 

Kilka miesięcy mineło a Orlen stracił ponad 30 miliardów a oni robią Komisje w sprawie wyborów korespondecyjnych po rozwaleniu, których Budka, Trzaskowski i Kidawa krzyczeli z radościa, że to oni przetrącili te wybory a KOmisja odmowiła ich przesłuchać.   I musimy płacić za komisje ponad 1 milion już.  Orlen wciąż nie ma stałej rady, tropia geniusza gospodarczego - Pana Obajtka choć nie jest podejrzanym w żadnej sprawie jak sami przyznaja. Oni atakują wszystko co polskie. I nawet naszych żołnierzy.    

Mamy -   SSDT = Szczerbowate Standarty Donalda Tuska: w mediach, polityce, wojsku,  kulturze . Zjednoczona Prawica się temu mądrze przeciwstawia i miejmy nadzieje, że ciemnogród lewacki - jak Mazurek - zacznie się budzić. Oby nie zajeło im to 50 lat jak w PRL. 

A gdy ta lewacko-liberalno uśmiechnięta Polska ze swoim zamiłowaniem do agresji, siania nienawiści i wymądrzania się przed kamerami jak Marszałek Rotacyjny dowie sie pewnego dnia, że jednak Tusk otrzymywał pieniądze od niemieckiego MSZ na swoją działalność polityczną w Polsce i faktycznie spłaca te długi, to nie zdziwiłbym sie gdyby nasz obecny Premier pewnego dnia prosił o azyl polityczny w Niemczech - aby uciekać przed swoimi własnymi i oszukanymi zwolennikami z zamiłowaniem do wulgaryzmów, agresji i niewiedzy.  

Ale do przebudzenia Polski potrzeba jeszcze więcej - nie Mazurków - ale tych, dla których Polska to więcej aniżeli "a one - man show." .  

  

Vote up!
5
Vote down!
0

P55

#1661023

Sugerujesz że  Mazurek wspierał Koalicją 13 Grudnia? Cimo'n, grubo lecisz, Mazurek ma swój kanał który uwypukla patologie rządzenia w Polsce. W ostatnim zdaniu powinno być do przebudzenia Polski potrzeba lidera co nie w 8 latach pojmie interes /imponderabilia/ Polski a w 4 latach. Co to za politycy? A moze Bereza by pomogła.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1661051

 Jak np.Tygodnik za przeproszeniem, Powszechny.

 Ich zadaniem: skanalizować opór. Wykorzystać wcześniejszą popularność.

 Skąd moja nieufność? O której Już pisałem?

 Tu takie niby nowe ale naprawdę stare medium.

 I Jebudu! Na sam początek wywiad z Dudą. Oraz spora kasa na samo uruchomienie. To z nieba nie spada.

 Czy o to chodzi by ewentualne niezadowolenie oraz wściekłość wpuścić w kanał. 

 Posłuchać można. Jak Pawlaka z Kargulem.

 Ale zalecam ostrożność i rezerwę. 

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1661028

Przez minione lata nadawał w jedynie słusznej sprawie i przypuszczał, że jeśli sprawa nie do końca jest słuszna, to może jednak po objęciu koryta, okaże się sprawą wartą świeczki. Może przyjdą nowi ludzie mający talent, może ci szulerzy się opamiętają, a może po prostu jakoś to będzie.

A tu taki gwizdek. jest co jest, co gdzieś tam w tyle głowy pana Redaktora Wszystkich Polaków się kołatało, że król to nie król tylko przefarbowany malarz kominów, że w dodatku nie tyko nagi i bosy, ale jeszcze bojący się swego cienia. I chcąc nie chcąc Pan Redaktor się wnerwił (czemu nie należy się dziwić, gdyż każdy wydutkany bez mydła się w końcu wnerwi), ale stojąc przed wyborem szukania posady, albo poprawy posady postanowił reperować koryto, gdyż bądź co bądź co miesiąc jakieś jednak dutki na rachunku bankowym przybywają.

Tylko ogolić się trudno, bo jak tu spojrzeć sobie w twarz.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1661042

pan redaktor (celowo małą literą) to typowa brukowa menda medialna (żeńskie zakończenie nie jest przypadkowe), która jest symbolem polskiego cywilizacyjnego upadku. To indiwiduum (proszę zauważyć, że unikam męskich form) nie reprezentuje sobą żadnej etyki dziennikarskiej ani też najbardziej podstawowych jej norm. 

 

Dla myślących:

Mazurek z listopada 2021 roku z Waszczykowskim na temat Łukaszenki i roli Białorusi w kryzysie migracyjnym. 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1661053