Sieroty po „dziewicy PiS”

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

W odpowiedzi na tekst Krzysztofa Wojtasa, opublikowany tu przez blogera Husky, "PiS-PO jedno zło

Nic nie boli tak sierot po „dziewicy PiS” jak prawda, szczególnie prawda ukryta w haśle „PiS-PO jedno zło”, czy też określenie bloku post-magdalenkowego określeniem PO-PIS.

 

Prawda jest jednak brutalna, stąd próby zamazania, zakrzyczenia, ośmieszenia tych, co tę prawdę głoszą. Faktem jest, że już nawet „sieroty po dziewicy PiS”, widzą iż PiS coraz mniej przypomina „polityczną dziewicę”, a coraz bardziej „polityczną prostytutkę przed emeryturą”, że z natłokiem dowodów na przekręty dokonywane pod opiekuńczymi skrzydłami prokuratury nadzorowanej przez Zbigniewa Ziobro i PiS coraz trudniej walczyć, stąd pojawia się z jednej strony frustracja, z drugiej rozpaczliwa próba nie dopuszczenia tych informacji do siebie, lub zamiecenia ich pod dywan. Frustracja jest taka, ze czytając portale pro-PiSowskie uzyskuje się wrażenie iż o PiS wolno tam mówić jak o zmarłym albo dobrze albo nic. W tym środowisku pojawiają się dwie linie, jedna nazwijmy ją archaiczną, widzącą PiS jako obóz oblężony przez PO, KOD, anty-PiS, lewaków, niedługo również prawaków, bo coraz silniejszym konkurentem do prawicowego elektoratu staje się Konfederacja, czy już bardziej kosmiczne twory rodem z historii jak bolszewicy, UB-ecy, obóz który należy bronić wszelkimi środkami, choćby nawet zrobić z siebie pośmiewisko. Drugi obóz jest rozumniejszy, mówiący że rzeczywiście wśród polityków PiS są ludzie zachowujący się w sposób haniebny, partia popełnia błędy, ale nie ma innej siły, która mogłaby uratować Polskę przed „upadkiem” czy „sprzedaniem”. Oba obozy to jednak obozy rozpaczy, bo PiS nie tylko w swych przekrętach dogonił PO-PSL ale w niektórych rzeczach nawet ją przegonił.

 

Przykładem tej frustracji jest sławetne porównanie w swoim artykule, zrobione przez blogera Krzysztofa J. Wojtasa: „PO zlikwidowało 3 stocznie, ale za to PiS 4 przedszkola”. Jest to przykład ośmieszenia argumentów, którym sprostać się nie potrafi, jest to działanie charakterystyczne dla PiS, widoczne na przykład w działaniach obozu trolli internetowych w środowisku bliskich współpracowników Zbigniewa Ziobro. Z drugiej strony próba ożywienia PR-owskich haseł iż to PO zlikwidowało stocznie, zaś PiS je bronił. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Stocznię Gdańską w ręce Ukraińców sprzedali ludzie powiązani z PiS i był to przysłowiowy gwóźdź do trumny tego zakładu. Również zakłady Ursus w ręce tureckie oddali ludzie PiS. Dziś obserwujemy wygaszanie huty, w Krakowie i jakoś środowiska PiSowskie nie uderzają przy tym w patriotyczne tony. Bo trudno byłoby upadek tego zakładu przypisać PO, bo jest to skutkiem podwyżek cen energii czyniących produkcję wysoko-energochłonną nieopłacalną. Dzisiejsze próby budowania kapitału na odbudowie przemysłu stoczniowego, jak przykładowo słynna „stopka pod nowy polski prom”, premiera Morawieckiego, która okazała się elementem konstrukcyjnym elektrowni wiatrowej, stały się zasłużonym przez PiS źródłem śmiechu z siermiężności propagandowej tej partii, rodem z PRL. Polacy pytają „Jak tam z promem panie Morawiecki, czy już pływa między Polską a San Escobar?”

 

Dziś rządzą nami ludzie pozbawieni honoru, poczucia uczciwości, rozpaczliwie trzymający się stanowisk, gabinetów, stołków, profitów. Jako pierwszy przykład można podać Antoniego Macierewicza, który, gdy na skutek kompromitacji jego „komisji” dotyczącej katastrofy w Smoleńsku oraz licznych nadużyć w wojsku, których skutki nasze wojsko odczuwa po dziś dzień utracił stanowisko Ministra Obrony, ale z gabinetu ministra wygonić się nie dał. Nowy minister musiał znaleźć sobie nowy gabinet, ale czy „sieroty po dziewicy PiS” to widzą? Nie, oni działają na zasadzie „nic nie widzę, nic nie słyszę” to wszystko to sprawka antyPiSu.

