Wygraliśmy? Czy przegraliśmy? Nam, Polakom nigdy nie wygodzi.

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Coraz częściej (po naszej stronie) czyta się  i słyszy ich retorykę: że wygrana to przegrana, że więcej znaczy mniej, że PIS prowadzi do dyktatury, że Polska pod rządami PIS-u traci splendor na arenie międzynarodowej, i wiele innych bzdur w tym stylu. Jeśli to mówią wielbiciele totalnych - to nie czytam, nie słucham i fajnie, ale gdy słyszę naszych,  malkontentów to mnie krew zalewa, gdyż my zamiast tych s...ów, złodziei, krętaczy, bezbożników, zdrajców targowiczan (można wymieniać i wymieniać), więc my ich słuchamy zamiast obśmiać (napluć w pyski) i zaczynamy się zastanawiać: że TVP finansowana z publicznych pieniędzy jest stronnicza (i bardzo dobrze, a jaka ma być z moich pieniędzy, przynajmniej jedna jest po naszej stronie, skoro inne, wszystkie inne i 80% mediów w Polsce jest w rękach Niemców i są przeciw), że PIS rozdaje pieniądze zamiast przeznaczać na inwestycje (rozdaje zamiast kraść; te poprzednie q..y rozkradły pociąg stuzłotówek, więc chwała PIS-owi, że daje najsłabszym skoro jest z czego), że kupuje elektorat (elektorat nie jest palcem robiony w przeciwieństwie do "inteligencji" i nie daje się nabrać na okrągłe słówka. Elektorat wie z której strony jest chlebek posmarowany i gdzie się ukrywa polska racja stanu).

Zamiast marudzić i szukać dziury w całym wyobraź sobie (Ty, który jesteś wychowany w poczuciu dobra, prawdy i dziesięciorga przykazań)  coby było gdyby PISki przerżnęły, nawet nie trzeba wysilać wyobraźni, wystarczy sięgnąć pamięcią. Oni, te wilki w owczej skórze, nie mają zahamowań, nie mają sumienia więc nic ich nie uwiera, nie kąsa. Dzisiaj owszem, klepią coś o konstytucji, o demokracji, ale to takie bajki dla frajerów. Pomijam, że rozkradliby kraj do fundamentów, to za 3 miesiące mielibyśmy pełno ciapatych, tęczowi zamiast obcałowywać się po szkołach i przedszkolach pewnikiem by się bzykali "edukując" nasze wnuczęta, a nasz dzielny kler przerobiłby świątynie na kasyna.

A tu taki wał!   Wygraliśmy!

Mamy cztery lata spokoju. Dobry Pan Bóg dał nam, Polakom cztery lata na ogarnięcie się.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Dawny czar, chłopięca uroda zniknęły beż śladu.Powoli wyłania się wykrzywiona twarz żałosnego człowieczka. Tchórza który merdał ogonem i do Putina i do Merkel.Zawsze przeciwko Polakom którym miał do powiedzenia tylko tyle, że pieniądze które wypracowali nie należą do nich.

Tak wyglada niemiecka Q.....

Vote up!
9
Vote down!
0
#1606577

... prawda, że żartujesz? On nigdy nie miał żadnego czaru, chyba że szatana.

Vote up!
4
Vote down!
0

...

#1606730

Pójdziesz w lewo ulicą i zaraz za światłami skręcisz w prawo. Na rogu jest taki sklepik i tam kupisz najlepszą w Brukseli maść na ból dupy. Mówię ci rewelacja sam stosowałem po przegranych wyborach prezydenckich.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1606680

Coś w stylu: " Coś ku..a narobił? Mam ci teraz zaje..ć? Jak my teraz będziemy kraść?"

Vote up!
3
Vote down!
0

...

#1606731

Ale się tutaj Szanowni Państwo wzajemnie brandzlujecie, tym samym upewniając się w słusznym poczuciu zadowolenia ze zwycięstwa Zjednoczonej "Prawicy".

Natrząsacie się z Tuska i Schetyny ale ja jakoś nie widzę żadnych symptomów aby jednemu czy drugiemu miałby spaść włos z głowy za owe "niezaprzeczalne" złodziejstwa i malwersacje. Gdzie skazani, gdzie odsiadujący wyroki aferzyści i skorumpowani urzędnicy?

Wiele się musiało zmienić aby wszystko zostało po staremu!

Vote up!
1
Vote down!
-1

"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
--- Józef Szwejk

#1607013

... przeczytaj mój drugi wpis, który właśnie J.W.P. Admin spuścił do piwnicy. https://niepoprawni.pl/blog/apoloniusz/piatka-szarego-czlowieka tam jest o tym czego poszukujesz.

Tu nie tylko rozdajemy całuski, gdy pożyjesz to się przekonasz.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1607098