Sieroty po „dziewicy PiS”

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

W odpowiedzi na tekst Krzysztofa Wojtasa, opublikowany tu przez blogera Husky, "PiS-PO jedno zło

Nic nie boli tak sierot po „dziewicy PiS” jak prawda, szczególnie prawda ukryta w haśle „PiS-PO jedno zło”, czy też określenie bloku post-magdalenkowego określeniem PO-PIS.

 

Prawda jest jednak brutalna, stąd próby zamazania, zakrzyczenia, ośmieszenia tych, co tę prawdę głoszą. Faktem jest, że już nawet „sieroty po dziewicy PiS”, widzą iż PiS coraz mniej przypomina „polityczną dziewicę”, a coraz bardziej „polityczną prostytutkę przed emeryturą”, że z natłokiem dowodów na przekręty dokonywane pod opiekuńczymi skrzydłami prokuratury nadzorowanej przez Zbigniewa Ziobro i PiS coraz trudniej walczyć, stąd pojawia się z jednej strony frustracja, z drugiej rozpaczliwa próba nie dopuszczenia tych informacji do siebie, lub zamiecenia ich pod dywan. Frustracja jest taka, ze czytając portale pro-PiSowskie uzyskuje się wrażenie iż o PiS wolno tam mówić jak o zmarłym albo dobrze albo nic. W tym środowisku pojawiają się dwie linie, jedna nazwijmy ją archaiczną, widzącą PiS jako obóz oblężony przez PO, KOD, anty-PiS, lewaków, niedługo również prawaków, bo coraz silniejszym konkurentem do prawicowego elektoratu staje się Konfederacja, czy już bardziej kosmiczne twory rodem z historii jak bolszewicy, UB-ecy, obóz który należy bronić wszelkimi środkami, choćby nawet zrobić z siebie pośmiewisko. Drugi obóz jest rozumniejszy, mówiący że rzeczywiście wśród polityków PiS są ludzie zachowujący się w sposób haniebny, partia popełnia błędy, ale nie ma innej siły, która mogłaby uratować Polskę przed „upadkiem” czy „sprzedaniem”. Oba obozy to jednak obozy rozpaczy, bo PiS nie tylko w swych przekrętach dogonił PO-PSL ale w niektórych rzeczach nawet ją przegonił.

 

Przykładem tej frustracji jest sławetne porównanie w swoim artykule, zrobione przez blogera Krzysztofa J. Wojtasa: „PO zlikwidowało 3 stocznie, ale za to PiS 4 przedszkola”. Jest to przykład ośmieszenia argumentów, którym sprostać się nie potrafi, jest to działanie charakterystyczne dla PiS, widoczne na przykład w działaniach obozu trolli internetowych w środowisku bliskich współpracowników Zbigniewa Ziobro. Z drugiej strony próba ożywienia PR-owskich haseł iż to PO zlikwidowało stocznie, zaś PiS je bronił. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Stocznię Gdańską w ręce Ukraińców sprzedali ludzie powiązani z PiS i był to przysłowiowy gwóźdź do trumny tego zakładu. Również zakłady Ursus w ręce tureckie oddali ludzie PiS. Dziś obserwujemy wygaszanie huty, w Krakowie i jakoś środowiska PiSowskie nie uderzają przy tym w patriotyczne tony. Bo trudno byłoby upadek tego zakładu przypisać PO, bo jest to skutkiem podwyżek cen energii czyniących produkcję wysoko-energochłonną nieopłacalną. Dzisiejsze próby budowania kapitału na odbudowie przemysłu stoczniowego, jak przykładowo słynna „stopka pod nowy polski prom”, premiera Morawieckiego, która okazała się elementem konstrukcyjnym elektrowni wiatrowej, stały się zasłużonym przez PiS źródłem śmiechu z siermiężności propagandowej tej partii, rodem z PRL. Polacy pytają „Jak tam z promem panie Morawiecki, czy już pływa między Polską a San Escobar?”

 

Dziś rządzą nami ludzie pozbawieni honoru, poczucia uczciwości, rozpaczliwie trzymający się stanowisk, gabinetów, stołków, profitów. Jako pierwszy przykład można podać Antoniego Macierewicza, który, gdy na skutek kompromitacji jego „komisji” dotyczącej katastrofy w Smoleńsku oraz licznych nadużyć w wojsku, których skutki nasze wojsko odczuwa po dziś dzień utracił stanowisko Ministra Obrony, ale z gabinetu ministra wygonić się nie dał. Nowy minister musiał znaleźć sobie nowy gabinet, ale czy „sieroty po dziewicy PiS” to widzą? Nie, oni działają na zasadzie „nic nie widzę, nic nie słyszę” to wszystko to sprawka antyPiSu.