 

Gdy za czasów ministra Ćwiąkalskiego w więzieniu powiesił się jeden ze skazanych za morderstwo na Krzysztofie Olewniku, Zbigniew Ziobro głośno krzyczał iż minister powinien podać się do dymisji, co też uczynił, dziś gdy za rządów Zbigniewa Ziobro w więzieniach popełniły samobójstwo osoby mogące wiele powiedzieć w sprawie seksualno-pedofilskiej afery podkarpackiej, w tym jedna powiesiła się na leżąco, gdy bliscy współpracownicy Ziobro nie mogąc sprostać opozycji w sądownictwie posunęli się do haniebnych i przestępczych czynów trollowania, ujawniania poufnych informacji osobistych, gdy nadzorowana przez niego prokuratura raz po razie kompromituje się zamiatając pod dywan prawie wszystkie afery tego rządu (stosując metody typu niszczenie dowodów, które mogły być niewygodne dla wyższych urzędników) minister Ziobro nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

Sprawa szefa NIK - Banasia, to nie tylko sztandarowy obraz upadku służb pod rządami PiS. To nie tylko człowiek bez honoru kurczowo trzymający się stołka i śmiejący się politykom PIS w oczy, co mi teraz dzieciaki zrobicie, ale lustro upadku naszych służb pod rządami wspomnianego już tu ministra Ziobro oraz ułaskawionego Mariusza Kamińskiego. Jak to możliwe, że przez tyle czasu człowiek, który wprowadził przestępców do Ministerstwa Finansów, nadający im uprawnienia w zakresie kontroli przestępstw, w których sami brali udział, czyli mafii VAT, co więcej, w momencie wykrycia mafii w ministerstwie nadzorowanym przez Banasia urzędnicy-przestępcy odeszli z tego urzędu na drodze rozwiązania polubownego z zachowaniem prawa do odpraw był zupełnie niewidoczny dla służb. Jak to możliwe, że człowiek, co do majątku i sposobu jego pozyskania są duże wątpliwości, został prezesem NIK? Jak to możliwe że służby były na to ślepe?

 

By odpowiedzieć na te pytania warto zapoznać się z zeznaniami agenta CBA, który wykrył podkarpacką aferę seksualno-pedofilską z najwyższymi urzędnikami, w tym Marszałkiem Sejmu w tle. Zamiast uznania zasług został on zwolniony, zdobyte materiały operacyjne, w tym film z uprawiającą seks z nastolatką osobą „łudząco podobną, do Marszałka Sejmu”, wykradziono mu z szafy. Zeznania przed komisją sejmową są porażające, ale sprawę zamieciono pod dywan.

https://www.youtube.com/watch?v=jOZk1vPOaoM

 

Otóż ta osoba, z której później próbowano zrobić chorego umysłowo, dostała specjalne pełnomocnictwa nie dla kontroli tego co się tam dzieje, nie dla sprawdzenia dochodzących stamtąd niepokojących sygnałów a dla szukania haków na poprzedników dzisiejszych władz służb. Nasze służby pod rządami ludzi PiS nie są nastawione na zadania jakie im postawiło prawo, a na szukanie haków na konkurencję polityczną, stąd takie kompromitacje tych służb i tylko pytanie o odpowiedzialność polityczną ludzi nimi rządzącymi, ale wydaje mi się, że to pytanie retoryczne.

 

Myślę, że tyle dowodów wystarczy, choć opowieść z kolejnymi aferami można by ciągnąć znacznie dłużej pisząc o nieporadności dyplomacji PiS, o aferach, w których sparaliżowana prokuratura nie odważyła się nawet oskarżonego przesłuchać (przykład, afera wież Jarosława Kaczyńskiego), o zakupach do armii sprzętu, który z definicji będzie służył zagranicznym celom dyplomacji realizowanej środkami militarnymi, jak choćby zakup ewidentnie zaczepnych myśliwców, które znajdą zastosowania wyłącznie w działaniach misji zagranicznych. To co napisałem to i tak będzie dla sierot po „dziewicy PiS” dawką trudną do strawienia. Hasło „PiS-PO jedno zło” jest jak najbardziej prawdziwe i są na to dziesiątki dowodów a tylko rozpaczliwe zakrywanie oczu i uszu powoduje, że nie są oni w stanie tego zobaczyć. Z pewnością odruchy obronne, możliwe, że nawet gwałtowne u nich się pokażą. Zrozumienie, że zostało się cynicznie oszukanym boli. Myślę, że kolejne lata urzędowania rządu, którego działanie premier dziś inauguruje dadzą jeszcze więcej na to dowodów.

