Czekamy na ciebie czerwona zarazo, więc zlituj się, zlituj i daj nam jałmużnę.

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

My, trzydziestoośmiomilionowy naród z tysiącletnią historią błagamy: dajcie nam co łaska, a my w zamian, już jutro gotowi jesteśmy założyć stroje pokutne, powrozy na szyję i na kolanach pokłusować do Berlina, czy do Brukseli czy nawet do Australii i z powrotem, tylko dajcie nam trochę Eurosów.

Przyrzekamy, że nie tylko zmienimy wraże ustawy, ale jak będzie taka wasza wola to i konstytucję zmienimy, a nawet pozbędziemy się konstytucji, bo po jakie licho nam konstytucja w przyszłym państwie Europa Wolnych Ludzi.

Macie świętą rację – wy, „Stara Demokracja”- iż nie podoba się wam nasz sąd najwyższy. Po cholerę nam sąd najwyższy, a zresztą wszystkie sądy po co nam, nie było sądów ludzie żyli więc jeśli trzeba zlikwidujemy. Przecież jak kogoś przyprze to wiadomo, że najbliższy sąd jest w Berlinie.

Jeśli warunkiem waszej jałmużny jest nawrócenie naszych dzieci na genderyzm, to już od jutra nakażemy pod karą administracyjną, aby we wszystkich kościołach uczono tej nowej religii i dzieci i ich rodziców, jeśli trzeba nam multi-kulti, to w czym problem: mamy 4 miliony uciekinierów z wojny to i pomieścimy 50 milionów z Mozambiku, czy Gwatemali czy nawet wszystkich poganiaczy wielbłądów z całej Sahary - tylko dajcie nam wreszcie te pieniądze.

Możecie nas pozbawić ciepłej wody w kranach, powietrza do oddychania, ale nie znęcajcie się dłużej nad nami, nędzarzami i dajcie nam! Dajcie nam jałmużnę, gdyż bez waszej jałmużny nie ma przyszłości, nie ma życia, a nawet nie wiadomo czy jutro wstanie słońce.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (8 głosów)

Komentarze

do tego doprowadzi. Wiele już lat od "wyzwolenia" trwa konsekwentna hodowla niemorusożydojanczarów, którzy nigdy nie czuli się, ani nie byli Polakami. Hodowla nasiliła się w latach 80 ub. wieku po stanie wojennym i okrągłym kancie politycznym i gospodarczym, obficie finansowana przez różne "fundacje" "kongresy" i szemrane instytucje różnego autoramentu Czy jest jakaś możliwość wyjścia z tej niewoli bez wojny?

Vote up!
3
Vote down!
0

yenom

#1644730

Wystarczy - BY starcze przyczyny polityczne - NIE ŚCIGANIA przestępstw (antypoloniZmów) - popełnianych przez (~pełnomocnych~) " funkcjonariuszy pubLicznych" - USTAŁY...

Od 1997 roku - zilustrowania wymaga, magiczny artykuł  44 Konstytucji RP... (z ilu stron- opis tych "przyczyn politycznych" -> może się skŁADać...? ) 

-  i - lustrowanie, tych niedopuszczalnych - (do ujawnienia) - zawodów życiowych -> "zupełnie nadzwyczajnych  katastrof ludzi"...(utrzymywanych tajemnicami)...

 - Suto opłacanych - za "prawne" przemilczanie niszczenia fundamentów Państwa Prawa - materialnie opłacanego dożywotnią pracą - Podatników Polski... (Ludzi - prawa żądnych...)

Lustrowanie tych zawodów życiowych - jest ciekawe dla przyszłości...  - bo prawda jest ZACIEKawiająca...    ( ujawniająca faktyczne - "przyczyny polityczne"... - "niedopuszczalnego" niszczenia teorEtycznych podstaw Państwa Prawa)...

Pozdrawiam. J. K.

 

https://konstytucja.online/44

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644750