 

Gdy za czasów ministra Ćwiąkalskiego w więzieniu powiesił się jeden ze skazanych za morderstwo na Krzysztofie Olewniku, Zbigniew Ziobro głośno krzyczał iż minister powinien podać się do dymisji, co też uczynił, dziś gdy za rządów Zbigniewa Ziobro w więzieniach popełniły samobójstwo osoby mogące wiele powiedzieć w sprawie seksualno-pedofilskiej afery podkarpackiej, w tym jedna powiesiła się na leżąco, gdy bliscy współpracownicy Ziobro nie mogąc sprostać opozycji w sądownictwie posunęli się do haniebnych i przestępczych czynów trollowania, ujawniania poufnych informacji osobistych, gdy nadzorowana przez niego prokuratura raz po razie kompromituje się zamiatając pod dywan prawie wszystkie afery tego rządu (stosując metody typu niszczenie dowodów, które mogły być niewygodne dla wyższych urzędników) minister Ziobro nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

Sprawa szefa NIK - Banasia, to nie tylko sztandarowy obraz upadku służb pod rządami PiS. To nie tylko człowiek bez honoru kurczowo trzymający się stołka i śmiejący się politykom PIS w oczy, co mi teraz dzieciaki zrobicie, ale lustro upadku naszych służb pod rządami wspomnianego już tu ministra Ziobro oraz ułaskawionego Mariusza Kamińskiego. Jak to możliwe, że przez tyle czasu człowiek, który wprowadził przestępców do Ministerstwa Finansów, nadający im uprawnienia w zakresie kontroli przestępstw, w których sami brali udział, czyli mafii VAT, co więcej, w momencie wykrycia mafii w ministerstwie nadzorowanym przez Banasia urzędnicy-przestępcy odeszli z tego urzędu na drodze rozwiązania polubownego z zachowaniem prawa do odpraw był zupełnie niewidoczny dla służb. Jak to możliwe, że człowiek, co do majątku i sposobu jego pozyskania są duże wątpliwości, został prezesem NIK? Jak to możliwe że służby były na to ślepe?

 

By odpowiedzieć na te pytania warto zapoznać się z zeznaniami agenta CBA, który wykrył podkarpacką aferę seksualno-pedofilską z najwyższymi urzędnikami, w tym Marszałkiem Sejmu w tle. Zamiast uznania zasług został on zwolniony, zdobyte materiały operacyjne, w tym film z uprawiającą seks z nastolatką osobą „łudząco podobną, do Marszałka Sejmu”, wykradziono mu z szafy. Zeznania przed komisją sejmową są porażające, ale sprawę zamieciono pod dywan.

https://www.youtube.com/watch?v=jOZk1vPOaoM

 

Otóż ta osoba, z której później próbowano zrobić chorego umysłowo, dostała specjalne pełnomocnictwa nie dla kontroli tego co się tam dzieje, nie dla sprawdzenia dochodzących stamtąd niepokojących sygnałów a dla szukania haków na poprzedników dzisiejszych władz służb. Nasze służby pod rządami ludzi PiS nie są nastawione na zadania jakie im postawiło prawo, a na szukanie haków na konkurencję polityczną, stąd takie kompromitacje tych służb i tylko pytanie o odpowiedzialność polityczną ludzi nimi rządzącymi, ale wydaje mi się, że to pytanie retoryczne.

 

Myślę, że tyle dowodów wystarczy, choć opowieść z kolejnymi aferami można by ciągnąć znacznie dłużej pisząc o nieporadności dyplomacji PiS, o aferach, w których sparaliżowana prokuratura nie odważyła się nawet oskarżonego przesłuchać (przykład, afera wież Jarosława Kaczyńskiego), o zakupach do armii sprzętu, który z definicji będzie służył zagranicznym celom dyplomacji realizowanej środkami militarnymi, jak choćby zakup ewidentnie zaczepnych myśliwców, które znajdą zastosowania wyłącznie w działaniach misji zagranicznych. To co napisałem to i tak będzie dla sierot po „dziewicy PiS” dawką trudną do strawienia. Hasło „PiS-PO jedno zło” jest jak najbardziej prawdziwe i są na to dziesiątki dowodów a tylko rozpaczliwe zakrywanie oczu i uszu powoduje, że nie są oni w stanie tego zobaczyć. Z pewnością odruchy obronne, możliwe, że nawet gwałtowne u nich się pokażą. Zrozumienie, że zostało się cynicznie oszukanym boli. Myślę, że kolejne lata urzędowania rządu, którego działanie premier dziś inauguruje dadzą jeszcze więcej na to dowodów.