 

Ale by nie być uznanym za czarnowidza, by mieć odpowiedź na to kolejne propagandowe hasełko „sierot”, czyli „tylko PiS pozwoli uratować Polskę” powiem o korzystnych zjawiskach jakie wyłoniły się po ostatnich wyborach, które są szansą, jeśli politycy okażą się mądrzy, na zawrócenie albo osłabienie zjawisk wynikających z konsekwentnej realizacji przez PiS programu „Polska w ruinie”.

 

W sejmie po wielu latach pojawiła się grupa ludzi sprawiających wrażenie, że będą wreszcie od dawna oczekiwaną prawicą, mówię tu o Konfederacji. Polska nie miała reprezentacji prawicy w sejmie od czasów, gdy Jarosław Kaczyński rozwiązując swój rząd i w konsekwencji oddając rządy PO-PSL na długie 8 lat, wzorem najazdów tatarskich pozostawił na prawicy tylko polityczne popioły i zgliszcza, biorąc w „jasyr” elektorat prawicowy. To długie 12 lat gdy prawica nie była reprezentowana w sejmie, bo PiS nie jest i nigdy nie był partią prawicową. W swoim programie, to populistyczna partia katolicko-lewicowa realizująca w Polsce interesy USA. Dziś rzeczywiście Konfederacja wzbudza duży niepokój wśród polityków PiS, a wręcz nienawiść u trolli PiS, bo może precyzyjne obnażać działania PiS a nie będzie możliwości przypisania jej łatki „antypisu”, łatki bolszewizmu, a jak wiemy u sierot po dziewicy PiS jak i w metodach przekrętów realizowanych przez ludzi związanych z PiS, pomysłów jak na lekarstwo, zwykle idą po utartej ścieżce. Weźmy dla przykładu naiwny i prosty jak budowa cepa, sposób tłumaczenia się z rzeczy materialnych, na których zakup środki finansowe trudno udowodnić. „Przyszedł bezdomny, żołnierz AK itd., (to jedyny parametr zmienny tej opowiastki, bo dalej już jest to samo) przekazał mi majątek i… zmarł. Konfederacja, jeśli będzie chciała może stać się „strażnikiem moralności PiS” a to ludzi przekrętów boli. Dodatkowo Konfederacja odbiera PiS „jasyr”, którego był pewien, bo na kogo mieli głosować ludzie o poglądach patriotyczno-prawicowych, na PO, czy SLD? Dziś mają, pod warunkiem, że Konfederacja się politycznie nie ośmieszy, na kogo głosować.

 

Drugim światełkiem w tunelu jest przejęcie przez opozycję Senatu. Mimo haniebnych prób przekupywania senatorów, (PiS w walce politycznej, przynajmniej od czasów gdy dzięki posłużeniu się owocem przestępstwa nagrywania prywatnych rozmów zdobył władzę, przestępstw się nie brzydzi, a przekupstwo poparcie za stanowisko jest przestępstwem) nie ma większości. Daje to szansę większej kontroli na tworzonym bezmyślnie, pod polityczne potrzeby chwili prawem. Tu za przykład wyjaśniającym podam ustawę, którą w owczym pędzie odebrania sądów, w rekordowym czasie przepchnięto przez sejm i senat poprzedniej kadencji. Chodzi o ustawę mającą w założeniach zmusić sędziów, którzy skończyli 65 rok życia do odejścia na emeryturę. Owczy pęd tworzenia tej ustawy nie pozwolił na przemyślenie iż prawo nie działa wstecz a dziś to prawo jak obuchem uderzyło w kandydatów PiS do Trybunału Konstytucyjnego. Żaden z kandydatów PiS nie spełnia tego warunku. Można śmiać się z idioty, co sam na siebie pułapki ustawia, tyle że głupi to śmiech, bo to jest przykład psucia prawa, a psucie prawa nigdy krajowi na korzyść nie wychodzi. Tak więc miejmy nadzieję, że senat stanie się filtrem odfiltrowującym idiotyczne, tworzone potrzebą chwili ustawy, że będzie stanie tworzyć komisje pozwalające rozliczać a nawet tylko pokazać społeczeństwu, przekręty polityków, co w poprzednim układzie politycznym przy aferach PiS nie było możliwe, byle tylko działał rozsądnie i sprostał zadaniom, dla których w Polsce powołano senat. Choć czy nie są to marzenia ściętej głowy? Wiarygodność polityków w Polsce nie jest imponująca.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:16)

Komentarze

Nic tak nie boli  wczesnym rankiem jak odbyt po upojnej nocy homosi  @Farala i @Spiryto

To który stracił dziewictwo

Pozdrów ich tam na Leonku

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1609652

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609677

znów popisuje się swoją bolszewicko-rosyjską nienawiścią do polskich patriotów...