 

Ale by nie być uznanym za czarnowidza, by mieć odpowiedź na to kolejne propagandowe hasełko „sierot”, czyli „tylko PiS pozwoli uratować Polskę” powiem o korzystnych zjawiskach jakie wyłoniły się po ostatnich wyborach, które są szansą, jeśli politycy okażą się mądrzy, na zawrócenie albo osłabienie zjawisk wynikających z konsekwentnej realizacji przez PiS programu „Polska w ruinie”.

 

W sejmie po wielu latach pojawiła się grupa ludzi sprawiających wrażenie, że będą wreszcie od dawna oczekiwaną prawicą, mówię tu o Konfederacji. Polska nie miała reprezentacji prawicy w sejmie od czasów, gdy Jarosław Kaczyński rozwiązując swój rząd i w konsekwencji oddając rządy PO-PSL na długie 8 lat, wzorem najazdów tatarskich pozostawił na prawicy tylko polityczne popioły i zgliszcza, biorąc w „jasyr” elektorat prawicowy. To długie 12 lat gdy prawica nie była reprezentowana w sejmie, bo PiS nie jest i nigdy nie był partią prawicową. W swoim programie, to populistyczna partia katolicko-lewicowa realizująca w Polsce interesy USA. Dziś rzeczywiście Konfederacja wzbudza duży niepokój wśród polityków PiS, a wręcz nienawiść u trolli PiS, bo może precyzyjne obnażać działania PiS a nie będzie możliwości przypisania jej łatki „antypisu”, łatki bolszewizmu, a jak wiemy u sierot po dziewicy PiS jak i w metodach przekrętów realizowanych przez ludzi związanych z PiS, pomysłów jak na lekarstwo, zwykle idą po utartej ścieżce. Weźmy dla przykładu naiwny i prosty jak budowa cepa, sposób tłumaczenia się z rzeczy materialnych, na których zakup środki finansowe trudno udowodnić. „Przyszedł bezdomny, żołnierz AK itd., (to jedyny parametr zmienny tej opowiastki, bo dalej już jest to samo) przekazał mi majątek i… zmarł. Konfederacja, jeśli będzie chciała może stać się „strażnikiem moralności PiS” a to ludzi przekrętów boli. Dodatkowo Konfederacja odbiera PiS „jasyr”, którego był pewien, bo na kogo mieli głosować ludzie o poglądach patriotyczno-prawicowych, na PO, czy SLD? Dziś mają, pod warunkiem, że Konfederacja się politycznie nie ośmieszy, na kogo głosować.

 

Drugim światełkiem w tunelu jest przejęcie przez opozycję Senatu. Mimo haniebnych prób przekupywania senatorów, (PiS w walce politycznej, przynajmniej od czasów gdy dzięki posłużeniu się owocem przestępstwa nagrywania prywatnych rozmów zdobył władzę, przestępstw się nie brzydzi, a przekupstwo poparcie za stanowisko jest przestępstwem) nie ma większości. Daje to szansę większej kontroli na tworzonym bezmyślnie, pod polityczne potrzeby chwili prawem. Tu za przykład wyjaśniającym podam ustawę, którą w owczym pędzie odebrania sądów, w rekordowym czasie przepchnięto przez sejm i senat poprzedniej kadencji. Chodzi o ustawę mającą w założeniach zmusić sędziów, którzy skończyli 65 rok życia do odejścia na emeryturę. Owczy pęd tworzenia tej ustawy nie pozwolił na przemyślenie iż prawo nie działa wstecz a dziś to prawo jak obuchem uderzyło w kandydatów PiS do Trybunału Konstytucyjnego. Żaden z kandydatów PiS nie spełnia tego warunku. Można śmiać się z idioty, co sam na siebie pułapki ustawia, tyle że głupi to śmiech, bo to jest przykład psucia prawa, a psucie prawa nigdy krajowi na korzyść nie wychodzi. Tak więc miejmy nadzieję, że senat stanie się filtrem odfiltrowującym idiotyczne, tworzone potrzebą chwili ustawy, że będzie stanie tworzyć komisje pozwalające rozliczać a nawet tylko pokazać społeczeństwu, przekręty polityków, co w poprzednim układzie politycznym przy aferach PiS nie było możliwe, byle tylko działał rozsądnie i sprostał zadaniom, dla których w Polsce powołano senat. Choć czy nie są to marzenia ściętej głowy? Wiarygodność polityków w Polsce nie jest imponująca.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (16 głosów)

Komentarze

Nic tak nie boli  wczesnym rankiem jak odbyt po upojnej nocy homosi  @Farala i @Spiryto

To który stracił dziewictwo

Pozdrów ich tam na Leonku

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609652

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

które plączą się po bezkresnej przestrzeni twojej mózgoczaszki. Powalające argumenty przytoczyłeś, można pogratulować wysiłku intelektualnego. Składając po literce zobaczyłeś, że coś o dziewictwie napisano, więc pierwsza twoja myśl była, iż pewnie napisano o ulubionej twojej formie seksu, seksu męsko-męskiego, o czym świadczy twoja głęboka wiedza, co to boli rankiem u "homosi". Niestety, nie mogę stwierdzić czy piszesz w tej sprawie prawdę czy nie. Nigdy takich doświadczeń nie miałem, ale wierzę, że dokładnie to sprawdziłeś, zanim do publicznej wiadomości podałeś.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1609677

znów popisuje się swoją bolszewicko-rosyjską nienawiścią do polskich patriotów...

Tylko po co, gdy wszyscy już doskonale wiedzą czyje interesy reprezentują takie bolszewickie zwisy z filorosyjskiego portalu...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
7
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1609690

Walisz to samo, co podają w TVN. Nic oryginalnego, nic od siebie. Co ci dał Brejza do wklepania, to bezmyślnie klepiesz.

Aż się niedobrze robi, czytając ten nawóz.

Korupcja polityczna...

Ci z PIS to tacy sami złodzieja, jak my z PO...

A Macierewicz i jego "liczne nadużycia.." o tym w TVN słyszałem juz w 2016... tylko do dziś ich nie wymienili.

JAk kilka miesiecy temu nazwałem cię trollem, to trafiłem w sedno. Udowadniasz to w każdym swoim wpisie.

I powtórzę to co wtedy napisałem: mam nadzieję że robisz to za duże pieniądze - jak luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1609796

cyt:

 luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.

Na dworcu Wileńskim i Wschodnim "robi" raz za on, raz za ona.
Ciekawe od czego to zależy

Pogody?

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609800

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

myślałem, że to ty "wykazałeś się" na polskim portalu neon działaniem na poziomie idioty, a to był Tezeusz. Już go tam cały portal ośmiał. Pewnie wróci tu i nadal będzie udawał "intelektualistę". A ja za pomyłkę przepraszam. 

Ale swoją drogą popatrz jak trolle cierpią z powodu oglądania portalu dla inteligentnych Polaków przez szybę. Wywalą drzwiami, oknem włazi, byle tylko chwilkę za portalowego błazna porobić. 

Miał rację Stanisław Lem. "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1609881

cyt;

Ale swoją drogą popatrz jak trolle cierpią z powodu oglądania portalu dla inteligentnych Polaków przez szybę. 

 

A w jaki sposób ta czerwona szmata (notabene twoja żona/mąż) ogląda nasz portal ty czerwony kretynie netowy

jak cierpi po wielu banach?

 

cyt;

 "wykazałeś się" na polskim portalu neon działaniem na poziomie idioty,

 

Idiotą to był twój ojciec że takiego debila jak ty spłodził.No ale matka czerwona ojciec niebieski to wyszło takie goowno

kiedy odpowiesz na p.w  o ciekawostkach netowych o twoich starych

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609884

Okropna gęba jak po półlitrze wód. Naćpany i nawalony.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1609914

Ostatnio w ściwerwoneonówce 24 czytałem materiał wychwalający pod niebiosa " wojsko republiki Donieckiej i Ługańskiej" z okazji 5 lecia powstania !!! Tak to nie żart to prawda te czerwone ścierwa wychwalją pod niebiosa sowieckich bandytów którzy napadli zbrojnie niezależne państwo !To są republiki - tfuuu ! bandytów i czerwonych sołdatów Putina. Morderców niewinnych dzieci i kobiet z samolotu pasażerskiego przez nich strąconego. Banda oprychów i kryminialistów.