Tylko po co, gdy wszyscy już doskonale wiedzą czyje interesy reprezentują takie bolszewickie zwisy z filorosyjskiego portalu...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1609690

Walisz to samo, co podają w TVN. Nic oryginalnego, nic od siebie. Co ci dał Brejza do wklepania, to bezmyślnie klepiesz.

Aż się niedobrze robi, czytając ten nawóz.

Korupcja polityczna...

Ci z PIS to tacy sami złodzieja, jak my z PO...

A Macierewicz i jego "liczne nadużycia.." o tym w TVN słyszałem juz w 2016... tylko do dziś ich nie wymienili.

JAk kilka miesiecy temu nazwałem cię trollem, to trafiłem w sedno. Udowadniasz to w każdym swoim wpisie.

I powtórzę to co wtedy napisałem: mam nadzieję że robisz to za duże pieniądze - jak luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1609796

cyt:

 luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.

Na dworcu Wileńskim i Wschodnim "robi" raz za on, raz za ona.
Ciekawe od czego to zależy

Pogody?

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1609800

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609881

cyt;

Ale swoją drogą popatrz jak trolle cierpią z powodu oglądania portalu dla inteligentnych Polaków przez szybę. 

 

A w jaki sposób ta czerwona szmata (notabene twoja żona/mąż) ogląda nasz portal ty czerwony kretynie netowy

jak cierpi po wielu banach?

 

cyt;

 "wykazałeś się" na polskim portalu neon działaniem na poziomie idioty,

 

Idiotą to był twój ojciec że takiego debila jak ty spłodził.No ale matka czerwona ojciec niebieski to wyszło takie goowno

kiedy odpowiesz na p.w  o ciekawostkach netowych o twoich starych

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1609884

Okropna gęba jak po półlitrze wód. Naćpany i nawalony.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1609914

Ostatnio w ściwerwoneonówce 24 czytałem materiał wychwalający pod niebiosa " wojsko republiki Donieckiej i Ługańskiej" z okazji 5 lecia powstania !!! Tak to nie żart to prawda te czerwone ścierwa wychwalją pod niebiosa sowieckich bandytów którzy napadli zbrojnie niezależne państwo !To są republiki - tfuuu ! bandytów i czerwonych sołdatów Putina. Morderców niewinnych dzieci i kobiet z samolotu pasażerskiego przez nich strąconego. Banda oprychów i kryminialistów.

Cóż jaki portal takie jego materiały. Po prostu SCIERWONEONÓWKA pachnąca sowieckimi onucami !!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1609863

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609869

od deski do deski

 

dzieła Lenina i Stalina

czyta od deski do deski

bolszewik niebieski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1609870

Taką macie demokrację jak w Rosji niewygodnych blokujecie wraz z sołdatem Ruszczyńskim tak zrobiliście że mną miało być na miesiąc ale u was Ruski miesiac jak to w ścierwoneonowce bywa.A chciałem wam po prostu wytknąć dupowłazów do Putina. I ty będziesz mi prawił moraly kłamco bolszewicki. A won !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1609873

Piszesz: "mogą być media, które nie cenzurują autorów, które udostępniają swoje łamy ludziom o różnych poglądach a dopiero inteligentny czytelnik sam ocenia co jest prawdą a co nie."  Właśnie na takim publikujesz.

Może nie zauważyłeś, ale nawet ruskie trolle mogą tu pisać, POPie jeden.

 

________________

* POP - pełniący obowiązki Polaka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1609875

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609882

Blokowaliscie mnie na ścierwoneonowc nie zgodnie z regulaminem obawiając się moich materiałów wyjaśniających kim jesteście.Złamałem wasze sowieckie blokady tylko po to by napisać co myślę o tobie i twoim sowieckim szefie Ruszczyńskim.Wasz portal Ścierwoneonówki mam w głębokim poważaniu i to wam napisałem śmiecie czerwone. Buda stąd wracaj do sowieckiego bagna i swoich towarzyszy od Putina. WON !!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1609883

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609887

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1609897

Wypie.....stąd szmaciarzu czerwony do swego gówna scierwoneonówki antypolskiej.Won do swoich Ruszczyński czeka  na ciebie służ mu cieciu tylko na to ciebie stać. Kierujesz antypolskim portalem godzącym w Polskę jej bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Polaków.To jest wrogie działanie. Zastanów się co czynisz. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1609899

BRAWO dla Tezeusza za to co tym Neonowym wszarzom dzis pokazał BRAWA Nareszcie Tezeuszu napisałeś na leonku tym poUBeckim gnojom całą prawdę o nich, a teraz liżą sobie z rozpaczy odbyty jak przystało na prawdziwe homosiowe małżeństwo. I zobacz jak temu niebieskiemu ścierwojadowi Faralowi micha się cieszy. Bo zbanowal cię. No q*wa debil. Teraz będzie moja kolej!!!!!! Ujawnię kim tego Farala był ojciec z UB i skąd na sowieckim tanku zwlokła się tu jego matka Będzie się działo. Obiecałem mu to już dawno, a ja słowa dotrzymuje

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1609924

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk t mów twój przyjcl d męsk - męskch grszk - wspmnn młśc z Hskym mż zstw dl sb. Nkt n chc czytć c tm sb blzjc. Jk sm wdzsz, Hsky tż sę wszj młśc wstydz, chć t n sb zdjęc wszj młśc pblkwł - dbrj ncy Przstępcy Szml. Śnj tym, ż jtr n zstnsz zrny, chć mł n t msz szns. Jk wdzsz, nprcwł sę Tzsz, nwypsywł głpt, njprw g bśmn, późnj jdynym rchm pzstwn szmb strmnm czystj wdy snęt. l t, nch rb z ntlgnt, wdczn jk n ptrzby tg prtl jst wystrczjącym. :) Młj ncy zrn, jtr tż jst dzń, zdążyc sę pnwn śmszyć, c d tg n mm wątplwśc.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1609929

 

 

Życzenia świąteczne od Husky pod którymi i ja się podpisuje
To z twojego bloga wielonikowcu?

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1609930

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609904

To, że robisz za forumowego błazna zupełnie nieświadomie. ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1609910

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sm wdzsz, ż zrywn trll strją sę wszlkm mżlwścm brzytwy chwycć. Zwdzny/Mnd w srws ms n wl nckch prcwć, by mj kmntrz schwć. Tzsz/Dznnkrz bywtlsk/Wnd W./zdcydwny pszdł n prtl Plków śmchm g pgnn, p czym nczystśc, któr pzstwł jdnym rchm wymcn. Gdz mżc sprwć d mn błzn? Tylk t, gdz spdją zrzty z plskch prtl. l czy zsłżylśc n mn błzn? Myślę, ż n. Błznm byl ldz ntlgntn, t wspmnjmy Stńczyk. Dl ws tn pzm jst nsąglnym mrznm. t p prst prtlw pśmwsk, c njwyżj.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1609919

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1609866

Gdyś choc przeczytał ze zrozumieniem, co napisałem... Gdybyś choć zadał sobie odrobinę trudu, by moje wpisy ( choćby pobieżnie ) przeczytać...
Ale ty na to nie masz czasu - bo jesteś zajęty wojną ideologiczną. Naparzanką do której nie potrzebujesz żadnych argumentów, żadnych myśli...

Tak, biedaczku intelektualny, oglądam Fakty TVN. Przecież nie wyrażę się o czymś o czym pojęcia nie mam.
Dla ciebie to pewnie dziwne. Ty nie musisz oglądać Redemptorysty i TV reżimowej, by o nich wszystko wiedzieć.
Ty przecież wiesz wszystko.
Nie oglądasz TV, ale mózg masz sformatowany i jak każdy z rodziny działaczy PZPR wiesz kto wróg najgorszy, a kto siła postępu.
Klepiesz całe zdania, słowo w słowo, jak mój znajomy Andrzej - syn Pierwszego Sekretarza PZPR z Wrocławia.
Te same oklepane teksty o Rydzyku, o PIS, o KK...
Ten sam bzdurny bełkot o Kurskim... o tym złym Kurskim... bo ten dobry Kurski z GW to już co innego...
Wydaje ci się, że jesteś oryginalny, a klepiesz te same formułki, co każdy inny ćwok z komuszej rodzinki.
Żebyś to lepiej zrozumiał, to ci podam przykład z życia:
Pod dyskoteką w Wiszni Małej stoi 30 golfów - wszystkie w wersji III, obok nich ich właściciele - wszyscy w dresie i z ogoloną pałą. I wszyscy uważają, że są wyjątkowi.
Tak samo Ty - jesteś wystrugany przez propagandę PRL tak idealnie, jak ci biedni dresiarze przez teledyski dysko polo.
I taką samą głębie myli przedstawiasz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1610295