Cóż jaki portal takie jego materiały. Po prostu SCIERWONEONÓWKA pachnąca sowieckimi onucami !!

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1609863

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N ptrfsz zrzmć, ż mgą być md, któr n cnzrją trów, któr dstępnją swj łmy ldzm różnych pglądch dpr ntlgntny czytlnk sm cn c jst prwdą c n. 

Ty wższ, ż jdyną słszną drgą jst prn mysłów trścm z góry nrzcnym przz prtę wyrżjącą &qt;jdyną wlę nrd&qt;, wlę przs. T c psłm Jnkw, ptrzbn jst prc pdstw by ldz tk zprgrmwnych, ż n dwżą sę myślć nczj nż prt nkzj wrszc mysły twrzyć.

jśl chdz zpch nc, t wl t n ng nrzk. Jk wdć, t dść pplrn t kryc stóp. Dm wm rdę wystrczy częścj j prć n będą wm śmrdzły.

Vote up!
2
Vote down!
-8
#1609869

od deski do deski

 

dzieła Lenina i Stalina

czyta od deski do deski

bolszewik niebieski

Vote up!
4
Vote down!
-3

jan patmo

#1609870

Taką macie demokrację jak w Rosji niewygodnych blokujecie wraz z sołdatem Ruszczyńskim tak zrobiliście że mną miało być na miesiąc ale u was Ruski miesiac jak to w ścierwoneonowce bywa.A chciałem wam po prostu wytknąć dupowłazów do Putina. I ty będziesz mi prawił moraly kłamco bolszewicki. A won !

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1609873

Piszesz: "mogą być media, które nie cenzurują autorów, które udostępniają swoje łamy ludziom o różnych poglądach a dopiero inteligentny czytelnik sam ocenia co jest prawdą a co nie."  Właśnie na takim publikujesz.

Może nie zauważyłeś, ale nawet ruskie trolle mogą tu pisać, POPie jeden.

 

________________

* POP - pełniący obowiązki Polaka

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1609875

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tuż przed wyborami napisałem tekst przypominający wyborcom, kim jest PiS, i tekst ten szybko schowano. Ale dziś czołowy tu "intelektualista" Tezeusz cierpiąc za brakiem możliwości wypowiadania się wśród ludzi inteligentnych polazł na Neon, zrobił z siebie kompletnego idiotę, został obśmiany. Dziś jestem adminem, dałem mu jeszcze czas by dogłębnie przekonał wszystkich jaki jest jego poziom intelektualny. Wieczorem jednym ruchem smród po nim uprzątnę. 

Widzisz różnicę w portalach. Ten co na portalu dla Polaków robi za idiotę, tu uchodzi za intelektualistę. Dziwisz się dlaczego tu coraz mniej ludzi pisze, mniej ludzi komentuje. Bawicie się we własnym bagienku, tyle, że to już żałosna zabawa. 

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1609882

Blokowaliscie mnie na ścierwoneonowc nie zgodnie z regulaminem obawiając się moich materiałów wyjaśniających kim jesteście.Złamałem wasze sowieckie blokady tylko po to by napisać co myślę o tobie i twoim sowieckim szefie Ruszczyńskim.Wasz portal Ścierwoneonówki mam w głębokim poważaniu i to wam napisałem śmiecie czerwone. Buda stąd wracaj do sowieckiego bagna i swoich towarzyszy od Putina. WON !!!

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1609883

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gadaj sobie o sowietach, o śmieciach, o bolszewikach, każdy parska śmiechem i śmiech cię goni. Piszesz, że masz portal w głębokim poważaniu, to po co przylazłeś? Miałeś dziś masochistyczną potrzebę, by cię obśmiać?  Wracasz na niego frustracje swe wyładować, kolejny raz udowodnić jakże słuszną było decyzją wywalenia ciebie z portalu. Choć przyznam nie była to moja decyzja, ale dziś widać, że słuszna. Wij się, rzucaj czerwonymi, ziej jadem, to przecież ty na własny rachunek idiotę z siebie robisz i myślisz, że kogoś to ruszy?. 

Ale popatrz na ten portal, jaki jest jego poziom gdy pośmiewiska innych portali, gdy wyrzuceni z innych portali tu za elitę intelektualną robią? Sam powiedz, gdy już ochłoniesz, po co ci było kolejny raz udowodnić na Neon, że jesteś kim jesteś? Po co ci było uciekać gnany śmiechem? Ja spokojnie wieczorem portal oczyszczę, ty zaś kolejny raz potwierdziłeś, iż od grona inteligentnych Polaków dzieli cię dno i kupa mułu. Mam nadzieję, że wyciągniesz z tego wnioski. Że zrozumiesz iż gadanie o ruskich, o onucach, o bolszewikach itd wzbudza w Polakach śmiech i politowanie. Popatrz jak łatwo zaorać trolla bredzącego o onucach? Wystarczy napisać, śmierdzą ci onuce, to je upierz, albo kup skarpetki, choć te też trzeba prać. :)

Piszesz, że złamałeś zabezpieczenia. Rzeczywiście dla ciebie musiały być one sowieckie i wymagać wytężenia intelektu. Ale przecież nie trzeba zmagać intelektualnych, by zarejestrować się pod nowym nickiem. Daj spokój, nie będę pisał jak proste jest, bo możliwe, że kolejny inteligent z nich skorzysta i doszlusuje do twojego poziomu wykonując prostą procedurę rejestracji.

 

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1609887

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1609897

Wypie.....stąd szmaciarzu czerwony do swego gówna scierwoneonówki antypolskiej.Won do swoich Ruszczyński czeka  na ciebie służ mu cieciu tylko na to ciebie stać. Kierujesz antypolskim portalem godzącym w Polskę jej bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Polaków.To jest wrogie działanie. Zastanów się co czynisz. 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1609899

BRAWO dla Tezeusza za to co tym Neonowym wszarzom dzis pokazał BRAWA Nareszcie Tezeuszu napisałeś na leonku tym poUBeckim gnojom całą prawdę o nich, a teraz liżą sobie z rozpaczy odbyty jak przystało na prawdziwe homosiowe małżeństwo. I zobacz jak temu niebieskiemu ścierwojadowi Faralowi micha się cieszy. Bo zbanowal cię. No q*wa debil. Teraz będzie moja kolej!!!!!! Ujawnię kim tego Farala był ojciec z UB i skąd na sowieckim tanku zwlokła się tu jego matka Będzie się działo. Obiecałem mu to już dawno, a ja słowa dotrzymuje

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609924

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak to mówi twój przyjaciel od męsko - męskich igraszek - wspomnienia miłości z Huskym może zostaw dla siebie. Nikt nie chce czytać co tam sobie oblizujecie. Jak sam widzisz, Husky też się waszej miłości wstydzi, choć to on u siebie zdjęcia waszej miłości publikował - dobrej nocy Przestępcy i Szmal. Śnij o tym, że jutro nie zostaniesz zaorany, choć małe na to masz szanse. Jak widzisz, napracował się Tezeusz, nawypisywał głupot, najpierw go obśmiano, później jedynym ruchem pozostawione szambo strumieniem czystej wody usunięto. Ale tu, niech robi za inteligenta, widocznie jak na potrzeby tego portalu jest wystarczającym. :) Miłej nocy zaorani, jutro też jest dzień, zdążycie się ponownie ośmieszyć, co do tego nie mam wątpliwości.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1609929

 

 

Życzenia świąteczne od Husky pod którymi i ja się podpisuje
To z twojego bloga wielonikowcu?

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1609930

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pptrz, t jdn dt, zwdzny, Mnd srvc... z trzch cztrch dtów t rb. Tzsz kljny rz pddł sę wryfkcj n prtl plskm wlnym d trll śmchm zstł pgnny. Jśl dfltrjsz wlnkwców, dtów, t mj wynk są t pdbn d tg c zyskję n nnych prtlch, czyl dść wysk. Dzwsz sę, ż prtl tn pd? Wrt by rtwć, l czy mżn, gdy włśccl trllm włdn nd prtlm ddl?

Sm zbcz, zrbn t bdn prfrncj wybrczj dł PS k. 60% pprc. Wryfkcj był dl tg prtl bdn pkrzjąc 20% błęd. Tż t śmch wrt. N l cóż, włśccl dcydją wc swych dcyzj zbrją.

Jką wrygdnść mją drzty z plskg prtl Nn24?

Vote up!
2
Vote down!
-8
#1609904

To, że robisz za forumowego błazna zupełnie nieświadomie. ;)

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1609910

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sam widzisz, że zaorywane trolle starają się wszelkimi możliwościami brzytwy uchwycić. Zawiedzony/Mind w serwisie musi na wielu nickach pracować, by moje komentarze schować. Tezeusz/Dziennikarz obywatelski/Wanda W./zdecydowany poszedł na portal Polaków i śmiechem go pogoniono, po czym nieczystości, które pozostawił jednym ruchem wymieciono. Gdzie możecie aspirować do miana błazna? Tylko tu, gdzie spadają zrzuty z polskich portali. Ale czy zasłużyliście na miano błazna? Myślę, że nie. Błaznami byli ludzie inteligentni, tu wspomnijmy Stańczyka. Dla was ten poziom jest nieosiągalnym marzeniem. Ot po prostu portalowe pośmiewisko, co najwyżej.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1609919

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Njgrszą rzcz jką zrbły Plsc md bcn rżmw (zwyczjm plskm jst krśln mdów w ręk rząd mdm rżmwym), wrz z plskjęzycznym mdm rdmptrystów jst zKDwn słbych mysłów zgdn z prgrmm. Ktś psz kłptlwą dl PS prwdę, t zrz ktywn sę prcdr, &qt;T Z TVN&qt; p czym mózg tmtyczn sę wyłącz n przyjmwn nlzę jkjklwk nfrmcj. D tk zprgrmwnych nc n dtrz. bym sę mylł, l wypwdź twj włśn n tk zKDwn twg mysł wskzj. Myślę, ż ty częścj glądsz TVN nż j. d klk łdnych lt n glądm prgrmów nfrmcyjnych n w TVN n w TVPS, czy nnych prlnch mysł. Mją wdzę zyskję czytjąc nlzy w ntrnc strm sę dbrć tk, by wysłchć wszystkch strn.

Pytsz, z jk wrtśc t rbę? Z brdz dż wrtśc, z młść d jczyzny, z t, by Krskg nród głp n wszystk kpł. Włśn dl tkch jk ty, byś zdbył sę n chwlę rflksj. Spłczństw Plsk wymg głębkj prcy, prcy pdstw, by znw tlwzj był dl ldz ntlgntnych, b trz n pwn n jst, czym nwt pltycy PS pszą. 

Vote up!
2
Vote down!
-10
#1609866

Gdyś choc przeczytał ze zrozumieniem, co napisałem... Gdybyś choć zadał sobie odrobinę trudu, by moje wpisy ( choćby pobieżnie ) przeczytać...
Ale ty na to nie masz czasu - bo jesteś zajęty wojną ideologiczną. Naparzanką do której nie potrzebujesz żadnych argumentów, żadnych myśli...

Tak, biedaczku intelektualny, oglądam Fakty TVN. Przecież nie wyrażę się o czymś o czym pojęcia nie mam.
Dla ciebie to pewnie dziwne. Ty nie musisz oglądać Redemptorysty i TV reżimowej, by o nich wszystko wiedzieć.
Ty przecież wiesz wszystko.
Nie oglądasz TV, ale mózg masz sformatowany i jak każdy z rodziny działaczy PZPR wiesz kto wróg najgorszy, a kto siła postępu.
Klepiesz całe zdania, słowo w słowo, jak mój znajomy Andrzej - syn Pierwszego Sekretarza PZPR z Wrocławia.
Te same oklepane teksty o Rydzyku, o PIS, o KK...
Ten sam bzdurny bełkot o Kurskim... o tym złym Kurskim... bo ten dobry Kurski z GW to już co innego...
Wydaje ci się, że jesteś oryginalny, a klepiesz te same formułki, co każdy inny ćwok z komuszej rodzinki.
Żebyś to lepiej zrozumiał, to ci podam przykład z życia:
Pod dyskoteką w Wiszni Małej stoi 30 golfów - wszystkie w wersji III, obok nich ich właściciele - wszyscy w dresie i z ogoloną pałą. I wszyscy uważają, że są wyjątkowi.
Tak samo Ty - jesteś wystrugany przez propagandę PRL tak idealnie, jak ci biedni dresiarze przez teledyski dysko polo.
I taką samą głębie myli przedstawiasz.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1610295